Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Tak jsem přesunula Lízalku na 22.11. od 16h nekuřácké na jméno Navrátilová ;-) Doufám, že se všechny sejdeme!
Profilova fotka
Ahojky, díky Silver za info o plánovaném srazíku. Čas je prima. Domluvím se s manželem a budu se snažit dorazit (buď sama nebo s malou). Bude to tak na hodinku, max. na hodinku a půl. Ráda Vás uvidím, kočky :-)
Ahojky, já bych se taky ráda srazíku zůčastnila...zkusím si někoho sehnat na hlídání Tomáška nebo vemu oba prcky, ale taky bychom se zdrželi max. na hodinku :-)
Profilova fotka
Holky, to by bylo úplně senzační!!! Kdybyste mohli aspoň na chvilku, budeme moc rády! x-)
Profilova fotka
ráda Vás všechny uvidím x-)
Já se taky těším, jen ten den budu mít ještě běhání....Aleš si bere dovču, tak si aspoň zařídím co potřebuju...
Profilova fotka
nazdarek tak sem tu.. ostuda ja vim nejak nestiham.. furt jedu jen v hadrech a hadrech a hadrech :-) sem zbezne prohlidla 3 stranky zpet a koukam ze se konecne dostal ke slovu nekdo dalsi kdyz sem nebyla na srazu :-D jen potvrzuju ze v pondeli dorazim.. tentokrat sme doma.. a Maruska me vyborne informuje o srazech :-) tak uz se tesim..
Profilova fotka
Čauky holčiny, doufám, že jste nezapomněly na pondělí! Abych tam neseděla sama! :-D :-p Už se na vás všechny těším, snad to bude zase tak fajn jako minule ;-)
Profilova fotka
A také se připomínám, jestli máte doma navíc kalendáříky (takové ty malé kapesní), firemní propisky (nemusí psát), obaly od čaje (pytlíčky, ne krabičky), tak mi to, prosím, přineste ;-) :-N Děkuji!
ahojky Kačí, já s tím počítám, budu tam už na tu 16h :-) přijdu s Radimem, Tomáše veme Míra do sebou o krámech :-D
Ahoj holky. Taky dorazím dřív. Už se na vás těším. :-)
Profilova fotka
ahojík, v pondělí dorazím, doufám, že na tu 4 ;-) Měla bych to v poho stihnout :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, pokusim se dorazit, ale neslibuji, mame male zdravotni potize... Papa, Z.
Profilova fotka
pokusim se taky dorazit ve 4hod.. ted cekam do kolika mala bude spat podle toho vlak pak ji honem odvezu na lochac mame a hura zpatky tak uvidim jak rychla budu :-) resp jestli to smraade uz konecne usne aby nespala do 3 ale jelikoz spi max hodku tak to snad zvladnem.. jinak pojedu domu nejak pred 7mou.. peta ma jogu tak sem si myslela ze prespim u mami ale nemam na to nerva.. vysvetlim vecer :-)
Profilova fotka
Ahoj, taky se pokusim dorazit ve čtyři, ale to asi i s malým a Péťa by si ho tam pak vyzvedl. Sice nevím, jak se tam malýmu bude líbit a jestli tam nebude zlobit, no uvidíme, třeba si ho tatínek vyzvedne včas :-D
Profilova fotka
cus uz to taky vypadalo ze vezmu malou.. by tam mel kamosku ale asi ji odvezu k mami.. nebo nevim teda ale to bych asi nebyla moc v klidu ikdyz mi stve ze musim z mesta na lochotin a zase zpatky :-(
Tak to já budu brát jen toho menšího :-) naštěstí ještě malý mimino :-D Tomáš teď chrní, bude počítam tak do těch 14-15h max. tak pak hned vyjedem, tak na tu čtvrtou budu tam :-) těším se :-)
Nazdárek, tak zvěř už je uložena a musela poslat email, tak mi to nedalo a ještě jsem sem vplula :-D srazík super, jsem plná dojmů a teda vůůůůben nevykecaná 8-( ;-) :-D ta hoďka je teda fakt málo, škoda, že bydlíme tak daleko :-. no tam jste si objednali takový dobroty....mňáááám, já dorazila tak vyhladovělá, že jsem nepohrdla tou včerejší rajskou a zbodla ji s 5 knedlíkama na posezení :-D :-D už se těším na příští srazík, až si taky něco pořádnýho dám :-) :-) jo a když jsme u toho, navrhuju udělat určo sraz někdy v březnu, to bude už Kačka na mateřský a Andrejka ještě nepůjde do práce, tak bychom mohli časově ještě dřív, páč takhle večer to je pro mě jen na tu chvíli no... nestačila jsem se všema pokecat, bylo toho tolik na jazyku a tam mi to zůstalo nějak v krku :-D :-D :-D Olí, tak vy máte ten ekzem?? Tomášovi se taky objevil a zjistila jsem, že to má z prášku na praní, bo jsem ho před pár měsícema vyměnila :-| teď mu to zase peru v Batoleti spolu s Radimovo věcma, tak je to už lepší, ale furt mu to musím denně mazat :-) Maruš, doufám, že s tou panenkou na nočník to zabere....dáš pak info, jestli pomohlo? :-) Kačenko, koukla jsem do albíčka, tak jsem ti tam hodila komentář k tomu čínskýmu kalendáři početí :-D ještě jednou gratuluji x-) to mám radost :-) :-) :-) :-) no holky, zítra už hlásí sněžení...tak jestli někdy vyrazíte lyžovat na Železnou Rudu, tak až pojedete přes Čachrov, čekám vás na kafe ;-) :-D jo a tady je odkaz na Radimkovo album, je tam vidět i ten sourozenecký kočár ;-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ojo...
Zdravím všechny. Srazík byl super. :-) bodlilika: Je super, že jste takhle všichni dorazili. :-) Radimek je zlatíčko. Byl tak hodňoučkej. :-) Těším se na další srazík. Holky, už máte odkazy ve svých mailíkách. :-)
juhůůůů u nás už napadl přes noc sníh x-) tak 3cm a stále sněží 8-)
Profilova fotka
Zdravím! Včera to bylo fajn, moc ráda jsem vás všechny viděla!! x-) Je pravda, že ke slovu jsem se ani moc nedostala :-D ale já si nestěžuji, jsem pozorně poslouchala :-D Bodli, tak to bude radosti, co? Tady pršosněží, takže bude akorát bláto a louže :-| Antar, děkuji za odkazy, jdu je pootvírat ;-)
Už, aby byl snížek a mrazíky tak -3. :-) Takhle sedíme doma zavřené a to se nám vůbec , ale vůbec nelíbí. :-)
no škoda, že sem nejdou dávat fotky hned k příspěvku jako na koníkovi, bych vám ukázala, kolik tu máme sněhu :-D teď chumelí jak blázen, takhle asi ven nepůjdem :-S kéž by odpoledne na chvíli přestalo :-) Kačí, no já jsem tam taky dost mlela hubou, co? :-N příště určo dostaneš taky slovo ;-) první těhu je vždycky o zážitcích :-) já už to druhý moc nevnímala, jen rostoucí a "překážející" břuch :-N a ještě jsem se v autě nasmála, jak jste odhadli, že při druhým se to víc flinká :-D jsem si vzpomněla, jak jsem u Toma vyvařovala dudlíky skoro denně, teď u Radima jen oplachuju, prdku jsem mu taky utírala vlhkáčem každý přebalování, u Radima jen když je pokaděný, očka jsem vytírala převařenou vodou každý den asi 3 měsíce a u Radima mi to vydrželo sotva 14 dní :-N :-D :-D :-D
Profilova fotka
Chumelí se chumelí, padá snížek bílý :-D O tom si můžem v Plzni nechat jen zdát... Antarres, já jsem se chtěla zeptat, kde se kupují taková vtipná bodýčka? Já bych chtěla něco takového koupit a dát Daníkovi k Vánocům, něco jako Jsem tátovo zlatíčko, nebo Mám tě ráda tati nebo já nevim něco hezkého :), kdyby vás něco napadlo, tak mi napište. Jsem i přemýšlela, že bych to nechala natisknout u Slona, ale nevim, kolik by to stálo. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
kačko, určitě se to dá koupit hotové, já ti písnu nějakoý odkaz.- :-)
kačko: http://bambisek.com/body-vysivkou-vas...
http://bambisek.com/body-vysivkou-vas...
A jinak my teda kupujeme každý rok na Dočesné v Žatci ve stánku, mají tam i trika a tak, všechno možný s vyšitými nápisy...máme asi 2 trika a 1 body. A jinak je to taky dá udělat barvou na textil a nakreslit. Já jsem si tak dělala těhotenská volná trika na doma. Jsem si tam nakreslila dětská chodidla a text... Bylo to moc hezký. A tou barvou na textil je to jednoduchý.
Profilova fotka
tak jsem tak dnes seděla u doktorky a za zády v televizi: A představme si vaření s dýní :-D :-D Já sem se tak chtěla začít smát, ale přítomné dámy nevypadaly moc dobře naladěné:-D :-D :-D Tak jsem se něco dozvěděla o polévce s dýní aneb volné pokračování vaření s Mařuškou a Péťou 8-) My teda děláme max. bramboráky, dál jsme se nedostali, ale i tu dýni máme jinou.
Profilova fotka
A maruška má pravdu barvy na textil supr a když chceš něco opravdu jednoduchého na udělání, tak můžeš vzít savo( nevím, zda ho mohou těhotné použít :-p v tomhle nejsem zběhlá), vystihnout si šablonku písmen, i obrázku v podstatě z řehokoliv, dáš karton dovnitř třička/bodíčka a jen naneseš houbičkou. A nebo jsou super window color, ale přímo na trika a ty se pak nažehlují :) A nebo fixíky na trika, to je jedna dvě :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?