Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
tak já to tu ještě prolezu, přísahala bych, že sem tu pro tebe něco měla :-D
Profilova fotka
musím poděkovat za opravdu vydařený večer, takhle sem se už dlouho nezasmála :-)
Tak mně se večer taky moc líbil. Doufám, že fifstr zase příště bude mít další vydařené kousky své malé k předvádění. :-) Fakt jsem se pobavila. :-) Takže kdy bude další srazík? Co takhle zase pondělí za měsíc - 15.11.?
Profilova fotka
Mně se taky včerejšek moc líbil! Bylo to skvělý a opravdu byla zábava! Je zajímavý, že já odešla jako první, když většinou odcházím mezi posledníma :-D asi se nám ty role holky obrací, vy budete pařit a já spát :-p :-D s 15.11. souhlasím, zatím můžu, a budu jen ráda, když se opět uvidíme!!!
Profilova fotka
Ahoj, Tak to jsem ráda,že jsem vás včera pobavila.Malá na mě čekala v křesílku,plna elánu a manžel na mrtvici. :-)
fifstr: Já si jen představim, jak jezdí těma ručičkama a zase je mi do smíchu. :-) :-) :-)
Profilova fotka
:-) já taky 15.11. můžu :-)
Ok, Kači, zase to tam zamluvíš? 15.11. od 17 hodin....nebo klidně i dřív od 16 hodin. Ty jsi na ty rezervace. :-)
Profilova fotka
Udělala jsem rezervaci U Lízalky 15.11. od 16h pro 7 lidí na jméno navrátilová ;-) Doufám, že neomarodíme a všechny se sejdeme!
Profilova fotka
myslím, že fifistr vykonává špatné povolání, měla by si jít k divadlu, opravdu máš neuvěřitelný talent ;-) a malou vzít s sebou :-D
Profilova fotka
aha teď jsem si teprve všimla, že se nevyjádřila k datu Slunko a Silver s Tarantulkou o tom ještě taky neví :-D tak to kdyžtak nějak dohodnem. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky 15.11. můžu a už teď se moc těším, asi budu moct spíš zas kolem té 17h. Včera jsem se taky náramně bavila :-D a přesně jak píše Maruška, jen si představím fifistr malou, jak machtá ručičkama, tak se směju :-D
Článek se načítá
Ahoj holky, teda koukám, jak se vám srazík vydařil :-) no škoda, že bydlíme tak daleko... Antares, jezdíme do Zwieselu do Kiku, je kousek od Deichmanu..za kombinezu jsem dala něco málo přes 300kč x-) což myslím super, páč tady jsem koukala, že stojí nějak přes 500kč.. Katuš, no jak hlásí sněžení už i ve středních polohach, tak to určo napadne i u nás :-N
Profilova fotka
bodlilinka : že by byl sníh? Konec října, no jo, to je ten pravý čas:-D :-D
Holky, já se teda na sníh těšim. Protože takový hnusný počasí co je teď. Jsem dnska byla 2x venku s malou a byla nám teda pěkná zima. Malá měla ledové ručičky, jenže rukavičky ne a ne na ruce. :-N
Profilova fotka
já jsem včera vyrazila na angličtinu a málem jsem cestou zmrzla, ukazovalo to 10°C, ale ten ledový vítr :-p
ahoj ženský, tak to mi teda mrzí, že mi marodi omarodili a tulika mě tu potřebovali...když byla v hospůdce taková zábava:-)) Příště už si to nesmím nechat ujít!... ale vyberme prosím jiný termín, pondělky jsou pro mě sice fajn, ovšem na 15.11 máme lístky na můj milovaný 4TET:-)) co tedy 22.11.???
Profilova fotka
Já můžu i toho 22.11., je mi to jedno ;-)
Profilova fotka
ahojík :-) já taky i toho 22.11. a kdyby ste chtěli jiný den, mám problém akorát se čtvrtkem, to sem ve škole do 18:30. takže pondělí, úterý, středa bych prosila a klidně i pátek ;-)
Tak snad do toho nic nevleze...ráda vás zase uvidím. To už přijde asi i tarantulka. Já jsem teda nějak nastydlá, bolí mě v krku, ten včerejšek venku asi teda odnesu. ]-(
jo holky, tak u nás už sněží :-D :-D :-D no ale drží se to jen na střešních oknech, na silnici jen trochu..určo to do rána roztaje :-) ale venku je teda kosa, vydržíme tak max. hodinu a jdeme dom...dneska i párkrát sprchlo, když jsme byli venku :-p
Profilova fotka
Taky můžu toho 22.11., tak to by bylo fajn, když bychom se sešli v plném počtu :-D Já teda zatím po sněhu moc ještě netoužím, takže tady by to klidně s ním mohlo ještě nějaký ten pátek počkat :-D
Bezva, jsem ráda že ten druhý datum prošel:-) Copa Zberuška, taky by se mohla ozvat - pojd Zuzi do hospody s náma, dyt malá je už velká! moc rádi tě uvidíme!:-) ty jo, Bodli, to je síla, já ještě nechci sníííh!!! my jsme zaseli minulý týden trávu, potřebuju teplo a slunce!!!!! 8-)
Nám by sníh nevadil. Každej teď jen chrchlá a je nemocnej. Dneska jsem byla u doktorky a bolením v krku, ale prý tam nic nemám. ]-( Tak snad to nebude horší. bodlilinka: My teda jsem taky max. 3/4 hodiny venku. Tady u nás na zahradě to tak nefičí, ale když jdeme do ulice nabo na hřiště, tak je to opravdu hodně nepříjemný.
Profilova fotka
mě ta zima zahnala do obýváku a nikam jsem nechtěla vystrčit čumáček teda :-D sníh mám ráda, lepší než déšť, ale říkali, že by se mělo oteplit, tak snad to přijde 8-)
Holky, ráno jsem tu měla -4, a to máme čidlo od teploměru na mírně chráněném místě. Škoda, že ještě není ten snížek. :-) Aleš včera pro jistotu už vyměnil kola u auta, dneska frčíme do Žatce - na sever, tam je to s podmínkama trochu krutější než tady. :-)
ahojky, tak u nás taky pod nulou :-S ale je dneska jasno a bez větru, snad to vydrží 8-) na Rudě už je sníh, už tu parkuje i radlice, takže silničáři už pluhujou a na Javoru na německý straně je 13cm sněhu :-) včera už jsem vytahla i kabát a Tomášovi nandala rukavice, tak držel ruce, jak kdyby je měl dřevěný :-D :-D Radimovi možná už dneska vyndám fusak, uvidíme, jak bude odpoledne, jestli se to zvedne :-)
Profilova fotka
Tak já zimní kabát nosím už od pondělí :-D rukavice taky a v kabelce nosím i čepici :-N :-D No musím na sebe přece dávat pozor, ne? Ale je dnes krásně slunečno, úplná idylka (ikdyž je tam asi pěkná kosa, raději ani neotvírám okna) x-)
My byly doteď venku. Krásně je na sluníčku, fakt teploučko, ale malá už měla taky zimní oblečení. Teda rukavice si nandat nenechá. :-) Ani se nám nechtělo domů, ale jedem odpol do Žatce, tak musíme ještě balit nějaký věci. Holky, co říkáte na tu zmizelou Aničku? Teď bylo ve zrpávách, že soud osvobodil toho zadrženýho chlapa, kterej se i přiznal, že s Aničkou byl....prý to soudce nebral v potaz. Jeho DNA byla na těch jejích věcech, které našli. Fakt nechápu......Už byl 8x trestaný v minulosti a oni si ho pustí.
Profilova fotka
Já sem si chtěla zimní kabát koupit, ale je to bída. A s tou holčičkou, nevím, musíme všichni počkat, jak to dopadne :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?