Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
holky, já můžu kterýkoli den v týdnu :-) ...jen teda dejte vědět ty časy, klíďo i odpoledne, ale asi kolem pátý nejdýl šestý už bych jela domů :-) nícméně bych přijela i s Tomášem :-N a jestli chystáte zase ten večerní bez mimoušů, tak to se bohužel nezúčastním :-)
No, tak ono by se taky nic nsetalo běhme týdne, ale zase bych musela domů teda jet dřív. Když jde Aleš do práce.... tak jak ty termíny? Já bych teda asi bez těch prcků. Jak myslíte vy? S dětma je teď i blbý počasí.
Profilova fotka
Ahoj,tak srazík by byl prima.S těma dětma nevím,to počasí je pořád blbý.Ale mi maminy by jsme mohli poklábosit u něčeho dobrého jako minule.Já můžu každý den krom čtvrtků,to má Jenda tenis.
Profilova fotka
takže zbývá pondělí 17.5., úterý 18.5. (můžu jen do 18,30) a středa 19.5. tak co?
Holky, tak já ještě musím zjistit až bude Aleš doma z práce, jestli ty dny nemá nějakou služebku. Takže dám vědět zítra, jo? Ale radši bych tedy pondělí nebo středu, když Kačka může v út jen do 18:30. :-) Jo a holky z Lochotína můžu hodit domů. :-) Já bych jela někdy kolem 19-20 hodiny.
Profilova fotka
bohuzel tyden od 16:5 nedele do 23.5. jsem zase u babi v kolovci.. byly sme ted s malou doma temer 3 tejdny bez chozeni ven (ryma u nas vzdycky na 3 tejdny :-(.. a tak uz musim i k holici na barvu sem z toho zase zesedivela.. :-) v utery 11ho jsem cely den v plzni (nejky mudr a holic) tak se muzu s nekym potkat.. .. jinak jsme doma.. pak az asi prvnich 14dni v cervenci budem v Radcicich u dedy.. to bych se stavila i za Maruskou v Ceminech.. mozna budu mit auto kdyz ne tak busem.. budem tam ja, aja, segra, julca a violka tzn deda a dve zensky a 3 maly zensky...tak ukecavam petu aby taky tam byl s nama a jezdil do prace z radcic.. aby tata nezesilel :-) Kaci hadriky mam i neutralni.. ale uz toho neni tolik.. nejhezci mam holcici malinky.. (to sem sama rikala vedet jiste ze budu mit druhy holku v lete tak si to necham :-) srazik s detma nebo bez je mi fuk kdyz jsem s malou mezi detma je to jako bych byla bez ni :-) ona to miluje tak sem pak bez starosti :-)
Tak koukám, že se asi žádný srazík konat nebude, co?
Profilova fotka
Ahojky, no vypadá to, že nějak se nedohodnem. Kdybys chtěla přijet a zajít na kafe, tak já si čas udělám ;-)
Jé, to je milé, klidně. Tak snad se někdo další přidá. Kdy se tedy sejdeme? Co středa příští týden? Do kdy jsi v práci? Bych tě mohla vyzvednout, ale nevim, do kdy bude malá spát a stejně musím doma počkat, než přijede Aleš, aby mohl hlídat. Co tvojeslunko, silver a fifistr? A ha24 se taky dlouho neozvala. :-)
Profilova fotka
Mně by se hodilo pondělí nebo středa (to zazdim cvičení) nebo úterý (to můžu do 18:30), když bych šla rovnou z práce, tak jsem schopna být někdy kolem 15:30 ve městě ;-)
Kači tak já nevim, jestli se sejdem.
Nikdo další na sraz nereaguje. Tak uvidíme, co se tu objeví v pondělí. Já bych šla docela v tu středu.
Článek se načítá
K
Kači, tak nevim, jestli to má smysl, dělat srazík, když nikdo další nejspíš nedorazí. Já bych na půl 4. stejně v Plzni ještě nebyla. Jak to vidíš ty?
Profilova fotka
Ahoj! Nevim no, já si klidně čas udělám, ale je pravda, že jsem myslela, že to holky naláká a přidají se. Ale jestli budeš mít chuť přijet, tak se sejít na kafe můžem ;-)
Ok, já vim, ale třeba na další sraz pak zase nedorazim. Tak by mě to mrzelo, že ostatní taky nevidim. tak to asi tentokrát necháme a uvidíme, třeba za pár dní diskuze zase ožije. Dneska jdemem vláček pozemek, kde bude hřiště. Musíme vybrat kamení a následně poházet travní semeno a uválcovat. Takže budeme mít pěkné odpoledne. :-)
Profilova fotka
ahojky holky, omlouvám se, že sem se dlouho neozvala, mám hodně práce a nějaké zdravotní komplikace, co mi zkomplikovaly školu :-( Na srazík nevím, dostlala sem léky a sem po nich dost hotová teda :-p Doufám, že se máte všechny dobře i vaše dítka :-)
Profilova fotka
Ahoj,já bych srazík brala,ale nejdřív příští týden.To má Jenda do 16 hodin a ten další jen do 14.To by bylo možná ze všeho nejlepší.
Holky, tak já srazík za sebe ruším. Fakt to asi nemá cenu, když jsme jen dvě. :-) Kači se určitě zlobit nebude, že?
ahoj dámy, já se omlouvám že jsem tu dlouho nebyla, ale měli jsme spoustu práce se stěhováním...:-) ano, už je to tak, už bydlíme v novém:-) zatím teda nemáme vůbec venky - plot, dlažbu, terasu ani upravenou zahradu.. a ani všechno uvnitř nemáme vybaleno, ale bydlí se nám náramně:-) já jsem pro srazík, klidně s dětičkama až bude hezky, moc ráda bych viděla Bodlilinku a Zberusku...a ty asi přijedou jen s dětma.. ale pokud byste trvaly na bezdětné akci, tak bych taky snad mohla, ale popravdě mi vyhovujou večerní akce víc než odpolední, protože takhle musím Toma nutit jít brzy z práce...a nemůže pak ani pracovat kolem domu...
silver: To je fajn, že už bydlíte. Teď ve svém je to zase jiný pocit, že? Já už jsem si zrovna říkala, že jsi dlouho nenapsala. Co čepičky? Jste spokojené? :-)
Antarres: no, my jsme byli i předtím ve svém, ale mrnavém:-)))) v baráčku je to samozřejmě mnohem lepší...a hlavně je tu vše nové, tak se furt kocham:-)) čepička super, paní je udělala přesně jak jsem si přála..a Anince moc slušej 8-)
Ahoj maminy. Vkládám sem stránku bezva věcí - doplňků ke kočárkům. Už jsem něco kupovala a opravdu jsou to vychytávky, zvláště ochranný obal na madlo a opěrku nohou. :-) http://www.modrykonik.cz/bazar/prodej...
Ahojky :-) tak srazík se asi nekonal, co? :-N no i to počasí je furt na prd ]-( a to 19.6. odjíždíme na dovču, tak snad už pak bude o něco lépe :-N :-) :-) do Plzně se určo nějaký den chystám, taky se podívat do práce a chtěla bych kuknout do Kiku....nebo znáte nějaký krámek, kde mají levné dětské oblečení?? :-) klidně se i s nějakou maminou i nemaminou sčuchnout a zajít někam, kde je dětský koutek ;-) nebo se k někomu přifařím domů :-D :-D jiank my máme za sebou oslavu Tomášovo prvních narozenin :-) a já jsem si teď týden odmarodila :-p :-p Tomáš to chudák chytil taky trochu, ale teploty neměl, jen z nosu mu furt krapet teče, tak snad už to bude dobrý, ve st jdu s ním na kontrolu :-) zatím ještě furt nechodí :-N Silver, to je paráda, že bydlíte v domečku :-) :-) Antares, ty doplňky vypadaj dobře, já nejvíc koukala na ty igelity na boty :-)
bodlilinka: Tak můžu doporučit ochranný obal na madlo. A ty igelity na boty taky máme.. Bylo by fajn se setkat, ale to počasí neni nic moc. My jedem na dovču teď v pátek. Takže bychom se asi nesešly. Ať je malej brzy v pohodě. Marodění prcků je děsný.
Profilova fotka
čau holky, to počasí je fakt na palici, ale snad se to brzy zlepší, o víkendu má být pěkně, i dokonce 20 stupňů :-N :-D :-p My jedem na dovču za 6 neděl, do Chorvatska, tak doufám,že se to počasí už trochu ustálí a bude pěkně celé léto! ;-) Ha24, držim palce, abys školu zvládla a měla klid!!! Silver, gratuluji k baráčku! Docela závidím |-| my máme sice hezký byt, ale přeci jen nám tu jednou bude těsno a moc se mi nechce řešit nějaká hypotéka či tak něco, abysme šli do většího... antarres, přeji pěknou dovolenou! Kampak jedete? bodli, jak se cítíš těhulko? Kdy máš vlastně termín?
Profilova fotka
jo a taky si musím postěžovat, v práci nám zkrouhli internet a já teď nemůžu na Koně (ale je zajímavý, že BRMS zatim jo) a i jiný stránky mi to nepustí, hlavně blogy a stránky s fotkama :-N :-D :-D jako já vim, že v práci mám mít jiné starosti než lézt na net, ale znáte to :-D :-p jsem si zvykla za ty 4 roky, co tu jsem |-| :-p
kačko: Jedeme do Náchoda - ZOO ve Dvoře Králové, Babiččino údolí, skalní město v Adršpachu, zámek Kuks...a další. Hotel www.vyhlidka.cz. Už se těšíme, jen to počasí, snad bude aspoň pár dní hezky. Navíc je tam bazén se slanou vodou, minigolf a tak... Kači, doma internet nemáte? :-D :-D :-D bodlilinka: Levné oblečení rozhodně Kik, teď měli slevy v Tescu na děti vše -30%, ale to trvalo jen do 1.6. Teď je -30% na oblečení a doplňky pro dospělé. Jinak ještě doporučuji obchůdek Svět textilu na Klatovské, v bloku baráků nad Prácí, po pravé straně směrem na Bory. A ještě na Americké Velryba, to je zhruba naproti Alfě. :-)
Profilova fotka
jo a ve Velrybě mají teď na vše slevu 50%!!! Internet doma máme, ale to nějak nemám čas to zapnout :-N :-D Dovču si užijte, bude určitě moc krásně!!! Určitě! ;-)
Profilova fotka
ty brďo ta vyhlídka vypadá luxusně! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?