Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
ahojky, no jo, 10,5kg v roce a čtvrt máme:-)..A to ve 4 měsících měla osm kilo:-) z baculky se stala štíhlá holčička:-) my máme autosedačku taky Romera - a jelikož jsme zjistili že máme v autě izofix, tak jsme vzali s izofixem...Romer Safefix - přesně tu co ty testy vyhrála:-) taky máme 9-18kg, no snad nám nějakej čas vydrží ..byla pěkně drahá.. Maruško, to je divný že má jen dvě polohy, ta naše asi 4 - ale stejně využíváme jen dvě - sez a leh - leh teda minimálně:-)
silver: My teda leh nevyužíváme skoro vůbec, to už musí být, když usne. :-) Já teda nevim, na kolik vyšla Vás, ale my platili něco koelm 4500. Ale stejně je to dost, co? Teď mi tu Aleš říká, že máme taky 4 polohy, akorát využíváme jen ty dvě krajní. Tak nakonec asi to Chicco Multiway nevezmeme, zkusíme na ebay vyhrát ABS design Amigo. Moc se nám líbí. Sice nemá nánožník, ale máme 2 fusaky a ty nám ještě vydrží. :-) No a jak ty zimní kombinéza? Koupila jsi tedy jakou? Holky s mimčama. Měla jsem velkej problém sehnat froté punčocháče, nakonec jsem koukla na českou firmu, která má ponožky a jsme s nima spokojený. Na netu vychází za 63 Kč, v krámu mi to tu jedna holčina objednala a vyjde mě to na 83. Tak jestli někdo potřebujete, tak dejte vědět, nebo objednávejte na www.novia.cz. Já teda měla velkej problém froťáky sehnat, od Vietnamců velikosti absolutně nesedí, i když koupim velikost 18-24 měsíců, tak nám to už není. Takže jsem moc ráda, že jsem takhle zapátrala s úspěchem a hlavně za dobrou cenu. Šavgrový malej je taky má a v pohodě. :-)
silver: Ještě se vrátím k těm kilogramům. Když byla malá nemocná (v říjnu), tak zhubla kilo. Ale od tý doby dobře papá. Vlastně sní skoro všechnop. Nedáváme jí sladký (kromě pudingu 1x za den), jinak má jogurty, ovoce, maso, zeleninku, nějaký ty sušenyk, sem tam tyčinky. A k pití mlíčko od Nestlé a fenyklovej čaj - neslazený a taky jen obyč. vodu. Tak fakt nevim, kde jsme vzali těch 13kg. :-)
Ant: no my platili teda víc, ten izofix je drahej jako prase:-)) kombošku jsem koupila tu růžovou - už jsem pro ní byla týden rozhodnutá, jen jsem se musela ubezpečit:-) vidíš, na to že bychom mohly dávat frotáky jsem trochu zapomněla....možná by se mohly hodit:-) - akorát na tom odkazu se mi ty froté nechtějí zobrazit.... no, Aa s jídlem trochu dělá drahoty...no jak kdy, podle toho co jí chutná.... o "okuku" = okurku si nezapomene říct nikdy:-))) a ten puding - to jí nějakej kupuješ nebo vaříš?
silver: Puding vařenej doma nechtěla, podle mýho byl totiž hustší, než ten, co se koupí. To naše Luci teď snědla k obědu 2 knedlíky s masem a omáčkou. :-D Hele, ta holka jich do obchodu objednala víc. Budeme mít velikost 92-98, tak uvidíme, jak budou velký. Neni problém ti jedny třeba po Alešovi hodit domů a pak se rozhodneš. Já Luci dávám froťáky hlavně, když jdeme ven do zimy.
bodlilinka: Tak jsme nakonec zariskovali a vyhráli nový kočárek německé výroby ABC desing Amigo na ebay. I s dopravou nám vyjde na 2100. Byla na něj dobrá diskuse, všechny maminy ho tam chválily. Snad dorazí do Štědrýho dne. A to jsme ho teda chtěli kupovat až na jaře, ale teď je to vlastně býprodej kolekce 2009, jinak u nás v Čecháh stojí 4600.
Musím jít přestěhovat sterilizátor, konvici a ohřívačku na jídlo. Luci už na to došáhne, tak si s tím začíná tak trochu hrát. Jo a máme rýmu a trochu kašlíček, tak dneska nejdeme ven.
Profilova fotka
Já vidím Sofinku, já vidím Sofinku, já vidím Sofinku x-) Jé krásňoučká x-) taková maličká :-D x-)
taky se kouknuuuuuuu
To je tak krásný malinkatý uzlíček. maminka vypadá šťsatně, co?
Profilova fotka
jeee, ahoj holky, ani jsem Vám nestihla dát avizo o fotkách a Vy už nás vidíte :) to je prima
Profilova fotka
mám dotaz - měly/máte někdo cestovní postýlku? jakou značku? OK? díky
Článek se načítá
zberuska: Koupili jsme obyčejnou asi za 1500 v Marku. http://www.nej-kocarky.cz/booboo-cest... Je důležitý to mezipatro. Tak na to mrkněte, určitě najdete lepší značku za stejnou cenu. My měli akorát na postýlce na jedný straně ještě kolečka na popojíždění s brzdou.
Neřešíš náhodou postýlku kvůli cestám k rodičům? Pokud mají místo, tak se vyplatí koupit v Ikee tu obyčejnou asi za 790 Kč. Máme jí v Žatci u mami a je pevnější než ta naše stará doma.
No a jak jinak spokojenost s Rokycanama? A jak se vám vede? Od kdy jste vlastně doma?
Ještě jsem ti chtěla říct, že je dobrý nakoupit věci, který ještě nemáte v Kika. Z celkové ceny věcí, které pro dítě koupíte do 1 roka života vám pak vrátí 10%. Nám teď vraceli asi 800Kč. Takže je to fajn, prohlídneš si to, objednají ti klidně i podle katalogu jinou barviu. My tam kupovali sterilizátor, dudklíky a švagr potom přebalovací pult. V kika ti dají takový papír - baby seznam, kam ti po každém nákupu na pokladně opíšou číslo paragonu a sumu. Paragon musíš ale schovat.
Jo a ceny tam jsou podobný těm na netu...no, jak u čeho, třeba kočárky jsou tam drahý,ale ten vy už máte :-)
Profilova fotka
hm, to je zajímevý, doufám, že tu akci v Kika budou mít i za pár let :-D
Profilova fotka
To mi připomíná, že v Ikea mají zase akci na stromky, koupíš jedli za jednotnou cenu 499,- a když jí do 15. ledna vrátíš, tak ti dají 300,- na nákup v Ikea :-D jako kdyby byla Ikea v Plzni, tak to koupím, takhle by nás to s cestou vyšlo dráž, ale líbí se mi ten nápad!
Kači: To je ale dobrý, Tak to slyším poprvé. Aleš zase říkal, že je vyšlechtěný nějaký jehličnan, který je určen pouze jako vánoční, roste prý fakt rovně :-D a má pravidelný počet větví v jednotlivých patrech. tak to je dobrý, né? :-) By mě zajímala cena. :-D :-D :-D
Profilova fotka
zberuska: opravdu moc krásná :-)
ahoj holky :-) zberuško, Sofinka je kráááásná x-) x-) x-) a vlasatá, jako byl náš Tomáš x-) x-) x-) švagrová má tu cestovní postýlku babypoint a kamarádka pořídila loni v KIK taky super cestovní postýlku, má to i pevný přebalovák, fakt super :-) a máte opravdu kráááásný kočárek x-) x-) Maruš, já taky přemýšlela ho koupit přes Ebay, ale znám jen německej server...napíšeš mi prosím webovky, kde jsi ho koupila?? :-) tak pak dej echo jak se jezdí ;-) němeký výroby se neboj, kvalita je tam opravdu o hodně lepší než tady ;-) my tady v Kt máme taky Kik, ale výběr na prd, takže jezdíme do zwieselu...a ty froté u nás není problém sehnat, tady v jednom krámku (ne větve) je mají za 59,- x-) x-) a myslím, že i v KIk jsem je viděla... jinak Tomáš se zase víc vysvětil, už poslední týden spí celou noc od 20h do 7h do rána x-) x-) byli jsme na kontrole a je naprosto zdráv a váží už 7200g (má přes 7.měs) :-) :-) máme tu sněhu jak nasrá** že nemůžu ani jezdit po chodníku, tak musím po silnici a když jedu na ty vedlejší na procházky, tak je to tam samý led, tak se krásně můžu klouzat :-D :-D
bodlilinka: je to osvědčený prodejce, Aleš viděl i nějaký reklamy. Prodal kolme 40 000 věcí na ebay. http://global.ebay.com/search?Query=A... punčocháče v Kik měli, já je tam kupovala, ale už je nemají a njové nedostanou. silver: Kamarádka dneska volala, že už má punčocháče - růžové, žluté a modré se zvířátkama. Tak mi písni, jakou chceš barvu. Velikosti jsou 92/98 a 104/110. My budem brát tu velikost 92/98. Ozvi se co nejdřív, aby je neměla vyprodaný. :-) zberuska: Teda to je rychlost s fotečkama. Kočárek máte opravdu moc pěkný. :-)
bodlili nka: Tak sledeuj tu aukci, třeba bude kočárek za míň, než ho máme my. Aleš tam nastavil 61Euro. A poveldo se. Víc bychom za něj nedali.
Zberuska: jůůů, Sofinka je miloučká:-) jen tak dál - pilně přidávej fotečky:-) antarres: ty bláho 92-98 je asi moc velký...dyt Aa měří kolem 80cm.... já bych je brala...ale nejsem si jistá že by jí neplandaly.-) myslíš že budou stejně jako u vietnamců menší? bodli: vidíš a my ti ten sníh závidíme...a to že můžete ven:-) my jsme s děsným kašlem a rýmou zavřený doma a koukáme na občas padající snížeček, který hned zachvilku roztaje...Aa je ted ve věku kdy by si to strašně užila....tak doufám že bude mít šanci:-)
silver: No, ,my máme z krámu právě menší, odpovídají naší výšcde, ale Lucince jsou malé, já teda jedny vezmu, vyzkouším a dám ti vědět jak nám jsou. :-) My máme taky rýmičku, snad nás to brzy pustí.Chodili jsme 2x denně ven a teď je to doma děs. Hlavně to osdávání.
bodlilinka: Jak píše silver, fakt vám sníh závidíme. Já vytáhla náš původní kočár, má nafukovací kola, tak se nám s nim ve sněhu bude dobře jezdit.
Maruš, no já teď na ebay hledala tu Zopu fusion, co chci a nemaj jí tam :-( je to na prd, že se musí dávat ten název do vyhledávače a nemaj to tam jako normoš kategorie nabízeného zboží, ve kterých taky můžeš hledat 8-( 8-( nebo jestli v tom umíš hledat lépe?? ;-) no holky, zas napadla nová várka, tak už mi to začíná sr** :-N když už je ho moc, tak je to na prd :-S a včera Míra říkal, že by asi šel na pár měsíců na pracák, když nemá přes zimu práci, tak jsem si tak teďka přemýšlela, že by mohl hlídat malýho a já na dopoledne jezdit do práce :-) :-) musíme o tom ještě dneska podebatit :-)
jéééé ale ten prodejce nabízí chodítka x-) x-)
bodlilinka: No, tak tu Zopu tam fakt nemají. Některý kočárky se holt dál do světa nedostanou. :-D Jé, sníh, sníh, sníhhhhhh. Tady jer jen takový poprašek. A stejně máme minirýmu, tak jsme doma. :-) Ale už to s malou jde, takže při ní něco udělám.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?