Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
no určitě, budu jenom ráda :-)
Profilova fotka
Holkýýý!!! Rychle sem!!! S radostí vám musím opznámit, že Zberušce se 7.12. v 3,55h narodila dcera Sofie (51cm, 3,2kg)!!!! x-) Jsou v Rokycanech, vše v pohodě, jen je prý zlobí krmení. (to byla volná citace) A já jsem na ní zrovna dneska myslela, jestli už nebude brzy rodit a ono jsou malý už 4 dny :-D x-)
Profilova fotka
tak moc moc gratulujem :-) x-)
Taky moooc gratulujeme. Tak hlavně, že jsou oba zdraví. Moooc jim to přejeme. To mají pěkný dáreček k Vánocům. :-)
jééé, tak to zberušce mooooc gratuluju, ať jsou zdraví, ať jim holka roste do krásy x-) x-) x-) že by nevěsta pro Tomáška?? ;-) :-D :-D Kačí, určo ji pozdravuj a že už se těším na fotečky :-) :-)
Profilova fotka
Fotečky prý budou, ale až budou puštěný domů ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zberusce ještě jednou moc gratuluju i touto cestou a přeju celé rodince hlavně zdravíčko x-) Jinak to počasí je fakt hnus, dneska jsme ani nebyli venku. Kdyby aspoň byl sníh, ale ne to neustálé pršení :-( Musím tu moooc pochválit Péťu (ha24), jeden den jsem jí napsala, jakou bych měla představu o bižu a druhý den to měla hotové, no je prostě úžasná x-) My jsme Mikuláše taky domů nezvali, myslím si, že je na to Denča ještě malej. Pár jsme jich potkali a zatím z toho moc rozum neměl :-D Holky, poraďte mi, co mám koupit desetileté neteři k Vánocům??? :-)
tvojeslunko: Tak pokud jde o neteř a nevíš si rady, tak by ti asi pomohlo třeba se domluvit s jejími rodiči, dají ti určitě pár tipů Jinak v tom hle věku se člověk v dnešní době těžko orientuje. 10let...no...fakt těžko říct... Souhlasím s tebou ohledně toho počasí....je to něco 2 dny jsem s malou byla doma a dneska jsme vyrazily dopoledne, 2x jsme zmokla a odpoledne to samé... no děs, se divim, že z toho už není nemocná :-). Jen aby ten sníh letos byl. Hlásí mrazy -15, tak snad něco napadne, ale spoň nebude všude bahno. My jsme jako čuňátka, když přijdeme z venku. No, holt vesnice. :-)
tvojeslunko, silver: Holky, chci se zeptat, jestli budete kupovat nějaký golfky. My jezdíme k mamai do Žatce, kočár nám zabírá místo a malá do něj skoro nesedne, tak chceme koupit nějaký golfky, protože úplně bez kočáru je to taky blbý. Přečetla jsem plno diskusí, vyslechla plno názorů a začínám mít v tom hokej. Při výněru normoš kočáru mě tenkrát nakopla Andrejka. Máme nakonec stejný a jsem moc spokojená. Tak budu moc ráda za vaše rady a názory. Zdravím.
Profilova fotka
tvojeslunko, moje 10 letá neteř si loni přála pod stromeček dostat podprsenku :-N , tak jsem jí i její sestře koupila takový jako lambády (nebo jak se to mu říká, vypadá to spíš jako sportovní podprda) a letos jim koupim už nějakou víc podobnou podprsence. Mělo to u holek velký úspěch, už hold to jsou slečny :) a pak ještě měla úspěch karetní hra UNO. Jiank opravdu jsou ve věku ještě dítě a už trochu slečny, tak se fakt blbě vybírá... jo a ještě měly hroznou radost ze sady, kde byly různé skřipečky, gumičky, sponečky, prostě vše do vlasů :-D
Profilova fotka
A jinak mi to počasí fakt nebaví ]-( chci aby napadl sníh a bylo krásně bílo a tečka. Dneska nebo zítra razíme s D. na nákupy a chceme dokompletovat dárky, spíš už jen takové maličkosti. Jsem zvědavá kolik lidí bude na nákupech, asi moc moc, snad nás neušlapou :-p
ahojky :-) tak u nás taky teďka jen pršelo, ale už přituhlo a sněží a sněží x-) x-) x-) jsem tak ráda, že už nebydlím v Plzni :-D :-D :-D Maruš, dotaz sice neni směrován na mě, ale já určo golfky pořizovat budu...teda spíš sporťáček, který má nahoře tu rukojeť spojenou (jako normoš kočár), protože kdybych je musela tlačit jednou rukou, tak to pude blbě :-N já je teda budu mít jako cestovní a spíše do města, kvůli snadný manipulaci a tak a tento velký zůstane doma na vsi...kámoška má babypoint sprint a moc si ho chválí, že jsou hodně lehký nebo hodně asi jede chicco, loni na pouti je tam mělo nejvíc lidí ;-)
Článek se načítá
bodlilinka: Ahojky. Díky za reakci. Já právě na netu v diskuzi četla, ža Chicco Multiway docela hrká a lidi s tim maj problémy. Ale pak jsou tam zase lidi spokojený. My máme taky golfky - hoco Scooter se spojeným madlem, ale kvůli cestám do Žatce chceme mít pojistku a náš kočár zabírá hodně místA, TAKŽE BYCHOM HO MĚLI HLAVNĚ NA TY CESTY :-)
Profilova fotka
anterres a kačí díky moc za tipy ;-) Kačí, podprsenka by mi teda fakt nenapadla :-D Nás nákupy taky ještě čekají, tak se už teď děsím toho davového šílenství :-D
Maruš, já to s těma chicco četla taky, tak mě to taky dost odradilo :-N sousedka má babypoint Solar - golfky a jezdí s nima i tady po vsi a chválí si je :-) a já koukala na kočárky od výrobce Zopa..buď golfky nebo ten sporťák... já mám jinak Patron Bohemia F4 s vložnou taškou, tu když vyndám, tak je to sporťák, ale zabere celej kufr v autě :-p takže taky kvůli místu v autě je budu kupovat :-) fuj, davový šílenství vám nezávidím :-p ještěže je ten internet a donáška až do domu :-D :-D
bodlilinka: Tak já tak tápu mezi Hauck, Hoco a Chipolino. No, vůbec nevim. Chicco jsem už zavrhla, i když ho má hodně lidí a vyhrálo plno testů.
tak na Hauck a Chipolino jsem koukala taky :-) no já chci hlavně velký kola :-) klidně bych pořídila ty babypoint, co má kámoška, ale nelíbí se mi barvy :-p ona má červený, tak ten je krásný, ale modrá je nic moc...a u tý Zopa je modrá fakt modrá, asi bych byla vidět všude, ale to má svoje dobrý stránky, aspoň nás uvidí každý auto :-D :-D chtěla jsem zelenou a ta je taková divná :-S ...tak snad když bude příště holčička, tak modrá nebude vadit...stejně už tenhle kočár je modrý :-N
No, to my chcem barvu kterou by mohl mít i chlapeček, takže žádná fialoví nebo růžová. Dneska jsem viděli ten kočárek Zopa a je podobnej jako Chicco Multiway. No, jsem teď na vážkách, ještě vyrazíme do Plzně na obhlídku a uvidíme. Fakt nevim., Buď Hauck, Chicco nebo ABC design. Pro Hoco bychom museli do Prahy a to mi za to fakt nestojí.
holky a co chodítka?? měli jste?? :-) já ho nejdřív nechtěla, ale teď jsme byli u kámošky a malýmu se v něm strašně líbilo, tak bych ho koupila jen na spestření ve hraní, aby si moc neničil záda :-) :-) akorát to musí mít to látkový sezení, švagrová má takovou pevnou sedačku a v tom se Tomášovi ještě blbě sedí :-N tak kdybyste věděli o někom, kdo prodá levně nebo daruje, tak dejte vědět ;-) Maruš, no tady tu Zopa nikde nemaj, ještě zkusím do Sušice...jinak ho budu objednávat přes net, taky jsem na koníkovi našla diskuzi o zopa a paní mi vše popsala, že je lepší než to chicco, snáž se sundavá madlo a tak nerachotí :-N
bodlilinka: já teda nevim, četla jsem znovu diskuzi o Chiccu, všichni ho tam jen a jen chválí. Jen nadáváají shodně na malý nákupní košík, ale stjeně všude tahám přebalovací tašku, tak to bych nějak neřešila.Navíc se teď vyprodává kolekce 2009. Takže cena 2600 včetně fusaku mi přijde dost dobrá. Ještě mě hlodá ten hauck a ABC design. A nevyplatilo by se vám koupit golfáče v Německu, když jste tak blízko hranic? Kámoška tam koupila Gesslein (tady stojí kolem 15000) a tam prý to vyšlo ani ne na 10000.
bodlilinka:Chodítko jsme neměli. Je pravda, že jsme s malou lítali hodně dlouho za ruce. Chodítko je dobrý, ale prý je to právě špatný na záda. Někde jsem četla, že si ho lidi pořídí jen aby měli od dítěte klid, protože v chodítku je vlastně jakoby chráněný. Nikde nespadne a tak....Aleš ho měl, když byl malej, i jeho brácha, tady kámošky ho taky měly a děti chodí a jsou v pohodě. Takže s tím ti neporadim. Já bych ho teda pro hruhý stejně nekupovala. Jednak to stojí další peníze. To bych za ně radši koupila pořádný boty.
Ahoj holky, jsem ostuda, dlouho jsem tu nebyla:-) dočtu si vás později, ted jen v rychlosti. Veliká gratulace Zberušce k holčičce!!!!!!!!! těším se na nějaký fotečky:-) Golfky - my máme Chicco Multiway. vybírala jsem strašně dlouho - mám odpružený houpací kočár a bále jsem se že na mě golfky budou moc tvrdý atak...tak jsem sháněla taky odpužený, ale výběr moc není - skončila jsem u Mulťáků a od tý doby co je mám jsem původní kočár nevytáhla:-) taky to je tím, že už moc nechodím v moc hrbolatým terénu, tam bych asi malej vytřásla duši..:-) Golfky jsou super skladný do auta, lehoučký, dobře zatočitelný - a hlavně nejdelší na ležení jaký znám... takže SPOKOJENOST Chodítko - néééééé, Bodli, hlavně né chodítko ve kterým děcko může napůl sedět - fakt to není dobrý na záda...a předsevzetí že by to bylo jen nachvilku na pohrání....no nevim-děcko jak to okusí, tak asi bude chtít furt.... my teda měli něco čemu taky někdo říká chodítko - ale dle mě není - je to taková hračka co se dala tlačit před sebou...ale pak i sklopit a ted na ní může malá jet jako na motorce. taky nám bylo nedoporučováno vodit za ruce...takže jsme malou prostě nechali obcházet nábytek a občas si potlačit tohle vozítko....a ted parádně chodí:-) jinak, my ted trochu marodili - rýma kašel - což se táhne od října...a taky reakce na Priorix...horečka přes 39, ale jen 2 dni, takže dobrý....akorát s tím kašlem se mi s ní nechce moc chodit ven, dyk už tam mrzne...:-(( tak zatím papa, pak si vás dočtu:-)
Maruš, no já vím, že si je hodně lidí chválí... :-) a když je má Silver, tak ti určo poradí ;-) :-) a na ty golfáče v neměcku se kouknu, je pravda, že tam vyjde hodně věcí levno než tady a do Zwieselu to máme ještě o trochu blíž než do Plzně, tak tam na ně mrknu ;-) :-) :-) a Zopa má ten sedák dlouhý 45cm a široký 35cm, nevím jak chicco... no v tom chodítku mi to přišlo úplně nastejno jako v klokance, ve který jsem ho často nosila :-N až na to, že teď už drží záda :-N a to že by ho vyžadoval pořád...no prostě bude mít smůlu :-D :-D :-D ale Tomáš není typ, co by si něco vynucoval, sedět se mu taky hrozně líbí, už krásně drží záda a vůbec nepadá...jenom když chce tak jakoby dopředu a přetočí se na břicho a taky když ho pak položim na záda tak neprotestuje...je to flegmouš :-D :-D a myslím, že si záda ničime po celý život, jak jsme nosili školní tašku přes jedno rameno, krkolomně seděli x let ve školních lavicích, za počítačem, s nohou přes nohu a tak dál... no za každou cenu ho pořizovat nebudu, nový určitě ne...jen když se naskytne za dobrou cenu :-) švagrová taky říkala, že vodit za ruce se nemá, že se tím taky ničí záda... Silver, tak ať jste brzo zdravý jako rybky...hlavně na vánoce ;-) :-) Tomáš zatím ještě ani jednou nemarodil...že by ten šumavský vzduch?? :-D :-D :-D dneska zase vyrazíme ven do toho sněhu, musím pochválit ten náš kočár, krásně se s ním jelo i po skoro 10cm sněhu (protahujou tu jen hlavní silnici) x-) x-) klidně by mohl mít místo kol lyže :-D
Maruš, teď jsem teda znovu četla diskuzi na koníku ve Výbavě - Kočík Chicco multiway a na poslední stránce bylo dost negativních příspěvků, že hodně hrkají kola a taky ho měli některé už na reklamaci =-) =-)
bodlilinka: Já to četla od začátku a do konce jsem nedošla. Kamardáka už má 2 roky Hauck a říkala mi, že si ho nemůže vynachválit. Tak fakt teď nevim, už jsem byla rozhodnutá pro chicco.
Profilova fotka
Ahoj,tak obrovská gratulace Zberušce,to budou mít nejkrásnější vánoční dáreček :-D .A jak to tak počítám,Denýsek spousty nevěst :-) .Pročítala jsem diskuse a musím uznat,že máme docela široký záběr témat,což je mimochodem velice dobře.My začínáme pomalu pokukovat po autosedačkách 9-18,nebo 25kg.Tak jestli máte nějaké osvětčené,budu ráda za vaše náměty.Dárečky mám už s 90% doma.Jsem dára,že jsem to letos nepodcenila a začala schánět v září a většinou přes internet.V sobotu dopoledne jsme byly nakoupit v Globusu,no to byl vážně pěknej mazec.Příští víkend nikam nejedeme,protože by nás lidi snad ušlapali co dělají :-p .Jinak včera jsme jeli kolem antarres a musím jí pochválit vánoční výzdobu v oknech.Jinak jsem přidala pár fotek na koníka a v průběhu týdne ještě nějaké dodám.S Kristýnkou teď moc ven nechodím,protože jsme měli průjem a zvracení a nakonec ještě šestou nemoc.Čekáme ještě na očkování hexa vakcýnou,protože se nám nehojí ramínko,tak uvidíme,snad 22.12.Všechny vás srdečně zdravíme
fifistr: S Andrejkou máme obě RÖmer King Plus. Je to vítěz testů autosedaček. My za ní dávali asi 4500, jo a je to asi jen do 18kg. http://www.pucmeloun.cz/rÖmer-king-pl... Máme přímo tuto barvu, ale cenu hledej nižší. :-) Jsme s ní moc spokojený. Já ti ještě písnu do emailu. Jsem ostuda, maily řeším teď s velkým opožděním.
Jo a díky za pochvalu vánoční výzdoby. :-)
Maruš, lepší je pročítat diskuze odzadu, to máš ty nejčerstvejší poznatky ;-) :-) ono je taky těžko soudit podle ostatních, někomu hrkání nevadí, tak ti řekne, že je super a někomu tím přijde na rozpadnutí... :-N záleží, jak je kdo náročnej :-D bude nejlepší, když vyrazíte do města s malou, rovnou ji v těch kočárech povozíš, vše okoukneš a vybereš, který ti nejvíc sedne ;-) ta autosedačka vypadá super :-) a kdy má tak dítě těch 18kg?? nebo 25kg?? neumím si to nějak představit...aby se pak do ní ještě to dítě vešlo =-) :-N holky a měli vaše dítka všechny tu šestou dětskou nemoc??
Okolo nás mělo tu šestou nemoc už hodně dětí, nám se zatím vyhnula. No, my teď v 16ti měsících máme už 13kg, Olča v 15ti měsících psalal myslim, že 10,5kg. takže ono je to různé. Ale na netu jsou tabulky a v průkazu dítěte jsou takové ty grafy, kde je ta váha vyznačena. Kamarádka má malýho teď 19 měsíců a váží 14kg i s oblečením. :-) Ono nemá cenu kupovat sedačku do těch 36Kg, pak stačí právě jen nějaká obyč - to už není taková drahota a nebo jen ten podsedák. Se sedačkou jsme ale spokojeni. Má sice 2 polohy na sezení a na ležení, ale na ležení, to je fakt malý rozdíl od sedu. Nám malá spí v obou pozicích, ale spíš teda kouká ven a krásně z ní vidí i před auto(když sundáme opěrku hlavy na předním sedadle), takže sleduje provoz. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?