Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem hned ha24 taky napsala. Protože by se mi nějaká ta bižu hodila na ples :-D a když si to Kačka tak chválí x-) Jinak já jsem s dárkama na štíru, ještě nemám skoro vůbec nic, jen pro Deniska nějaké drobnosti. Přijde mi, že to tak hrozně rychle letí a já nic nestíhám :-p Ale už se moc těsím, Denisek z toho bude mít už trošičku rozum oproti loňskému roku x-) Kačí, já vím, že jsem hrozná s těma fotkama, ale na koně už chodím minimálně a nebaví mě to tam doplňovat :-D
ha24.Já být tebou, tak to tam určitě dám a neváhala bych. Kačka by to asi jen tak nechválila, né??? :-)
Profilova fotka
Tak mě tak napadá,když se každá něco naučíme,příští vánoce máme v kapse :-D
No, to by bylo dobrý, žádný nákupy ve městě, žádný fronty a tak, jedna návštěva u každé a bylo by to při jednom. :-) Nákup i poklábosení. :-D :-D
ha24: A na beremese do bazárku to taky přece dát můžeš, né? A na koníka taky. :-)
Profilova fotka
ste hodný, že mě podporujete :-) fifistr: to je zajímavá myšlenka :-D si myslím, že bychom to odbyly u jedné :-D která má největší obývák hi hi :-D
ha24, sem na beremese to určitě vystav, myslím, že nevěsty zákaznice se jen pohrnou ;-) a nabídni jim své služby, že jim vyrobíš na přání i jinak barevné ;-) tak já dárky nakupuju přes internet, takže nákupům a frontám ve městě se vyhnu :-D :-D :-D
Profilova fotka
doufám, že sem všem,co si řekly, poslala fotečky, kdyby ne, prosím ozvěte se :-D 8-)
Profilova fotka
Ha24 jsi fakt hodně šikovná,krásné věci,moc hezky udělané.Já jsem teda ulítlá na náramky.Už vím,na koho se obrátit,až budu potřebovat dárečky. :-)
Profilova fotka
:-)
ha24: Já chci taky fotky. :-)
Profilova fotka
ahojky, tak doufám, že všem všechno dorazilo :-) dneska je tam pěkně hnusně :-(tedy aspoň tady u nás, v tomhle počasí sem vždycky taková zdrchaná, i když sem ještě nic nestačila pořádně udělat :-D 8-)
Článek se načítá
ahojky :-) u nás je teda sluníčko 8-) 8-) a sníh se stále drží :-) Petruš, koukala jsem na ty fotečky, jsi opravdu šikula :-) :-) a vyrobila by si mi třeba náhrdelník, který tam máš ale v jiné barvě?? když tak ti pak pošlu objednávku ;-)
Profilova fotka
jj :-) buď budu mít korálky doma nebo barvičku objednám :-)
Profilova fotka
Jsem byla včera s mamčou na náměstí na trzích a pod stromečkem je ohrádka se živými kůzlaty, ovečkami, poníkem a oslíkem :) hezký to je ;-) no a u jednoho stánku prodávali taky nějaké náušničky a podobný styl jako děláš ty Ha24 a chtěli za ně 120,-Kč :-N takže asi pro cizí ( :-N ) bys mohla i zdražit :-N :-D
Profilova fotka
na zvířátka se asi dojdu povídat x-) oni na tom náměstí to mají vždycky drahý, aspoň, co se týče věcí, co se dají kouit i jinde. ;-)
Profilova fotka
Ahoj Berušky, Tak ráno jsem vyběhla pověsit prádlo na balkon a byla pekná zimička :-N.Až pojedu s Týnkou ven,tak jí budu muset pořádně zabalit a sebe taky :-) .Dneska plánujiudělat vánoční výzdobu v bytě.A jak jste na tom vy?
Profilova fotka
Fifistr neslíbila jsi nám náhodou fotečky? :-D
Profilova fotka
Zítra jdu dělat anděla a máme nějak moc zakázek :-N a to je jen rodina (moje nebo kamarádky), snad to vše stihnem, letos máme o čerta navíc, takže se děti můžou těšit :-D Výzdobu bytu budu řešit zítra dopol nebo v neděli, věnec na dveřích už mám, ještě dodělám nějaké malbičky na sklo a bude.
Ahojky. Zdravím vás všechny. Tak já mám výzdobu v bytě hotovou. Nemůžeme tu mít taolik věci, jako každý rok, protože malá dosáhne už i na vyšší stolek. Takže jsme to vyřešili výzdobou oken - mám v nich pověšený hvězdy a zvonečky z pletené z proutí a nalakované zlatou barvou a v jednom okně máme proutěného soba, který má na sobě červené kuličky (asi z plystyrenu). Toho už mám několik let. Známý, který jezdí kolem každoročně nezapomene okomentovat soba takto: " Tak Bambi se nám už zase probudil, jo?". Tak se vždycky smějeme a teď když řekneme Lucinkce Kde je Bambi, tak se podívá do okna. :-) Venku na 2 stomech máme světýlka, tak na ně koukáme večer z okna. :-) No a stroměček letos musíme zajistit tak, že ho vlsatně svým způsobem zavěsíme za trám. :-) Takže když bude Luci řádit, nic na ní nespadne, jen se vychýlí do strany. Kamrádky malej loni stromek povalil 3x. :-) Tak ju, dnska frčíme k mami do Žatce, takže jdu ještě dobalit nějaký věci. Holky mějte se fajn. A vychutnávejte si tu předvánoční atmosféru. Kačí: Napadlo mě, nechcete přijet příští rok na Mikuláše tak k nám? :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky, jak je po víkendu? Neodnesli vás čerti? :-D Já jako Andílek jsem tedy sobotu přežila, ale bylo to náročný, ztratila jsem hvězdu a zlomila křídla, ale jinak to bylo fajn :-N :-D Musím říct, že se děti toilik nebáli, plakal jen jeden chlapeček a jedna holčička, jinak jsou celkem děti statečný i se nechali vyfotit s čertem a tak :-D měli jsme 10 štací, od 16,00 do 19,30, vydělali jsme si 650,-Kč a to nám platí jen cizí lidi, rodina to má zdarma ;-) takže na benzín bylo. Antarres, já bych ráda přijela příští rok taky k vám, ale my nejezdíme mimo Plzeň :-( i moji bráchové přijeli k naší mami ... jedině, že bys mohla přijet někam do Plzně (k nějakým příbuzným nebo třeba se domluvit se slunkem :-D )... Já jdu dnes koupit ještě nějaké dárky do města, se hrozně těším až to budu těm lidem dávat, jak se jim to bude líbit x-)
Profilova fotka
děti nebály je asi tvrdý, co? Nějak tu češtinu przním.. :-|
katerinakorbelova: Kači, já si dělala srandu, :-) Příšté rok se asi zapojí taťkak ostatním tatínkům a budou chodit strašit naše děti. :-) Teda s dárečkama jsem zatím na štíru. Bude to holt fofr před Vánocema. :-)
Profilova fotka
jasný, jen informuju ;-) jen opatrně s tim strašením, my jsme hodný i čerta necháme na chodbě nebo tak, ale teď jsem viděla na koníkovi album, kde malýho kluka strkaj čerti do pytle a on chudinka pláče, to bych svýmu dítěti nikdy neudělala, ho takhle stresovat, fakt mi z tý fotky bylo smutno. My opravdu chodíme spíš po známých a jen mírně napomínáme děti, že si musí čistit zuby, být hodný na mladší sourozence, nemlátit ostatní děti apod. a čert maximálně zachrastí na chodbě řetězem a udělá bububu (my máme opravdu moc hodnýho čerta :-D ) a nijak je nechcem moc vylekat... |-|
Profilova fotka
já sama jsem se čertů bála asi do 12 let...k nám nesměli chodit... :-D
Tak my byly s amalou a Alešovo mami na Mikulášský na náměstí v Žatci. Bylo to s průvodem, moc pěkný. Čerti na koních s pochodněma a kočár s mikulášem a andělem kočírovali taky čerti. Obijí měli pochodně. A mažoretky převelečený za čertice. Pak na náměstí na pódiu tancovyla nějaký holčičky z umělecký školy, ale nebylo nic vidět, protože je nechali pod pódiem. Taky nechápu proč... No a nakonec promluvil starosta, všechna světla zhasla a rozsvítili vánoční strom. On teda svítil už celý týden, ale udělali to pro děti. Naše malá koukala na ty světla, oči vykulený. Seděla v kočáru - k našemu překvapení a měla rukavice, takže se nechala krmit, potvůrka. Asi jí holt bylo pěkně teploučko. Takže to se nám moc a moc líbilo. :-)
Zdravím. Co říkáte na to počasí? To je děs. Malá tu řádí, je to tu jako po boji. :-)
Profilova fotka
ahojky, jj, očasíčko je moc pěkný :-D :-p bych šla spát ...
Profilova fotka
normálně usínám a nechce se mi nic dělat :-(
ahojda :-) jj počasí je fuj, včera celý den lilo a dneska teda ne, ale stejně bylo hnusně :-p no upečeno už mám všechno cukroví a tak pletu ten svetr, už mi chybí jen rukávy :-) dárky už mám taky všechny nakoupené, jen čekám, až postupně přijdou poštou :-) :-) jen mi teda chybí pro bráchu, ale tomu prý bodnou ponožky k obleku, tak ty přes net kupovat nebudu :-D a ještě mu k tomu koupíme vínko a štangli salámu :-) o čertech jsme byli na náměstí v KT, tak to tam bylo fain, naši hlídali malýho, tak jsme si tam dali klobásu a pak zapluli do cukrárny na pohár :-) :-) Maruš, tak to jste to měli v tom Žatci super :-) :-) Petruš, tak já ještě podrobně zkouknu ty fotečky a pak ti písnu :-) našla jsem tam hezký náušnice, co by se hodili mamce, tak ještě k tomu něco na krk ze stejných kamínků a já bych si taky vybrala nějaký náramek :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?