Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Dobře. Můžete přesunout diskusi celou a co nejdříve? Díky za informace.
přesunuto ;-)
Profilova fotka
děkuji marušce za zprávu ;-)jinak bych to určo hledala 8-)
ha24, nic se neděje, já taky chvíli pátrala :-N :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D to je dobrý, nás po 2 letech přesunou do volné diskuse :-D :-D a díky za zprávu!!! ;-)
Profilova fotka
a jak se máte? Já fajne, ale byla bych klidnější, kdybych už měla podepsanou novou pracovní smlouvu, přece jen jistota je jistota... No a jinak musím něco naplánovat na ten prodlouženej víkend, 4 dny volna a já nevim, co budemem dělat... Nějaké tipy? =-) x-)
Kači, my tu budem upravovat dětský hřiště , znáš to, hrábě a lopaty. Tak budem potřebovat pomocníky. :-D :-D :-D Co vy na to??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
ehm no víš jaksi noo asi nám do toho něco vlezlo |-| :-D já se omlouvám, ale já jsem lemra líná, takže mně stačí hrabat listí na chatě na naši pidi zahrádce a už jen z témyšlenky jsem se unavila :-N :-p :-D
Profilova fotka
Dan psal, že v sobotu je u známých grilování =-) , no to abych se pořádně navlíkla, páč mně byla zima v létě natož v listopadu, takže termoprádlo, 2 svetry, zimní bundu, deku a spacák, no ještě čepici a snad to přežiju (předpokládam, že grilovat se bude venku...) no taky je fajn, že mám dietu, tak nebudu pít alkohol, jíst brambůrky ani žádné chuťovky a tak, sakra co já tam budu dělat :-| :-N
No, já to samozřejmě myslela v legraci. ;-) :-D :-D :-D My tu vlastně prosadili hřiště (mxslím tím nás, rodiny, s dětmi), takže se na tom v podstatě musíme z části podílet. V dalším roce se budou kupovat herní prvky (domeček se sluzavkou a prolézačka) a vymysleli jsme si tu umělý kopeček pro děti na zimu na sáňkování. No a samozřejmě, že už nás tu postarší spoluobčané můžeou sežrat. Na co prý hřiště, k čemu a tak.... no , prostě kdo do toho nemá co kecat má opravdu nejvíc řečí. Ale teď už je to rozjeté, tak to musíme dotáhnout do konce. Jé, grilování bych taky brala. Aleš je 17.11. bohužel v práci, protože potom na zač. prosince mají v ulici, kde dělá, odstávku elektřiny, tak budou mít ten den celá firma volno. Takhle aspoň ušetří den dovolené. :-D
Jo a holky, tak už je moje tělo opět nastartované. Můžu teď kdykoliv otěhotnět!!! Huráááá!!! Já měla takový strach z těch antikoncepčních injekcí. :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
to je super zpráva antarres, tak směle do toho :-D :-N
Profilova fotka
tak jsem Danovi objednala dárek ke svátku :-D http://www.obdarujte.cz/Specialni-dar...
Kačko, to je ale super dárek. :-) Ani by mě nenapadlo, že se dá něco takovýho koupit. :-) Určitě to Dan ocení. :-D :-D
Profilova fotka
jj, přijde mi to vtipný a možná i praktický, uvidíme, jak to bude fungovat v praxi :-N Danovi nakoupit dárky je nejtěžší (on má narozky, svátek, Vánoce vše v prosinci). Včera si prohlížel létáky z tesca a říkal, že by chtěl tank na ovládání nebo vrtulník :-D ale to nevim, jestli to myslel vážně nebo ne a taky by si to asi chtěl vybrat sám a to nemluvim o tom, kolik to asi stojí.... fakt nemám moc nápady |-|
Profilova fotka
Dneska jdu na trhy na náměstí (dnes začínají), tak doufám, že tam seženu nějaký malinkatý dárek pro kolegyně do práce. My si dáváme dárky, asi 8 ženskejch, ale nějaké maličkosti do 30-50,-Kč a zase nechci kupovat nějaký kýč. Trochu spoléhám na ty řemeslníky, že tam budou mít něco pěkného, milého, malého :-N
Kači, Aleš si ten vrtulník taky pořídil. Jednou mu zapadl za skříň, tak bylo veselo. :-) Teď ho má Lucinka v knihovně. Občas si tu v obýváku zalítá :-). Moc ho chtěl, tenkrát ho nemohl nikde sehnat, tak si ho s kolegou koupili přes internet. :-)
No, s vybíráním dárků je to taky potíž. Nejhorší je to pro rodiče a bráchu, Já už jsem si dárek vybrala - mlýnek na pletení (šály, svetr..), Aleš říká, že nic nechce(ale něco si stejně pod tím stromečkem rozbalit musí) a pro Lucinku už máme nakoupeno. To ty peníze jdou rychle z peněženky. :-N
Profilova fotka
Já jsem napsala dopis Ježíškovi, co bych jako potřebovala a vymyslela jsem přes 30 věcí (jako jen pro sebe), asi 6 věcí pro nás oba a tim jsem skončila :-N pro tátu taky nikdy nevim, teď má narozeniny, tak jsem mu koupila tričko, sudoku a ještě dostane asi becherovku, ale na Vánoce fakt nevim... nejlepší je nakupovat pro moji mamču, to mám dárků už nějak moc :-D
Já teď nějak ani nemam čas někam jezdit dárky nakupovat, naposled jsme byli v Makru a nechali jsme malou doma. V domnění, že budeme do hodiny domy, jsme nakonec jen v oddělení hraček byli 40min. :-N :-N :-N Je to hrozný, nejradši jsem, když každý řekne co chce a je to. :-)
Profilova fotka
Ještě jsem koukala na tohle http://www.dalidary.cz/darek/sladke-p..., to by se asi D. líbilo, tak mu možnááá udělám radost :-D Taky jsem se chtěla zeptat, když jsi psala, že máte to dětský hřiště a důchodci ho nechtějí. Proč jim jako vadí? Kvůli hluku? Co by tam bylo, kdyby tam nebylo hřiště? A nesbíráte třeba taky ty PET víčka? Já vím, že nějaké školky to sbíraly a udělali jim z toho klouzačky nebo co...
písnu ti do IP, nerada bych to tu popisovala veřejně, jo a písnu až dýl, musím jít povlíknout ložnici a Luci vzít sebou, telka jí už nebaví.
Profilova fotka
ahojky holčiny :-) kačko ten dárek vypadá pěkně, už dlouho sem na něj koukala, ale já bych ho koupila tak pro tátu, protože vašek pivo nepije. Jo mě přijdou všechny dárky pro chlapi těžké :-) ženský vždycky něco vymyslíš, ale chlapovi tak maximálně nějakou flašku. Teď vymýšlím, co pro vaškovu sestřenici, na mikuláše bude mít druhou malou holčičku 8-) teda já žiju v tom, že to bude holka, ale mají vybraný obě jména, co kdyby náhodou. Maruško tak směje do druhého dítěte :-D
Jé, taky se tu objevila další duše. Kdepak jsou ostatní? :-)
Profilova fotka
já sem totiž doma a nemocná, tak mám čas se sem podívat 8-)
To je fajn, že jsi doma, ale zase ať jsi brzy fit! Malá teď usnula, tak jdu jíst a pak asi žehlit. Tak pohodové uzdravováníčko. :-D :-D :-D
Profilova fotka
ty nemoce pořád řádí... teď zrovna ulehla naše sekretářka (což je tragédie největší, co my si tady bez ní počnem :-D ), asi má chřipajznu..
Profilova fotka
Ha24: a pro narozenou holčičku je nejlepší asi koupit něco, co si rodiče přejí/potřebují. Například předpokládam, že takových bodýček budou mít milióny :-N Možná koupit nějakou hračku či něco až bude trochu větší... Záleží kolik do ní můžete investovat peněz... Možná zjisit, jestli nebudou látkovat, to je potom víc možností (mají teď krásný kalhotky na plenky a tak) Což mi připomíná, vy tu holky žádná nelátkujete, co?
Profilova fotka
:-) no právě, že oblečků má hromady, musím se kouknout po něčem, co nebude praktické, ale bude to jen hezké :-D no já sem zkusila háčkovat a plést a zjistila sem, jaký sem tele :-D :-N tak sem skončila u korálků, ty sem zmákla 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?