Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
čau holky x-) Už jsem v práci, sice jsem ještě nachcípaná, ale jestli chci mít nějaké penízky na Vánoce, musím pracovat |-| Pohovory: Jeden vypadal slibně, i mě chtěli, ale nabídli mi neakceptovatelný plat, docela mi zarazilo, že poměrně známý bankovní ústav platí takhle málo své lidi, na to jak to byla odpovědná a náročná práce... Druhý pohovor - jsem myslela, že jsem udělala dojem, moc by se mi ta práce líbila, ale už se mi neozvali, takže předpokládám, že jsem do druhého kola neostouila. Třetí pohovor mě zaskočil, páč jsme psali test (první část byla o tom podniku, jak ho známe, drzhá všeobecné ekonomické otázky a třetí byly příklady) :-N , dnes se dozvím, jestli jsem postoupila dál, ale obávám se, že ne, protože test jsem nestihla celý dodělat a bylo nás tam hodně a určitě půlka lidí měla víc zkušeností než já. No ale vypadá to, že stejně zůstanu, kde jsem, protože ta holčina, co se měla vrátit z mateřský je těhotná :-N , já jsem jim to sice odkývala, že jim podepíšu novou smlouvu, ale moc se mi tu nechce zůstat, plat malej, práce žádná, vzdělávání žádné, kariéra nulová. Takže si stejně hledám něco jinýho. Jestliže do roka nic nového neseženu, tak hold půjdu na mateřskou :-D :-p Tak to by bylo ve stručnosti něco málo z mého života :-D
Profilova fotka
Zberuško, ano balila jsem opravdu vánoční dárky :-D , sice mám nakoupené zatím jen takové maličkosti, ale už jsem začala plánovat co komu dát... vždyť Vánoce jsou už za chvíli :-D x-) Úplně mám svrbění péct cukroví a dělat výzdobu :-N Já miluju Vánoce! A opět urguji, přidejte nějaké fotečky, ať se můžu pokochat ;-)
Ahoj Kači i vy všichni ostatní.:-D Dneska až bude malá spát doplním fotky, slibuju. :-N A taky napíšu, co s námi za posledních 14dní bylo. Zatím zdravím.
Profilova fotka
Tak mě nějak napadlo, nebude už brzy druhá vlna těhotných, druhorodiček? :-D :-x
Profilova fotka
Ha24, tak třeba nám dá bodlinka recept, jak na to :-D Kačí, tak držím palečky, ať ti to vyjde dle tvých představ ;-) . I když takové miminečko je asi příjemnější záležitost než chození do práce :-D x-) Jinak jsi úžasná, že už i balíš dárky, to klobouk dolů :-) My druhý mimčo zatím nechystáme, máme malý byteček a už teď mi kolikrát přijde, že je nám tu trochu těsno :-x
Profilova fotka
hm, tak mi napsali z toho třetího pohovoru, že mě bohužel do dalšího kola nezvou.. já se jim ani nedivim. Akorát nechápu, proč napsali do inzerátu, že je to vhodné i pro absolventy, když u toho testu bylo jasný, že chtějí zkušenýho člověka... :-| :-(
No teda, já nehraju, jsem vám sem včera večer dlouze napsala....a ted koukám, že tu nic neni..chjooo:-) Kačko, já jsem si říkala, co se děje že chodíš na pohovory, jestli jsi v současné práci náhodou neskončila....no ted je blbá doba na pracovní místa... v nejhorším to tam do mateřský vydržíš..a po mateřský budeš ráda za práci kde se nenadřeš a můžeš brzy končit:-) Jinak, co blbneš s druhorodičkama, nestraš, my si počkáme na vás, až se dozavrší první vlna:-)))) Zberuško, taky bych tě ráda viděla ještě 2v1, tak jestli nebudeš vědět co roupama na MD, tak dej vědět:-) nebo bychom mohly spáchat nějaký kafíčko matek přes den :-) Tarantulko, taky by mi zajímal ten ušní teploměr, co máš za značku? my máme jen digi do zadečku, ale ten ušní by byl asi pohodlnější:-) jinak, jak je u nás - malá roste jako z vody, čím dál tím víc povídá - už asi 50 slov...teda pokud počítám i citoslovce..jak dělaj zvířátka atak:-), už začala i chodit..no a je s ní velká legrace:-) ted teda trochu marůdkujem tak jsme zavřený doma, ale aspon může pilovat to chození:-) co se týče stavby, tak zdárně pokračujem...na jaře chcem bydlet:-) to bychom pak mohly udělát nějaký sraz u nás, místa bude dost:-)
Profilova fotka
Silver, tak přesně tohle říká Dan, že vydržet do MD a pak když se vrátim zpátky do práce, že budu mít pohodu, pevná pracovní doba, žádnej stres, kdykoli budu potřebovat k doktoru půjdu a tak no. Já vím, jen mám teď trochu ambice, že jako, když jsem dostudovala, že bych se tu neměla zakopat.. tak furt nad tím dumám... |-| Tak ať jste brzy zdravé! pane jo, na příštím srazu budou všechna děcka už veliký, budou sami capat, mluvit, nadávat a tak, to bude něco :-D mimo tedy mimi zberušky, to se asi teprve bude rozkoukávat na světě :-N ráda bych vás viděla, ale teď to asi nepůjde, tak snad na jaře :-D
No Kačko, to je pravda, že když už jsi tak studovala, tak že by sis nějakou kariéru zasloužila:-) takže pokud ještě na MD nechceš, někdy brzy, tak budu držet palce, aby se nějaký šikovný místečko naskytlo!
Profilova fotka
Ahoj holky,prosím písněte mi značku teploměrů,které používáte.My máme digi za 300 kč a je pěkně na prd.
ahojda :-) tak včera nic a dneska rozkecáno?? :-D :-D jooo holky, to nevím, jaký recept na tak hodný dítě :-N ...fakt každej kouká, jak je hodnej x-) x-) x-) no asi si myslím, že veselé těhu je nejdůležitější...já jak jsem byla doma, tak jsem si to opravdu užívala, s přítelem jsme se furt smáli :-D :-D :-D a asi taky geny, páč mamka říkala, že já taky byla hodná....ale přítel prý začal zlobit, jak nastoupil do školy, tak se máme ještě na co těšit :-N Kačí, teda se nedivím, že bys chtěla změnit zaměstnání :-S tak snad do tý doby ještě něco seženeš, jinak si normoš hledej i když jim to podepíšeš, akorát na pohovorech upozorňuj, že můžeš mít tu výpovědní dobu...takhle jsem hledala práci já a počkali na mě ty 2 měsíce ;-) :-) áááá už jde ordinace...jdu na ni čučet, zítra dopíšu...pááááá :-)
Kačí: Teda to je něco s těmi pohovory. Nikdy bych teda nečekala písemný test. ]-( Tak když se to nepovede nikam na jiný místo, tak ta MD by byla na místě, co? :-) Je to zas něco jinýho než prácička. ;-) zberuska: To počasí je vážně hrozný. My teda máme výhodu, že už malá chodí sama, ale stejně, když je oblečená jeko cibule, tak sem tam natáhne ručičky, že nechce chodit. :-D :-D :-D To ty to budeš mít takhle blbý, že vám prcek začne chodit v zimě. Ale to taky určitě zvládnete. bodlilinka: My jsme měli taky takhle hodné miminko. Ono až bude Tomášek trochu starší, tak se to asi taky změní. Naše malá jak teď už dosahne na stůl a vlastně už chodí, tak jí všechno zajímá. Ale naštěetí u ní pořád vedou její hračky a hlavně pořád kouká na Krtečka. To je prostě její. :-) silver: Teda to máte doma veselo, jestli malá takhle brebentí, co? Ale je to dobře. :-) tvojeslunko: Tak se nám to s tou návštěvou nějak nepovedlo, co? ha24: Taky bych zkusila obrázky na okno podle šablon. Ale pustila jsem se teď do háčkování, takže už mám za sebou 3 čepičky a šálu, teď dělám druhou. :-) Mně nějak nevyhovujou ty kupovaný flísový. No a teď teda k nám, proto jsem se tu taky tak dlouho neukázala. V pondělí 19.10. - očkování na zarděnky, spalničky, neštovice a příušnice. *v pátek zvýšená teplota v domnění, že je to reakce na očkování. *v pátek v noci tepolta už přes 39, takže zábaly (výborný, když vám dítě řve v jednu v noci a pak nemůže usnout) *v sobotu v poledne teplota 40, volala jsem pohotovost, tam mi řekkli, že můžu dát sirup na sražení teploty (ono se totiž po tomto očkování nemá nic dávat - aby se nesnížila účinnost vakcíny *střídavě nám teplota vyskakovala pod 39 a nad 39, takže zase zábaly *malá byla jako mrtvola, jen ležela, nosili jsme jí, nepapapla, na nic neměla náladu *v neděli a pondělí se tohle všechno opakovalo dokola * v pondělí jsme šli k doktorce, malá neměla žádný příznaky - vyrážku, rýmu, kašel, prostě nic, nabrala malé z prstu krev, kde bylo hodně protilátek (což po očkování není) a v moči hodně bílých krvinek - to značilo nějakou infekci v těle, po návštěvě u doktorky měla malá pořád teploty, už nepomáhalo nic, ani zábaly, jen trochu sirupy *v úterý se to opakovalo u doktorky, stejné výsledky, tak nám dala antibiotika, ale na rovinu řekla, že neví, co léčí, po antibiotikách se to zlepšilo, teplotu měla už jen 1x denně, začala si hrát, jíst, prostě to bylo takový zvrat, že jsme z toho byli hotoví, samozřejmě jsme byli rádi *ve čtvrtek opět kontrola u doktorky, dostala jsem sterilní zkumavky na moč, takže jsme pak doma seděla 3 hodiny nad rozbalenou Lucinkou, držela jí na zádíčkách a čekala, až se malá vyčůrá. teda řeknu vám, že pohled na jedno místo 3 hodiny, to je teda výkon! Pak se to teda povedlo, vezla jsem vzorek do laboratoře, výsledek už byl uspokojivý, ale ne dost *v pondělí znovu krev (výsledek výborný) a moč (výsledek lepší, ale ne dostačující) *teď v pátek zase budu chytat moč do zkomavky, ale už v noci, aby to Aleš odvezl ráno hend od laborky, až pojede do práce 0a příští pondělí konečný test moči (tentokrát do pytlíčku, který jí musím nalepit, vždycky brečí, protože jí je to tam nepříjemný) Tak to by bylo asi vše. Malá měla reakci na očkování asi spojenou s nějakou virózou. Fakt nevíme, co jí bylo. A taky už máme venku 15 zubů, když byla právě nemocná, lezly jí právě špičáky. Ty nervy při měření každý teploty, brekot během zábalů...to všechno ubírá tolik síly...ale teď už je vše OK. Teda snad bude, podle konečných výsledků v pátek a pondělí. Proto se omlouvám i Kacče, která tolik urguje ty fotky. Kači, včera jsem to nestihla, malá špatně usínala a když jsem se od ní plížila z pokoje, vždycky se vzbudila. Takže jsem vlastně musela ležet s ní, aby se aspoň trochu vyspala. Pokud to půjde, budu přidávat teď během dopoledne. Teď mě aspoň nechala tohle všechno napsat, sedí v ohrádce, žužlá rohlík a kouká na Krtečka. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
antarres, tak to je něco :-( to mi mrzí, že má malá takové trápení.. snad už bude v pořádku a bude od teď už jen zdravoučká x-) to mi je jasný, že jsi neměla čas ani náladu na fotky... Posílám malý moc moc energie, abyste to všechno zvládly!! Úplně mi je ouzko, když slyším, že nějaký malý drobek je nemocný :-(
Taky doufáme, že to bude v pořádku, ale doktorka radši udělá víc vyšetření, než aby se to pak malé znovu rozjelo a bylo by pak zbytečný zle. Na fotky ne že bych neměla náladu, ale řešili jsme jiný věci a ani jsem se nepdtala k počítači. když malá spinkala, tak jsem bylyi pořád u ní. No, to časem taky poznáš, když se drobečkovi něco děje, tak se od něj člověk prostě nehne. Dokud jí budu dávat antibiotika (musím jí je dávat 1x v noci, tak zatím bude spunkat s náma v posteli. No, ael vypadá to tak, že Lucinka má půlku naší postele a my s Alešem máme každý čtvrtinu. :-)
ahojky, no Maruško, to jste si užili... :-| V takjových chvílích je strašný, že máma nemůže pro drobečka nic udělat...člověk by to nejradši vzal na sebe, aby se prckovi ulevilo, ale nejde to, to je děsná bezmoc.. jsme si něco podobného užili kolem Anežky narozenin - týden horečky39,5 a v nose nic, v moči nic, vyrážka žádná.. jen v krvi vysoké CRP-takže někde zánět... ATB jsme nedali a nakonec jsme to teda trochu svedli na zuby - prořezávají se jí stoličky... já to teda na zuby svádím nerada, ale nějakej důvod jsem si musela najít :-) ted máme zelenou rýmu, tak kapeme pamykoin... je to děs, kéž by dětičky nestonaly!
silver: No, zuby u vás určitě příčinou nebyly, to by neměla v vysoké CRP.... prostě nějaký zánět, třeba močových cest... stonání dětiček je hrozný.....fakt jsme si teď zažili své. :-(
Maruš, nestraš :-D :-D mě už strašili, že se to může změnit po 6.nedělí, pak po 3. měsících...zatím nic x-) :-D :-D ale ono to přijde, jak pak začne objevovat věci a vzdorovat :-D :-D :-D ale teď je to super, doma uklizeno, navařeno a už pletu ten svetr :-D teda to jste si s malou užili tak :-( ať je brzo jako rybička ;-) no jak říká silver, kéž by dětičky nestonaly...Tomáš se zatím drží, neměl zatím ani rýmu :-) jsem zvědavá na zimu :-N a na pohovoru jsem normoš zažila písemný testy na účetnictví :-N Kačí, a mimčo bys stále nechtěla?? ;-) :-D jo a pro fifistr, my používáme ten obyč termoval a pořád spokojenost :-N :-N
bodlilinka: Tak já teda upřímně nemam uklizeno, ani navařeno(nejde to jí zasadit do židličky a něco vařit, nechce tam sedět), ale ještě ke všemu v noci háčkuju, teda když aspioň něco uklidim. malá tu všechno vytahá a když je v akci, tak to ani nemá cenu uklízet, protože to v zápětí zase vytáhne. No, uvidíte na fotkách. :-)
Profilova fotka
bodlilinka : tak jestli je děťátko hodný po rodičích, tak to si asi adoptujeme:-D já byla hrozně užvaněná a Vašek hrozný kvítko :-) antarres: doufám, že bude malá v pořádku, určitě ;-)
Holky, zítra brzy ráno (tak ve 4) musím vstát, namířit lampičku na Lucinku a budu číhat až ve spánku bude čůrat, abych nachytala vzorek do sterilní zkumavky. :-D :-D :-D Ono se to špatně dělá, když sebou v posteli mrská a nespinká. :-)
Maruš, na to mám zlepšovák...postavíme se ke sprchovému koutu, já pustím sprchu...a za chvilinku se dočkám:-)..zrovna včera jsme to tak dělaly...ale jestli chceš zaručit sterilitu a chytat v leže, tak zkus namočit ručičku do teplé vody...nebo dát napít nebo tak...
silver: No, musím vyloženě chytat moč z proudu, nesmí to omývat kůži. Dneska jsem moc dlouho nečeklala, poprvé jsem to propásla, začala šíleně brečet, tak jsem jí musela zabalit a pochovat a v tom se počůrala. No a pak ve 4 měla ještě suchou plenu, tak jsem věděla, že se počůrá, trvalo to jen 10 minut než se vyčůrala. Takže dobrý. :-)
silver: Snad už nebudueme muset v dohledné době zase čepovat do zkumavek. :-) Výtěr z krku dopadl dobře. Tak ještě 2 testy z moči a bude to OK. :-D
Holky, kde jste všechny? :-( :-( :-(
Profilova fotka
já tu jsem :-N :-D Tak to je dobře, jestli to dobře chápu, že už bude malá v pořádku! Ono to počasí teď je takový pro viry a nachlazení jako dělaný, já mám rýmu už přes měsíc... Kolegyně asi před 4 měsíci dostala hroznej kašel, tak šla k doktorce (obvoďačce) a ta jí poslala na RTG, ten byl čistý, tak jí řekla ať si koupí něco v lékárně na kašel a bude to dobrý. No tak za 4 měsíce vyzkoušela spoustu preparátů a utratila majlant a kašel pořád měla.. tak se objednala na foniatrii (či jak se to píše) a pan dokotor jí zjistil zanedbaný zánět hlasivek a kdyby to ještě chvíli nechala bejt, tak přijde o hlas...takže teď skoro denně dojíždí k tomu doktoru a on jí vždycky pošťourá nějakou špejlí (něčím napuštěnou) v krku (přímo až vzadu, na hlasivkách) a bude tak ještě chodit prý dlouho...
a nevíš, kam ta paní chodí? není to na Lochotíně u bazénu v tom lékařským domě? Já tam taky chodila. Doktor se jmenuje Kresa, léčil i Neckáře...
Profilova fotka
jj. Kresa :-D prý má plnou ordinaci fotek se známýma osobnostma, jezdí za ním i Bílá, Kolář a tak.. je to prý takovej stařičkej pán, asi 80 let =-) (nevim), ale prý má syna 14ti či 16ti letýho :-N podotýkám, vše jsou informace z druhé ruky,
ahojda :-) tak já dneska i včera byla na návštěvě u sousedky, ta má 2 holčičky (4roky a 6měs.) a byla tam i její sestra se 3 holkama (11, 6, 2roky) a teda to byl hukot :-N ječeli tam jedna přes druhou =-) =-) ...Tomáš tam byl jako jediný kluk, obletovali ho, šahali na něj, furt jen kolem něj, až jsem měla strach, aby mu něco neudělali :-N ale teda z těch holek by mi asi brzo hráblo...to je fakt dobrá antikoncepce :-D :-D :-D Kačí, mě teda obvoďák říct, ať si koupím něco v lékárně, tak okamžitě odcházím jinam :-N zítra vyrazíme do němec zase pro pleny a něco na malýho, obhlídnu i příkrmy, jestli to tam nevyjde levněji :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, silver, tak to věřím, že s malou musí být prča, Denisek se snaží taky všechno opakovat. Jednou jsme si z vycházky přinesly na botce nadílku a já mu říkám. Teda Denisku, to je smrádek, ty máš na botě "hovno". No a co myslíš, on od tý doby furt říká "hono hono" a prohlíží si pořád boty, jestli tam není :-D a hrozně se tomu směje, když mu říkám, že "hono" se neříká :-D a baráček tiše závidim x-) Maruško, tak držím palečky, abyste už byli v pohodě. Jo on je to nápor na ty dětičky, očkování, pak teploty a do toho ještě zuby, to jste si fakt užili, ale teď už se zubama budete mít taky klídek. Malýmu, jak jich rostlo těch osm najednou, tak to bylo taky děsný. Má jich 16 a teď čekám na ty druhý stoličky, ty prý rostou mezi 20-30 měsícem, to asi bude taky něco :-| S chytáním té moči tě obdivuju, já to nikdy nedělala a vůbec si to nedovedu představit :-x Kačí, to je fakt síla s těmi doktory. Co si člověk nevydobí sám, tak má v dnešní době smůlu co :-| Bodli, tak to se Tomášek teda měl, takovejch bab na něj :-D, ale věřím, že tolik holek po hromadě to musel být očistec :-D
ahoj, vzhledem k tomu, že toto téma je vyloženě vykecávací, přesunu vás v nejbližší době do Volné diskuse, kam spíše patří.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?