Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
postýlku mám ještě po mě - přijde mi to i takové "nostalgicky" hezké :) je dřevěná, na kolečkách, vejde se mi v ložnici vedle postele i mimo, tak uvidíme, jak co půjde
Profilova fotka
jinak Vaše nabídky na rady si budu pamatovat - a hned jak budu mít dotazy, obrátím se na Vás! (možná hlavně až se prcek narodí... :-) )
Profilova fotka
tak se mějte všechny pěkně, zdravím Vás!!!
zberuško, jen k té komodě...asi teda máte taky patrový dům, když píšeš přízemí...my máme patrový byt :-) původně jsem měla komodu nahoře v ložnici, ale pak jsem zjistila, že je to hodně nepraktické, když jsme chtěli jít ven nebo si malý počůral věci, tak jsem musela běhat pro věcičky nahoru do komody, proto jsme ji dali dolu do kuchyně...páč nahoru do ložnice stejně chodíme jen spát...já mám dole v obýváku kolíbku po mým bráchovi i já se v ní kolíbala ;-) abych taky nemusela s malým furt lítat po schodech a dávat ho do postýlky... jinak já jsem si koupila i ty přebalovací podložky "jednorázovky", jak psala Antares a tak 2ks nosím sebou v tašce, že když jsem kdekoli jinde, tak ho přebalím na ní...třeba i na koberci u našich ;-) a měním ji, až když je špinavá nebo hodně sežvejkaná :-D tak zatím pááá a opatruj se :-)
Ahoj holky. Tak jsem po dovolené v Třeboni. Bylo to tam pěkný, holt byl s bazénem, tak jsem tam každý den s malou plavčili. Moc se jí to líbilo. A navíc už jsme tam byli mimo sezónu, tak až na pár důchodců, jsme tam byli sami. Takže ten bazén jsme měli sami pro sebe. :-) http://www.bohemiahotel.cz/ No a jak se jinak máte? Zberušce se to rychle blíží co? Jo k té komodě. Já ji měla v ložnici, takže nejdřív jsem tam přebalovala hlavně v noci, nemusela jsem malou nikam přenášet. Ale když už pak spala celou noc, tak jsem tam přestala přebalovat a teď mi slouží jako skříňka na oblečení. Přebaluju v koupelně a jiank v noci normálně v postýlce s jednorázovou přebalovací podložkou. No a s tím lítáním nahoru do patra je to hrozný, naštěstí malá nemá moc nehod, tak to nějak neřeším. :-) bodlilinka: Teda to tu teď řešíme věci, co? :-D :-D :-D
Maruš, to jo :-D :-D ale diskuze aspoň žije :-D :-D :-D :-D no já si tam právě pak pořídila tu přebalovací podložku na postýlku a v pohodě se na ní přebaluje...je velká :-) a teď kolikrát přebalím Toma taky rovnou v postýlce, abych ho co nejmíň probudila...on se budí pomalu na jídlo, nikdy nespustil ječák :-N vlastně já nevím, co to je řev, Tomáš zaplakal pořádně asi jen 3x ze začátku, že ho bolelo bříško...jinak vůbec :-N tak super, že jste si dovču užili...to jste měli ještě pěkné počasí, co?? :-) já čekám, kdy se tady ten déšť promění ve sníh :-D
no tak už začlo sněžit s deštěm :-N
Profilova fotka
čau holky! Maruško, to je dobře, že jste si to užili!! Koukla jsem na ten hotel, vypadá moc dobře a ten bazén, no mňam, hned bych někam jela... ;-) Bodlinko, ten sníh si tam ještě nechte, já mám rozbitý kozačky a potřebuji si koupit nové + nějaké nové svetry a tak, takže žádná zima... :-D no ale v práci nám začli topit, což už něco znamená....
Profilova fotka
ant, dej nějaké fotky z dovčí :-)
Profilova fotka
No já se mám celkem dobře, jsem trochu nakřápnutá, mám rýmičku, ale jde to. Dnes jdeme s Dančou tancovat, zkoušíme chodit na takové jako taneční, což je docela sranda, protože D. je dřevo a já taky, tak se občas nakopnem, šlapnem, vrazíme do sebe atak :-D teď se učíme čaču (píše se to chacha??), ale zatim nás to baví. V neděli jedu s holkama na dívčí výlet do Prahy, což znamená nákupy, obídek, nákupy, kafíčko a nakonec Ikea, takže se těším!!! úplně mám absťák, jsem si dlouho nic nekoupila na sebe, tak doufám, že se v neděli rozšoupnu :-D hlavně potřebuji něco slušnýho na sebe, jak teď budu chodit na pohovory a tak (no zatim se mi ozvala jen jedna firma, všichni ostatní, ikdyž jsem odpověděla na inzerát,se nenamáhají mi odpovědět...). A co vy ostatní? Jak se máte?
Profilova fotka
ahojky, zdravím po dlouhé době. Pohltila mě škola, spousta práce :-( a taky sem zjistila, že ať uklízím, jak uklízím nikde, nikde není uklizeno :-( ale pořád tady v domě děláme škatulata, tak až se to ustálí, tak to snad bude lepší 8-) jinak mám pro kačku zase kalendáříky a čajíky, tak doufám, že příští sraz nepropásnu, už máme novou lednici :-D sice sem se s tou starou nechtěla rozloučit, ale pán opravář říkal, že už je to důchodkyně :-( a teď nás ještě zlobí topení a dělá si co chce, regenerace domu a pak bude zase na pár let pokoj. A co vy ostatní maminky a mladé paní? :-) za pár dní se pustím do přípravy sváteční výzdoby, dělám obrázky do oken window colour, vždycky pro všechny příbuzné, tak musím začít brzy :-D pokud byste některá taky chtěla něco udělat není problém ;-) zkouknu co mi tu zloňska zbylo za barvičky.. jinak to počasí mě úplně v posledních dnech zaskočilo, nemám zimní boty, loni sem donosila a v té zimní bundě sem si připadala jako blázen :-N
Profilova fotka
bodlilinka, antares - no vidíte, některé věci mi vůbec nedocházejí; já mám zatím přebalovací komodu v pokojíku, co byl zatím prázdný (měla jsem tam sušárnu a žehlírnu) a ze kterého bude pak dětský - no a ten pokojík je v patře, naproti ložnici a vedle koupelny to jsem zvědavá, kde nakonec budu přebalovat nejvíc a jak mě bude bavit lítat pro věci nahoru (už takhle se dost naběhám, když zapomínám věci na sebe - natož pak na prcka :-D )
Článek se načítá
Profilova fotka
antarres - dovču jste ještě chytli za pěkného počasí, viď? teď už je to docela běs, pěkná kosa; snad bude ještě chvíli pěkně
Profilova fotka
kačí - koupila sis něco pěkného na sebe? nebo něco jiného pro radost? se sháněním práce je to práce, co? bohužel podle mě málokterá firma má personalní věci tak, jak by to mělo být - tedy buď se Ti neozvou vůbec nebo s tím, že si životopis založí (a je mi jasný, že do něj už nikdy nekouknou :-| ) ale budeme Ti držet palečky - jsi holka šikovná, praxi také máš - určitě se něco brzy najde
Profilova fotka
ha24 - ty děláš takové ty obrázky do oken, co připravenou šablonu nebo vlastní obrázek vybarvíš a pak to celé nalepíš jako takovou malou vitráž do okna? a to si kreslíš sama nebo používáš ty šablony?
Profilova fotka
zberuska:jj, používám šablony, něco sem si dřív kreslila sama, ale teď není čas..takže hlavně ze šablon, ale i ted bych snad něco zmákla :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zas po dlouhé době hlásím. Ale poslední dobou si přijdu neschopná, že nic nestíhám bo co :-p :-D Malej je ďáblík a nejvíc si vyhraje se stejně starou kámoškou Linďičkou, to byste měli vydět ty lumpárny, co už vyvádějí. Ale vyhrajou si krásně spolu a my máme chvíli s kámoškou čas pokecat při kafíčku :-D Jinak asi ani nic novýho, máte recht, že zima přišla nečekaně rychle. Jsem musela Deniskovi nakoupit rychle zimní výbavičku x-) Jo zberusko včera jsem tě viděla na zastávce na tý křižovatce na Bílou horu. My jeli akorát z Tesca a ty sis tam četla nějaký časák :-D a když jsem viděla tvé bříško, tak jsem si úplně vzpomněla na sebe, to není možný, jak rychle to utíká. Kačí, to jste dobří, že jste se dali na tancování. Mně by to taky bavilo, ale Péťa na to není :-S A držím palečky, ať najdeš práci podle svých představ x-) Maruško a jak vy žijete, něco nového? Klidně někdy přijeď na návštěvu, si tu prckové můžou hrát a my můžem poklábosit :-) Ha, to jsi dobrá, já jsem na takový věci hrozně líná :-D
Profilova fotka
ahoj holky, jsem ráda, že se to tady trochu rozhejbalo :-D Všechna vás moc zdravím. Já jsem teď nemocná, tak se válím doma v peřinách :-p , užívám si to, že se můžu pořádně vyspat a tak :-N akorát nemám vycházky a Dan zítra odjíždí na Slovensko a vrátí se v pondělí večer, tak mi tu bude smutno a asi umřu hlady, no, ale co se dá dělat, hold doma trochu poklidim a taky bych mohla udělat nějaké obrázky na sklo, to mě taky baví (podle šablon) ;-) Možná zabalim nějaké vánoční dárky, taky bych měla vytřídit oblečení ve skříni... V neděli jsem byla v tý Praze, bylo to fajn, užili jsme si to, ale bohužel to byl asi poslední hřebíček do mého zdraví... Jsem 14 dní přecházela chřipku či co a teď mě to zkolilo.. :-| No a taky příští týden mám 2 pracovní pohovory, tak mi držte palce, ať mi aspoň něco vyjde... |-|
Profilova fotka
tak ted ja :-) mam komodu z ikei na ni sme si vyrobili prebalovak (mam to akorat vysoko) v komode veci na prcka prvni suplik kremy, plen, latkovy pleny apod (jak je mala vetsi vsechno okolo ni okamzite bere do ruky tak okolo ni nic neni) na prebalovaku podlozka se zvysenym okrajem molitan potazeny necim jako igelitovym (mimochodem taky sezenu prez bazarek kdyz by si jich treba uzila vic- k mami nebo tak..) snadno to umeju a vsechno.. kdyz byla aja mensi mela sem na ni vzdycky jeste plenu ale jen slozenou pod prdkou kdyz se pocurala nebo po.. pri prebalovani tak to bylo v plene (latkovce). Spi v postylce jeste po mym tatovi a po nas tzn 61 let stara - tomu rikam nostalgile ale je polohovaci a mela kolecka ale jen jednosmerna tak sme je vymenili za nova (akorat ma asi dal od sebe sprycle nez je to dneska v norme ala aja ma velkou hlavu takze pohoda). V tasce nosim prebal podlozku s kapsickama co sem koupila v UK od samsonitu prebalovaci tasku a jinak nejradeji pouzivam prebal podlozky od Happy nebo tak nejak jsou vetsiho rozmeru takze vyuzivam hlavne po koupani pod osusku kdyz uz se aja pretacela apod tak super...teplomer mam do ucha - nemusis vysvlikat a je asi presnej jde s nim merit i jidlo a voda.. za cca 600 zmeris i ve spanku... pleny vetsinou huggies ale i pampers a jine.. v DM jsem taky a nakupuju i jejich veci po koupani a na koupani apod akorat krem na prdku mam od nivei ten se mi osvedcil ale ubrousku jsou z DM super a levne a jeste v knizecce jsou na ne kuponky.. jejich prikrmy taky super (ALnatura uplne bezva) a jeste prej ubrousky z lidla jsou bezvadny (ubrousky na prdelku) tak to asi vse.. jo koupem ja na ruce peta do ted na lehatku ja ze zacatku i jen tak ve vane na rucniku nebo na ruce.. ted v sede na neklouzaci podlozce peta furt na lehatku :-) kdyby cokoliv pisni nebo prijed na bazarek a proberem to :-)
Profilova fotka
ahojky, tak se to tu nějak rozjelo - teď nevím, na koho reagovat dříve :-)
Profilova fotka
ha24 - já moc velkej talent na výtvarný věci nejsem, takže jsem si koupila pár šablon a zatím to jen vyzkoušela; jde to opravdu snadno, takže už se těším, jak budu na MD malovat; chci udělat nějaké veselé obrázky do koupelny a pak jsem chtěla motýly na okna, ale nedávno mi došlo, že se blíží Vánoce, tak by to chtělo jiné motivy, co? ;-)
Profilova fotka
tvojeslunko - jojo, to jsem jela z Lochotína ze cvičení; už mám pupek pěknej, viď? taky si pamatuju, jak jsi měla bříško Ty (vlastně z nás jako první, viď?) - to to letí.... :-D
Profilova fotka
katko - Ty už budeš Vánoční dárky "balit"? :-o Řekla bych, že většina lidí je nemá ani koupené :-D Já na to letos záměrně nespěchám - aspoň mám plán na těch 6 týdnů, co budu doma. Holky, poslední týden v práci, pomooooc !!! :-)
Profilova fotka
katko - jinak samozřejmě držíme palečky moc a moc, dej pak vědět! a taky se brzy definitivně uzdrav - u nás v práci jsou také dost lidi nemocní, já se zatím držím, snad to ještě nepřijde
Profilova fotka
tarantulko - díky za další informace! možná mě teď napadá, co je to za ten teploměr... jako třeba značka nebo jestli se nějak speciálně jmenuje; od začátku listopadu jsem na MD, tak počítám, že ještě objedu pár svých kamarádek-maminek - taky Tě do toho počítám, takže se určitě ozvu!!! díky za nabídku!
Profilova fotka
zberuska: mám jich doma hodně, když mi napíšeš mailík, pošlu ti je ;-) i na ty Vánoce ;-)
Profilova fotka
ha24 - šablony by se mi určitě nějaké hodily, písnu Ti do IP, díky!
zberuško, škoda že bydlím tak daleko :-( ...taky bych zase ráda pokecala :-) :-) no kdybys náááááhodou měla cestu do Klatov, tak dej vědět ;-) tak už nastupuješ MD, to už to rychle uteče :-) si pamatuju, jak jsme 14dní před porodem jeli do Plas na letecký den a v autě už jsme měli připravenou tašku, kdyby mě to náhodou chytlo :-D :-D já mám asi svatý dítě...celý den si hraje sám, chrní pravidelně, vůbec nepláče, tak jsem ze samý nudy začala plést :-D :-D :-D dneska jsem mu dokončila šálu a od zítra se vrhnu na nějaký svetřík :-) :-) no a na dárky jsem teda ještě ani nepomyslela :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, zberuško, klidně se zastav na kus řeči i u mě, budu ráda x-) bodli, a jak se takový dítě dělá? To mi teda řekni :-D Malej je teda taky celkem hodnej, ale občas už dokáže pořádně zazlobit a schválně dělá naschvály :-D Kačí, tak už si zdravá a co ty pohovory? ;-) U nás asi ani nic novýho, jen Denisek se snaží už všechno opakovat, tak to je sranda :-D Večer před spaním musíme vyprávět pořád Karkulku, to je jeho oblíbená a když vlk sežere babičku, tak vždycky říká HAM HAM :-D Tak doufám, že se máte všichni krásně, i když to dnešní počasí stojí teda za starou belu 8-( To snad ani nepůjdem ven nebo co.
Profilova fotka
bodli: taky chci návod na takhle hodný dítě :-D třeba by mi ho manžel konečně schválil :-D já sem dneska měla v plánu hrozně věcí, ale nějak sem to neubroukala :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?