Menu Forum

Nevěsty v Plzni 2007

(Zamčená)
8. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 zberuško, na zítra hlásí celej den déšť... emoticon jedině, že se vymyslí zastřešené místo... emoticon

ale jestli bude chcát, tak já asi nepřijedu, páč 60km v dešti jet nechci, zvlášť když teď na cestě do Plzně opravujou asi 3 mosty a v Přešticích je taky objížďka... emoticon

nebo jiný den, já teda v pátek ne-e emoticon
13. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
 Tak já bych zítra dorazila i když bude pršet, ale určitě se nezdržím dlouho. Nakouknem a pojedem, tarantulka mi potvrdí, ža malá je neposeda. Dneska jsem u ní dopoledne byla a malá byla k neudržení. Tvojeslunko asi ví, o čem píšu. Jinak ostatní prnďata jsou ještě s pohybem OK, což?

Když se domluvíte na jiný dne, tak to pro nás není problém. Od úterý má být lepší počasí. Ale chtělo by to se domluvit rychle.

Kači: Moooc držím palečky. Zvládneš to!
13. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 11. srpna 2007
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 ahoj nějaká změna teda?
mě je to opravdu jedno, jestli bude ošklivě, bude se vám špetně cestovat, tak ať se tady každá vyjádří, aby sme tam nebylii třeba jenom tři emoticon
13. zář 2009 v 19:50  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    V restauraci Na Statku v Mirošově, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Akropolis má sice terasu venku, ale je to zastřešené (nebo se pletu? emoticon )
a kdyby byla zima, tak se dá sedět i ve vnitř - ale to jste zase nechtěli kvůli kočárům, ne?
13. zář 2009 ve 20:12  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Tak dovnitř se s kočárama rozhodně nevejdeme...
Ale pod tou terasou by se to asi dalo vydržet, né? emoticon
13. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 jestli to je tedy zastřešený, tak nám to taky neva emoticon

uvidím teda jak bude zítra, snad bude jen slabě pršet emoticon emoticon
13. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Dobřanech, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Dobřanech, Region Plzeň
 tak ja uz sem v plzni od vcera.. tak sem prezila noc s malou zase v cizi postylce takze mi to nekazte emoticon zitra uz fakt jedu k ty babi tak taky uz pak nemuzu cely tyden...az pak zase pristi budem doma.. takze pocitam s dneskem.. nemame bundicku ale snad to prezijem... mam dve mikiny holt ji navlecu vse co tu mam emoticon
14. zář 2009 v 10:06  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky, tak já s tím tedy počítám na stopro emoticon emoticon

kdyby přeci jen jste si to rozmysleli, tak mi někdo písněte...pááá a těším se emoticon
14. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 ahoj holky, omlouvám se,ale přestal nám mrazit mrazák,takže máme v kuchyni stav pohotovosti-přendat jídlo, umýt, vytřít a musím počkat na opraváře, je to si sice tátovo známý, ale přijde až odpoledne. emoticon jupí, už se nám dlouho nic nerozbilo. emoticon
Tak mě prosím dneska omluvte a hezky se bavte emoticon zdravím všechny maminky, dětičky, nemaminky i nastávající maminky emoticon
doufám, že mi sem kačka napíše, jak dopadla emoticon
14. zář 2009 v 11:18  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Zdravím. Tak jak to s váma dneska vypadá? Dorazíte maminy s dětma i když ja takhle hnusně? Já teda na rovinu říkám, že dorazíme kolem 4. hodiny a fakt se nezdržíme. Ani bych neměla šanci se najíst. emoticon Mrknem na ostatní prnďata, Kačce pogratulujeme, pohladíme bříško a zase pofrčíme. To počasí se fakt nevyvedlo. Ještě pak musím do Kauflandu pro nějaké teplé punčocháče pro malou.
14. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
silver
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na zámečku ve Spáleném Poříčí, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
silver
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na zámečku ve Spáleném Poříčí, Region Plzeň
 Ahoj dámy, malá má horečku, takže my bohužel nedorazíme. ted jsme se vrátily z polikliniky...chjooo emoticon
horečkuje už od včerejška, chudinku jí to postihlo přímo na narozeniny, to je nespravedlnost emoticon

jestli se sejdete tak si to užijte, mrzí mi že se zrovna na dnešek počasí tak pokazilo..

Bodli, doufám že přijedeš do Plzně i jindy, ráda bych tě viděla..
papa
14. zář 2009 v 11:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
Registrovala se 25. října 2006 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V kapli zámku Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
Registrovala se 25. října 2006 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Ahoj holky,
silver, to mě moc mrzí, že je malá marůdek a zrovna na své první narozeninky. Tak přejeme vše nej nej, hlavně hodně zdravíčka a brzké uzdraveníčko. Náš malej taky v den svých narozek omarodil tou salmonelou emoticon

Počasí je fakt na pikaču, ale co se dá dělat. Malej usnul doma, tak snad to tam nějak vydrží. Je to taky pěknej neposeda emoticon Už se na vás mooc těšíme.
14. zář 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojda emoticon

sice se včera počásko moc nevyvedlo, ale byla jsem ráda, že jsme to uskutečnili a já vás viděla po dlouuuuhý době emoticon
jsem si tak včera říkala, že už bychom rovnou měli stanovit nějakej datum z teplých měsíců, okolo kterýho někdo něco neslaví (i z rodiny) a už si ho zabookovat v kalendáři nebo napsat do diáře emoticon emoticon a scházet se rovnou každej rok emoticon emoticon snad je někde v Plzni něco s dětským koutkem, ten už příští rok asi využijem emoticon

Maruš, mooooc děkuji za dárečky, jsou úžasný emoticon emoticon emoticon to bylo tedy překvápko emoticon ....to budu muset nějak oplatit emoticon a Lucinka měla fainovou čapku, tu jsi háčkovala sama??

Andrej, Deny je opravdu zlatý dítko emoticon emoticon jak si tam furt jen tak chodil emoticon emoticon emoticon

Péti malou snad pořádně zkouknu příště emoticon a to zberušky v bříšku taky emoticon emoticon a samozřejmě i Olinky malou...brzo se uzdravte emoticon

Kačí, ani jsem ti nepogratulovala ke zkoušce emoticon ta dodatečně emoticon emoticon

tak zatím pááá emoticon
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 bodlilinka: Ahojky. Není vůbec zač, jsou to maličkosti. Ale nemohla jsem odolat, když jsem to viděla. emoticon Jinak k těm čepičkám, plete mi je jedna maminka, je taky na MD. Plete i klučičí. Tak kdybys chtěla kontakt, tak mi písni. Já budu zrovna objednávat na podzim a jaro z vlny. Má svoje stránky se vzory čepiček. emoticon Pokud budeš mít zájem, pošlu ti do IP kontakt, jo?
15. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 No a co se týká nějakého prostoru pro prcky, tak kromě hřišť toho v Plzni asi moc není. Musíme se někde porozhléhnout. Moc toho asi nebude. Péťa říkala o Beručce u náměstí, ale tam jsou prý pořád nakýblovaný důchodkyně a Němci. Co takhle založit kavárnu a restauraci zaměřenou jen na děti? Myslím, že to v Plzni chybí. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Strašně ráda jsem vás všechny viděla. Ale nemám to teď zrovna jednoduchý. Takže je to jen otázka času, kdy malá bude dobře držet stabilitu a já za ní nebudu muset hlídkovat. emoticon
Příště už to snad bude jiný. emoticon
zberušce moooc držím palčky, všechno to určitě dobře dopadne. emoticon

kačka: Dioufám, že jsi tu státnici ještě doma s Daníkem pořádně oslavila. Konečně to máš za sebou. Co se známe jsi nás celou dobu informovala o průběhu studia a teď už to máš konečně za sebou. emoticon emoticon emoticon Tak ještě jednou moooc gratuluji. emoticon Jsi holka šikovná. emoticon emoticon emoticon
15. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
 Antarres - já taky moc moc děkuji za dárečky! Kdyby jen nějaká drobnost, ale takových darů. To pak budu prckovi vyprávět, jak má hodné tety!
15. zář 2009 v 10:45  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
 Antarres, Bodlilinko - jojo, čepička se mi taky moc líbila a zaslechla jsem, že byla pletená na zakázku; můžu poprosit o kontakt do IP? Díky!
15. zář 2009 v 10:46  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 super, paní bude ráda. Já to vždycky dělám tak, že malé změřím hlavu - obvod a pak od uoška k oučku(podle toho, jestli chci čepičku přes uši nebo ne) a paní mi ji uplete, doma vyzkoušíme a podle toho, jestli sedí, objendávám další.
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Maruš, díky za kontakt emoticon mě se to ke klukovi moc nehodí, ale na holčičky jsou super emoticon tak snad budeme mít druhý dítko holčičku emoticon

škoda, že v Plzni toho moc nemáte, tady v Klatovech je jich několik emoticon a já slyšela o Kačabě, mají uvnitř dětský koutek, přebalovák a nabízí i kávu pro kojící a kočárkový parking emoticon emoticon tam bychom mohli zaplout i zimě, co?? a dělají i rezervace emoticon

http://www.kacaba.cz/?page=kavarna
15. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
katerinakorbelova (33 r.)
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
 Holky!
Jsem ráda, že jsme se včera sešly!!Opravdu jsem vás všechny ráda viděla emoticon
Silver, doufám, že malé už je líp a netrápí vás žádné nemoci.

Mějte se krásně a občas se ozvěte!
15. zář 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 bodlilinka: Tak Kačaba je asi dobrá, ale jak jsem tu již vysvětlovala, mám osobní důvody k tomu, že tuto kavárnu asi nikdy nenavštívím. Ne, že by mi personál vadil (spíše naopak), ale jak píšu - osobní důvody jsou osobní důvody.
15. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 kačka: tak sem slyšela, že si to úspěšně zvládla! emoticon takže obrovská gratulace emoticon
15. zář 2009 v 15:47  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Maruš, aha, já nevěděla... emoticon

vždyť Plzeň je velká, tak snad na příště něco najdem emoticon emoticon

pááá
15. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 fifistr: Kdepak jsi se nám včera zatoulala? emoticon
15. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
 Ahoj holky,
srazíik byl fakt super a já si ho konečně vychutnala emoticon

Bodli, samotnou mě Denisek překvapil, jak to tam ty dvě hodinky krásně zvládal a vůbec nezlobil, udělal mi radost a doma jsem ho moc chválila emoticon Ale minulý srazík jsem to měla jako Maruška, furt jsem jen lítala kolem malýho a ani si nestačila s holkama pokecat. No jo, to jsou hold ty jednotlivá dětská období emoticon emoticon

Maruško, ty sis to odbyla teď a příště už budeš mít leháro emoticon

A jak se má naše nová paní inženýrka? emoticon emoticon Pořádně si to s Danem oslavila? emoticon
17. zář 2009 v 11:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky emoticon

holky, moje kámoška z práce mi poslala bezva internotový stránky, kde je seznam kaváren, cukráren a tak s dětskými koutkami...je toho tam dost, takže vám to sem dám, že si můžete udělat srazík opravdu i v zimě emoticon

http://www.mimino.cz/kam-s-detmi/strana-1/?q=&k=3&m=Plzeň&cat[]=22&cat[]=1&cat[]=10&cat[]=5&cat[]=11

nejvíc mě zaujala Hradištská cukrárna emoticon ale je na okraji slovan...

a prý byla i na Spilce, že je tam taky dětský koutek emoticon emoticon

tak pááá
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Hradišťská cukrárna je super, mají tam vynikající domažlické koláče. emoticon Tam bych to brala, ale nevim, jak s tím koutkem. emoticon
17. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 BODLILINKA: TO JE BEZVA STRÁNKY, ASPOŇ SI TAM TAKY NAJDU NĚJAKÉ PĚKNÉ MÍSTEČKO V TŘEBONI, KAM TEĎ JEDEM NA TU DOVČU. emoticon
17. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 Holky ještě jednou děkuji za všechny gratulace emoticon S Dančou jsme to oslavili v pondělí, udělali jsme si chuťovky a vychladili sekt a čuměli na Superstar emoticon
Ve středu jsem byla s holkama a dnes jdem oslavovat ke tchýni (ona má narozky), no a v neděli jdu ještě k našim, takže slavim po etapách emoticon

Antarres přeji vám krásnou dovolenou!!! Ať je ještě pěkné počasí a žádné deště a hezky si to užijte! emoticon emoticon

Já bych hned taky někam jela... Teď na víkend budeme na chatě a asi budem pouštět draky (jen já a Daník) emoticon

Mějte se pěkně! pa emoticon
18. zář 2009 v 07:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.