Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
zberuško, na zítra hlásí celej den déšť... :-| jedině, že se vymyslí zastřešené místo... :-N ale jestli bude chcát, tak já asi nepřijedu, páč 60km v dešti jet nechci, zvlášť když teď na cestě do Plzně opravujou asi 3 mosty a v Přešticích je taky objížďka... :-S nebo jiný den, já teda v pátek ne-e :-N
Tak já bych zítra dorazila i když bude pršet, ale určitě se nezdržím dlouho. Nakouknem a pojedem, tarantulka mi potvrdí, ža malá je neposeda. Dneska jsem u ní dopoledne byla a malá byla k neudržení. Tvojeslunko asi ví, o čem píšu. Jinak ostatní prnďata jsou ještě s pohybem OK, což? Když se domluvíte na jiný dne, tak to pro nás není problém. Od úterý má být lepší počasí. Ale chtělo by to se domluvit rychle. Kači: Moooc držím palečky. Zvládneš to!
Profilova fotka
ahoj nějaká změna teda? mě je to opravdu jedno, jestli bude ošklivě, bude se vám špetně cestovat, tak ať se tady každá vyjádří, aby sme tam nebylii třeba jenom tři :-D
Profilova fotka
Akropolis má sice terasu venku, ale je to zastřešené (nebo se pletu? :-| ) a kdyby byla zima, tak se dá sedět i ve vnitř - ale to jste zase nechtěli kvůli kočárům, ne?
Tak dovnitř se s kočárama rozhodně nevejdeme... Ale pod tou terasou by se to asi dalo vydržet, né? :-D
jestli to je tedy zastřešený, tak nám to taky neva :-) uvidím teda jak bude zítra, snad bude jen slabě pršet ;-) :-D
Profilova fotka
tak ja uz sem v plzni od vcera.. tak sem prezila noc s malou zase v cizi postylce takze mi to nekazte :-) zitra uz fakt jedu k ty babi tak taky uz pak nemuzu cely tyden...az pak zase pristi budem doma.. takze pocitam s dneskem.. nemame bundicku ale snad to prezijem... mam dve mikiny holt ji navlecu vse co tu mam :-)
ahojky, tak já s tím tedy počítám na stopro :-) :-) kdyby přeci jen jste si to rozmysleli, tak mi někdo písněte...pááá a těším se ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, omlouvám se,ale přestal nám mrazit mrazák,takže máme v kuchyni stav pohotovosti-přendat jídlo, umýt, vytřít a musím počkat na opraváře, je to si sice tátovo známý, ale přijde až odpoledne. :-S jupí, už se nám dlouho nic nerozbilo. :-N Tak mě prosím dneska omluvte a hezky se bavte ;-) zdravím všechny maminky, dětičky, nemaminky i nastávající maminky ;-) doufám, že mi sem kačka napíše, jak dopadla ;-)
Zdravím. Tak jak to s váma dneska vypadá? Dorazíte maminy s dětma i když ja takhle hnusně? Já teda na rovinu říkám, že dorazíme kolem 4. hodiny a fakt se nezdržíme. Ani bych neměla šanci se najíst. :-N Mrknem na ostatní prnďata, Kačce pogratulujeme, pohladíme bříško a zase pofrčíme. To počasí se fakt nevyvedlo. Ještě pak musím do Kauflandu pro nějaké teplé punčocháče pro malou.
Ahoj dámy, malá má horečku, takže my bohužel nedorazíme. ted jsme se vrátily z polikliniky...chjooo :-( horečkuje už od včerejška, chudinku jí to postihlo přímo na narozeniny, to je nespravedlnost ;-( jestli se sejdete tak si to užijte, mrzí mi že se zrovna na dnešek počasí tak pokazilo.. Bodli, doufám že přijedeš do Plzně i jindy, ráda bych tě viděla.. papa
Profilova fotka
Ahoj holky, silver, to mě moc mrzí, že je malá marůdek a zrovna na své první narozeninky. Tak přejeme vše nej nej, hlavně hodně zdravíčka a brzké uzdraveníčko. Náš malej taky v den svých narozek omarodil tou salmonelou :-| Počasí je fakt na pikaču, ale co se dá dělat. Malej usnul doma, tak snad to tam nějak vydrží. Je to taky pěknej neposeda :-D Už se na vás mooc těšíme.
Článek se načítá
ahojda :-) sice se včera počásko moc nevyvedlo, ale byla jsem ráda, že jsme to uskutečnili a já vás viděla po dlouuuuhý době :-D jsem si tak včera říkala, že už bychom rovnou měli stanovit nějakej datum z teplých měsíců, okolo kterýho někdo něco neslaví (i z rodiny) a už si ho zabookovat v kalendáři nebo napsat do diáře :-D :-D a scházet se rovnou každej rok :-D :-D snad je někde v Plzni něco s dětským koutkem, ten už příští rok asi využijem ;-) Maruš, mooooc děkuji za dárečky, jsou úžasný x-) x-) x-) to bylo tedy překvápko :-) ....to budu muset nějak oplatit ;-) a Lucinka měla fainovou čapku, tu jsi háčkovala sama?? Andrej, Deny je opravdu zlatý dítko :-) :-) jak si tam furt jen tak chodil x-) x-) x-) Péti malou snad pořádně zkouknu příště ;-) a to zberušky v bříšku taky ;-) :-D a samozřejmě i Olinky malou...brzo se uzdravte :-) Kačí, ani jsem ti nepogratulovala ke zkoušce :-N ta dodatečně ;-) :-) tak zatím pááá :-)
bodlilinka: Ahojky. Není vůbec zač, jsou to maličkosti. Ale nemohla jsem odolat, když jsem to viděla. :-) Jinak k těm čepičkám, plete mi je jedna maminka, je taky na MD. Plete i klučičí. Tak kdybys chtěla kontakt, tak mi písni. Já budu zrovna objednávat na podzim a jaro z vlny. Má svoje stránky se vzory čepiček. :-) Pokud budeš mít zájem, pošlu ti do IP kontakt, jo?
No a co se týká nějakého prostoru pro prcky, tak kromě hřišť toho v Plzni asi moc není. Musíme se někde porozhléhnout. Moc toho asi nebude. Péťa říkala o Beručce u náměstí, ale tam jsou prý pořád nakýblovaný důchodkyně a Němci. Co takhle založit kavárnu a restauraci zaměřenou jen na děti? Myslím, že to v Plzni chybí. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Strašně ráda jsem vás všechny viděla. Ale nemám to teď zrovna jednoduchý. Takže je to jen otázka času, kdy malá bude dobře držet stabilitu a já za ní nebudu muset hlídkovat. :-) Příště už to snad bude jiný. :-D zberušce moooc držím palčky, všechno to určitě dobře dopadne. x-) kačka: Dioufám, že jsi tu státnici ještě doma s Daníkem pořádně oslavila. Konečně to máš za sebou. Co se známe jsi nás celou dobu informovala o průběhu studia a teď už to máš konečně za sebou. :-D :-D :-D Tak ještě jednou moooc gratuluji. ;-) Jsi holka šikovná. :-D :-x x-)
Profilova fotka
Antarres - já taky moc moc děkuji za dárečky! Kdyby jen nějaká drobnost, ale takových darů. To pak budu prckovi vyprávět, jak má hodné tety!
Profilova fotka
Antarres, Bodlilinko - jojo, čepička se mi taky moc líbila a zaslechla jsem, že byla pletená na zakázku; můžu poprosit o kontakt do IP? Díky!
super, paní bude ráda. Já to vždycky dělám tak, že malé změřím hlavu - obvod a pak od uoška k oučku(podle toho, jestli chci čepičku přes uši nebo ne) a paní mi ji uplete, doma vyzkoušíme a podle toho, jestli sedí, objendávám další.
Maruš, díky za kontakt ;-) mě se to ke klukovi moc nehodí, ale na holčičky jsou super :-) tak snad budeme mít druhý dítko holčičku :-D škoda, že v Plzni toho moc nemáte, tady v Klatovech je jich několik :-) a já slyšela o Kačabě, mají uvnitř dětský koutek, přebalovák a nabízí i kávu pro kojící a kočárkový parking ;-) :-D tam bychom mohli zaplout i zimě, co?? a dělají i rezervace ;-) http://www.kacaba.cz/?page=kavarna
Profilova fotka
Holky! Jsem ráda, že jsme se včera sešly!!Opravdu jsem vás všechny ráda viděla x-) Silver, doufám, že malé už je líp a netrápí vás žádné nemoci. Mějte se krásně a občas se ozvěte!
bodlilinka: Tak Kačaba je asi dobrá, ale jak jsem tu již vysvětlovala, mám osobní důvody k tomu, že tuto kavárnu asi nikdy nenavštívím. Ne, že by mi personál vadil (spíše naopak), ale jak píšu - osobní důvody jsou osobní důvody.
Profilova fotka
kačka: tak sem slyšela, že si to úspěšně zvládla! :-) takže obrovská gratulace ;-)
Maruš, aha, já nevěděla... :-. vždyť Plzeň je velká, tak snad na příště něco najdem ;-) :-) pááá
fifistr: Kdepak jsi se nám včera zatoulala? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, srazíik byl fakt super a já si ho konečně vychutnala :-) Bodli, samotnou mě Denisek překvapil, jak to tam ty dvě hodinky krásně zvládal a vůbec nezlobil, udělal mi radost a doma jsem ho moc chválila :-D Ale minulý srazík jsem to měla jako Maruška, furt jsem jen lítala kolem malýho a ani si nestačila s holkama pokecat. No jo, to jsou hold ty jednotlivá dětská období :-D :-p Maruško, ty sis to odbyla teď a příště už budeš mít leháro :-D A jak se má naše nová paní inženýrka? :-D :-D Pořádně si to s Danem oslavila? x-)
ahojky :-) holky, moje kámoška z práce mi poslala bezva internotový stránky, kde je seznam kaváren, cukráren a tak s dětskými koutkami...je toho tam dost, takže vám to sem dám, že si můžete udělat srazík opravdu i v zimě ;-) http://www.mimino.cz/kam-s-detmi/stra... nejvíc mě zaujala Hradištská cukrárna :-) ale je na okraji slovan... a prý byla i na Spilce, že je tam taky dětský koutek ;-) :-) tak pááá
Hradišťská cukrárna je super, mají tam vynikající domažlické koláče. :-) Tam bych to brala, ale nevim, jak s tím koutkem. :-)
BODLILINKA: TO JE BEZVA STRÁNKY, ASPOŇ SI TAM TAKY NAJDU NĚJAKÉ PĚKNÉ MÍSTEČKO V TŘEBONI, KAM TEĎ JEDEM NA TU DOVČU. :-)
Profilova fotka
Holky ještě jednou děkuji za všechny gratulace x-) S Dančou jsme to oslavili v pondělí, udělali jsme si chuťovky a vychladili sekt a čuměli na Superstar :-D Ve středu jsem byla s holkama a dnes jdem oslavovat ke tchýni (ona má narozky), no a v neděli jdu ještě k našim, takže slavim po etapách :-D Antarres přeji vám krásnou dovolenou!!! Ať je ještě pěkné počasí a žádné deště a hezky si to užijte! x-) ;-) Já bych hned taky někam jela... Teď na víkend budeme na chatě a asi budem pouštět draky (jen já a Daník) :-N Mějte se pěkně! pa x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?