Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
ahoj holky :-) Maruš mi dala info, že plánujete srazík :-) možná bych se taky zúčastnila, ještě to proberu s tím svým, jestli se něco náhodou nechystá :-D jinak je mi defakto jedno, který by to byl den :-) akotár pak sem dejte odkaz, kde by se to uskutečnilo :-) :-) a počítejte s tím, že já budu muset někde zaparkovat kočárek :-N snad vyjde počásko a mohlo by to být venku :-) a mě by se hodil čas od těch 15:00 do těch 17:00 :-) Maruš, jj Tomík je zatím celá mamina, ale občas má pohledy, že čučí jak táta :-D :-D :-D zatím pááá
bodlilinka: To by bylo fajn, kdybys taky přijela. :-) Jinak pro ostatní maminy. Byla bych pro Akropolis. Uprímně - já tam jíst určitě nebudu, malá mě nenechá, musím za ní ještě lítat a v kočáru sedět nebude. Takže si dám max. nějaký salát. Vezmu sebou deku a nějaký hračky na ven. Pro bodlilinku by to taky bylo lepší, aby mohla parkovat hned u restauračky. :-) katerinakoreblova: Jak to uděláme s objednáním? Vždycky jsi to zamlouvala ty. :-) A který ten den se tedy sejdeme?
Profilova fotka
holky já jsem taky pro akropolis, klidně to zamluvím, ale musme se domluvit na kdy.....
pro přehled je to znovu tabulka. Ještě písnu fifistr. :-) po 14. zberuska, Kačka?, antarres (max. do 17:30) út 15. tvojeslunko, Kačka, antarres (max. do 17:30) st 16. zberuska, tvojeslunko, (Kačka může jen 15,30-17,00), antarres (max. do 17:30) čt 17. zberuska (jen do 17.20), silver, Kačka, antarres (max. do 17:30) pá 18. zberuska, silver, Kačka
Kačí dík za sms.. tak teda ženský mě by úplně nejvíc vyhovovalo asi pondělí, ve čtvrtek bych mohla až tak ve čtvrt na pět.. takže tedy po 14. zberuska, Kačka?, antarres (max. do 17:30), silver út 15. tvojeslunko, Kačka, antarres (max. do 17:30) st 16. zberuska, tvojeslunko, (Kačka může jen 15,30-17,00), antarres (max. do 17:30) čt 17. zberuska (jen do 17.20), silver (od 16.15), Kačka, antarres (max. do 17:30) pá 18. zberuska, silver, Kačka Kačko od kolika máš tu státnici v to pondělí? budeme to s tebou moct hned oslavit?:-) Andrej, ty v PO nemůžeš?
Profilova fotka
Ahojky silver, zkouška je od 11h, konec je asi ve 12h, to bych měla oficiálně se dozvědět, zda ano či ne :-N Jen hold, když vyletím, tak budu moc moc plakat a nebudu mít náladu ne nikoho :-p :-D
Profilova fotka
:-) sem tu :-) celý příští týden sem volná :-)
Profilova fotka
to by mě zajímalo, kdo to rozhodne... :-x
:-D :-D :-D
Já se toho rozhodnutí klidně ujmu:-))) Andrej v Po může, takže PONDĚLEK 14.9. To je jedinej den kdy nemáme žádná časové limity, teda kromě Antarres, ale ta má každej den:-) Kačka s námi oslaví titul...a Anežka se hlásí že prej má taky co slavit:-))) takže pondělí ve tři. my předtím budem někde korzovat s kočárem, tak kdyby nějaká matka přijela dřív, at se ozve:-)
Holky, takže já vezmu do auta deku na sezení pro prcky a nějaký hračky, jo? Aleš asi bude v práci dýl, tak nás pak vyzvedne. :-) Takže v pondělí ve tři v Akropolis? Já ještě napíšu fifistr. :-)
bodlilinka: Posílám odkaz na mapku, kde Akropolis najdeš, je tam parkování přímo u restaurace u venkovního sezení. http://www.restaurant-akropolis.cz/in... Vjezd je jako když jedeš od Saského mostu na Lochotín, tak na poslední světelné křižovatce před kruhovýmobjezdem odbočíš doprava - jako na Roudnou a po 15m zabočíš znovu doprava, je tam brána s velkou cedulí Řecká restaurace Akropolis. Dole je parkoviště a hned kousek je venkovní sezení. Tak snad trefíš. :-D
Článek se načítá
silver: Koukám, že jste byli na té Šumavě. Tak který kout Šumavy nakonec vyhrál? malá se má k světu, co? :-D
My teda za týden frčíme do Třeboně, už se moooc těšíme. Jedeme s kolama a v hotelu máme bazén, tak když bude ošklivě, máme o zábavu postaráno. :-D
Profilova fotka
silver - to je dobře, že ses to ho nebála a rozhodla to, pondělí je OK a Kačka určitě bude mít co oslavovat!!! vím to! ;-)
Profilova fotka
(jen dorazím asi trochu déle než v 15, ale do 16 by to mělo být určitě - podle toho, co bude v práci)
Profilova fotka
no super, to se divim, že jsem se dohodli :-D já tam zavlám a objednám na třetí hodinu stůl pro, ježíš kolik nás bude, slunko, silver, antarres, zberuška, ha24, fifistr, bodlinka, kačka + tarantulka se neozvala, zatím... asi to mám objednat na tu terasu, že?
Kači, objednej to ven,. Neumim si to s prcka apředtsvit uvnitř. Asi mi dají za pravu všechny maminy, co? Jo a fifistr se ti ozvala jo? Já jí poslala SMS, ale mně se už neozvala. tarantulka nepřijde, je celý týden u své babičky. :-) Až to budeš objednávat, tak je, prosím, upozorni, kolik tam bude kočárů, jo? :-D :-D :-D
Profilova fotka
fifistr se mi neozvala, jsem myslela, že jako jo :-N tarantulku škrtám :-D a kolik bude kočárů :-N 5? to je šílenost :-o :-D
ahojky :-) pondělí super 8-) Maruš, tak to vím, kde je ta restauračka :-) myslím, že už jsem tam byla s lidma z práce :-) a je super, že můžu dát auto hned k restauraci, totiž kolem 16h kojím, tak jestli bude venku chladno, tak můžu zaplout do auta :-D :-D a určitě se hlásím s kočárem :-D a přijedu určo dřív, já už budu v Plzni okolo oběda, tak možná už budu v restauračce kolem 14h, tak někdo můžete přijít, kdo bude mít čas ;-) :-) :-) a musím odjet už v těch 17h, páč to mám domů hodinu cesty :-S se na vás těším :-)
Profilova fotka
jé bodli, tak to je fajn, že dorazíš, moc se na tebe a malýho těším x-) (na vás ostatní samozřejmě taky, jen Zuzku jsem už dloooouho neviděla ;-) )
Profilova fotka
tak sem se sem konecne dostala, omlouvam se nestiham.. a teda asi prehodnotim rozhodnuti.. a pojedu k babi v pondeli vecer nebo v utery.. zkusim to domluvit s Petou jestli nas tam nejak odveze nebo jak to udelame.. skoda ze ste nevybrali ct nebo patek to by bylo jednodusi prijela bych treba driv.. ale teda kdyz vas tam bude tolik tak to to musim nejak vymyslet.. jeste se ozvu dneska nebo zitra pak jedu v patek odpol k tatovi na chatu a tam odstud sme meli jet rovnou k ty babi ale tak to nejak zkusim vymyslet.. teda nejnarocnejsi to asi bude pro aju protoze ta uz ma rezim ze v 7hod jde spat tzn v 6 koupat pak kojit a tak aby se to stihlo.. a peta dorazi z prace vzdycky az tesne na to koupani a k babi je to 30minut minimalne cesty tak uvidime.. zkusim jestli by peta neprijel driv...... jinak kdyz to domluvime tak ja budu v plzni uz od rana tzn obed u mami a pak pujdu asi peso z lochotina a pokusim se zaridit aby mala chrnela cestou ale asi to nehrozi tak asi bude chrnet az v hospode.. vcera treba nespala vubec a pak byla protivna no uzasny.. jo jinak min tyden se posadila a tenhle tyden uz stoji u nabytku takze mam honicku ji chytat.. nastesti mela dost volnost ve vyvoji tak ani nerve kdyz sebou placne a vetsinou sebou placne inteligentne na bok nebo tak nejak ze proste nepada rovnou na zada nebo na hlavu.. hracku a deka budou fajt.. my jeste nebehame ale furt sedime a z deti sme uplne hotovy.. to o ni vetsinou vubec nevim.. (takze pokud se nevyspi cestou myslim ze nebude spat vubec) :-D tak jeste dam vedet ale ta jedna zidle a jedny golfky uz se ztrati... mimochodem blahopreju k dalsimu mimcu.... ted uz snad chybi jen Peta a Kacka jinak jsme kompletne detne :-D
Profilova fotka
čauky :-D no nebo může začít druhý kolo dětí :-p :-D
Profilova fotka
jo a rezervace je udělaná, v 15h Akropolis na jméno Navrátilová x-)
Profilova fotka
v pondělí 14.9. samozřejmě
Profilova fotka
Ahoj holky,doufám,že se za vámi stihnu zastavit. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, super, že jste to takhle rychle domluvily :-D Moc se na vás s Deniskem těšíme. Ale jelikož chce Denisek pořád běhat běhat, tak jsem zvědavá, jestli si s vámi stihnu trochu pokecat :-D :-D :-D tarantulko, můžem jít pěšo zase spolu, já bych taky byla moc ráda, kdyby mi malej cestou usnul, jinak bude protiva, když nebude chrnět celý den. bodli, super, že se taky dostavíš, jsem moc zvědavá na prcka :-) A Kačí, moooooooooc na tebe budem v pondělí myslet ;-)
holky, co když bude pršet?? =-)
No, má být ošklivě, až od úterý má být zase hezky. Co v úterý?
Profilova fotka
já myslela, že to pondělí už platí; já v úterý nemůžu a chtěla jsem Vás vidět :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?