Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
maminy: no tak jestli půjdete do toho juice baru, tak se nemusím harcovat až ke Kauflendu a srazím se s váma v tej Pražskej...asi tak mezi čtvrt a půl druhý?
Profilova fotka
silver: Nejsme přestěhovaný, tu jsme odjakživa :-o =-) :-D si mě asi s někým pleteš..
silver: ok
fifistr: Víš to že jsme změnily místo jo? Ještě ti písnu SMS. Pro jistotu.
Ahojky holky tak jsem v pořádku všichni tři dorazili domů. Malá se pořádně rozeřvala, chtěla spinkat. Těžko jsem jí nakrmila. Ale už pěkně chrupká a pak bude zase OK. Jsem moc ráda že jsem vás všechny viděla,hlavně Anežku, Adélku a Deniska. :-D Budeme se těšit na další srazík. :-D
tarantulka: Tak snad vám to s těma naušnicema dobře dopadlo. my máme dneska po očkování a je to hrozný. :-( Malá nechce papat, nemůže usnout a z ničeho nic se vždycky rozbrečí. :-( :-( :-( Nepůjdu as ní dneska ani ven na sluníčko... Další očkování máme až v 15.měsících.
Profilova fotka
Ahoj holky, srazík byl fajn, akorát Denisek moc nespolupracoval :-D Rostou mu ty zoubky a dává mu to zabrat, je dost ukňouranej. Taky jsem vás všechny moc ráda po dlouhý době viděla. Maruško, tak to je mi líto, že to očkování malá tak špatně snáší. Malej většinou spíš byl víc spavej a byl v poho ;-) My jsme dneska slavili s holkama z dubnovek ty naše čtyři dubňátka a bylo to super. Prckové si spolu vyhráli, dostali dárečky, napapkali se a pak všichni spinkali :-D
tvojeslunko: No, ona taky docela spinkala, ale když právě nespala, tak byla plačtivá. :-( Ale dneska už je to OK. :-) Je fajn, že jste spolu slavily s holkama z dubnovek. :-D 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak kde to vázne? :-| Koukám, že to tu žije jen když se domlouvá nějaký ten srazík co :-p V pondělí má Denisek narozeniny, tak o víkendu jedem k mami do Klášterce, tak budem slavit. To ale není možný, jak ten první rok utekl, úplně to vidím, jak jsme jeli do porodky a jak jsme si pak ten malinkatý uzlíček štěstí přivezli domů. Asi budu v pondělí plakat dojetím x-) Denisek si teď našel zábavu. Vezme si koš a chodí za ním po bytě :-D Tak jsem mu objednala to aktivní chodítko, jak se za něj chytne a tlačí ho před sebou, tak snad nám do pátku přijde ;-) Tak se koukejte taky ozvat, ať tu s Maruškou netrpíme samomluvou :-D
tvojeslunko: Teda fakt to letí. To máš pravdu. Nám bylo minulý týden 8. měsíců a taky jsem říkala, že je to, jako kdybych před týdnem rodila. :-) Patřičně to oslavte! A copak Denisek asi dostane pěkného? Určitě dort se svíčkou, ten nesmí chybět. Se těším na fotky.
Profilova fotka
Denisek dostane to aktivní chodítko, v úterý jsem ho objednala a ve středu hned přišlo :-D Pro inspiraci je to tuto: http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/ch... No pak jsme mu koupili praktickou věc a to autosedačku, oblečení, sadu na písek, od tchýně dostane tatru. A dortík bude parádní, pak dodám fotečky :-D
Tý jo, to je ale dárečků. :-) A jak jste s chodítkem spokojeni? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo malej s ním lítá po bytě jako blázen :-D Včera ještě když někam narazil, tak se neuměl otočit a dneska zvládá už i to, takže super :-) Jsem s ním fakt spokojená, i si tam hraje s těma hračičkama ;-) Škoda jen že jsem mu ho nekoupila už dřív.
Profilova fotka
jeee, Andrejko, to chodítko vypadá dobře - to jsou dneska věci, pro ty děti :-) to neva, žes ho nekoupila dřív - třeba by si ho zase tak neužil a teď mu to s ním jde
Profilova fotka
Zberuško, možná máš pravdu, že by si s ním dřív třeba vůbec nehrál a nedrandil s ním :-D Holky, užijte si všechny víkendík, má být prý krásně, tak pááá a koukejte se taky ozvat :-x 8-( :-D
tvojeslunko: Tak jsem přemýšlela, že bych s Luciáškem přijela do Plzně podívat se za tetou Andrejkou a Deniskem. :-D Samozřejmě, pokud nás teda rádi uvidíte. ;-) Záleží taky na počasí. Já byla minulý táden s kolegyněma maminama z práce na vyhlídce na Sylvánu a pak jsme jely k jezírku na limču. Bylo to akorát tak tak. Děti nám spaly, takže to byla pohoda. A krásný počasííí. Tak dej vědět a nějak se domluvíme. Tady u nás chcípl pes. Maminy asi chodí ven jindy než my a je to děs. :( Spíš holt musím s malou vyrážet za ostatníma, no. :-.
Lidičky, kde jste kdo? :-( :-( :-( Asi si užíváte hezkého počasí, co? ;-) I když poslední dny nejsou slunečné. =-) Tak někdo písněte, co je nového a tak... 8-) 8-) 8-)
Holky, to počasí je naprosto šílený, co? Včera jsme byli na super procházce, byla teda dost dlouhá, lesem a pak po silnici, ale v klidným prostředí, žádný auta.... Jsme dorazili domů a já jsem byla úplně vyřízená. :-)
Profilova fotka
čau holky, já vás všechny zdravím!! Doufám, že jste všichni zdravý, mladý, krásný a užíváte si života :-D Já jsem teď řešila školu... musím prodlužovat...pro ekonomky: kvůli panu profesorovi Vacíkovi (KIP)...fakt škoda slov.. jestli tu zkoušku udělám do 2. září - pořád nemám zápočet, tak přeruším studium a v lednu 2010 budu mít státnice a obhajobu diplomky, když ne, tak si musím zapsat RVF znova a doufat, že stihnu udělat zkoušku do konce prosince, abych mohla jít na státnice v lednu a ne až v červnu 2010... No jinka se mám celkem dobře, v pátek jsme osvobozovali Třemošnou, v sobotu zase Kvildu, kluci se vyblbli a v sobotu večer jsme to pořádně zapili :-D :-p :-D Počasí je bláznivé, ráno lilo jak z konve a teď se zase dělá dusno... (nevim, jak je venku, beru to podle toho, jak mi je v kanclu). No a ode dneška budu slaměná vdova, až do pátku =-) si budu užívat :-N :-D
Profilova fotka
Jo a psala vám Bodlilinka?? dnes v 9,21h se narodil Tomášek x-) 3300g, 49cm x-) :-)
Profilova fotka
ahojky holky, no já sem kačko čekala jak ti to dopadne, fakt není co do dodat.. ale tak to zmákneš sice dýl ale zmákneš ;-) jinak to počasí bych asi kousla:) fakt síla, už sem z toho jak praštěná.. :-N :-D
Tak moooc gratulujeme bodlilince k Tomáškovi. Hlavně přejeme hodně zdravíčka. :-D ;-) :-D
Kači, to nějak s tou školou dopadne. Taky by mě štavlo, kdyby se mi to mělo protáhnout. :-S
Profilova fotka
jééé, Katko, to je škoda, ale neboj zvládneš to holt později jsi vůbec dobrá, že studuješ při práci a prodloužení je celkem normální budeme dále držet palce (že děvčata? ;-) )
Profilova fotka
tyyyjo, tak Bodlilinka už má miminko - strašně rychle to uteklo! to je šťastná novinka - blahopřeji!
Profilova fotka
hrozně to utíká :-) taky moc gratuluju. ;-) prodlužování školy je třeba u nás naprosto normál 8-) nedá se to zvládnout v normálním čase
Profilova fotka
díky holky, no já to nepsala (kvůli tý škole), abyste mě litovali, spíš jako omluvu, že nepíšu sem, ale řeším jiné problémy... :-N |-|
Kačko, to je Ok. ;-) :-D 8-)
Profilova fotka
ahojky!! jak se máte holčindy?
Profilova fotka
já se mám dobře, můj muž odjel na týden služebně pryč, tak mám pré :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?