Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
V Akropolis je to zamluvené na jméno Janečková od 15 hodin na zastřešené terase. Takže se na Vás těším a doufám, že to klapne. Kdo můžete tedy přijít? silver: tarantulka: tvojeslunko: katerinakorbelova: ha24: antarres: ANO fifistr: zberuska:
Profilova fotka
Kdo můžete tedy přijít? silver: tarantulka: ANO tvojeslunko: katerinakorbelova: ha24: antarres: ANO fifistr: zberuska:
No vida, že to jde. :-) Tak další další, ať nás tam nakonec nejde polovina. :-N :-N :-N
Profilova fotka
ahojky holky, já bych šla, ale úplně sem se ztratila, to bychom šli zítra? :-N
ha24: Jasně, že zítra 14.4. :-D
Profilova fotka
já taky, já taky!!! ;-)
Profilova fotka
počítala jsem s tím, jen jsem nechodila do diskuze a teď jsem si jen přišla zkontrolovat čas a místo (určitě nedorazím v 15, ale spíš až tak kolem 16)
zberuska: To nevadí, sand nás ještě zastihneš, malá nevydrží na místě, asi tam budu spíš někde korzovat. :-D Já počítám, že mezi 16 a 16:30 budeme muset jet. Malá je pak hodně nepříjemná, když nespinká. No uvidíme. x-) Už se na vás těším.
ahoj, se zítřkem počítám, ale co teda posunout sraz maminek... aby se ty naše ratolesti vyspinkaly okolo té třetí a pak vydržely déle?
Profilova fotka
tak jo :-) domluvte se na tom čase a já tam podle toho dorazím:)
silver: Tak já už s tím docela počítám. Mně jde o to, že malá se klíďo vyspí odpoledne, ale pak navečer chodí spát znovu. Jinak já budu v Plzni kolem 13 hodiny. Andrejka s Péťou asi pojednou z Lochotína pěšky, ta se s nima můžu domluvit a sejít se s nima. A ty pak přijedeš teda rovnut do Akropolis?
ha24: V Akropolis je to zamluvený na 15 hodinu. Tak nějak doraž. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, se zítřkem taky počítám. Mně je to tak nějak jedno v kolik. Já s ním kolikrát vyrazím ráno ven a vrátíme se až večer ;-) Ale je fakt že když malej spí doma, tak spí někdy i 2,5 hodiny, což venku spí tak max hoďku. Dneska za celý den spal jen 3/4 hodiny. No on odmalička toho přes den moc nenaspí :-D Přes den mi teď už spí jen jednou.
No, já jsem na malou zvědavá. Ale bude mít svůj kočár a ne golfky, tak to snad bude v pohodě.
tvojeslunko. malá spí zatím pořád 3x denně. :-) Jak to teda uděláme my maminy? Co se teda sejít u Kauflandu u Mekáče? Pak bychom mohly na prochajdu do parku k Plaze. K řece na Denisovo se mi to zdá totiž moc daleko. Já teda nevim.
Já jsem plánovala příjezd tak kolem 13 hodiny. Pak by malá měla usnout. :-)
Pokud nechce silver na prochajdu aby jí malá spinkala doma, tak se musíme domluvit my tři. :-) Teda to je akce. :-D :-D :-D Se domlouváme pár hodin před srazíkem. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Maruško, klidně se můžem sejít u Mekáče, já jsem pro, si tam třeba koupim něco k papů :-D Taky jsem počítala s tou 13h, takže to tak necháme. Takže konečné slovo cca v 13h u Mekáče :-D Takže my s tarantulkou můžem vyjít až tak po 12h, to aspoň dám malýmu doma ještě obídek x-) Když půjdem hodně pomalu, tak tam za tu 3/4 hodinku jsme :-)
tvojeslunko: Tak jo, jsme domluvené. Silver se snad ještě vyjádří.
já jsem rozhodně nemyslela že přijdu až do akropolis:-) myslela jsem posunout sraz třeba na druhou.. bylo mi líto že budeš Maruško muset dom už tak brzo, ve čtyři, tak to byl jen návrh 8-) pokusím se dostat do města na tu 13h, když bychom to nestíhaly, tak zavolám a někde vás dojdem.
silver: A nevadí ti, že se sejdem nakonec u Mekáče u Kauflandu? Malá bude odpoledne v pohodě spát, ale až se pak probudí, tak právě nevydrží moc dlouho. No, jak píšu. Uvidíme. :-)
mě je to asi jedno, sednem na tramvaj a dojedem za váma..
silver: Tak jo. Sejdem se tam. Kdyby něco, pošlu vám SMS. :-D
a já dám vědět kdybych nestíhala (záleží jak se malá probudí z dop. spánku a jak stačíme nakrmit.)
Jo holky ještě jsem se zapomněla zeptat, když se sejdem v těch 13 u Mekáče zda bychom mohly teda na chvilku zajet do toho juice baru. :-) Ráda bych si tam něco dala a vyzkoušela to. :-D Ale fakt jen na skok. prý nám to udělá třeba i sebou do kelímku. :-)
Profilova fotka
čauky holky, to jsou domluvy :-D tak doufám, že se ve zdraví srazíte a dojdete také do té restaurace... Já končím v práci v 15,00 na Karlově. Tzn., že dorazim až někdy po 15,30. Ani ještě nevim, jak se tam nejlépe dostat. Takže si to musím nějak naplánovat, abych přijela co nejdřív.
Profilova fotka
Jo a HA24 koukej přijít!! Mám pro tebe ty pohlednice!! ;-)
Profilova fotka
no ted to vidim... ja mam doma kalendariky sem si rilkala ze je vemu a zapomnela sem no nic tak priste ale musite mi to pipomenot.. tyhle urcite nemate .-( ted uz sme v plzni u babicky ....
Profilova fotka
]-(
Kačko, vy jste nějaký přestěhovaný ne? si dělala v centru města..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?