Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Holky, měla bych dotaz ohledně místa srazu. Nemohlo by to být někde jinde? Já jsem tam nikdy nebyla a zjistila jsem, že tam obsluhují postižení. Mně by to bylo hodně nepříjemné, vím, že je to pro dobrou věc, ale mám doma zdravotně postiženýho bráchu a tyhle věci holt vnímám trochu jinak. Píšu to na rovinu, protože se pak nechci vymlouvat proč nepřijdeme. Ale chci vás už taky vidět. Mám tip na juice bar v cenrtu města. Ještě zjišťuju nějaký podrobnosti ohledně někuřácké místnosti a tak.... Je tam i terasa. Doufám, že se na mě za tenhle návrh nebudete zlobit. Pokud nebudete chtít místo srazu změnit, tak se nedá nic dělat. :-( Ještě se ozvu ohledně těch podrobností.
Jéééééééééééééé, já předem viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiím, že mě sežereteeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N :-N :-N
Tak ten bar je u vodárenský věže pod náměstím, naproti Masným krámům, jak bylo to zlatnictví Altmann. Je tam terasa, ale vevnitř je v patře prý místnost pro 8 lidí a s kočárama by se to asi nějak vyvedlo. Já teda nevim, jak chcete. Nerada bych, abyste mne roznesly na kopytech. :-) Když, tak holt přijdem na další sraz. Pokud byste se změnou místa souhlasily, sjela bych se tam s malou přímo podívat jak to tam vypadá a poreferovala bych. :)
Profilova fotka
Antarres, mně to nevadí ;-) Když jsi ochotná zjistit, jestli se tam vejdeme... :-N
pokusím se, dokonce se tam zítra extra kvůli tomu chystám... :-)
Tady je mrtvo. To teda nevim, kde se sejdem, když tu nikdo kromě Kačky není a nereaguje. ;-(
Profilova fotka
ahojky, byla sem na sportovním víkendu na Šumavě :-) ;-) mě ta změna taky vůbec neva ;-)
jé, tak to jsem zatím ráda. Doufám, že to vyjde.
Profilova fotka
Ahoj, mně to taky neva, když se tam vejdeme. Ale dětský koutek tam asi není viď? Malej mi jen tak nevydrží. Ale tak třeba pak můžem jít na procházku ;-)
AHOJ, v kačabě jsou všichni obsluhující děsně v pohodě, jsou moc milí... ale jak chceš, Maruško. Džusbar patří té holčině od vás, jak se mnou chodí na plavčo...jednou se zmínila, že pro děti tam moc vybaveni nejsou...ale detailně jsme se o tom nebavily...se můžu ve středu zeptat. Jinak mě nenapadá, kde by bylo nějaký místo kam by se vešly kočárky, nekouřilo se tam a Denísek by si mohl hrát...jedině třeba Akropolis venku, ale bůhví jak bude příští úterý, má se ochladit..
Profilova fotka
Ahoj, mně určitě nevadí, když to bude někde jinde. Sice jsem v Kačabě nikdy nebyla, takže to nemůžu posoudit, ale aspoň jsi upřímná, Maruško ;-) Já bych jen prosila, aby to bylo někde v tom centru (abych se nějak slušně dostala na autobus - děkuji!)
Profilova fotka
Jinak místo mi stačí vědět den předem! Takže klidně domlouvejte...
Článek se načítá
silver: Jasně, patří to Petře. Ona mi říkala, že pro děti to tam zatím nemají vybavený. Tak já teda nevím, ale jak psala Andrejka, když, tak půjdem na prochajdu. Já se tam jdu zítra ráno podívat. Tak uvidím. Na Akropolis jsem taky myslela, příští týden podle předpovědi by mělo být pěkně. Ale jak říkám, fakt nevím, abyste mě pak neroznesly na kopytekch. malá kolme 5 hodiny chodí spát, tak bychom se asi zdržely fakt tu hodinku, hodinku a půl. Mylím, že holky maminy můžou přijít na srazík dřív, né? Co takhle odpolední procházka v parku? Já bych totiž přijedla asi hodně dřív, aby malá aspoň na chvíli usnula a nebyla pak protivná. Tak se ještě vyjádřete. V juice baru není nic domluveno na pevno.
S procházkou předtím počítám :-) my pojedemn ze slovan kolem řeky, je to moc hezká procházka...park je na ježdění docela malej, tak můžem jít k tý řece...at se prckové dostatečně vyspinkaj. jak ty sem pojedeš? autem nebo busem? bus ti případně jede kam?
Holky, tak jsem byla na revizi prostoru. Tak kočáry se můžou 3 nechat dole u baru. Nrváno tam určitě nebude. Nahoře je v podkroví prostor, takže se nás tam 8 vejde. Akorát tam prostě nejou žádný hračky pro děti. Asi by to bylo v pohodě, my stejně moc dlouho nevydržíme. Malá bude chtít spát. Pokud by bylo počasí jako dneska, tak se dá sedět na terase, je to mezi barákama pod slunečníekm, tak kočáry můžou být tam, to by bylo asi nejlepší, ale záleží na počasí. A ještě jedna zásadní věc. Mají otevřeno jen do 18 hodin. Tak se, prosím, vyjádřete. Vím, že třeba Kačka se většinou na srazu zdrží. Já jsem myslela, že s maminama dáme sraz hodně dřív, třeba už po obědě. Ale nevím, jak jste na tom, mamky se spinkáním. My chodíme spát tak kolem 13 hodiny, tak bych akorát přifrčela do Plzně a šoupla bych malou do kočáru.....
Měla bych ještě jeden návrh. S maminama se můžem odpoledne stavit na chvíli v juice baru a pak se můžem přesunout do Akropolis.Tak se vyjádřete. :-D Myslím, že vám nebude vyhovovat ta otvírací doba a asi taky zklamu Kačku, protože tam nemají Lambrusco a víno asi taky ne. :-D Je to prostě juice bar - takže všechno zdravě. :-) No, nevím. :-N
Profilova fotka
:-D :-D :-D hele jo, Kačka neni žádnej alkoholik :-D :-N , i ten džus vypije :-p hlavně jestli mají jahůdkovej nebo černý rybíz x-) , i když takové dobře vychlazené lambrusco, hmmmmm :-D Nevadí, že mají jen do 18h, já budu ráda, že Vás všechny uvidím! Akorát tedy jste nerozhodný, jak........já :-D Až budete vědět, kde budete, tak mi dejte vědět, jo? Já mám prostě pro vás rezervovaný celý úterní odpoledne (bylo to domluveno na úterý, že jo? ). pa ;-)
Profilova fotka
jo a mimochodem, jsem našla zajímavou nekuřáckou kavárnu s dětským koutkem u náměstí.., tak třeba mrkněte http://www.cafeberuska.cz/beruska/htm...
Tý jo, tak to je taky dobrý, tak já nevim, musí se vyjádřit taky ostatní a ne, že se tu budou domlouvat 3-4 lidi. Mně je jedno, kam půjdem. Hlavně ne Kačabu. :-) U toho náměstí v kavárně Beruška by to taky nemuselo být špatný. Zberuska psala, že jí máme dát vědět, kam půjdem, tak je jí to asi jedno. :-) Kačko, vzala by sis zase zarezervování na starost? :-D To je tvoje parketa. Tak ještě počkáme, jak se vyjádří ostatní. :-D
Profilova fotka
čauky, já to klidně zarezervuji, ale taky bych chtěla, aby se někdo ještě vyjádřil ;-) no a antarres, máte už nosítko? Jak se máte? Jste zdravý? x-) My jsme byli včera na kolech a sice jsme toho moc neujeli, ale byla jsem večer úplně mrtvá, jsem málem usnula ve sprše :-D
Profilova fotka
nam je to fuk dostavime se kam reknete... v berusce sem byla jeste tehu s neteri ji se tam libilo akorat na kocary tam asi moc mista neni ale to je jejich problem takze s beruskou klidne souhlas... maji tam i veci na slano takze je dobry ze se tam da jist i neco jinyho nez dorty (ale ja sem ted na sladkym zavisla takze ja sem rada :-) jo kdyz se takhle vzdycky nemuzete dohodnout tak navrhuju pro priste u nas modrou hvezdu - maji velikej nekurackej salonek kam se vejde 30 kocaru a nerusene sme tam i prebalovali a v lete maji v provozu velkou zahradu i pro lidi na kolech maji prave zazemi takze super nebo moji svatebni restauraci kde uz jsou na me s kocarem taky zvykly taky velkej nekurackej salonek a dvoukridly dvere ktery si snadno otevru takze v pohode dojedu az do salonku.. zahradka bohuzel mini ale za rohem trochu vetsi venkovni posezeni u cukrarny.. takze Dobrany pro priste uplne genialni :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Cukrárna Beruška je super volba. :-)
Holky, tak ja mám konečně golfky, tak kdyby byl problém s místem, tak je můžu složit. :-) No, ale myslim, že k tomu asi nedojde, co? Tak maminy taky se vyjádřete. Já bych do Plzně dorazila někdy kolem 12-13 hodiny. Malá pak usíná tak na hodinu, záleží, kam s kočárama pojedeme. :)
mě je jedno kam, dneska jsem mluvila s Petrou tak s námi počítá...ale pro Deníska asi bude fakt lepší Beruška...co Andrej?.. tarantulka: nám přistavíš mikrobus Plzen-Dobřany?:-) copa mně, mně je to jedno, já tam za rok budu bydlet vedle...ale ty holky pracující nešoférující...těm se tam asi bude na třetí-čtvrtou dostávat blbě:-)) antares&maminy: tak v jednu třeba u prodejny PMDP na Denisovo nábřeží?...mám pro vás tip na procházku..podél řeky směr slovany...po parku v sadech bychom asi hodinu jezdit nevydržely:-)))
silver: Taky mám tip - za Plazou je prý udělaný hezký park, jak byl amfík a pak dál za řekou, tam by to šlo, né? Jo a maminy, co takhle procházka do ZOO? Nemyslím v úterý,třeba jindy. Teda kdo byste měl chuť? :-D
Profilova fotka
Silver do dobran jezdi vlak kazdou hodku tak pro nekocarujci v pohode a za 10min ste tu takze jako nekam tramvaji a pro kocarujici je to ale horsi.. to se musi asi busem... jeste sem nezkousela... Zoo to je taky dobry od mami z lochace to mam kousek.. s Plazou souhlas.. ja mozna pujdu prochazkou uz z lochotina... jeste sem nejela tramvaji tak ani nevim jak se to plati s kocarem nebo tak.. nebo se domluvim s andrejkou a prijedem spolu...
Maminy tak teda přibližný sraz bude v úterý kolem 13 hodiny u MPD na Denisovo nábřeží? Na všechny z vás mam telefon, tak když tak brnknu kde jsme . :-)
Profilova fotka
Holky, tak jsem do tý Berušky zkusila brknknout a kočárky by se museli nechat u dveří a jinka místo ještě mají... tak si to promyslete a já tam když tak brnknu. Já jsem ale dnes v práci jen do 12,30 a pak budu na netu až v úterý ráno...takže maminám píšu i SMS,jo? pa akrásný víkend a Velikonoce!
Profilova fotka
Ahoj, s Beruskou klidně souhlasím, mně neva, že kočár nebudu mít u sebe. Tarantulko, já většinou do města chodím taky pěšky, tak můžeme jít procházkou fakt spolu. Akorát na tebe nemám tel, písnu ti ip. Že bysme vyšli tak kolem dvanáctý. Už se na vás všechny moc těšíme a v úterý pa pa. Jo a krásné Velikonoce!
Holky, tak s maminama jsem se domluvily (kromě tarantulky), že to pro kočáry bude nejlepší v řecké restauraci Akropolis na zahrádce. Zkusím tam brnknout a zamluvím místa. Ještě napíšu, jak to dopadlo. A prosím, potvrďte mi účast (co nejdříve). :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?