Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ahojky, no zrovna středa je pro mě problém, mám do půl 8, ale kdyby se Vám to všem hodilo, přijdu příště :-D pro mě je nejlepší úterý a čtvrtek, ale jak říkám, klidně běžte ;-) ráda Vás i mimča uvidím, ale když to ted nevyjdde nedá se nic dělat.
Profilova fotka
u mě je to časově jednoduché, každý týden to mám (až na výjimky) stejné: * pondělí - nemůžu vůbec * úterý, čtvrtek - moc se mi to nehodí, mohla bych tak od 16 do max. 18.20 * středa - ideální, to nic jiného nemám * pátek - většinou taky můžu
Profilova fotka
ha24, jak to? Ty máš školu? Prď na ní :-N :-D To je s váma těžký... Zberuška může hlavně ve středu Ha24 nemůže hlavně ve středu To by mě zajímalo, kdo to rozřeší...
Profilova fotka
no já tam musím mám zápočet za docházku no :-(
Tak co se nás týká, tak se nám zase vrátilo podvečerní spinkání. :-| Fakt nevím, jak dorazíme. Víkend by asi v úvahu nepřipadal, co? :-N
Profilova fotka
Čaues baby :-D , teda to je něco, my než se domluvíme, tak Deniskovi bude rok :-D Já víkendy ani pátky nemůžu, to jedem buď do Kl. nebo oni k nám, prostě to se mi nehodí :-p Zberusko, tak já stejně taky můžu nejdéle tak do těch šesti max půl sedmé, pak koupeme a papáme a hajáme :-D A ostatní mimča si myslím to mají podobné, tak kdyby ti to nevadilo, tak aby mohla i ha24, tak bysme to mohly udělat buď to út nebo čt. Sice je pravda, že vy s Kačkou byste to mohly pak roztočit do pozdních hodin :-D takže záleží hlavně na vás x-) Antarres, tak byste jeden den trošku vybočili z rituálu co? ;-) Aspoň na chvilku kdybyste dorazili, vždyť můžeš vzít i tatínka, jestli necestuješ s malou sama x-) Včera jsme byli Deniskovi koupit první botičky x-) Dneska jsem mu je dávala, když jsme šli ven a to jste měli vidět toho pláče :-S , vůbec je nechtěl, ale pak si zvyknul :-) No a nám v pátek bude 11 měsíců a za měsíc rok, to ani není možný, jak to uteklo. Přinesli jsme si z porodnice takovej malinkatej zmuchlanej uzlíček x-) a teď už má první botičky a je to náš velkej klučík :-) No a pěkně dlouho tu nebyly naše těhulky, copak je nového u vás a přijdete taky? Nějak k nám vůbec už nechodíte :-x
tvojeslunko: No, ona to má malá každý den jiný. Když spí odpoledne v kočáru, tak pak vydrží navečer dýl. Ale právě teď spí v kočáru max 30 minut, pak sedí a kouká ven. Takže když pak přijdeme kolem 4 hodiny domů,tak se pořádně napapá a za chvíli je mrzutá, začne pobrekávat a to už víme, že musí spát. No, já fakt nevim s tim srazem. Budeme se snažit aspoň na chvilku dorazit, ale neviděla bych to na moc dlouho. A to máme taky blbý, že nejsme z Plzně, tak nám to pak ještě bude trvat domů.... Uvidíme. :-D O víkendu jsme udělali první culíčky, tak Lucinka vypadala na 3 roky a ne na 7 a půl měsíce. :-D :-D :-D Jinak botičky (capáčky) teď dávám malé do kočárku, protože se občas vzteká a nechce sedět, takže ji musím vyndavat. Snad pak s normálníma botičkama nebudeme mít problém. :-D Těhulky se nějak nehlásí, tak doufám, že je u nich vše v pohodě. :-D Všechny vás s Lucinkou zdravíme.
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak po delší době opět mezi vámi.Srazík by byl prima,už pěkně dlouho jsme se neviděli.Já můžu kdykoliv :-) . Včera jsem byla na pravidelné kontrole u dr. a ten inteligent si prostě vzal dovolenou.Tak miminko uvidí,až za dva měsíce.Teď už vím,co jsou to ty nadstandartní služby.Člověk si na to vezme dovolenou,protože práce není holubník a i když jsi objednaná na určitou hodinu,tak si k tomu můžeš přičíst tak ještě jednu,než na tebe přijde řada a ve finále ti sestra změří tlak a pošle ti domů. ]-( Jěště k tomu srazíku-moc ráda vás všechny uvidím :-)
fifistr: Ahojky. To je dost, že se tady taky ukážeš. Už jsem ti chtěla psát SMS. :-D No, u těch doktorů je to fakt děs. Ale já nikdy nečekala, objednávala jsem se vždy měsíc dopředu a pokaždý jsem byla hned první, a navíc, těhule by měla mít přednost. Teda aspoň u toho mýho doktora to tak chodí. :-D Tak hlavně, že jste OK. Na 3D ultrazvuku jste už byli, né?
fifistr: Jinak na malou se můžete taky přijet mrknout až budete mít cestu. Akorát teď máme rozvrtaný přízemí. Dělala se tu nová dlažba a čekáme na vsazení dveří. Tak by to bylo nejlepčí, až to bude dole hotové. Rádi vás uvidíme. :-D
Tak koukám, že se to tu příspěvky jen hemží... :-D :-D :-D To ten sraz asi jen tak nebude co? :-D
Profilova fotka
no jestli mimča stejně o moc déle než do 18 nemůžou, tak pak by i úterý nebo čtvrtek pro mě připadaly v úvahu ale musím to samozřejmě vědět dopředu, abych si mohla vzít věci na další aktivity s sebou
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, je tu narváno - myslíte, že to zvládneme ještě do Velikonoc? anebo si pojďme naplánovat nějaký termín dopředu, ať se k tomu stačí všichni vyjádřit :) co tedy úterý 14. nebo čtvrtek 16.?
Profilova fotka
no holky vy to flákáte :-D já můžu také 14. nebo 16. dubna ;-) já teď mám dost fofry, nestíhám nic, jen občas nakouknu a nereaguju, omlouvám se... |-| ale ráda bych vás všechny viděla x-) mějte se krásně!!!!
Všechny zdravím. Já sem taky vždy spíš nakouknu, jestli někdo něco napsal. Většinou nemám moc času na odpovědi. A sama se sebou si tu psát nebudu. :-D :-p Tak my bychom mohly přijít toho 14.dubna. Ale stejně si myslím, že se nedomluvíme. Chtělo by to možná ještě nějaký další termín. tvojeslunko: Andrejko, měla bych dotaz ohledně papání. Malá dopoledne dostává ovocnou přesnídávku, k obědu zeleninovou, když se vrátíme z procházky, tak zase ovocnou. Před 3 dny jsem začala dávat večer kaši. Doktorka nám doporučila Sinlac - rýžová kaše s moukou z rohovníku (chlebovníku)-kvůli té naší vyrážce, malá by mohla být alergická na kravské mléko, proto dávám kaše nemléčné. První den svědla celý kelímek (skoro250ml), druhý den snědla půlku kelímku a včera už nechtěla skoro vůbec. tak jsem jí zkusila udělat jen rýžovou kaši, té snědla pár lžiček. Celkově nic moc. No, tak jsem zkusila ještě ovocnou přesnídávku a zblajzla celou, div mi lžičku neukousla. Tak já tomu nerozumím. Asi jí ta nemléčná kaše nejede. Chtěla jsem tě poprosit, zda bys mi mohla poradit. Můžu večer dávat kombinaci přesnídávky a pak trochu kaše? Nevím si rady a doktrorce nechci pořád volat. Díky za všechny rady. Jo a která kaše vám osvědčila?
Profilova fotka
ahoj holky, jak že se tu flákáme :-D myslím že toho 14.4 i toho 16.4. bych mohla, jen navrhněte kam, s miminkama budeme muset vymyslet něco prostornějšího :-) kačka: mám pro tebe spousty věcí :-D najmi si stěhovací vůz :-) ne dělám si srandičky, mám pro tvojí mami nové kalendáříky, některé jsou moc hezké a hodně obalů od čaje. holky, potřebovala bych radu ohledně dovolené, chceme se jet podívat někam, kde jsme nebyli, ale taky abychom to zaplatili, letos může můj manžel vycestovat do zahraničí, tak prosím o radu :-) asi bychom jeli i se sestrou a možná i s našima, tak jestli Vás něco napadne budu ráda. ;-) možná už sem se tu ptala, poslední dobou nějak nestíhám, takže takže :-D :-D hezkého apríla přeju ;-) dnes máme s manžílkem výročí, tak snad se aspoň uvidíme, sem ve škole až do večera :-S
ha24:Úžasnou dovolenou jsme zažili v Norsku - rafting, výstup v horách a mnoho dalšího, ale byl to poznávací zájezd. Super to bylo taky v Maďarsku v sirných lázních Harkány, tak jsme tam navštívili vinohrady, sklípky a tak... No a když budu ještě přemýšlet, tak rozhodně Šumava a každopádně bych jela Vltavu na raftu, to je bomba...
Profilova fotka
nazdarek muzem 14 i 16 a taky tak do max pul 19te... protoze kolem te 19 koupem... a mala uz na to ceka tak bejva protivna... jinak hodlam si poridit nositko tak snad to do te doby zvladnu a ev bych prijela i bez kocaru... pisnete kam... nekam mozna na lochotin at to my detne nemame daleko (teda ja to mam daleko i tak ale na lochaci mam mami tak od ni bych vyrazela a Maruska to ma bliz domu a slunko taky...) ale na lochaci znam jen Lochotu a pak nejakou Hadi vranu ale tam sem jeste nebyla a pak picosku u edeky tam je sice vytah ale neni to tam nejak nic moc ikdyz je tam nekurackej salonek...jinak nevim... kdyby bylo hezky neco se zahradkou by bylo mozna nejlepsi tam se prckove aspon dobre vyspi a nejsou tak protivny :-) nebo s hracim koutkem ale to na lochaci asi vubec nehrozi... to vim akorat v dreveny ul u namesti ale tam je mrnavej a spis pro vetsi deti... pak vim neco s hristem ale jinak nic...mrknu na net jestli cas dovoli :-) marus chces to spojeni na zdeni? da ti taky ev tip tak abys mela treba na vyber???? ohledne toho krmeni..
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak já můžu toho 14. i toho 16. ;-) A mohlo by to být třeba v Kačabě, tam vím, že je i dětský koutek nebo jestli někdo ještě víte o něčem, kde by se mohlo s kočárama a kde je i ten dětský koutek, tak sem s tím :-D Maruško, a ty jí dáváš ty kaše jen neochucené nebo mají nějakou příchuť? Jestli jsou neochucené, tak bych do té sinlac nebo jiné nemléčné zamíchala třeba ještě půlku přesnídávky nebo aspoň pár lžiček (nebo třeba banán či jablko), jestli by jí to chutnalo víc. No ale jsou dětičky, které kaše vůbec nepapají. Mám kamarádku a ta vyzkoušela snad všechny druhy kaší a malej je prostě nebaštil. No a když ti to nebude jíst ani s tou přesnídávkou, tak zkus dát třeba týden pauzu od kaší a pak to zkus znova. Ale podle mě by jí to mohlo šmakovat, protože to bude mít sladký ;-) Jinak malej měl k večeři kaše od uk. 4. měsíce a teď už tak dva až tři měsíce mi kaše vůbec nechce, asi už je jich přejezený, tak už je taky nedáváme. Nebo jestli spíš není mlsný, dávám mu k večeři od Nestlé mlíčko s kaší, je to v krabičce rovnou připravený tekutý, jen se to ohřeje a to vymlaskne hned :-D A kaše jsem dávala mléčné od nutrilonu nebo od hami a baštil všechny :-D
tarantulka: tak mi do IP písni mail. Já jí zkusím taky napsat. :-) Ale asi musíme buď vytrvat nebo zkusit různý druh, no. Jak psala Andrejka. :-) Jo a s tím srazem, my nemůžeme 16.4. Jdeme na očkování a malá to snáší docela blbě. První den má horečku a další den nebo dav probrečí. :(
tvojeslounk: Sinlac je sladká kaše. Dala jsem jí do toho i tu přesnídávku a jablkovou šťávu podle receptu. Ale moc jí to nejelo. No a ta nemléčná rýžová je asi bez chuti, ale dala jsem jí tam svoje mlíko a bylo to taky sladký. No nevim, možná se jí nelíbí ta miska, z který jí to dávám. :-D :-D :-D Vytrváme a uvidíme. Dneska zkusima zase Sinlac. Dám jí to do skleničky od přesnídávky. Jinak pořád kojim, sice ne tak hodně, když baští ovoce a zeleninku, ale v noci odstříkávám a pak teda po kaši má ještě mlíko z flašky, ale toho taky nevypije moc. No, ale hlad mít nebude, svčera spala od 9 do dneška to 7. :-D
Profilova fotka
Ještě mi napadlo, tak jí to zkus udělat řidší a dát jí to z flašky? Já malýmu dávala kaše jen z flašky, ne ze lžičky. No vidiš to, to ti spí krásně, takže hlad určo mít nebude :-D Tarantulko, na Locháči by byl sice srazík super, ale tady není nic vhodnýho. Pak v létě je super zahrádka v Sokolovně, je tam tráva tak tam to pak bude fajn ;-)
Profilova fotka
No vida, že to jde, mně to nepřipadá tak hrozný:-) Jste tedy pro toho 14.? Je to hned po Velikonocích. Jinak kam s kočárky budete asi vymyslet někdo jiný - nemám s tím zkušenosti. Co ta Kačaba, jak psala Andrejka?
Profilova fotka
Ahoj holky, Určitě jsem pro srazík a toho 14 se mi to také hodí.Už se na vás těším.Konečně jsme se domluvili :-)
Profilova fotka
čauky takže termín máme! 14.4.!! To si všichni zapište do svých kalendářů, diářů, poznámkovníků a tak, jo? :-D čas si nějak určete, já když by to bylo na Lochotíně, tak přijedu před 16.h a když to bude v Kačabě (nebo ve městě), tak dorazím v 15,30 ;-) A kam? Ta Kačaba by asi šla, co? Jiný návrh? Kolik bude kočárů? Nebo už máte nosítka? Což mi připomíná, antarres, který design vyhrál? Kolik nás bude? x-) slunko, antarres, silver, zberuska, tarantulka, ffistr, ha24, já = 8+4mimi :-N ještě můžeme dát vědět dadulam, ale ta se už dlouho neukázala no nějak se rozrůstáme...
hlásím že jedna mamina je ze Slovan:-) a že taky 14. může..i s ratolestí. Kačaba je fajn, když bychom zamluvily celý horejšek, kde je ten hrací koutek, tak se tam vejdem s kočárama i ratolestma. mají tam výbornej švarcvaldskej višnovej dort, mnam, mně se sbíhaj sliny:-))))
Profilova fotka
osobně jsem spíše pro to město, protože když pojedu na Lochotín, tak dorazím tak v 16.30 a v 18 budu muset zpět, abych chytla autobus Kačaba zní dobře, ne?
Holky a v kolik hodin tam tak dorazite? My tam asi fakt moc dlouho nevydržíme. Tak aspoň na chvilku se budeme snažit přijít. :-)
Profilova fotka
Tak super, že jsme se konečně domluvily a Kačaba bude fajn x-) Moc se na vás s Deniskem těšíme x-) A čas těch 15.30h? Přejem krásný víkend :-D Jo včera jsme byli na hřišti, tak se malej zhoupnul a chodil kolem lavičky a ošahal si písek, tak byl ve svém živlu :-D
Profilova fotka
jojo, to je bezva, že je domluveno na mě je 15.30 brzy, pokusím se dorazit kolem 16.00 papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?