Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že to tu opravdu vázne. Jak se máte holky a co novýho? Denisek se začal konečně plazit a dneska i trochu pérovat na kolínkách :-D. Zítra asi půjdeme na osmiměsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik bude vážit a měřit. ;-) Jinak srazík byl super, ráda jsem vás zas po dlouhé době viděla. Petruš, tak jak je? Co malá, je hodná a jak vám v noci spinká? Ha, tak snad už ti bude jen a jen dobře. Bodli, no tak to je paráda, že jsi zase šťastná a že čekáte přírůstek, moc ti to přeju :-)
Profilova fotka
Jo a kdybych se sem už nedostala, tak vám všem přeju šťastné a veselé a v novém roce hlavně to zdraví, lásku a pohodu a ať vám vychází vše tak, jak si přejete :-).
Všem přejeme hezké svátky a v novém roce 2009 hodně štěstí, lásky, spokojenosti a pracovních úspěchů. x-) x-) x-)
Profilova fotka
čauky holky!!! Všem přeji krásné Vánoce, pěkně si to užijte, hlavně vy, co už máte doma svoje mláďátka, si to vychutnávejte x-) A v novém roce se tady opět uvidíme ve zdraví a plné síle! :-D ;-) Mějte se krásně a všem přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody!
Profilova fotka
ahojky holky, také přejeme hezké vánoce hodně štěstí, zdraví a lásky, v novém roce spokojenost a pohodu ;-) x-)
Profilova fotka
Krásné prožití vánočních svátků,moře lásky ,štěstí a pohody přeje Šárka,Honza a hrášek
Ahojda, doufám, že jste Vánoce měly šťastné a veselé :-) a do nového roku přeji všem hodně štěstíčka :-)
Profilova fotka
ahojky, tak jsem první v novém roce - to je prima Vánoce jsme si s manželem užili - poprvé sami bez rodičů a poprvé v našem novém domečku Silvestra jsme strávili s kamarády na horách - bezva sníh, bezva počasí, pohodička
Profilova fotka
přeji Vám do tohoto roku (i dalších, samozřejmě) hodně zdraví, pohody a štěstí s Vašimi partnery a miminky - ty narozené, ať prospívají a ty očekávané, ať zdravě v bříšku rostou a v pořádku přijdou na svět :-)
Také všechny a přeji vše nejlepší v novém roce2009, předvším hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a spokojenosti. Maminkám čekatelkám držím palečky, aby vše dopadlo tak, jak má. x-) A stávajícím maminám hlavně hodně radosti s prdískama a žádné starosti. ;-) Lucinka je už druhý týden nemocná, z nachlezení se vyklubal pořádný kašel a teploty máme každý den. Takže vůbec nechodíme ven. Malá spí ráno i odpoledne. No a já toho využiju, protože teď nám usíná pozdě-až po 11 hodině večer- takže to pak s ní doháním přes den. :-) Dneska ráno kašlala od půl 5 do 6ti, tak jsem u ní celou dobu seděla. Chvílema to při kašli vypadá, že nedýchá. Tak jí radši hlídám. :-(
Profilova fotka
Nazdarek - tak svatky u nas byly ve znameni navstev - mame hrozne pribuznych a jelikoz Adus zrovna bylo 6tydnu tak vsichni chteli prijet a videt to nase zlato... Ted mela prdolka dokonce jeste nejaky rustovy spurt nebo jak se tomu rika tak sem kojila kazdy dve hodky a ted uz mame 58cm a 4,5kg tzn o 7cm a o cca 700g vic nez pri narozeni... tzn budem asi pekna cara a v jednom mesici uz mame misto velikost 56 spis 62ku nebo neco i 68 ale to je tak trochu i tim ze je to tak spatne cislovany... na sirku jak pro otesanky ale vsechno kratky.. nebo obcas zapomenou na to ze nosime plenky a ma to vsechno kratky telo a zbytecne dlouhy nohy... jinak je Adelka zlaticko krasne chrni a skoro nebreci a dneska rekla svoje jmeno x-) teda ona uz neco tak jako obcas rekne a ja ji porad opakovala AAAda a ona tyhle pismenka uz tak jako rika tak neco podobnyho pak taky rekla :-) ale nejhezci je kdyz se rano probudi ja na ni koukam pres sprycle od postylky a neco ji rikam a ona se taaak krasne usmeje to je fakt uzasny a jeste lepsi je kdyz to udela na babicky a ty jsou pak uuuplne stestim bez sebe tak to je pak prca je pozorovat jak se rozplyvaji :-) Ant. ta nemoc to je mi lito ze mate takovou polizanici tak snad se z toho Luci brzo dostane... ja mam taky trochu strach kdyz sme s petou oba nakrapnuty a venku je takovej mraz ale mala potrebuje cerstvy vzduch tak premyslim ze si koupim od sestrenky starsi kocarek aspon na balkon abych ji tam mohla na chvilku vystrcit... tak zatim pa zensky a snad uz to ted u nas bude zase klidnejsi a dostanu se sem casteji...
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak vás taky zdravím v novém roce a přejeme jen to nejlepší a hlavně hodně zdravíčka, protože když je to, tak to ostatní už přijde samo. Maminkám navíc přeju, aby jim dětičky dělaly jen samou radost a pěkně prospívaly a maminkám čekatelkám, aby se miminkám u nich v bříšku líbilo a aby měly bezproblémové těhu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Zberuš, to je fajn, že jste si Vánoce i Silvestr pěkně užili. Marusko, tak ať se Lucinka brzy uzdraví. Petruš, to je dobře, že tak pěkně prospíváte.
Profilova fotka
A co ostatní, kde se flákate? :-D
Profilova fotka
som tu :-), ale ostatní moc ne, co? myslím, že všichni držíme palečky Lucince, aby jí bylo lépe - to musí být divné, když má kašel takový malý tvoreček... musím se pochlubit s jednou zprávičkou - mému kolegovi se narodila holčička samo o sobě to asi nic není, ale narodila se 1.1.2009 v 0.34, takže je první v plzeňském kraji - dobrý ne? já z ní mám radost :-D
Profilova fotka
Máš recht, ostatní to pěkně flákaj:-D Tak to je nádhera, to mají nejkrásnější novoroční dáreček viď a ještě první v tomhle roce ;-) Jinak ještě k našim Vánocům, Deniskovi se nejvíc líbily papíry a mašle, to bylo jeho, to trhání a šuštění :-D a na Silvestra něco po půlnoci slyšíme z postýlky šramot, tak se tam jdeme s mámou podívat a malej koukal a jakmile nás spatřil, tak se začal tlemit, tak jsem ho vzala a koukal na ohňostroje s námi a byl ve svým živlu :-D Asi nám rostou zuby, protože je v noci často vzhůru a pláče a má to v pusince i nateklé, tak snad se brzy prořežou a nebude ho to moc trápit. Ty mrazy teď jsou na prd, ani ven nemůžeme chodit, doktorka říkala, že max jen do -5. A kdepak je Kačka, že se tu ještě vůbec neukázala?
ahoj dámy a prnďata, my vás s anežkou taky zdravíme a vinšujeme vše nej v novém roce:-) ty mrazy jsou otravný...taky raději nochodíme moc ven kočárem, maximálně jedem někam autem...ale to není ono. rozhodil se nám tím režim a Anýsek se doma trochu nudí:-) naučila se ted pěkně vejskat, radostí i jen tak... občas jeto pěkně o uši... vánoce byly fajn, ten největší dáreček je samozřejmě naše holčička - i jsmesi jí tak vyfotili (viz naše album kdo máte odkaz) Maruško - Lucince přejem atse brzy uzdraví a ozvětese holky. Andrej, budem k vám na locháč chodit na plavání i cvičení, tak budem občas moct jít spolu na prochajdu:-) papa, jdem koupat.
Profilova fotka
Nazdarek hlasim ze jsem pridala zase nejaky fotecky na konika a silver ja te tam nemuzu najit tak prosim posli odkaz do ip diky :-)
Profilova fotka
ahoj holky v novém noce znovu :-D já se pěkně učím, ale moc od ruky mi to nedocejpá :-| vánoce byli super, krásné dárky, rodinný kruh :-) teď nám začínají lednové a únorové narozaniny v rodině, tak to bude docela ježdění sem tam, sem tam. :-N ty mrazy sou fakt otravný, někam se dostat v tý zimě je opravdu fuška... doufám, že se všem daří dobře a že hezky miminka prospíváte :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! x-) Fotky jsem zkoukla, všechny jsou krásný! Je vidět, že rostete, jak z vody :-D Doufám, že už je marůdkům líp a nic vás nezlobí... Já jsem tu dlouho nebyla, páč jsem se učila na státnice z ekonomie, které jsem úspěšně složila v pátek :-) Tak už mi zbývá jen 4 zkoušky v zimním semestru a asi 3 zkoušky v letním semestru, napsat a obhájit diplomku a složit státnice z oboru a jsem hotová :-D :-N :-p Jinak se mám skvěle, chodíme bruslit na bolevák a na procházky a prostě je ta zima taková pěkná, všude bílo, a když svítí sluníčko, tak to je nádhera! Uvažujeme o tom, že si pořídíme běžky, ale zatim jsme se definitivně nerozhodli... Ha24, tobě posílám hodně štěstíčka ke zkouškám, páč jak jsem se přesvědčila v pátek, je vždycky zapotřebí ;-)
Profilova fotka
kačka: gratuluji ke státnici x-)za štěstíčko děkuji, budu ho letos hodně potřebovat :-N
Profilova fotka
Ahoooj holky, huráááááá konečně máme zuba :-D V neděli zacinkal :-D :-D :-D Takže dostanu na šaty :-D Olí, to bude super, tak se pak ozvěte ;-) ha, tak pevné nervy při učení ;-) Kačí, tak obří gratulace, jsi holka šikovná x-) To je fajn, že si takhle zimu užíváte. Já jen čekám, až se konečně trochu oteplí a budem moct zas chodit s malým ven :-)
Kačí, taky gratuluju.., ti to vůbec nezávidím, učení - mučení:-) ale je vidět, že se i dobře odreagováváš, tak to je dobře.. Andrej, nám dneska doktorka říkala, že do -5C jen novorozenci, že my velký mimina už můžem do -10. doma se to fakt nedá vydržet, tak pěkně jak venku se Aný doma vůbec nevyspinká.. Jinak, Denískovi gratulujem k zubu - snad ho to moc nebolelo! my byly dneska u doktorky - ve 4 měsících máme skoro 8kg...velký holky:-)))
Profilova fotka
kačííí - moc gratuluju ke státnicím, to je super!!! to mi připomnělo moje studentská léta :-) maminy - to je blbé, že nemůžete s mimčama moc ven; to mě ani nenapadlo, že miminka v tak velkých mrazech ven moc nesmějí, i když je to úplně logické... silver - jojo, máte doma kus ženský, viď? ale pěkný ženský ;-) (neposlala bys mi taky do IP odkaz na fotečky? děkuji)
Ahoj holky. Tak jsem se v úterý vrátily z nemocnice. Byly jsem tam na pozorování. Malá byla od Vánoc nachlazená a měla teploty, ale vyklubal se z toho pořádný kašel. :-| A když jsme si na netu minulé úterý přečetli, jaké příznaky má černý kašel, tak jsme hned druhý den jeli k doktorce, ta nás poslala do fakultky na infekční a tam si nás rovnou nechali. Takže od minulé středy do tohoto úterý jsme byly v izolaci. Naštěstí se zatím černý kašel neprojevil, ale konečné výsledky budou za 14 dní, kdy jí budou znovu nabírat krev, aby ji porovnali s tou první krví. Odběr krve nicmoc, brečela strašně a já s ní. :-( Jinak pobyt v nemocnici hooodně ulehčily hodně sestřičky i paní doktorky. x-) Museli jsme měřit teplotu, hlídat stolici. První dva dny jsem měla pořádnou depku, ale nakonec jsme si tam zvykly. Ale co vám budu povídat. Doma je doma. :-)
ahooj, teda Maruško, to je mi líto, že jste si takhle užily...držím palečky at je vše ok a malá je zdravá..a ty taky. černý kašel proboha snad ne, vždyt vy se tak hlídáte a nikam moc nechodíte ne? to my spíš vymetáme, doma nás to neba:-) zítra jdem na plavčo a budem chodit zas na cvíčo...a budu se modlit at nikde nic nechytnem.. Tar, odkaz jsem ti poslala... Zberuska: to je pořád ten samý, myslím že už jsem ti to posílala, pořád přidáváme aktuální...a starý budu muset pomalu promazat.. tak hodně zdraví, všem!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, Olí, mně doktorka pořád říká, že jen do -5, víc ne, že se jim pak venku špatně dýchá nebo co. Bavily jsme se o tom i na dubnovkách a tam taky říkaly, že jim jejich doktorky říkají to samé. Tak to radši dodržuju. Dneska mi volala z plavča, že se to uvolnilo, tak od středy taky začínáme :-D jste teda už velký holky a vážíte víc než my x-) Malej má, počítám tak kolem 7,5kg. V po si půjdu pro potvrzení na plavání k doktorce, tak ho tam i zvážím. Maruško, tak ať už jste hlavně zdravé a nemoci ať se vám vyhýbají obloukem :-)
Profilova fotka
Petruš, malá je kouzelná a taky pěkná vlasatice x-) Pěkně pase koníky a jak jí zmáhá kójo, to je dobrá fotečka :-D Už se holky těším, až bude tepleji a až bude zas nějaký srazík, ale to aby už byl někde ve školce, abysme se tam všechny s kočárama vešly :-D
Profilova fotka
No holky, copak to je? Si tu povídám sama se sebou nebo co? Tak na plavčo nakonec chodit nebudeme, doktorka nám to v zimě nedoporučila, že prý pak jsou ty děti zbytečně nemocné, tak začneme z jara ;-) A Olí my v necelých devíti měsících vážíme 7,7 kg :-)
Profilova fotka
tvojeslunko - mých známých dcerka slaví teď rok a má přes 7kg; jiných znamých klučík měl zase ve 3 měsících přes 6kg dětičky jsou holt různé - různě rychle rostou a různě rychle se i vyvíjejí... doktoři mají na všechno tabulky, ale ty taky nejsou všechno

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?