Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Ahoj tarantulko, taky moc gratuluju. Ještě se budu muset kouknout na fotky. Hlavně, ať jste obě v pohodě. Fifistr, gratuluju. Já mám taky novinku. Jsem taky těhotná, jsem na rizikovým. Mám myom na děloze, ale snad to s mimískem zvládneme. Tak nám držte palce. Jsem asi v 10 tt.
Tarantulko, ta je nádherná. Je to pěknej cvalík. Ještě jednou moc gratuluju. ;-)
Profilova fotka
Dekuji dekuji :-) pres den je to zlaticko ale ta noc byla zase horor... spala sem s ni v naruci a s malickem v jeji puse no sileny.. clovek neusne protoze ma strach aby ji nepustil nebo nezalehl.... ale dneska sme sehnali dudlik za 13kc kterej nevyplivla tak uvidime... a mudr mi poradila kojit kratsi dobu protoze jak sem kojila dlouho tak asi byla uz moc unavena pak si nechtela krknout a pak ji bolelo brisko no proste zacarovanej kruh... tak uvidime dnes... http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
jo dneska ji tatka fotil pri koupani ale jeste sme to nestahli a zitra prej ji bude delat nejaky umelecky fota :-D tak sem pak neco vlozim... jo byl tu dedecek a porad prej ze mu nekoho pripomina a pak se adelka usmala takovym sirokym usmevem a deda to vyfotil kouk na to a prej no jo SVEJK :-) ale fakt to sedlo :-) prej mi to posle tak asi taky vlozim :-)
Profilova fotka
a gratuluju vsem tehulkam at mate taky takovy bezproblemovy tehotenstvi jako ja a cekam vas na bazarek.. dneska sme pracne oblikli jeden overal a on je nam malej :-D proste je to kus zensky :-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, tar hrozně mooooooooooc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko a taky klidné noci :-D Malá je nádherná, je to kus ženský x-) A kde jsi vlastně nakonec rodila? Dadulam a fistr taky mocinky gratuluju a držím pěstičky, aby celé těhu i porod proběhly naprosto v pořádku x-) Jo a mám tip na ten srazík, jukněte, prý je to tam pěkný. http://www.kacaba.cz/?page=kavarna Jinak dneska jsme s Deniskem byli venku se Silver a její Anežkou a malá je zlatíčko. Celou dobu spinkala, takže jsem ji vůbec neslyšela plakat ;-) a je moc moc hezoulinká x-)
Profilova fotka
Jo a Kačenko tobě ještě hodně dodatečně vše nej nej k tvému svátku x-) . Já nějak moc nesleduju, kdo zrovna má svátek, takže se omlouvám. No a já bych tuhle středu mohla, ale to už asi takhle na rychlo nedomluvíme co. Jinak tu příští středu nemůžu, ale jinak kromě pátků a víkendů se mi to hodí skoro pořád.
Profilova fotka
Tak ta Kačaba by šla, ale kolik nás bude a asi myslíte, že zítra nebo až toho 17.? Mně je to jedno :-)
Profilova fotka
ahojky holčiny! moc moc garuluju Péťě k berušce adélce x-) a moc fifistr k těhotenství, mám z vás radost holky moje :-D jinak ten sraz, myslím, že už nikde nebude místo :-p
Profilova fotka
Kačí, jelikož se tu teď nikdo už neukázal, tak to vidím až na toho 17. 12. Nebo příští týden můžu kromě středy, pátku a víkendu, ale myslím si, že tu někdo psal, že může jen středy. Ale jak píše ha, začínám mít obavy, aby ještě bylo volno.
Ahoj holky. Moc Vás všechny zdravíme. tarantulka: Moooooc gratulujeme k narození Adélky. :-) Je nádherná a co má těch vlásků. T x-) ak ať jí vydrží jako nám. Přejeme hlavně hodně zdravíčka a společných radostných chvil. A taky hooodně málo pláče. :-N fifistr: Tobě moc gratulujeme k těhulkování. Ať jsi v pohodě a všechno je Ok. Jak to budeš mít s prací? Jinak všem ostatním přejeme hlavně klidný předvánoční čas. Já jsem celkem ráda, že se nedostanu nakupovat dárky, něco už mám a většinu nakupuji přes internet. 8-) Těch lidí všude, už teď manžílek chudák nadává, že je všude plno lidí. Tak se zatím mějte a srazík si pěkně užijte. tvojeslunko: Andrej ahojky,. Chtěla jsem se tě zeptat, jak dlouho jste měli pleny č.2. Mně se zdá, že začínají být Lucince malé, ne na obvod, ale na délku. A co Anežka? Já viděla zatím jenom fotečky.Tak zatím pááá.P.S. Radši mi písni na mobil, na net se fakt moc nedostanu, o čemž svědčí i to, že o narození Adélky jsem se dověděla až dnes tady. :-o
Profilova fotka
Tak holky 17.12. mají v Kačabě zavřeno, měli by ale volno 16. nebo 18. A nebo jít do Cross cafe do galerie Dvořák, jak navrhovala Silver, ale tam neberou rezervace, takže kdyby bylo plno bysme se šli projít :-D :-N Napíšu vám i sms, ale ráda bych nějaké reakce =-) Já můžu jakýkoli den, jak ale vy? Mylsím, že někdo právě mohl jen ve středu...
Článek se načítá
Profilova fotka
Napíšu sem přehled, kdo kdy může, ikdyž vim, že je to zbytečný, že sem nikdo nechodíte, ale je lepší to mít někde napsaným, páč já to v hlavě neudřžím :-N ha24, slunko, silver, já - 17., 18. zberuška - 17. fifistr - zatím bez odpovědi, ale minule psala, že může 17. dadulam - zatim nevim (jsem ti zapomněla napsat, promiň |-| ) Já bych to teda udělala tak, že se sejdeme tu středu na Slovanech v tý Cross kavárně (mají výborný dorty :-D ) a kdyby tam náhodou nebylo volno, tak bysme se šli projít ;-) http://www.crosscafe.cz/kavarny/sezna... - to vypadá, že tam jsou 4 ty gauče, tak snad by byl jeden volnej....
Profilova fotka
17.12. od 15:30 ??? OK? :-)
čau ženský, za mě 17. ok :-) dneska jsme ve dvořákovi byly s holkama ze cvičení..a bylo tam celkem prázdno. Andrej, to bys mohla přijet s kočárem dřív a mohly bychom jít do Dvořáka spolu.. procházkou..obsadit místa:-) si zavoláme ju. Maruško, my už druhý týden dáváme trojky:-) ...v necelých třech měsících máme 6,3kg:-)..takže do dvojek už malou nenarvu.. jinak, gratuluji k novým přírůstkům (at už narozeným, nebo čerstvě zadělaným v bříšku:-)
Profilova fotka
no vida, tak to se to tu rozjelo a navíc samé takové úžasné zprávy... Tar - moooooooc gratuluju k Adélce! je to kus ženský, určitě se bude mít k světu - usmívat už se umí hezky :-) Fifistr a Dadulam - také mooooooc gratuluju k těhotenství a přeju, ať vše probíhá v pořádku a Vy se budete moci radovat ze zdravého miminka!
Profilova fotka
já jsem pro toho 17., to já můžu jen středy (nebo aspoň tak, aby to časově stálo za to - dřív než v 16 těžko můžu a pak bych musela po 18 zase odejít) středu mám volné celé odpoledne, tak se na Vás budu moc těšit!!! myslím, že to CC v Dvořákovi bude fajn - když nebude místo, courneme se a vrátíme později
Profilova fotka
na 15.30 to asi fakt nestihnu, ale mám na Katku číslo, tak Vás snad někde seženu papa, jedu cvičit
dadulam: Ahojky, já jsem tě nějak přeskočila, když jsem letmo četla o těhulkování fifistr a narození Adélky. Tak mooooc gratuluju a hlavně, ať je vše Ok. :-D Kdy máš termín? x-)
Profilova fotka
dadulam : taky moc gratuluju x-)
k tomu srazíku: Aleš byl nakoupit v Galerii Dvořák a říkal, že v té kavárně vůbec nikdo nebyl. x-) Tak snad tam místečko najdete. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holčiny, na srazík samozřejmě dorazíme a už se na vás s Deniskem mooooooooc těšíme. Silver, jo to je super nápad vyrazit předtím na prochajdu, si ještě brnkneme x-)
Ahoj holky, děkuju za gratulace. Snad to bude v pořádku. Já toho 17. mám nějaké doktory, tak uvidím jak na tom budu. Takže budu se snažit, ale nevím. Pokud to nestihnu, tak se dobře bavte. antarres: termín podle doktora bych měla mít někdy koncem června, ale podle mých výpočtů to spíš vypadá tak kolem 5.7. Teda pokud to s tím myomem zvládneme. Můžu porodit i předčasně. Uvidíme.
Profilova fotka
Ahoj holky,tak po dnešní návštěvě u dr. meříme 2,5 cm.Máme srdíčko ručičky a nožičky.Další návštěva 23.12..Předpokládaný termín porodu 12.7.2009.Na srazík s vámi se moc těším.
Ahojte holčiny, dlouuuuuuuuho jsem se neozvala, asi už půl roku, že? :-) jen jsem vás přišla pozdravit a pogratulovat všem maminkám a těhulkám :-) u mě je novinek dost, už nebydlím v Plzni, ale přestěhovala jsem se na Šumavu k novému příteli, se kterým už jsem někdy od května a se kterým také čekám příští rok v květnu rodinu :-) trochu vše hopem a nečekané, ale rozhodně nelituju :-) jezdím do Plzně pouze ke svému Dr. jednou za 3 týdny na kontrolu a to většinou jen dopoledne, tak škoda, že se nemůžu zúčastnit nějakého srazíku... že bych okoukla nová dítka...Denískovi už je půl roku a Silver tedy překvapila :-D tak se mějte krásně a opratrujte se :-)
bodlilinka: Ahojky, to je dost, že se tady taky ukážeš. :-D :-D :-D Moooc gratuluju k těhulkování, hlavně buď v pohodě, mimi potřebuje pohodovou mámu. :-x No a vašemu vztahu jen hodně štěstí a lásky. Brzy budete rodina, tak si to všechno pěkně užívejte. :-)
Profilova fotka
bodilinko, tak hodně štěstí v novém vztahu a hlavně zdraví pro Tebe a miminko!!!
Profilova fotka
ahoj holky nezlobte se, že sem se nedostavila, ale byla sem úplně mimo, doufám, že si přes ty svátky trochu odpočinu, protože jinak na nový rok padnu do sněhu :-| kačka: mám pro tebe a tvojí maminku moc hezký nový kalendáříky, klidně ti je pošlu, když tak mi napiš do IP adresu nebo se můžem někde potkat a já ti je dám osobně :-)
Profilova fotka
Nazdarek tak mam neco pro tehulky... jestli jeste nemate nabizim autosedacky malo pouzivane po zelvickach jedna je Chico a druha nejaka jina znacka to sem zapomnela .. v dohledne dobe dam na konika fotky a napisu cenu ale urcite prijatelnou... jsou to ty vajicky na mimi... kdyz by ste mel nekdo zajem dejte vedet - sestrenka psala ze uz by je potrebovali prodat - maly byt a more deti :-)
Profilova fotka
Takze ty autosedacky... foto na konikovi : červená autosedačka je BABY DESIGN DUMBO 0-13kg,zakoupená 8.1.2008 je tedy ještě v záruce, splňuje normu ECE R44/04, i s fakturou pův cena 1270,- nyní 600kč ta druhá je CHICCO zakoupená v bazaru, ale je jako nová za 500Kč

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?