Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
ahoj holky, koukám, že to tu pěkně vázne. Já jsem byla taky nemocná. Tak snad mám vybráno. Tvojeslunko: koukala jsem na Koně na tvoje album. Denísek se tak krásně směje. A už taky asi přibral, viď? Je to fakt moc hezký miminko. ;-) Káťo, asi máš fakt hodně práce, že se ani neukážeš. Je to pěkně blbý, když vám odejde kolegyně a nikdo se za ní nevezme. A co Maruška a Silver - jak se máte maminy? A jak se má budoucí mamina Tarantulka? Hlavně, že už jsi doma. I když ty určitě odpočívat nebudeš. Když jsem tě naposled viděla, tak jsi byl v nějakým 3 měsíci a teď už budeš rodit. Nějak hrozně rychle to uteklo. Alespoň se mi to zdá. Ostatní zdravím. Ha24 ať ti to ve škole klape (Kátě samozřejmě taky) ;-)
Profilova fotka
tak jsem si říkala, kolik jsem toho určitě zameškala, když jsem tu nebyla takovou dobu a ono se toho tady zase tak moc neodehrálo, co? :-) my jsme byli s Petrem na podzimní dovolené na Děčínsku - počasí nic moc (mlha, občas déšť), ale i tak jsme si volno užili
Profilova fotka
píšete o nemocech - máte pravdu, s podzimním počasím přišly chřipky, nachlazení, kašel atd. - kolem mě toho je taky dost; kolegyňka předevčírem přišla do práce s anginou - říkala jsem si "to je fajn, že chce pracovat, ale pak se nakazíme všichni"; nakonec se umoudřila a zůstala doma držte se zdravotně, holčiny, ať jsme zdravé jako rybičky! ;-) hlavně vy, maminy a těhulky! :-)
Tak po dlouhé době zdravím nevěsty. :-D Tak nemoci zatím u nás OK, jen mě občas bolé v krku, tak si stříkám bioparox, jakožto kojící nic jiného totiž nesmím. Jen přírodní produkty, takže užívám anginal. Ten zabírá. No a co u nás. Tak Lucinka se má čile k světzu, minulý čtvrtek slavila 2 měsíce od narození a byli jsme u paní doktorky. Malá vážila 4950g a za posledních 18 dní přibrala 700g. Prdíky jsme naštěstí už zvládli - naučila se tlačit, tak jí to jde teď už samo, jinak jsem používali kapičky a rektální rourku. Holky, řeknu vám, takový řev jsem ještě neslyšela. Jinak máme problémy s refluxem - nemá dorostlý svěrač mezi žaludkem a jícnem, tak se jí strava vrací do jícnu a pak jí to pálí, takže mi během kojení brečí. Vlásky má od porodu pořád, nic se jí neztrácí, ale rostou jí. Už to bude pomálu na miniculíčky. :-D V noci nám spinká v průměru těch 8 hodin, tak jsem rádi, že nechá mamku a taťku vyspat. Ráno jí nakrmím a pak ještě spinkáme. V kočárku spí tak 2-3 hodiny, ale poslední dny pořád kouká. Už sleduje věci, takže jí musíme chovat obličejem do prostoru, fascinují ji lampy a lustry, na ty se nemůže vynadívat. :-D Taky už pozoruje hrací kolotoč a hracího medvěda. Pak je přebalování a spaní v postýlce hračka. Ráno po probuzení mě každý den vítá úsměvem a když na ní třeba Aleš promluví, když se vrátí z práce, tak se taky usmívá. Jo a taky už si s náma "povídá". Někdy jsou to úplně slova (člověk ale musí mít trochu fantazie ;-) ). Na návštěvy máme prý ještě zapomenout, říkala doktorka, dokud nebude mít očkování, což bude během listopadu a prosince. Všude je kolem plno nemocných a u nás dokonce v Touškově ve škole je prý černý kašel. Takže se straníme lidí jak to jde. Byli jsem akorát 2x u Alešovo rodičů na víkend, to proběhlo v pohodě. Líbí se jí jízda autem, vždycky po chvíli usne, ale jak se zastaví, tak se hned vzbudí a kroutí se. No, holt jsme si jí tak naučili. Jsem ze začátku pořád drndila kočár, tak to teď mám. :-D Ale vůbec mi to nevadí. Je to naše zlatíčko. fakt už bych neměnila, jasně, že je to fyzicky i psychicky náročný, ale to k tomu patří. V noci ponocuju, chodim spát tak kolem jedný ráno.Žehlim pleny, trochu něco poklidím a musím si odstříkávat mlíko (dělám jí z něj takovou kašičku na zahuštění stravy - aby neblinkala). Tak snad jsem vás nezahltila informacema, ale určitě jsem nenapsala vše, co jsem chtěla. Na netu jsem vždycky jen chvilku v noci, jinak fakt nestáhám. jsem ráda, že se stihnu najíst. Kojím každou hodinu a půl. No, je to holt jedlík. Všchny vás zdravím. Zatím se mějte hezky. P.S. A odpusťte mi překlepy. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak vás všechny zdravím po delší době.Od té doby co Maruška porodila to tu pěkně vázne.Na Lucinku jsme se byly podívat a musím konstatovat,že je naprosto úžasná. :-) :-) Holky co nějaký srazík?Vánoce jsou za rohem,tak je nejviší čas něco podniknout.
Profilova fotka
ahojky já sem taky pro srazík, akorát ted před těmi vánoci je to hodně nabitý, tak navrhujte :-D
Profilova fotka
Ahoj, Tady snad zase nikdo není ]-( .To je teda pěkná docházka :-| .Koukejte se polepšit. :-)
Ahojky. Já teda moc času nas net nemám, ale koukám, že jsem tu častěji než ostatní maminy čekatelky. :) Na případný srazík nedorazíme. Čekáme na očkování. Jinak bych vás všechny mooooc ráda viděla. :-D
Profilova fotka
Tak konecne jsem se k tomu dostala a do alba na konikovi sem ulozila nejaky fotky jeste z dovoleny a ted tak nejak posledni, ale pravda posledni dva mesice tzn od te dovolene jsem pribrala asi 5kilo (to co pred tim za celou dobu) a tak vypadam den ode dne jinak :-) jo dneska mi dokonce volal tati, ze v nasledujicich 14 dnech omezuje sluzebni cesty, aby nam byl prej k dispozici kdyby to prislo :-) (Peta dojizdi do Prahy a tata dela tady v Dobranech tak ze by byl jako rychlejsi kdyby nahodou) no proste cela rodina uz je jak na trni a ja sem porad nejak v klidu, protoze si rikam ze kuchyn zatim jeste neni a nez bude kuchyn tak se preci Adelka nemuze narodit :-) Ale pravda tasku uz mam tak nejak zbalenou (jsem v 38t) a jinak je byt tak nejak pripraven na prichod dalsiho clena - postylka, prebalovak atd. poslednich par dni ani uz nic nedelam protoze mam tak nejak uklizeno a proste jen cekam az prijede truhlar a ja to tam pak vsechno budu moct nastrkat a dodelat... ale je mozne ze to zustane na petovi a moji mame nebo proste az tu bude adus s nama :-)
Profilova fotka
Tak sem tu zase, stalo se necekane prijel truhlar a za 4 dny dali kuchyn dohromady tzn vcera to dokoncili a dokonce mohl vcera prijit i plynar a instalater takze vse je dokonceno a dnes ted jen cekam na mami az dorazi a vrhnem se na uklid teda ja asi budu jen neco v sede u stolu sudlat a mami se vrhne do nitra skrinek vytrit vsudypritomny jemny prach a pak to tam naskladame a po 5,5mesici tabornickeho zivota a vareni se zase vratime k civilizaci :-) neuveritelne... at to uklidime dam zase na konika nejake fotky aby ste videli co tak nejak probehlo :-) adelka je nastesti strasne hodna takze stale vyckava tam kde je a dava nam cas se radne pripravit... jeste na petu na vikend ceka par dodelavek: zasadrovat par der u parapetu, zavesit lustr, mozna tyce na zaclony jestli je stihne koupit, dopojit digestor ale to uz nejak povazujem za uuuplne prkotiny :-) HURAAAA :-D tak zatim a ozvete se nekdo co se u vas deje???
Holky, kde všechny jste? :-| :-( :-N
Profilova fotka
no jo, nějak to opravdu vázne... se mnou je to těžký - v práci už na internet nemůžu prakticky vůbec, je to teď hlídaný a po x hodinách u počítače denně se mi už večer doma moc pouštět nechce...
Článek se načítá
Profilova fotka
ale na srazík bych si čas našla... mně se nejvíce (skoro vlastně jenom) hodí středy - co vy? najdeme nějaký termín?
Profilova fotka
já můžu zatím jakoukoli středu v prosinci ;-)
Profilova fotka
ja mam ve stredu druhej termin tak asi nic :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,tak koukám,že jste se pěkně rozepsali.Já můžu zatím kdykoliv.Jo,a mám pro vás novinku.Vě čtvrtek jdu k dr.,vypadá to ,že jsem těhotná.Samozřejmě vás budu o výsledku informovat.A co u vás nového?Katko pěkně dlouho jsi tu nebyla. :-)
Ahoj dámy, po dlouhé době se hlásím:-) my se máme dobře, Anežka se má k světu, v osmi týdnech měla 5,6kg:-) je to zlatíčko, ale ted se jí právě nelíbí, že cvakámdo klávesnice místo abych jí houpala, nebo jí, ještě lépe, dala pořádně nadlábnout:-) na případný srazík bychom přišly, pokud to bude v nekuřácké kavárně, kde jsou gauče, abych mohla malou případně přebalit. Tarantulce držím pěsti k porodu, at to má lepší než já:-) ..a fifstr držím palečky, at ti to dr. potvrdí a at je vše OK! papa a pište, ženský, at máme co číst:-)
Profilova fotka
ahojky holčiny :-) fifistr: budu držet palečky :-) já sem dnes byla na vyndání zoubků, tak už snad budu ok, ale nechci nic slibovat, protože nevím, za jak dlouho budu úplně v pohodě ;-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak vás taky po dlouhé době zdravím a na případný srazík s Deniskem rádi dorazíme ;-) Jinak nám už je 6,5 měsíce, letí to jako blázen. Zoubek zatím ještě nemáme ani ještě nelezeme :-D Nechci to zakřiknout, ale i krásně spinká skoro celou noc, je to naše prdelka x-) Je s ním fakt už sranda, je to nádhera, když se řechtá nahlas, to se já směju jemu a on pak jemu a máme zachváty smíchu :-D :-D :-D A už papáme zeleninku, ovoce, jogurty, přesnídávky a na noc kašičky. Všechno mu chutná, tak jsem moc ráda x-) Antarres, to je škoda, že na srazík nedorazíš. To očkování je ale ve třech dávkách, to celou dobu nemůžete nikam chodit? To nám nic takového doktorka neříkala. Ale když budeš mít cestu do Plzně, tak se zastavte, moc rádi vás konečně uvidíme x-) Silver, to by bylo super, že bychom vás s malou taky viděli. Denisek je zvědavej na kámošku :-D Fifistr, tak taky držím palečky, aby ti doktor potvrdil tu krásnou zprávu x-) Tarantulko to snad ani není možný, jak rychle to uteklo a už budeš rodit ty. Úplně si vzpomínám, když si nám to řekla jako čerstvou novinu x-) a já měla ještě pupek :-N Kačí a co ty, jak se vede a co nového?
Profilova fotka
Tak oprava 10.12. nemůžu, je firemní večírek :-N Nahazuji 2 termíny: 3.12. a 17.12. Mám se dobře, ale v práci mám věcí mocmoc a do toho ještě doma po večerech dělám věci do školy, takže úplně ne dobře stíhám :-p Už mám jednu zkoušku úspěšně za sebou, takže mi v zimním semestru chybí asi už jen 7, včetně státnic. Raději bych si pokecala na živo x-) A jestli vás napadne restaurace či kavárna, aby odpovídala požadavků silver, tak sem s ní ;-)
Tvojeslunko: no my bychom vás taky moc rády viděly, vy už musíte bejt velký klucí!:-) kdyby nám náhodou nevyšla ta kavárna, tak bychom se mohly sejít někdy za hezkého počasí na procházku, to by snad mohla i Antarres s Lucinkou. Antarres: kdybyste měly někdy cestu do Plzně, tak se určitě ozvěte, v kočáru asi Lucince nic nehrozí ne?..a taky byste se mohly zastavit u nás :-) Kačko: mě by se docela hodila středa 3.12. - to ještě nebude tak moc před-vánoci:-) ale ani toho 17. nic nemám. 10. se mi taky nehodí jako tobě. nějaký pohodlný nekuřácký místo by asi preferovali i Denísek a případně Lucinka, což? Pokud byste nechtěly moc baštit, ale jen-tak-něco zakousnout.. tak bych navrhovala třeba CrossCafé - třeba na Slovanech v obch.domě Dvořák (jede tam dvojka) nebo třeba Kačabu naproti Komornímu..tam se ale musí vychytat místo s gaučem, abychom se tam s prckama mohly uvelebit. nebo gauče jsou i u tebe Kačko v Bohemce, ne? tam se kouří? jinak mě zatím nic nenapadá:-)
tvojeslunko, silver: Také bycho vás ráády viděly, ale jak jsem už psala, s tím očkováním je to potíž. Doktorka nám řekla, že kvůli tomu, že je teď všude plno nemocných, tak jí nemáme zbytečně někde tahat. Tak tu drndáme doma kočár o sto šest. :-) Teda ráno vyspáváme, malá spí 10 hodin v noci a ráno si schrupneme ještě tak 3-4 hodinky. Já si tím doženu noční ponocování, kdy poklízím, žehlím a tak, protože přes den to prostě nestíhám. Malá má teď takové období, že chce pořád nosit, aby se mohla rozhlížet. Se divim, že teď na chvilku zabrala a spinká. Se srazíkem mi to mrzí, ale fakt radči počkáme kvůli tomu očkování. V lisopadu nám to doktorka odložila (ještě nemáme zahojenou ránu po očkování z porodnice) až na 17. prosince, tak nevím, jak to dopadne. Jinak se nám taky objevila krev ve stolici, tak jí našli nějakou bakterii, která to údajeně způsobuje. Zánět v očíčkách jí naštěstí zmizel sám, tak jsme jí nemuseli táhnout k očnímu. Si to potvůrka rozmyslela, protože určitě tušila, že by ji tam trápili. Jsem jí to čistila Opthalem a dávala Kanamycin a je to OK. :) Na srazík bych samozřejmě dorazila, ale být jiná roční doba, nebyl by to asi problém. fifistr: To je báječná zpráva, tak nám sem pak napiš, co ti doktor řekl. :-) kačí: Držím moc palečky se zkouškama. 7 - to už není moc, můžeš stříhat metr :-). zberuska: No s tím netem je to poslední dobu síla, už jsem to slyšela od víc lidí, že jim omezují přístup na net v práci. tarantulka: Tak holka naše, jak to s tebou vypadá? Držím palce, pak nám musíš dát vědět. Jé holky, to bude sranda, až se takhle všechny třeba na jaře nebo v létě sjedem v Plzni s kočárama.
Profilova fotka
ahojky, jen rychlovka... mně by se to toho 3.12. docela hodilo (klidně i ty další středy, ale to už bude více a více předvánoční šrumec) chtělo by to se rozhodnout co nejdříve - víte, jak byl loni problém sehnat před Vánoci restauraci.... :)
Profilova fotka
komu se to tedy hodí toho 3.12.? zberuska katka silver (tarantulka asi neeee :-D ) kdo dál?
Profilova fotka
jinak tedy nekuřáckou restauračku s ne úplně nevhodným prostředím na kojení asi neznám? máte nějaké tipy? silver s Anežkou jsem ještě neviděla, takže se moc těším!!! fifistr - držím palce, ať to dobrá zpráva!!!
Profilova fotka
ahojky holčiny. nechci nic slibovat, protože mám vyndaný ty zuby, takže nevím, jak na tom budu.
Kačí: Přeji vše nej k dnešnímu svátku, hlavně hodně zdravíčka. Opět jsem se dřív na net nedostala. |-| Malá už spinká. :-D Tak to pěkně oslavte. ;-)
Profilova fotka
tak hlasim ze v utery 25.11. se nam narodila Adelka 3850g a 51cm. Asi bylo dobre ze sem nevedela ze bude tak velika jinak bych to asi nezvladla... zacali sme v 7rano a skoncili ve 22.20 takze to nebylo nejkratsi a prej dost na posledni chvili (a to jsem prenasela jen 5dni a trochu mi nejakymi hmaty doktor pomohl jinak by mozna byl dost problem - mela to tam adelka uz trochu pri vyzile a nezdrave) ale na to prisli az pri porodu. ted spinka ale teda dnesni prvni noc doma stala za to 8-( doufam ze dneska bude vic spinkat... podarilo se nam konecne vymyslet jak v loznici docilit vyssi teploty tak uvidime doufam ze ji vadilo tohle... jinak v porodnici dost otalela s curanim a kakanim, ale vcera si to bohate vynahradila tak rano sel tatka s igelitkou potento plinek... pokusim se vlozit nejaky fotky na konika jestli najdu kam je tatka ulozil jestli uz je stahnul z fotaku tak zatim pa a jdu jeste neco prebrat a tak.... jinak nejak mam marusko taky najednou malo hadru ... ne teda malo ale je docela burtik tak neco asi dlouho nebude moct mit a dost veci mam tak jako od krku a zjistuju to je blby.. no uvidime.. kdyz oni ty bodycka jinak nedelaj tak ja nevim musim vystrachat nejaky mikci.. a jeste nemam takovou praxi v oblikani tak mam radsi vsechno takovy jako zapinaci a zabalovaci... musim se v tom trochu zorientovat ... dnesk asme tu trochu poklidili a usporadali co a jak a prijeal mami tak uvarila jinak bych asi ani nejedla.. jo jinak v porodnici sem nechala 10kilo takze mam jen 2kg nad puvodni vahou a tak cca 30hodin spankovy deficit :-D
Profilova fotka
Ahoj Tar, Z celého srdce ti blahopřeji k narození mimnka a přeji Vám oběma hodně zdravíčka. :-) Moc jsem na tebe myslela.Jinák já hlasím,že jsem těhotná.10. prosince jdu zase k dr. na kontrolu.Chtěla jsem tě poprosit o adresu na koníka,abych mohla kouknout na fotky.
Profilova fotka
tarantulko!! Moc blahopřeju k malé princezně, už jsem koukla na fotky, je nádherná!!! Mějte se obě krásně!!! ;-) x-) fifistr, to bě také moc gratuluji k těhulkování x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?