Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Jinak sme ted byli na dovce v Ceskym Svycarsku a teda bylo to vcelku na hranici protoze o tyden pozdeji uz bych to asi nezvladla... je jo tam vsude samej kopec tak to bylo docela narocny s tim pupikem ale byla sem statecna ikdyz jeden den to vypadalo ze uz asi nedolezu k autu a mela sem takovy divny pravidelny krece tak ale uklidnilo se to tak nevim co to bylo... ve ct. jdu k mudr tak se zeptam.. mala je ted divoch porad se tam mrska a uz ma docela silu tak uz to i vcelku boli a navic kdyz tu zase sedim v praci tak uz mi zase pali zaha... zjistila jsem ze to mam jen kdyz dlouho sedim... na dovce sem to nemela ani jednou a to sem jedla i sladky a az cestou domu se to zase vratilo a bylo to tim dlouhym sezenim v aute... jinak byt mame porad v rozestavenosti ale uz sou vsude podlahy a dokonce uz se nam vyrabi i kuchyn tak uz sem klidnejsi a ted uz jen sehnat kocar a vsechno to prestehovat a donatrit a douklidit.. coz teda jeste bude docela zaprah ale snad to stihnem ... uz bych byla nejradsi doma protoze tam mam spoustu prace a takhle kdyz chodim do prace to proste nezvladam... v noci vzdycky aspon hodinu nespim protoze ma mala rozcvicku a pak sem jako matoha a unavena a prijdu z prace a lehnu a nic neudelam... no proste to ve ctvrtek s mudr nejak musime vymyslet .... doufam....
Ahojky Zberuško, je to vzácnost, že jsem tu, kojím každý dvě hodiny a než si malá odříhne a já jí tak nějak ukolíbám, tak je hodina pryč a pak už spinká nebo kouká jen hodinu. Ale teď mamka jezdí s kočárkem, tak jsem se najedla, zaplatila složenky a nakoukla jsem sem. No s tím plánováním je to tak, že manžílek chtěl mimi už dřív, ale kvůli práci, svatbě a svatební cestě jsme to nějak uvážili a radši počkali. Ale chtěli jsme toba dva. Manža chtěl už při studiích, ale to bych si neuměla ani představit a pak jsem zase čekala v práci až mi dají smlouvu na dobu neurčitou. Ale žádný nátlak nebyl ani z jedné strany. Poslední dobou jsme už chtěli oba moc hlavně kvůli rodičům jak z mé strany, tak z manželovo strany. Včera tu zrovna byli tchánojc ze Žatce, jsou z Lucinky vedle a naši se na ní taky chodí pořád koukat. Jsem tze začátku nechtěla s ničím pomoct, ale teď jsem ráda, že si jí na chvíli vezmou. No, budu už končit. Mám tu připravený pleny na žehlení, tak než se malá vzbudí... A manžílek je dneska a zítra na služebce, včera mu končila dovolená, byl doma už od porodu. Tak jsem tu dneska s Lucinkou jako kůl v plotě. :-D Ještě, že jsou tu naši. Tak všechny zdravím. Zatím paaaaa. x-)
Profilova fotka
ahojky holčiny,jak se máte? :-) tak já mám dva zuby venku a nakonec mi teda vyndají všechny :-( doktor byl šikovnej a milej a sestřička taky, kdybych nevypadala jak krikeťák, tak budu spokojená :-)
Nazdárek ženský, tak hlásím že jsem ještě celá:-) Uklízím a jsem aktivní, aby už malá chtěla ven, páč už je dost velká...na mojí postavu :-) ..říkal doktor...a je to i vidět, podle mého mega břucha:-))) Zberuska: ..no my když jsme o tom začali doma mluvit, tak jsem zároven říkala, že v dnešní době je hodně bežný, že se lidi o to pokouší docela dlouho, třeba rok, někdo i dva...a že vzhledem k našemu věku je dobrý to začít zkoušet abychom něco nepromarnili..:-) ..no a tak jsme zkusili...a já tu ted sedím s veeelikým pupkem a čekám kdy se malá uráčí vyhopsnout:-) Souhlasím s Tarantulkou, těch 9měsíců je fakt hodně dlouhá doba na to, aby si člověk zvyknul že za chvíli skončí prča a nastane zodpovědnost:-) i když, opravdicky si to neumíme představit ani ted, ale těšíme se...a hlavně jsme zvědavý:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, silver, myslela jsem na tebe, že už to asi čekáš každým dnem, to to uteklo ;-) Je pravda, že narozením miminka nastane velká zodpovědnost, ale je to nádherný, když víte, že ten malinkej človíček je jenom váš a vidíte na něm každý den ty pokroky. Být maminkou je prostě super ;-) tak se drž, přeju rychlý a pohodový porod a hlavně pak dej vědět :-) zberuško, u nás to bylo plánování mimi vzájemné. Už jsme byli spolu přes pět let a začali jsme po miminku oba toužit. Takže jsme naší lásku zpečetili svatbou a pak se začali snažit, no a výsledek už znáte :-D Péťa sám povídal, jak se těší, až budeme tři. No a jak psali holky, tak těch devět měsíců je fakt dost dlouhá doba, aby se s tím i ten muž zžil a připravoval se na roli tatínka ;-) a věř, že až ti poroste bříško a prcek tam bude dělat vlnobití, že i manžel bude z toho naměkko :-). A kolik vám vlastně je?
Profilova fotka
Jo a ještě zberuško, nemáte kamarády, kteří by taky měli už děti. U nás v okolí právě většinou už všichni měli nebo se snažili a to taky udělá hodně ;-). A tvůj manžel má nějakou představu, kdy bude chtít miminko?
Profilova fotka
Jinak teď sedím v čekárně. Šla jsem znova na ten test, jestli už ta těhu cukrovka je pryč, tak doufám, že už to bude dobrý. A co plánujete holky na víkend? My jedeme k Péťovo babi do Chotěšova a bude tam pouť, jenže hlásí hnusně, tak uvidíme. Minulý víkend byli v Klášterci slavnosti a hrál tam Kečup, to vám byl takový rámus a malej mi tam usnul :-D takže doma asi vždycky budu muset rádio pěkně osolit, aby zabral :-D. Jinak každý den je jiný, někdy je to zlatíčko a vůbec nepláče, jindy mi za celý den spí třeba jen hodinku a je protivný, takže jediný, co máme tak nějak ustálený je koupání kolem té půl 8 ;-)
Profilova fotka
tvojeslunko: sem ráda že už máš tu cukrovku pryč, já mám hlavu jak dýni :-D ale už je to dobrý. hezký víkend 8-)
Tak zdravím všechny. :-) Musím vám napsat, že mi silver poslala dneska večer SMS. ;-) Anežka je na světě, narodila se v sobotu 13.9. v 18:38 císařským řezem, protože byla moc velká. Měří 52cm a váží 3760g. x-) Tak přejeme hodně zdravíčka a šťsatných chvilek. :-D
Profilova fotka
silver moc gratuluji!!! x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Silver, moc gratuluji k narození Anežky x-) x-) x-) přeji vám hodně moc zdravíčka a málo pláče :-D Zberuško, na děti je čas, jen nikam nepospíchej :-D U nás je situace taková, že já říkám, že žádný děti nechci, nikdy, a Dan by chtěl někdy v budoucnu :-N , tak nevim s kým je bude mít :-p V sobotu mi tchýně domlouvala, že bych měla přestat brát antikoncepci a já jsem se zhrozila, že by se mohla stát katastrofa, že bych otěhotněla a ona mi vynadala, že si zahrávám, že budu neplodná apod... No už jsme to dál nerozebírali, ale je dobrý, že ona měla své první a jediný dítě v 38 letech, tak nevim, co mě do toho honí... Naštěstí moje maminečka hodňoučká se mně zastává, že jsem mladá a mám si užívat x-) (ta měla první dítě v 19 letech a poslední v 38 letech :-D ) Tvojeslunko, koukej dát na koníka nějaké nové fotečky, Denísek roste jak z vody a my to nevidíme!! Jaká byla pouť? V sobotu bylo hezky, ne? Snad se vám to povedlo. Tarantulko, ty snad ještě chodíš do práce? Chceš, abych ti přišla vytahat za uši? Koukej zůstat doma! Kdy máš termín? Asi už brzy, co? Tak se koukej šetřit! 8-( A jak byteček? Nějaké pokroky? Ha24, holka co zoubky? Ještě budou něco trhat nebo ti už žádné nenechali? :-D Kdy ti začíná škola? Už jsi v posledním ročníku? Antarres, kočičky moje doufám, že jste v pořádku a máte se fajne!!! x-)
Profilova fotka
ahojky :-) kačka: ne já sem si rozkládala :-| školu mám od 22.9, zítra tam jedu podívat se a ve středu mám zápis. nechali mi dva na ty půjdu za měsíc, ale nechápu ze začátku to nebolelo a ted docela jo :-( ve středu jdu na stehy, vyndat.ted už mi to i splasklo :-) Zberuško: u nás jsou děti a nároz na ně ve vlnách. chvíli sme se už domlouvali, pak zase že není kam dát, nejsou peníze, což je pravda, když chodím do školy, a mě to taky nějak přešlo. jsou chvíle, kdy bych ho moc chtěla a sou chvíle kdy zatím ne, ale manža se pochlapil a už občas uvažuje dopředu, co až budou děti, a tohle a tamto, že o tom začíná u važovat sám a já sem ráda ;-) u nás mluvit o tom jako z mojí vůle nepomohlo, tak čekám, sem na tom jak Kačka, teď mi to takhle vyhovuje ;-) stres ve škole taky není nejlepší pro mimi a že já se stresuju až na půdu :-D jestli si na něj připravená, tak až bude manžílek tak to bude super ;-) každej chlap je jinej, vašek(manža) je takovej, že vidí to, že by se o něj nedokázal postarat finančně, jezdí do práce brzy, tak by tu ani moc nebyl....chce pro něj to nejlepší jako každej ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jeee, tak Anežka je už na světě!!! to je super! gratulujeme a přejem hooodně štěstíčka s novým malým štěstíčkem :-)
Ahojky, sice silver neznám, ale taky gratuluju k narození Anežky. A přeji moc, moc štěstí, zdraví a málo pláče.
Profilova fotka
no hlasim ze uz sem tyden doma... zeptala jsem se mudr jestli by uz me doma nemohla nechat protoze jsem jednou usnula v praci jak sem byla nejaka utahana... no tak uz si to uzivam ale vlastne mi uz i zacne materska tak sem v podstate sla jen asi o 14dni driv... ale doma je tolik prace ze ted to alespon stiham a muzu i odpocivat s tou praci se to proste nedalo stihnout a ja byla porad uplne hotova... dneska se snad konecne dostanu k natirani skrine pro Adelku tak az to budu mit hotovy tak prejdu na dalsi pripravy... ted sem doobjednala jeste nejaky veci do ty novy kuchyne tak to uz mam tak nejak komplet ale kuchyn se stale jeste vyrabi a dokud nebude tak nemuzem pripravit byt na mimi :-( ale asi to budem muset nejak prestehovat aspon provizorne kdyby naaaahodou bylo neco driv tak aby sme pak nesileli..ted se snazime vybrat nejaky kocarek dali sme si zavazek ze pristi tyden uz ho musime vybrat bud nejakej pouzitej nebo objednat novej uz se s tim moc crcame a cas bezi a pak uz tak nejak to hlavni bude a muzem se tu zabejvat stehovanim a predelavanim a dekorovanim a pod :-)
Profilova fotka
ahojky všem, díky za názory a zkušenosti! asi nejvíc tarantulce, protože to vypadá, že je tak nejblíž naší situaci - myslím, že můj Petr už by to mimčo taky bral, ale asi se svým smyslem pro zodpovědnost má pořád strach nebo spíš obavu, abychom to zvládli; takže pořád je to takové napůl - občas o tom prohodíme pár slov, padají věty typu "až budeš na mateřský", takže aspoň vím, že s tím počítá je fakt, že moc lidí se nás před svatbou neptalo "a kdy se budete brát", ale teď se nás všichni ptají " a kdy už budete něco mít" no a já jsem chtěla mimi jako příjemné překvapení a ne jako to, co okolí v podstatě vyžaduje a očekává :-)
Profilova fotka
tvojeslunko - mně bude za pár dní 26 a Petr před měsícem oslavil 30 podle mně ideální věk do toho praštit :-D
Profilova fotka
tarantulko - to jsi tedy kabrňák, že ses pustila na takovou dovolenou s pupíčkem to je fajn, že už můžeš být doma a nemuset řešit pracovní stresy!
Profilova fotka
ahojky holky, tak co nějaké novinky? :-)
Profilova fotka
Nazdarek, tak hlasim kocarek koupen novy u Chmelarojc, zatim je tam i ustajeny. V patek sem byla v ikee tak uz mame i komodu (zatim stale v krabici) a ve vyprodeji sme koupili desku (neuveritelne levne - 65Kc) a z ni vyrobime prebalovaci pult na komodu, skrin pro Adus uz je temer hotova jen natrit lakem aby se to zafixovalo, pak to nafotim a dam na konika, jeste sem mezi tim natrela dvere na zachod tak predsin uz je tak nejak hotova jen povesit obrazky ale s tim cekam az bude naklizeno, a tatka se dal do natirani postylky prej aby byla jako nova tak bude mit adus i krasne bilou postylku, a od babi sem si privezla usite povleceni a kapsar a 20 plen no proste uz sme vybaveny da se rict komplet... jen to nejak poskladat a umistit :-D ale to je zatim stale problem no uvidime jak o vikendu - to asi vyrobime ten prebalovak no uvidime .. tahne se to ale myslim ze adus se v troubicce libi tak ze tam urcite bude chtit byt co nejdyl :-) ve ctvrtek jdu k Mudr tak uvidime co nam povi ze je noveho... Me tak napadlo - dotaz na matky - od kdy ste mely vyprano a pripraveno a zabalenou tasku do porodnice? ja si ted pujcila nocni kosili od sestrenky a jdu vyhrabat zupan jestli se do nej jeste vejdu a pak asi zacnu hledat nejakou tasku a hlavne backory ty nejak netusim jestli nejaky vlastnim :-) jo ted sem ve 33tydnu..
Profilova fotka
nazdáár holkýýý :-D koukám, že jsem nikomu nechyběla :-( |-| =-) :-p tarantulko, jsem ráda, že jsi konečně už doma, dávej na sebe pozor, moc se nenamáhej a tak pod.... vždy když čtu tvoje příspěvky, tak nechápu, jakl to vše zvládáš, já bych byla už na pokraji svých sil a to nejsem těhotná :-D
Profilova fotka
tak ted si mi Kato potesila, protoze Peta mi tuhle rek ze sem proflakala den :-) rek to ve srande jako ze sem toho moc neudelala :-) ale ja se zasprajcla a vcera sem mu udelala vypis co vsechno sem celej den delala :-) jo a byla sem vcera u sestrenky a peta me tam mel vyzvednout a zapomnel na to takze sedel doma jed veceri koukal na tv a vubec sem mu nechybela ikdyz uz bylo 8 hodin vecer :-D prej si myslel ze sem na drbu u sousedky no ty chlapi proste si nic nepamatujou :-) Jinak zatim vsechno zvladam protoze Adelka je ted zase hodna tak me necha i vcelku vyspat tak to je pak bezva... bazarek taky porad funguje takze kdyby ste nekdo neco potreboval neni problem akorat si mam uz dva dny precist nejaky obchodni podminky k novymu uctu v bance a peta mi to vytisk strasne mrnavy tak to porad odkladam, ale prej uz mu volali, tak ze to dneska musim prelouskat... jemu se nechce tak musim ja :-D tak za chvili vyrazim k mudr tak sem zvedava... jo uz mam prez 90kilo to je des ale v podstate je to jen asi 7kilo navrch tak to jako jde ale zni to hrozne :-) Jo a vcera mi potesila sestrenka prej se tak bavili s manzelem a rekli si ze me to tehotenstvi prospiva ze jen kvetu tak ja si teda nevsimla (vlasy hrozny, nic nestiham, nohy fialovy, kontiky opuchly) ale prej bych mela byt tehotna casteji :-) no jeste jednou si to asi vyzkousim, ale to me myslim bude stacit :-) jo taky sme probirali porodnici a porod a teda my se tak nasmali, ze doufam ze budu verna rodinne tradici rychlych porodu a taky si to tak jako vcelku uziju :-) tak jdu si vyfenovat hlavu at nejsem jak strasidlo... pa a piste vzdyt te hruza tady...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme byli v po na druhém očkování a včera na krvi kvůli železu, tak si malej trochu poplakal, já vždycky trpím s ním ;-(. Jinak váží 5,6kg a měří 64cm a už pomalu začínáme s příkrmy. Včera měl mrkvičku s bramborem a docela mu to chutnalo :-) Kačko, na koně musíme dodat fotky, máš pravdu. Nějak to zanedbáváme. Předtím jsme na tý pouti byli nakonec v neděli a to byla zima jako prase. Zberuš tak to jsi stejně stará jako já, mě je taky 26. Tarantulko a jaký kočárek jste nakonec vybrali? Koukám, že ho máme všichni od Chmelařů ;-) Jinak věcičky jsem začala prát asi tak šest týdnů před porodem a myslím, že tašku jsem balila kolem 36t a to mě ale k tomu dokopal Péťa, protože měl strach, aby mi ji nemusel pak balit on :-D A ty fakt makáš jak divá, to na Kačka pravdu, měla bys víc odpočívat ;-) No dneska jsme vzhůru od šesti a to jsem si včera libovala, že jsme spinkali až do půl osmé, hold každý den je jiný no :-D
Profilova fotka
Kačí, já jsem si říkala, žes tu pěkně dlouho nebyla a teď mi tak napadá, nebyli vy jste v tom Řecku? Měli jste tam přeci letět v září ne? Úplně jsem na to zapomněla. Jaký to bylo, užili jste si to?
Profilova fotka
koupili sme nejakej freeline Pati combi prej holandskej ale hlavne velkej a houpaci a s taskou ze budu moct malou prenaset tak snad se osvedci.. uz sme to nejak nemeli silu resit tak tenhle me zaujal tak sme ho proste hned vzali a bylo... jinak sem prisla ted od mudr tak vsechno dobry od 8ho mam regulerni materskou a s tim pranim a taskou si prave taky rikam aby kdyby se tu peta pak z toho nezblaznil... ale porad jeste nemame tu kuchyn tak je tu porad hromadu krabic a tu komodu na veci pro adus zatim nemam kam dat tak sem mi to nechce prat a zase strkat do krabic to uz me neba :-) tak cekam... v nejhorsim vyhlasim babickam stav pohotovosti a budu doufat ze dorazej a pomuzou :-) tak jdu natirat tu skrin nebo to nikdy nedodelam :-)
Profilova fotka
Nazdáár :-D jj, byli jsme v Řecku, líbilo se mi, ale počasí nebylo úplně ideální a se stejnou partou už bych znova taky nejela...bylo to fajn, ostrov je krásnej, ale nějak jsem si to pořádně nevychutnala, příště pojedem jen sami dva :-N ;-) Jinka v práci mám práce nějak moc, naše vedoucí byla jmenovaná ředitelkou a tak jsme tu zůstali v kanclu jen 3 a práce je pro 4 a novou sílu nedostanem, takže lážo plážo práce už je pryč a musím makat :-N :-D :-p A jak vy? Pište!!! papapa
Profilova fotka
aspoň nějaké fotečky na koně hoďte! A co takhle sraz? Je ještě někdo ochoten a schopen se sejít? =-)
Profilova fotka
ahojky já se klidně sejdu, ale ted mám chřipku :-( jinak kačko mám pro tebe nové kalendáříky i nějaké víckrát, tak si může vyměňovat :-D a shomažduji obaly od čajů ;-) 8-)
Profilova fotka
Péťo to jsi hodná x-) Já mám pro tebe ještě ty pohlednice ;-) Chřipku vylež, u nás ve firmě je každej taky nastydlej, pořád tu někdo frká, smrká, kašle.. :-D Já se tak těším na víkend!!! Snad bude hezky! x-)
Profilova fotka
ahojky no mamča měla takový pěkný v práci x-) sem se ptala jestli je sbírá, říkala že si je můžu vzít :-) mám pro tebe znovu ty pejsky a pak ze svýho svatebního salonu sem našla a pak takový obyčejný :-p no já to právě přecházela minulý týden tak se mi vymstilo :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?