Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Ahoj ženský, tak mě manžílek před půl hodinou probudil při odchodu do práce..a hlad mě vytáhl z postýlky:-) než se tam na chvilku vrátím, tak vám musím poreferovat, jaká je Lucinka krásná holčička :-) včera sice spinkala když jsme tam byli, ale i tak bylo vidět jakej je to nádhernej vlasatej uzlíček :-) a mamce to taky moc sluší, jako kdyby se vůbec nehonila a nebyla týden po porodu :-)
silver: No, měla bys mě vidět večer, to jsem teprve utahaná, včera jsem si šla lehnout už ve čtvrt na 10 :-N .Lucinka naštěstí spinkala až do půl 3 ráno. Tak jsem npřebalili, nakojili a pak se vzbudila až před 7 ráno. Aspoň, že v noci takhle spinká. :-D
Profilova fotka
ahojky holky, nebyla sem tu učila sem se :-) ale dala sem to! no nevím jak zvládnu rodit(někdy), když jeden den ve škola mě úplně vyštavil :-D
Profilova fotka
Holčindy, koukám, že nikdo nepřispívá, nepíše, ... nějak nám to tu upadá... a to nemluvim o tom, že by mohl být v září srazík, ale nějak už mám bordel v tom,kdy která rodíte, tak nevim, zda někdo bude mít chuť přijít... ale kdyby někdo chtěl, ráda půjdu aspoň na kafe :-) ;-) zítra a v pátek mám zkoušku, tak na mě, prosím, myslete! |-| Ozvu se po víkendu a vy se trochu vybičujte a napište něco z vašeho života, jo?! :-D Tak pa a pusu :-N
ahoj holky, mám 14 dnů dovču a koukám, že jsem prošvihla narození Lucinky. Tak Maruško dodatečně moc, moc gratuluju. Hrozně ti to s malou sluší. Pátrala jsem na Koníkovi. Ta fotečka jak jste spolu nemá chybu. Lucinka je prostě nádherná. Holky, ostatní zdravím. Ještě jsem do konce týdne doma a pak zase do práce. Předem přeju pěknej víkend.
Kačí: držíme palce s Lucinkou. Musíš dát vědět, jak jsi dopadla. ;-) :-D dadulam: Ahojky, tak dovča musela být OK. My máme naše štěstíčko už u sebe. jsme ti nejšťastnější na světě.
Profilova fotka
kuky kuk holky! kačka: doufám že se zk povede, já jdu v úterý ještě na jednu, tak uvidíme jinak je u nás vše při starým :-p :-) venku je pěkně hnusně, a to mám jít do města, tak nevím nevím.... navíc ty zuby mi nedají spát ještě sem tm nevolala :-(
ha24: Tak ty zuby moc neodkládej, ať to pak není ještě horší. ;-) Kačí: Ahojky, tak jak jsi dopadla u zkoušek? Doufám, že úspěšně. :-D
Profilova fotka
čauky holky, hlásím se po víkendu, jsem udřená, jak kůň, jsem si jako vyzpomněla, že chci rozšířit skalku na chatě a tak jsme byli v sobotu s kárkou a kolečkem v lese na kamenech a pak jsme skopávali tu stráň, kde ta skalka má být, a já se nějak nemůžu hýbat, se mi to (moje tělo, svaly a tak) nějak přes neděli rozleželo či co a teď se nemůžu pořádně narovnat :-N :-D ve čtvrtek jste palce drželi dobře, bylo to úspěšné, (bylo to jen předmět ukončen zápočtem,takže nehlásím známku) v pátek to byla písemná zkouška, výsledky budou zítra, takže palce ještě držte, ať si nemusím předmět zapisovat znova...
Profilova fotka
ahojky k zubaři sem bohužel objednaná :-( nu já jdu zítra na poslední zk tak uvidím jak to dopadne, je to navíc, tak snad mi to dopadne dobře...
Profilova fotka
ha24, to víš, že ti to zítra dopadne dobře!!! na tebe budeme myslet ;-)
Profilova fotka
Mám dvojku, hurá!!! :-D ha24, budu na tebe myslet, ať ti to dopadne výborně ;-)
Článek se načítá
ahojky, tak to gratulujeme ke skvělým výsledkům. ;-) :-) Zrovna kojím, dnešní noc nám dala zabrat...ještě napíšu....nestíhám....zatím papa :-)
Profilova fotka
jen napiš, jsem ráda, že tě vidím (čtu) :-D x-)
Profilova fotka
ahojky hilčiny tak já mám taku dvojku x-) maruška+lucinka: doufám, že se vám dobře daří ;-)
Profilova fotka
to je skvělý :-D já jsem teď trochu naštvaná, páč ta docentka, u který jsem v pátek udělala zkoušku, neni k sehnání a já nevím, zda ji nějak dostihnu, aby mi to zapsala do indexu. Zítra končí LS a asi by to mělo být v indexu? Nebo stačí to mítjen na STAGu? Nevíš Péťo? Máte taky STAG, ne? =-)
Profilova fotka
katka: no hlavně, že tu zkoušku máš, má to učitelka napsané u sebe a dá to do STAGu - myslím, že to je nejdůležitější, index Ti přeci teď nikdo kontrolovat nebude jinak katce i ha24 moc gratuluji ke zkouškám - to jste ale holky šikovný!
Profilova fotka
ahojky kačka:no u nás to musíš mít indexu, ale nám končí až zítra semestr. ale už sem taky si to nechala psát až dýl, když řekneš že to máš na stagu, tak mi to napíše dodatečně- u nás to nesmí napsat učitel na stag když to není v indexu. když jí napíšeš, tak ti to napšíe dodatečně ;-) ona to musí mít hlavně u sebe a v počítači, index ztratíš jedna dvě :-D
Profilova fotka
tak informace jsou různé, na studijním v chebu mi řekli, že to musím mít v indexu a na studijním v plzni, že stačí stag a v indexu do zápisu.. já jsem jí naštěstí paní docentku včera sehnala, tak to mám v pořádku. No ale ty nervy :-| :-p
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak my jsme od pátku u našich, tak to je parádička. Akorát se nám stýská po taťkovi, ale ten už nám zítra přijede x-) Na noc už jsme začali dávat kašičku, tak to moc Deniskovi chutná, tak jsem ráda x-) Ve 4 měsících jsme vážili 5kg a měřili 62cm, takže jsme pořád takový drobci x-) Tady u našich se nějak rozpovídal, to vám je taková nádhera x-) , se vždycky nasmějeme a jak se řechtá i nahlas, tak to bych ho láskou sežrala :-D Řeknu vám, že za jeho úsměv bych šla i světa kraj x-) Prostě být maminkou je neskutečně krásné x-) Ale hrozně rychle to všecko utíká, tak si říkám, že i když někdy přes den je protiva, tak si člověk prostě musí užívat každý den ;-) Kači a ha, gratuluju ke zkouškám, jste prostě šikulky ;-)
Profilova fotka
ahojky holčiny :-) tvojeslunko: Denísek je sice menší miminko, ale moc krásný :-) A zůstanete u jednoho nebo plánujete další v budoucnu? 8-) Bratránek má děti asi 2,5 roku od sebe, sou to zlatíčka, ale ted mají období že potřebují mít všechno stejný, takže docela silný kafe :-)
Profilova fotka
ha, další mimčo plánujeme, ale až tak za pět let x-) Chci se mezitím vrátit tak na 2 roky do práce a pak až půjde Denisek do první, takže tak nějak;-) Ale znáš to, člověk míní, život mění :-D
Profilova fotka
no vím :-D a kde si vlastně pracovala? :-)
ahoj holky, tak jsem tu zase jen na skok. Ha24, Káťo jste fakt holky šikovný. Andrejko, Denísek je krásný miminko a že je malej to přece nevadí. Viděla jsem fotky na Koníkovi z nějakýho srazu a i když je Denísek nejmenší miminko, tak je to jedno. Ty jsi taky malinká, tak nemůžeš mít obra. Alespoň se s ním tak nenadřeš. ;-) Je fakt hezounkej, koukala jsem znovu na fotky, ale nějak poslední dobou nepřibývají. Tak až budeš mít čas, tak určitě nějaké přidej. Ráda si to tam prohlížím a koukám jak ty mimča rostou. Snad se nám už taky poštěstí a budeme mít svoje a budu se moct taky pochlubit. ;-) Maruško a jak se máte vy s Lucinkou? A přidáš taky nějakou fotku, ať se můžeme pokochat? Tak se holky mějte. A předem přeju pěknej víkend. Má být krásně, tak se těším.
Profilova fotka
Danísek asi - zřejmě jako jeho maminka - zastává názor, že "co je malý, to je hezký" :-) nemá být po kom obr, hlavně, že je zdravý a spokojený - a to myslím, že je je skvělé slyšet, jak je bezva být maminka - taky se na to moc těším!
Naprosto s Andrejkou souhlasím v tom, že být maminou je to nejhezčí, co může žena prožít. Nedá se ani slovy popsat, jaký to je pocit chovat to štěstíčko a starat se o něj. Jsme oba neskutečně šťastní. No a babičky a dědové a vlastně i prababičky jsou z Lucinky hotoví. :-D tvojeslunko: Tak my ještě kašičky nedáváme... :-D , v noci naštěstí vstvávme jen 2x. Malá usne většinou kolem 9, pak chrupká tak do 2 v noci, pak přebalíme a nakrmíme a chrupkáme tak ještě 2 a půl hodiny. No a pak už je ráno. Přes den taky většinou spinká. Kojím jí každý dbvě hodiny, ale dneska zrovna usnula a ještě teď od 4 hodin spinká na zápraží v kočárku. Je fakt zlatá. x-) Ty bys Deniska sežrala, když se směje a tak, já teď pořád bulim, když se malá nevědomky směje a tak, tak nevim, co budu dělat, až na nás bude reagovat. :-N Je fajn, že jsi u vašich a že ti s malým pomůžou. kačí: My před 6ti lety museli mít taky všechno zapsaný v indexu, pak nám totiž na konci studia počítali kredity a psali nám to doprostřed do indexu. Ale teď už je to zase jiný. Za nás se tenkrát začalo na počítačích volit, který předměty chceme, teď už je vývoje zase o trochu dál. Ale podle mýho by to měl zapsat hlavně ten učitel na STAG. Tak já už dneska jdu, nestíhám sem přes den chodit. A to si dneska babi vzpomněla, že musím upéct buchtu, tak jsem malou nakrmila, šla dělat buchtu, tatínek hlídal a když jsem byla hotová, tak jsem šla zase krmit a tatínek jel na nákup. No fakt fičák. Ale ráno mám to štěstí, že když se malá vzbudí, tak si jí Aleš vezme a hlídá jí a já ještě dospávám to noční vstávání. x-) Tak zatím papa, všechny vás zdravím.
Profilova fotka
ha, v býv. Eurotelu ;-) Dáši, moc ti přeju, aby se vám co nejdřív taky poštěstilo ;-) a máš pravdu, že se s ním zatím aspoň nenadřu x-) a fotečky snad zase brzy dodáme ;-) Jo a děkujeme za pochvalu, to potěší ;-) jéé zberusko, tos napísala moc hezky ;-) a jak říkáš, hlavně že je zdravej :-) A kdy vy plánujete mimčo? Maruško, tak vy na kašičky máte ještě hafo času x-) No my taky usínáme kolem osmý a spinkáme tak do dvou a pak většinou se budí už po dvou hoďkách, už nespinká tak dobře jako dřív. Je dobře, že je malá tak hodná. Denisek dneska dopol si zdřímnul něco přes tři hoďky, to už taky dlouho nebylo :-D Jo a taky přeju krásný víkend všem ;-) a dobrou noc
Profilova fotka
tvojeslunko - já bych miminko plánovala hned, ale manžel nějak nereaguje :-( ; sice neříká "ne", ale také neříká "ano"; když se o tom zmíním nebo dokonce s nějakým konkrétnějším termínem, tak říká něco jako "uvidíme" - docela mně to mrzí, ale nechci na něj tlačit; ráda bych tatínka, který bude z mimi šťastný a nebude mi říkat "dítě jsi chtěla Ty, tak se o něj teď starej" :-( jak jste na tom byli Vy, maminky a těhulky? absolutně jste se na tom shodli? na tom MÍT mimy a KDY? ráda si přečtu, jak je to jinde... ;-)
Profilova fotka
ježíš, to jsou překlepy "byly maminky a těhulky" a "mimi" samozřejmě :-N
Profilova fotka
Nazdarek Zberusko .. Peta prohlasuje ze podlehl pod natlakem x-) , ale bylo to tak ze ja videla ze mi bezi cas ale jeste sem si to sama neumela predstavit a pak peta porad rikal ze musi si bejt jistej ze je pripravenej a pak jednou na dovce sem se zeptala jestli jako jo nebo ne a prej tak to zkusime a pak sme to dalsich pul roku zkouseli a uz to spis vypadalo ze petu mrzi ze to porad nevychazi a kdyz to vyslo tak sme byli konecne radi... oni vsichni nasi znami uz deti maji a taky dorazeli a peta si tak asi nejak rek ze uz pripravenejsi asi nebude.. mluvte o tom i se znamima to pomuze protoze ty co deti maji mu reknou ze na to stejne nikdy nebude pripravenej :-) a navic ted vlastne uz 7 mesicu cekame az to vyleze a to je hrozne dlouha doba takze pak je jeste porad dost casu se vnitrne pripravovat x-) jinak peta uz se ted hodne tesi a s malou si povida a stoucha do ni kdyz se nekde pohne no fakt je pak dost casu aby se s tim zzil ze bude tata :-) ale samozrejmne ze to chce chtit od obou.... u zensky je to tak nejak prirozeny...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?