Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
jo ja uz si tam ty prosteradla taky koupila - bily a pak osusku a druhou mam z velryby a jinak nejaky rucniky mame tak to nechci prehanet ale jeste tam chci komodu a nejaky krabicky a takovy krabice do ty komody.. a to je vse nic slozityho... a pak stejne az bude ta kuchyn tak mozna jeste neco do kuchyne uvidime a taky nejakej detskej koberec ale videla jsem jeden taky hezkej v liticich tak mozna ho spis koupim tam... jestli nebude moc drahej..
No, u gyndařky dostaneš papír na matriku, ten vyplníte a s oddacím listem odevzdáte v porodnici při příjmu a pak během týdne po porodu si jeden z rodičů vyzvedne oddací list a rodný list dítěte. :-) Neboj, to tě ještě čeká, to ti dají sami. :-)
nazdárek skoromamky:-) Maruško, jsem na tebe zrovna myslela, co ti včera asi řekli v tý porodnici - myslela jsem že už si tě tam rovnou nechaj, když ti řekli že nebudeš přenášet a termín máš zítra:-) jo, takže ten rodný list dávají v porodnici až někdy za týden? jinak,my do tý Ikey taky někdy do porodu pojedem - musíme jinak do Prahy - takže cože tam mají hezkého na mimi? krom prostěradel a krabiček?
silver: Rodný list si vyzvednete ne v porodnici, ale na obecním úřadě - na matrice. ;-) :-) No, v porodnici si nás nechat nechtěli, že je čas, tak uvidíme. :-N V Ikee jsem kupovali plno věcí - je to všechno v tom dětským oddělení. My kupovali plastový bryndáčky, textilní bryndáčky(10ks), takový čtvercový bílý froté ručníčky (s barevnými poutky - 10ks), nafukovací podložku na přebalovák a povlak na něj (2ks), falušovou deku, povlak na matraci proti protečení (jen takový obyčejný), papírové skládací krabice, závěsné fochy do skříně (mám v nich botičky, ponožky, čepičky...), hračku s natahovacím krkem - hraje to ukolébavku(mají víc druhů), nějaký chrastítka.....mají toho tam fakt hodně, taky mantinely do postýlky a tak...jo a přikrývku s polštářkem...
Jdu si chvíli schrupnout. :-D
Díky za tipy do Ikey..věcičky do postýlky - prostěradlo, chránič, povlečení a peřinky jsme kupovali rovnou u Chmelařů i s postýlkou.., ale na ty ostatní věcičky tam mrknu, třeba deku ještě nemám žádnou :-)
silver: No, vůbec není zač, ale je tam i plno jiných věciček. Tak tam určitě taky objevíš něco užitečnýho, čeho jsme si třeba vůbec nevšimli. 8-) No a taky jsme tam kupovali přebalovací pult a šatní skříň. :-D
Profilova fotka
jo tu protipocuravaci podlozku sem tam taky koupila a maji tam i peknou vanicku ale tu ja uz mam a ty ruzny krabicky ty tam maji bezva a jidelni misticky a tak ty tam taky maji bezva... a deky taky ale ja mam doma asi tri nase nebo 4 tak na hrani na zem mam a nejakou detskou necham na rodicich at nam taky maji co koupit :-D
Hlásím, že Maruščina Lucinka se narodila včera v 18.53 v Rokycanech. Váží 3200g a měří 50cm - ukázkové míry, jako u modelky:-) Velká GRATULACE!!!!!! :-)
Profilova fotka
Mně už taky Lucinka psala sms - to je ale holka šikovná :-D Hlavně že už je v pořádku na světě - hezky jí tu vítáme!!! :-)
Profilova fotka
bergmanovcí moc gratulují k Lucince :-)
Profilova fotka
Lucinka je holka šikovná na 100%! Už se na ní těšíme, snad jí brzy poznáme/uvidíme :-) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, to tady žádná nejste? Nemáte někdo zprávy o Marušce, je mi blbý jí psát sms, páč má asi jiný starosti než mi psát..... |-|
Profilova fotka
ahojky já sem tu sem tam :-) spíš semjen nakouknu jednou za čas :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem mluvila s Maruskou, tak vás všechny moc pozdravuje. Malá je prý hodňoučká a dneska už jdou holky domů ;-) Úplně vidím, když nás propouštěli z porodnice a ono už to jsou skoro čtyři měsíce, to je něco jak to letí :-D Denisek se teď vyspinkal, teď papá a pak půjdeme ven. Včera jsme s kámoškou byly venku od devíti do čtyř, obešly jsme všechny rybníky :-D a malej byl zlatej, zato noc pak nebyla nic moc.
Ahojky holky,tak vás moc zdravím. V IP máte podrobnosti ohledně porodu, nechtěla jsem to sem (ze známých důvodů) psát. Tak pokud budete mít nějaké otázečky, tak sem s nimi. Se mi po vás stýská, ale nějak nestíhám, tak sem budu chodit nárazově. Zatím papa, jdeme spinkat, Lucinka to zalomila už v půl 8, tak jsem zvědavá, kdy se vzbudí na papu. :-D Je to naše veliký štěstíčko!!! :-) x-) :-)
Profilova fotka
Ahoj Antarres, ty jsi ale rychlovka! Takhle brzy Tě tu můžeme pozdravit a přivítat!
Profilova fotka
Maruško, Ty jsi zlatíčko - takový detailní písemný popis jsem ještě nečetla. Porod asi musí být náročná záležitost, aby ta radost mohla být tak obrovská! Moc Ti přeju, ať máte s Lucinkou hodně radosti a štěstí! Úplně mě to dojímá, musí to být nádherný pocit!
Profilova fotka
Dnes jdu na svatbu Stokvet, tak nám přejte pěkné počasí! Asi jim bude pršet štěstí, ale doufám, že ten nejhorší déšť se už přehnal včera večer. Papa, Z.
zberuska: Tak ten popis ještě přece jen není tak detailní. :-p Ale myslím, že tto jako vykreslení situace stačí. :-N :-D Jinak moc děkujeme za blahopřání. Jsme opravdu ti nejšťastnější na světě. To poznáš, až se staneš taky maminou. ;-) :-D Počasí se docela vydařilo, tak svatba bude určitě povedená. Tak pak napiš čerstvé zážitky. x-)
Tak zdravíme po ránu. Tak jsem nakojila, teď malá chrupká. jdem snídat, Aleš jede vyzvednout rodný list a musí Lucinku přihlásit u VZP. Jinak dost silně bojujeme s prdíkama, tak piju fenyklový čaj a taťka korzuje po bytě a vyhání prdíky. Je zlatej, moc mi tu pomáhá. Si nedovedu představit, že tu pak se mnou nebude, až bude chodit do práce. :-( Ale všechno si to spolu moooc užíváme.
Profilova fotka
ahojky!!!!!! Moc ráda tě vidím x-) S prdíky mají problém asi všechna miminka, viď? To bude dobrý. Jsem moc ráda, že ti mužíček pomáhá, ono to asi ani jinak nejde, viď? Teď jdu tedy na tu IP, jen mám obavy, abych pak, potom co si to přečtu, chtěla ještě někdy rodit :-D :-p
Profilova fotka
ne nerodím, já prostě porod nechci =-) :-N :-D ať si to porodí Dan sám, jestli někdy bude chtít dítě :-D tebe antarres obdivuji, podle popisu, bych myslela, že minimálně ještě 14 dní musíš zůstat v klidu a ne hned se starat o to mrně, jsi holka šikovná, že to zvládáš v pohodě! x-)
Profilova fotka
teda vy me davate zensky, nejdriv Radus popisovala 5hodinovy porod sveho 4,30kg miminka to prej byl taky des ale aspon rychly ale zase podstatne vetsi... a ted ty s takovym maratonem... no nevim jestli nezajdu na ocni at mi prepise tu moji zpravu ze musim rodit cisarem :-) myslim ze zajedu za sestrenkou jeste na jednu instruktaz... nic takovyho nerikala :-) ale on to ma asi kazdej jinak tak je to asi jedno stejne nevis co te ceka... nebo vase mami prozila neco podobnyho?? chudak peta jestli to bude u me taky tak, tak to si chudak neco vyslechne... :-D
kačí, lítám jak hadr na holi, když malá spí, ale mám tu tak pořád poklizeno, nestihneme vybordelit věci. :-D Dneska musím vytřít koupelnu, utřít prach a žehlit. teď malá spí, počítám, že do půl 9 nebo do 9, tak se musím nasnídat a něco zvládnout, Aleš odjel na nákup a pro rodný list, do pojišťovn a tak....
tar: Já mu ani nestihla nadávat a ani bch mu asi nenadávala. Vždyť ten náš poklad jsme chtěli oba dva. x-) Já bych do toho šla klidně znovu. Je to fakt děs, ale jen na chvíli, kontrakce nejsou tak hrozný, když víte, jak máte dýchat. Jsem vděčná za ty předporodní kurzy, protože tam jsme to taky nacvičovaly. :-D Kdybych na ně nechodila, tak prostě anmi nevim, že se nesmim nadechovat pusou ale nosem. A bylo to znát, když jsem se nadýchla pusou, tak to prostě bolelo delší dobu, to dýchání pomáhá prokrvovat dělohu, která se stahuje a pak to právě tolik nebolí.
Profilova fotka
no vidis a ja nikam nechodim a rikam si ze to snad zvladnu i tak... no mozna jeste stihnu neco nekde najit... sestrenka rikala hlavne moc necti a nepoustej si video z porodu nebo tak neco :-D sama prijdes na to co delat aby ti bylo lip protoze kazdej to ma jinak tak uvidime zkusim si najit nejaky techniky ale budu se ridit podle sebe...
Profilova fotka
Jéé vám to spolu sluší!!! Fakt jste obě kočky! x-) Lucinka je opravdu krásňounká! (jsem už viděla v pátek fotečky na koníkovi, páč jsem velkej detektiv :-D )
Kačko, ty jsi hotový detektiv. :-D Dneska u nás byla silver pro nějaké věcičky, které jsme spolu objenávaly na netu. tak musím říct, že má moc pěkné bříško. Já už se tak těším na jejich malou, až se narodí. To bude mít Lucinka další kámošku. :-) :-D
Profilova fotka
antarres - jestli tedy při Lucince stíháš ještě uklízet, stírat prach a žehlit a ještě nás tu navštěvovat, tak to jsi tedy bourák! ;-) tak ať Ti to vydrží a Lucinka zlobí jen tak akorát :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?