Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ahojky holčiny přidávám se víkend byl krátký já se ted musím učit jako mourovatá tak uvidíme jak mi to půjde antarres:
Profilova fotka
buď v klidu ono to přijde ani se nenajedeš 8-)
antarres: Holky, tak právě jsem zjistila, že mi doktorka neudělal před měsícem jeden docela důležitý stěr. Je mi dobreku. ;-( Ještě, že jsem tedy hned zavolala k doktoru a zeptala se co a jak. tak tam musím hned odpoledne jet, aby mi ho udělali včas. Prý to musí být ještě před odtokem plodové vody. Je to kvůli přítomnosti streptokoka. :-( No, asi od doktorky přejdu k panu doktorovi. :-( je mi z toho na nic.
Profilova fotka
maruško: to je teda divná doktorka :-| :-p hlavně bud v klidu a nestresuj se určitě to dobře dopadne, držím pěstičky! kdy budeš vědět jestli je to ok? :-p
ha24: No, dneska mi udělá ten stěr a s výsledkama nevim, se ho tam musím zeptat. No, mám ještě plno otázek na něj. :-D
Profilova fotka
tak uvidíš ;-) dej pak vědět :-)
Maruško, to bude v pohodě. Kolegyni z práce ho sice udělali, ale nezaléčili. Manžel jí ráno vezl do porodnice a oni si toho všimli, naštěstí ještě nerodila. Byl to planý poplach. Nasadili antibiotika (nějaký co se berou asi jen 3) a hned nějak za sebou. Už přesně nevím jak to bylo. A večer šla rodit, naštěstí je akorát dobrala. Brali se fakt nějak najednou. Tak i kdyby ti něco našli, oni to přeléčí včas. Držím palečky.
Profilova fotka
ahoj holky, dneska mi je opravdu zle, strašně se těším do postele! antarres, jak jsi dopadla u doktora? Doufám, že je vše v pořádku. Koukám, že být těhotná a rodit je nějaký moc složitý a komplikovaný na mě...nevim nevim, jestli do toho půjdu :-N :-D ha24, jen se uč, já taky budu muset :-p :-D doufám, že aspoň zoubky už nebolí...
Tak zdravím po ránu. U doktora dobrý, stěr mi udělal a taky ultrazvuk se všim všudy. :-)Ta moje doktorka mi ho odmítla posledně udělat. Tak jen "pohmatem" odhadla váhu 3 a půl kila, tak jsem byla ráda. Ale doktor podle ultrazvuku, což je přesnější, navážil 3 kila +-. Tak uvidíme, co bude dál. Na monitoru ozev mi zjistila sestra vlnovku - to znamená mírnou činnost dělohy, takže by se to mohlo zvrhnout v porod. Termín mám teď v pátek. No, kdyby něco, tak se to určitě brzy dozvíte. :-D
Profilova fotka
ahojky holky:) no zuby mě bolí jako čert, v tom horku se mi vždycky proberou, no dneska jedu zase za svojí doktorkou na kdy to domluvíme a tak :-( a učit se s nima je teda sranda :-( maruška: no vidíš za chvíli je tu holčička x-)
ha24: Ty zuby ti teda nezávidím. :-o tak snad si jen přát chladno, co? To jsou pro mě nejideálnější podmínky pro přežití. :-N :-D Ale s klimatizací je to teď docela fajn. Nám manžílek minulou středu udělal velikou radost, když jí koupil. V makru na klimatizace a ventilátory mají slevu 30%. Tak se to docela vyplatilo. x-)
Profilova fotka
Moje kolegyně má taky hrozný problémy se zuby, nějakej zánět či co a má už 1,5 roku otevřenej zub a nejde zavřít, právě kvůli tomu, že je tam zánět. Myslim, že jí trhali kořeny a měl ten zub bejt mrtvej, ale neni, tak chodí často k zubaři, jestli jí to jako už zavře a nic. Teď jí řekli, že jí to můžou zavřít, ale nesmí být horko, takže čeká na zimu =-) A každý 3 týdny musí na oční, páč jí zarůstá řasa na oku :-N No holka si doktorů užívá.
Článek se načítá
Profilova fotka
a ja se pripojuji k lazaretni debate ale hlasim ze sem zdrava tzn. cukrovkovy test dopadl dobre a tedy sme v poradku :-) jo a taky mi dneska mami konecne priveze slibovane ovocne knedliky na ktere uz mam chut 4 mesice... akorat ze jsem si je v praci objednala na ctvrtek na obed ale oni je u nas delaji jen jednou za rok tak sem to nechtela propasnout... ale dneska budou tvarohovy se svestkama a ve ctvrtek kynuty s broskvema tak si to uziju :-) jeste mam uz dva mesice chut na houbovku ale houby nejak ne a ne vyrasit tak to jeste musim vydrzet :-)
Tarantulka: tak to je dobře že cukr test dopadl ok! to si ted můžeš ovocných knedlíků užívat jedna básen:-) já je o víkendu taky dělala, mňam, mňam. a dneska jsem pekla švestkový koláč na plech, mnam, mnam. vyluxovala jsem už tři kousky-dokud je teplej tak je báječnej. Peto, že já u tebe nechala ten seznam těch mejch věciček?? takovou práci mi dal a já ho tam nechám, blbka. nemáte v práci scaner, že bys mi to poslala oscanované?:-) Btw, Maruško, jela jsem do Dobřan kouknout na věcičky - hlavně na takový ty půlbodýčka-tepláčky, na který mě Tar lákala - a měla jsem smůlu, někdo už je čmajznul :-N
Profilova fotka
jo nechala a ja si rikala ze ti to nascanuju a poslu a zapomnela sem ale mam to tu tak jdu hned na to posli mi mail do ip
silver: To víš, nesmíš čekat. To pak na tebe nic nezbyde. :-) Já teď dělala 2x za sebou švestkovej koláč. Jsem ho užírala několikrát denně, jsme měli 2 plechy. :-) tar: Tak se pořádně těch knedlíků nadlábni, dokud můžeš. Já jsem taky z testu měla strach. A teď baštim čokoládky, jak to jde. :-N Ale pak to moc nejde na záchodě. :-D :-D :-D
Profilova fotka
no ja cokoladky porad moc nepapam ale lipo po tom se ted muzu utlouct a slovensky horalky ty mam kazdej den a strudl to je taky denne kousek sice kupovanej ale to je mi nejak jedno a jinak hlavne chleba takze ted teda pekne kynu... a v nedeli jedem do Kolovce na pout k petovo babi tak to bude zase paradni naziracka uz se tesim zase jednou na teplej obed.... peta chtel vcera varit polivku protoze ja tapetovala a natirala futra ale nakonec mi udelala jen chleba a sobe taky :-) ale vlastne dneska bude teply jidlo tak je to fajn... ja uz to vareni fakt uplne zapekla nejak se mi nechce kdyz ten varic je hrozne pomalej a jediny co je rychle jsou testoviny a hlavne ja potrebuju prostor na pripravu tak takhle mi to strasne nebavi kdyz se tam tisnim s jednim prkynkem hruza... ale padnul nam dalsi truhlar tak nevim asi nebudem mit kuchyn nikdy... jeste vcera byl u me nevlastni bratranec co je taky truhlar tak rikal ze na to mrkne a zepta se za kolik by to bylo u nich ve firme protoze po odpolednach by to delal 3 mesice tak uvidime... ale nejak uz sme se smirili ze to proste bude darda... a to sme chteli v zari jeste na dovcu na sumavu ale peta vcera spravne poznamenal ze to taky bude neco stat a ze na to mozna nebudem mit... tak sem teda zvedava jak to dopadne...
tar: No, my chceme příští léto na Šumavu, k moři se nám to zdá moc brzy s malou. tak jsem na to koulala a i s jídlem - polopenzí vyjde týden pro 2 tak na těch 9000, což je teda dost, ale za dovču u moře bychom dali mnohem víc. A v práci na to taky něco dostanu, tak to využijem. Není to nic levnýho no...
Profilova fotka
jo kdyby ste nekdo touzil po bodyckach pro holcicky tak prijedte nejak se mi nahromadily a taky tricka... jak silver odjela tak sem to pekne poskladala a mam toho teda porad pozehnane... a nikoho uz nemam teda jako kdo by to potreboval... tak mi ev poslete zakaznicky nebo uz to asi vratim... ale jsou to tak kraaasny vecicky tak je mi to uplne lito :-)
Profilova fotka
no ja uz taky koukala a taky mi to tak vyslo... myslela jsem na Modravu nebo na Kvildu a hlavne sem koukala na ten hotel Modrava co sme byly s holkama na rozlucce jenz e to bylo v dubnu a to bylo levnejsi a pak podruhy kdyz sme tam byli s petou tak to sme to meli zadarmo... a na Kvilde je podobnej hotylek za stejny prachy tak ale zase do nejaky kuci s koupelnou na patre se mi taky nechce a taky v tom hotelu Modrava je i vytah :-D
Profilova fotka
jo s prckem doporucuju slovensko ted tam byl kolega a byl nadsenej maji 10mesicni... jmenovalo se to Senec a je to taky drahy ale nejak jednou za cas maji nejakou akci tak jim to vyslo levneji... a je to u jezera a bazen a tenis a hristatko prej bezvadny... jen jim uplne nevyslo pocasi ale maj i krytej bazen :-)
Tak zdravím po ránu. Hlásím, že jsem už v péči porodnice. Včera jsme tam byli.Jsem prý sice otevřená na 1cm, ale poslali mě domů, nechtěli si mě tam nechat. Tak jsem včera ještě dospávala ten spánkový deficit. :-D Fakt už jen čekám, kdy začnou stahy. :-)
Profilova fotka
ja si rikala ze se neozvyvas tak jestli uz si te neodvezli ze by ste se radus potkali :-)
Profilova fotka
ikdyz ta uz asi jde dneska domu... ani nevim... sama prve nevedela jak rychle ji pusti, ale ted si tam nikoho dlouho nedrzi...
Profilova fotka
ja bych taky dospavala ale nejak to nejde dneska konecne vylejou ty podlahy tak sem jeste vcera honem uklizela a rezali sme police a sroubovali a tak aby sme si nenadelali na novy podlahy ale stejne sme to nestihli tak si trochu nadelame :-) a v sobotu uz to polozi tak zacne velky uklid a stehovani... sice stale bez kuchyne ale aspon uz muzem prinest postylku a zacit to trochu organizovat jak to tak bude.... kuchyn se holt dodela az ji konecne nekdo vyrobi... jo peta koupil adelce prebalovaci podlozku tak uz je zase o chlup vybavenejsi... jeste pak zajedem do ikei koupit komodu a vyrobime prebalovaci pult a uz ma vsechno to hlavni... teda krome kocaru ten zaciname vybirat a je to des vsechny jsou taaaak strasne mrnavy ze fakt doufam ze adus bude mit postavu rachitickou po petovi :-D
tarantulka: Tak to jste teď trochu s tím bytem hnuli, dokonce i přebalovák máte....jé, do Ikey jsem taky chtěla, no, ale nakoupí tam manžílek. To on je nejradši, když půjde sám a nebude muset procházet všechny oddělení. :-D No, já si myslela, že si mě tam nechají a ono zatím nic. No, jsem zvědavá, jak rychle se bteda budu otvírat. Na kontrolu mám jít zas do porodnice v pondělí. No a s Raduš bych se stejně nepotkala, byli jsme v Rokycanech.
Profilova fotka
aha ty si rikala ze chcete jet tam tak to jo... ja radsi do plzne tam mi mami muze navstevovat do rokycan by se nedostala... a ja ji znam ona by to nevydrzela... a urcite mi bude varit tak to bude mit blizko... ja tam taky musim zavolat rikala oli abych se prihlasila na nejaky to cislo na nejakej kurs jednorazovej nebo co to bylo...
Profilova fotka
ja prave taky nevim jestli se do ty ikei dostanu, kdyz sem v praci tak nemuzu a o vikendu peta odmita.. naposled sem tam byla tady s kolegyni kdyz jela pro segru na nadrazi ale ted uz se nic takovyho nerysuje tak uz to mam napsany co chci a asi tam poslu petu... ma to po ceste z prace... teda ne uplne ale neni to vyrazna zajizdka...
No, my tam byli asi před 2 měsícema a pak tam byl Aleš ještě sám, tak koupil, co scházelo. :-) mají tam pěkný ty napínací prostěradla do dětský postýlky, jsme koupili bílá a růžová prostěradla pos 2ks v balení. Se to celkem vyplatilo. :-) No, tak dej Péťovi seznam a on ti to koupí. :-)
Profilova fotka
hm tak sem si zavolala do porodnice ze bych sla na tu maxi lekci a uz nemaji misto prej tak na termin porodu v lednu :-) to mi prijde vcelku vtipne :-) tak tam pujdem aspon na prohlidku a jinak holt si to necham odprednaset od radus nebo od sestrenek... nejakou knizku mi taky pujcili tak to snad zvladnu... no aspon sem se zeptala jestli me vemou nebo jestli se musim nejak prihlasovat nebo tak neco a to nastesti ne tak to me odlehlo... jo koukala sem co sebou a ten oddaci list to musi byt original nebo staci overena kopie... nerada bych ho tam nekde stratila ja se znam.. a matricni list to si vyzvednu kde? tyhle uredni veci me nejak mijej co a jak zaridit... ja proste chodim k doktoru a tim to konci :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?