Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
No snad jo do porodu je preci jen jeste teoreticky cas... ....jinak dneska zase davam dohromady dve nabidky a hned rano prej: uz to mas hotovy? tak sem mu rekla ze nemam v prdeli vrtuli a ze musi pockat.. no to bude fakt den...
Profilova fotka
ono by to narocny nebylo kdyby to nebylo oboustranny a obcas neco sesity nahore a neco uprostred notarskym provazkem tak to fotis pulku po liste a jeste ve 4rech kopiich :-(
Profilova fotka
no ty dnesni dve budou maly jen tak do 100 stran spis min tak to bude pohoda...
Profilova fotka
si najděte nějakou brigádnici :-N , která bude za tebe makat :-D ve školním roce je u nás pár studentů na praxi (ze střední školy) a ty vždycky dělají nějakou takovouhle záživnou práci- kopírování, scanování, razítkování, roznáší poštu, .... ale zase je pouští brzy domů, nejsou tady 7-15h ale třeba 7-13, 8-13 a tak...
Profilova fotka
jooo do 100 stran to je pohodááá :-D :-D
Profilova fotka
no ja tu mam tu novou ale tyhle casti si radsi delam sama protoze kdyz by to nejak zmuchlala nebo tak tak uz to nedam dohromady... vcera se ji povedlo neco rozskubnout nastesti to byl papir z rozpoctu tak se to znova vytisklo ale tu cast kde jsou doklady to uz by sme nenahradili protoze to mam castou jen jeden vytisk tak to by bylo v haji... a jinak brigadnici sem chtela aby mi vyklidila skrine do archivu ale nedostala sem ji ze tu budu mit tu novou sice sem jako nepochopila jak ji mam zaucovat a pritom ji nechat vyklizet skrine takze na to nedoslo ale uz je mi to fuk at si to pak vyklidi sama az si najde cas me to muze byt putynka... kdyz sou chytry... ono totiz v kazde jine firme to nase oddeleni ma misto 6 lidi podstatne vetsi ansambl ale to je proste ta nase vykonnost a pruznost... schvalne kolik ma u vas oddeleni nabidek vc. kalkulace - rozpoctaru nabidek (mame obrat 2mld)
Profilova fotka
hehe, to já nevím koukla jsem do telefonního seznamu a nevim, který oddělení to je takže plánování - 6 lidí, kooperace - 7, kalkulace - 4, technologie - 15, cenové oddělění - 2 nevim, kde dělají nabídky rozpočty se možná dělají i v controllingu - 4 lidi jo a v archivu máme 2 lidi :-D jinak je tu ještě milión lidí, co nevim, co dělají
Profilova fotka
ahojky holky, koukám náročný pracovní den ;-) já sem byla dneska u zubařky se svými nádhernými tesáky a budou mi vyndavat moudráky se na to těším, huba mi bolí celý dny :-( ale ten nalgesin mi pomáhá.. jinak sme byli v kině na aktech a na mumii a bylo to super :-) manžel má dovolenou, takže si zajdem vždy večer do kina :-) peto měla by si asi odpočívat :-p aspoň když domna dopadneš do křesla :-D jestli ty nejsi trochu workoholik
Profilova fotka
kdyby ste tu některá měla zkušenost s vyndaváním yubů, dejte mi vedět :-p
Profilova fotka
tak to opravdu nejsem ... spise z donuceni a proste sem prihlouple solidarni a porad myslim na druhe aby se neudreli tak jako ze muisim pomoct.... :-S a moudrak uz mi jeden taky skubali... bylo to umrtveny a bolelo to tak jen ten jeden az dva dny ale s praskem dobry... ale zalezi jestli ho mas venku nebo ne nekomu to vysekavaj a to je asi horsi a ma tam pak treba i stehy to ja nemela jen douru a v ni nejakou rasu co pak vyplavala (moc mi to nekrvacelo tak se to prej necistilo tak mi tam strcili tu rasu)
Profilova fotka
no vy na to mate taky hafo oddeleni my sme tu jen my - kalkulace, realizace - obchodnici, personalni, uctarny, nakup, dispecer, pravnik, prekladatele, vedeni a jejich sekretarky, controling, marketing to je jednen clovek...dva co maj na starosti lomy a piskovnu, a pak uz provoz - betonarny, prefa, lomy, autodilny, dilny atd..
Profilova fotka
no nemá ho venku, ani ten druhý rostou mi křivě v dásni :-( to bude něco...
Článek se načítá
ahojky, jdu vás po delší době pozdravit. Koukám, že to máš tarantulko v práci podobný jako já. Já dělám sekretářku, ale minulý týden jsme tvořila rozpočet (fakt tomu hodně rozumím). No, nakonec jsem ho nějak vyplodila, ale jeslti bude dobře to fakt nevím. Ať si pak neztěžujou, když ho nedají rozpočtářům. Je to děs běs. ha24: mě minulý rok pořád bolely moudráky. Bylo to před svatbou. Doktor řekl, že pokud to jde, tak to mám vydržet, že bych byla oteklá na svatbu. Pak mi vyvrtal jednu stoličku a když jí zaplomboval, tak bolest přešla. A to mě nechal trpět přes měsíc. Ale řekl, že si moudráky musím stejnak nechat vytrhnout. Mám je totiž rostlé kolmo k zubům. Prý to nic není, ale když jsem pak slyšela zkazky o trhání a o tom jak se to zanítí. Nakonec jsem to vzdala. V práci by se asi zbláznili kdybych marodila a dovču si kvůli tomu brát nebudu. A nejlepší je na to prý zima nebo jaro. Hlavně ne léto. Nevím, jestli je to pravda, ale pokud by tě měli řezat (jako mě) a jde to vydržet, tak si to radši nenechávej na léto. Já si to na podzim nebo na zimu rozmyslím, ale teď mě to nebolí, tak se asi nebudu trápit. A jak se máte? Já vůbec nestíhám chodit na BRMS. Občas kouknu na Koně. Včera tam měla Andrejka fotky Deníska. Pěkně jim roste. Jinak mám před dovolenou. Budu ji mít až od 18., tak se těším. A vy už máte po dovče? Já vás budu muset dočíst. Mějte se pa
Profilova fotka
ahojky dadulam :-) no já už to zanítěný mám, mám to domluvený na září, tak uvidíme :-p
Ahojky holky, je tu nějak mrtvo, né?
Profilova fotka
ahoj, já jsem byla včera upozorněna, že jsem moc času v práci na netu (je pravda, že tu občas trávím i 6h z pracovní doby |-| ), takže se snažím net zapínat jen málo a když tak jen nakouknu, jestli se něco neřeší a když ne, tak ani nepíšu... zjišťuji, že jsem docela závislačka....
Profilova fotka
no a jinak se mám celkem dobře, jen trochu nervy, zítra je ten pohřeb, tak se to dost řeší a pořád se o tom mluví a já jsem hrozná citlivka a moc si to beru, tak mám pořád slzy na krajíčku... dnes po práci jdu s mami a holčičkama na minigolf, tak mi držte palce, ať to ve zdraví přežijeme a nikdo nikoho nevezme holí po hlavě :-D
ahoj holky, doufám že vám nebude vadit když sem lupnu jeden odkaz....dala jsem to přiznávám i do diskuze 7.7.2007 (termín mé svatby a sem protože jsem plzeňačka)....dostala jsem se do finále jedné soutěže, takže pokud bych se některé z vás líbila nebo mi fandila budu ráda za hlasy. ;-) :-) Díky moc www.jana.prettywomancr.cz
Profilova fotka
ahoj jennyi, hlas jsem ti poslala moc ráda, moc ti fandím a držím palce! Jsi opravdu krásná mladá mamina! ;-)
Profilova fotka
tvojeslunko - koukám, že přibyla další várka foteček Deníska! moc hezky fotíte a Denísek se má taky evidentně hezky, jen tak dál, rodičové :-)
Profilova fotka
jennyi - už jsem Tvoje fotečky i Tvojí stránku viděla; moc Ti to sluší a přeji, ať se Ti stále daří; můj hlas si samozřejmě dostala ;-)
jennyi - moc ti to sluší a máš poslanej můj hlas. ;-)
ha24: držím palečky, aby to moc nebolelo a neotekla jsi. Hlavně, že nejdeš v tutěch vedrech.
Profilova fotka
dobré ranko, mám takovou malou prosbičku, hlavně na maminky a těhulky - dnes budu mít návštěvu, kojící maminku; chci pro ni jen malé pohoštění, něco zobnout, ale nejsem si jistá, co smí, co by ušlo a co je tabu (kvůli tomu kojení) chtěla jsem jen nějaké krekry, sýr, popř. ovoce, zeleninu... předem díky za radu
jennyi: Tak jsem ti také poslal hlas. Tak už se sem zase můžu normálně přihlásit. :-) Ještě jsme 2 v 1. :-D
jennyi: * poslala ;-) :-)
Profilova fotka
Dobré ráno! x-) Jak se máme? Já jsem malinko nastydla a mám rýmičku, ale jinka fajn. Víkend byl strašně moc krátkej...
Profilova fotka
pro tehulky: tak Radus - svedkyne konecne porodila - museli ji to vyvolat ale bylo to vcelku rychle akorat malej ma 4,30kg a 53cm takze je to kuus chlapa :-) jo a prej plzenska porodnice vyborny opravdu vrcholna spokojenost s veskerym personalem...
katerinakorbelova: Ahojky, tak já tě uklidnim, mně škrábalo v krku už v pátek. V sobotu to bylo ještě trochu znát, ale snad je to už OK. :-) Jinak mám šílenou bolest v kříži, mi to vystřeluje do zbytku zad a do nohy, tak tu pajdam jako Quasimodo. Sedet nedje, ležet nejde, chodit - to už vůbec nejde. No, ale včera jsem tu šůrovala byt, tak jsem teda trpěnla jako kůň. :-D Kači, mám pro tebe ještě nějaký kalendáříky, mám ti je poslat poštou? Nebo budu střádat dál a pak ti to dám najednou. x-) tarantulka: Jé, já jí to tak závidím. To čekání je děs. Jo a ona tedy přenášela? V kolikátý týdnu porodila? Jo a k tý porodnici. Před týdnem tam rodila kámoška, říkala mi, že je to tam OK, ale že fakt udělají vše nutné a pak už na tebe nemají moc času. Tak teda fakt nevim. Každej řekne něco jinýho. :-D
Tak se tu holky zatím mějte. Jdu něco dělat....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?