Menu Forum

Nevěsty v Plzni 2007

(Zamčená)
8. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katerinakorbelova (33 r.)
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
 vodový, Cik Cak od Algidy, moc dobrý
ale moc mě neochladil, jen mám zmrzlý jazyk emoticon
31. črc 2008 ve 13:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
Registrovala se 25. října 2006 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V kapli zámku Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
Registrovala se 25. října 2006 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V kapli zámku Kozel, Region Plzeň
 Tak jsme byli s Deniskem necelé dvě hodinky venku a chvilku spal a pak jen brečel, to se fakt už nedá. Kdybychom měli chládek aspoň doma, ale není předtím kam utéct emoticon
31. črc 2008 ve 13:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 11. srpna 2007
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 to víš to horko je úmorný emoticon
my tu máme taky hrozný horko,ale můžem utéct do sklepa
31. črc 2008 ve 13:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
silver
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na zámečku ve Spáleném Poříčí, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
silver
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na zámečku ve Spáleném Poříčí, Region Plzeň
 a co teprv kdybyste nosily batůžek na bříšku jako některý z násemoticon ..to se nám to fakt špatně kutálí, v tom vedru...a nanuky nepomáhajíemoticon)))
včera k večeru ale bylo už celkem fajn, po tom dešti...kdyby bylo chladněji celý srpen, tak bych se vůůbec nezlobila.
Kačko, kdy že to jedete na tu dovču?
1. srp 2008 v 08:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Dobřanech, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
 to mi povidej posledni tyden trochu zapasim s otoky kotniku - vapadala jsem dva dny jak slonice ale uz to nejak zvladam podchytit... a sedim v praci s nohama na stole emoticon a nikdo si ani nedovoli mi neco rict emoticon jo oli kdy te mam ocekavat?? Maruska uz to probrala tak uz mam vecicky doma tak sem pripravena...
1. srp 2008 v 08:47  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky.
Hlásím, že jsem tu, je to jen nouzovka, takže nemůžu dávat do textu ani smajlíky. Jinak mě to vyhodí jinam a to bych musela znovu psát celej text. Jinak než se sem doklikam, tak tu nadávám jako špaček. takže najednou napíšu co nejvíc.
Tak nového zatím není nic. Jen se kulatíme. Ta poslední měsíc a půl jsem přibrala 5,5 kila, což je slušný, né? Doktorka i sestra mi pořád říkají, jak porodím bez problémů, že mám dobře rostlou postavu a nemám žádný komplikace. Takže když do kontroly ve čtvrtek vydržím, tak mě už předají ke sledování do porodnice. Pak už se děj vůle boží. teď mě chytá takový to období všechno uklidit a tak. V pátek jsem pekla jednu buchtu s rybízem a dneska koláč se švestkama. A to mám chutě na bábovku a tak... emoticon. ještě tu mám nějaký žehlení veciček od tarantulky. Známí volají, jestli už se nám něco narodilo. Je to děs. emoticon
Vedra snáším úplně nejhůř, holt topim za dva. emoticon Ale tak to mají i ostatní těhule, strašlivě mi natékají chodidla. V noci sotva dolezu na záchod, přes den celkem dobrý, ale večer jsem hotová. Holt nosím skoro 11 kilo navíc.
Mudra mi odhadla, že malá váží asi 3,5 kilo, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Teď už jen opravdu čekám. Tak tu chci dorazit pár věcí, který by pak musel fofrem zvládnout manžílek, to bych nechtěla. Se už těší, jak tu naší maliu s kamarádama zapije.
Tak pro dnešek budu zatím končit, jdu spát. Jsem utahaná jako kotě. Zítra se ozvu. Snad tu někdo budete. emoticon
3. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Tak zdravím po ránu. Jaký byl víkend? my byli včera na výlete. Lovíme pomocí GPS tzv. poklady - CACHE. Jsou umístěné v podstatě po celém světě. tak jsem si tu dve nedaleko Plzně vyhlídli a odlivili. Je to sranda, pobíháte po lese nebo někde u cesty a tak a hledáte znamení na přibližných souřadnicích, které jsou uvedené na internetu. No a když se zadaří, tak si z té malé krabičky s "poklady" můžete něco vzít a naopak tam něco vložit. Pak se tam zapíšete pod svoým registračním číslem a nickem a doma to zapíšete do svého "seznamu odlovených cache". Jenže když se takhle někam vydáme, tak většinou poklad vidím já. No, včera jsem byli na jednom strašidelném místě v lese...vypadalo to tam fakt divně.....jsem o tom místě chtěla něco na netu najít, ale nepovedlo se...
No, ale nebudu vás tu dále zatěžovat...
4. srp 2008 v 07:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Kde jste kdo?
4. srp 2008 v 07:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V kapli zámku Nebílovy, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Ahoj holky,
Tak víkend nic moc.Zítra se chystám k doktoru,protože mám asi žlučník nebo co.A to jsme se chtěli podívat do Řecka,NO NIC U NÁS JE TAKY KRÁSNĚ .
4. srp 2008 v 09:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 fifistr: Ahojky, po dlouhé době se "vidíme". Tak ať ti to dobře dopadne. Byla by škoda do Řrcka neletět, viď?
4. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 ahojky holky,
víkend byl fajn, v pátek jsme natírali vrata a pak se šli koupat do lomu, kterej byl tak děsně studenej, že mě tam po druhý už nedostane emoticon , a večer jsme se krásně s Daníkem opili emoticon ,v sobotu jsme šli s partou hrát minigolf, což bylo super, dlouho jsem ho nehrála, a pak se šlo na předkolaudaci a předoslavu 30. narozenin k jednomo z těch kamarádů. Oslava probíhala v pohodě. Ale stalo se něco, co já nějak nemůžu rozdýchat, Danovi to nějak moc nevadilo, ale mně děsně - bylo nás 9, to je stejná parta jako jedem do toho Řecka (silver, odlétáme 17.9.), 4 páry + volnej kamarád. No tak jsme se bavili, popíjeli a tak a jsem si všimla, že jeden ten kluk nepije, tak jsme se ptala proč a on, že jedou domů autem (což mi přišlo jako pravda, nebydlí v Plzni), ok. No ale kolem 20.h se začli pořád nějak ošívat, že by se to mělo rozpustit, že už asi pojedou a blabla, my jsme samozřejmě překvapeně vrtěli hlavou, co blbnou, že to teprve začalo a pít se bude do rána a tak.. no a nakonec z nich vylezlo, že 2 páry se domluvily, že pojedou ještě ten večer k jednomu z nich na chatu. Vůbec nechápu proč. Bylo vidět, že oslavence to dost zaskočilo a asi i dost mrzelo (minulá oslava trvala od pátku do neděle). No a dorazili to tim, že toho kluka, co je singl, nutili a přemlouvali ať jede s nima. Jako bylo to dost trapný, pořád do něj hučeli a nás prostě úplně vynechali emoticon No nejel s nima. Taky nechápal, co blbnou...Já nevim, jestli jako pochopíte, co mi na tom vadí, ale prostě mě to naštvalo. Odjeli v půl desátý, což znamená, že tam přijeli v deset, no nevim, jestli jim to k něčemu bylo…
Tak jsem se vypovídala a snad už to strávím...
4. srp 2008 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
 No to mi povídej, emoticon
Jěnže já si myslím,že mě to z 90 % dělají nervy.Jo Kačí pošli mi do IP tvé číslo mobílku,abych věděla co se z tebou děje.Byla tu bez tebe pěkná nuda.Chyběla jsi nám. emoticon
4. srp 2008 v 09:59  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 v neděli jsme byli u maminky na obědě a pak byla menší oslava jejího svátku. Také jsme viděli video z bráchovo svatby, docela hezký, en některý pasáže byly zbytečně moc dlouhý, ale jinak jim to moc moc sluší emoticon
no a dnes jsem v práci, a tady je smutno, v sobotu nám zemřela finanční ředitelka emoticon
takže sem k nám každej chodí a pořád se ptá kdy, co , jak a naše sekretářka je z toho dost na nervy, takže jí raději chodíme kontrolovat, jestli je ok (ony se dost kamarádily). je to smutný.
4. srp 2008 v 10:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 fifistr, máš ho tam, ale teď mě napadlo, jestli jsi nemyslela/nespletla se antarres emoticon emoticon
4. srp 2008 v 10:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 kačí: To jsi teda měla rušný víkend. No a s tou oslavou, taky by mě to naštvalo, nebylo to rozhodně fér jednak vůči oslavenci a taky vůči všem ostatním, se kterými se jakoby na další jízdu na jiné chatě nepočítalo. Když už jste měli takovou pařbu, tak si neměli domlouvat nic dalšího. No, je to fakt nepochopitelný.

No a s tou smrtí fin.ředitelky - to je teda síla. Tak to tam hlavně zvládněte.
4. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Holky, určitě vám dám vědět, na koho mám číslo, tak se tu zpráva o stavu určitě objeví. U Andrejky to taky tak bylo. emoticon Nebojte.
4. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 no a mě teda překvapilo, že to Danovi nevadilo, já jsem o tom mluvila celou cestu domů, že to bylo divný a tak a on to prostě řešit nechtěl, že je to jejich věc a tak... no nic, jen jsem zvědavá, jaký to bude v tom Řecku. To se včera taky trochu rozebíralo, co se všechno musí vidět a jaký to bude a tak, a ty dva kluci, co odjeli, tak si plánují, jak budou celej tejden v lihu, přičemž jsem řekla, že my s Danem tedy určitě ne, že my chceme být fit a jezdit hned ráno na výlety a tak, a kluci se Danovi smáli, že je podpantoflák a že si to neužije, že by mě měl nechat doma a takový kecy, tady se mě Dan zastal, že to vidí stejně,ale stejně mě štvou. jako představa, že jsem v cizině a jediný, co budu dělat je pít místní pálenku a občas vylézt na pláž mě vůbec neláká... emoticon

ona ředitelka byla dost nemocná, minmálně půl roku nebyla v práci, byla tady asi před 6 týdny, ale opět zkolabovala a odvezla je záchranka, prý potřebovala transplantaci srdce a plic najednou...nechala tady manžela s 3 letou holčičkou (kterou si minulý rok adoptovali)
4. srp 2008 v 10:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 a kdy tedy hodláš rodit? emoticon
4. srp 2008 v 10:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Kačí: Tak to by mě teda štvalo, kdybych věděla, že lidi ze společný dovolený plánujou takovou pakárnu. No, oni vyhodí peníze, ale vy si to určitě musíte užít. Řecko je taky jeden z mých vestovatelských snů. emoticon

No, rodit hodlám každým dnem, ale jak je vidět, tak to tak zcela nezáleží na mě, ale na Lucince. To horko je hrozný, třeba dneska se zdá, že je venku příjemně, ale tady doma je stejně horko, tu sedím v letních obyč šatech a potim se jako blázen. No, jak jsem už psala, topim holt za dva, no. emoticon
Ale na druhou stranu si říkám, že můžu být ráda, že tam malá chce ještě být, protože plno holek ze srpna má už po porodu a ty porodní váhy jsou kromě dvou u všech ostatních pod 3kg, což je hrozný... No, my bychom měly mít přes 3kg. Jsem zvědavá, kolik nakonec bude malá mít.

Dneska jsem vstávala v půl 7, hospodskej naproti našemu baráku před hospodou bušil do auta nějaký´m kladivem, to se nedalo, tak jsem se docela probudila a už jsem nešla spát. Teď musím žehlit a pak si půjdu na chvíli schrupnout. emoticon
4. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
 marusko tak radus taky jeste neporodila... termin mela 25ho a zatim nic... tak treba taky mas jeste casu dost emoticon
4. srp 2008 v 11:42  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
 jo a s tema oslavama... peta byl na kamaradovo rozlucce se svobodou a prijeli sme tam asi v 6 a dva tam byli i s rodinkama uz od 3 a ja pak jela domu ze pak pro petu prijedu a ve dve uz mi vola ze oslavenec odjel zaplatil ucet a to vse uz asi ve 12 tak pak jeden z nich sel hned spat protoze mu bylo jasny ze dalsi piti uz by musel za svoje a dalsi sel spat za chvili tak tam peta zustal akorat s jednim tak si rek ze to nema smysl a chtel domu... taky dost divnej pristup ja kdybych si to takhle spojila i s rodinym vyletem tak vse co propiju nez dorazi oslavenec si pekne zaplatim a bylo by mi to blby kdyby ne a zase bejt oslavenec tak slavim a ne ze tam sedim a pak se zvednu a zdejchnu tak nevim a jeste se ani moc nestykaj teda poslednich par let urcite ne tak sem trochu nepochopila proc se vlastne tak nejak zvali... no nic nektery lidi jsou zvlastni...
4. srp 2008 v 11:50  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 No, ještě dodám, k té rozlučce, že na mojí to bylo podobné. myslela jsem, že to potáhneme do rána, ale byly tam i maminy od dětí a tak a dvě starší paní, tak ty odešly hooodně brzy. No, táhly jsme to s kamarádkama asi do jedný a pak jesli ještě na noční nákup do Tesca. Ale sranda byla.
4. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 teď jsem dožehlila zavinovačky a ještě tu mám hromadu pidi věciček a hromdu manžílkovo triček. emoticon Aspoň, že prší a je příjemněji. emoticon
Kačí: Máš dneska džíny a zavřený boty? Nebo bílou sukni? emoticon
4. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 tarantulka: Tak Radus si dává teda na čas. Hlavně, aby nepřenášela moc dlouho. To taky není moc dobrý...
A jak se máš ty?
4. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
 ja zapomnela ze mam dneska kompletovat nabidku... tzn jeste sem to nezacala ani cislovat a bude to mit tak 1000stran a to se to jeste musi nafotit a pak mam kompletovat jeste jednu co ale bude mit tak 50stran max a jeste asi v 17hod ma prijit truhlar ale to asi nestihnu tak nevim jak to vyresim ... peta prijede nejdriv v pul 6ty ale stejne by nevedel co mu ric protoze kuchyn mam na plancich ja ostatne jako vsecno takze tradicni nestihacka.. emoticon
a jeste volala SOS zdeni ze zelvicky nejak hodne vyrostli a nemaj co na sebe abych dorazila s bednou ze potrebujou ale ja nemam auto a absolutne nevim kdy emoticon
4. srp 2008 ve 12:39  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 ahojky holčiny emoticon
dneska sme se vrátili z chalupy, tak sem vyštavená, že vám to povím všechno zítra emoticon emoticon
4. srp 2008 v 16:29  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 ha24: Ahojky. Tak nám pěkně napiš, proč jsi vyšťavená. Na chalipě se má přece relaxovat.

tvojeslunko: To ti teda věřím, jaký máte vedro doma. My tu máme při těch vedrech skoro 29°. Je to děs. Ani se ti nedivím, že Denisek brečí. Pro miminka to opravdu není to pravé ořechové. No, jsem zvědavá, jak bude koncem srpna a v září. Já se zase bojím ošklivého počasí deště a tak...

tarantulka: jak jsi zvládla kompletování nabídky: jsi holka šikovná,tak snad Ok, né? emoticon

kačí: Švagr dneska s přítelkyní letí do Řecka, mají to jako Last Minute. Taky bych někam jela. Aleš mi pořád říká, jak se už nemůže malé dočkat, že se bude rád těšit domů a že si prý aspoň odpočine od práce. No, uvidíme.

fifistr: Hlavně žádný nervy. Jak jsi dopadla u doktora?
5. srp 2008 v 07:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
 tak kompletaci sem zvladla... byla sem tu do pul 6ty takze truhlare sem odvolala a doufam ze prijde pristi tyden jinak se ty kuchyne nedockame, kdyz sme skoncili tak sem byla uplne uvarena od kopirky a tady z toho horka a nohy sem mela zas jako konve a uplne me dodelal kolega kdyz mi zacal vykladat jak je utahanej a ze je toho moc atd a to se min tyden vratil z dovci... jen ja blbec sem tu furt a nemam bejt utahana protoze prej sem byla skoro 14 dni doma s tou nemoci.. jenze to bylo pred mesicem a on nemusi nosit prcka v brise no uplne mi vytocil... a kdyz sem prisla domu tak sem jen zbalila tasky s hadrama na prcky vymachala si nohy ve studeny vode hupla do auta a nemohla se vymotat z parkoviste protoze si me nejakej blb stoupnul za zadek s vozejkem tak sem musela rict petovi at mi vyjede a skoro sem se u toho rozbrecela a pak sem dojela k ses¨trence a ta tam chudak litala jako posuk protoze zelvicky uz zacinaj bejt pekne zivy a perou se a mrskaj se a prej ze sem blba ze jim tam takhle otrocim ze se na to nevy... protoze celou navstevu sem lezela na gauci s nohama nahore a pak sem dostala rohlik se salamem a nez je vykoupala tak sem tam skoro usnula... emoticon no ale aspon sem se vykecala a postezovala sem si takze domu sem jela docela v klidu ikdyz uplne hotova v pul 10ty ale asi to ve me stejne bylo protoze sem se probudila ve 3/4 na 4 a porad premejslela jak sou sobecky ze sef i kolega se ted vystridali na dovolenych a ja kdyz si ji chci vzit tak prej jako ze sem se snad zblaznila kdyz je ted toho tolik... no fakt mam chut se jim na to vy.... jinak uz sem dneska neusnula takze sem opravdu vyspinkana "do ruzova" emoticon asi budu dneska pekne protivna ale doslo mi ze delam akorat pitomce a jak rekla Zdeni nakonec to bude kazdymu jedno a stejne me pomluvej co sem stejne nedodelala nebo tak....
5. srp 2008 v 07:27  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 tar: No, na tvým místě bych šla marodit. Koukni na Olču, ta přece taky říkala, že by jí pořád šéf jen úkoloval a bylo by na ní hoto hodně. Tak to pořádně zvaž. Nemá cenu prďolku nějak stresovat. To dítě hodně brzy vnímá....
No a stou kuchyní to vidíte jak? Budete do porodu v bytě hotoví. emoticon
5. srp 2008 v 07:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 Dobré ránko emoticon
antarres, tak asi jsi ještě celá, že? Jsi asi ráda, že se vždycky zeptám, že? emoticon emoticon
tar, na tebe jsem včera mylsela, že kopírovat 1000 stránek je asi dost náročný pro netěhotnou, na tož pro tebe, se nedivim, že se pak cítíš strhaná! Jsem chtěla navrhnout, ať tě nechají chodit na míň hodin, ale jak tě znám, tak bys tam stejně zkejsla do odpoledne, takže se jim prostě na to vykvajzni a buď doma! A basta!
5. srp 2008 v 08:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.