Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
jen jsem zavolala jedné paní, která má na starosti jen ty kurzy - pošlu ti číslo do IP
ahoj Kačí, my se máme ospale - holčička od pěti řádí, tak mě ani nenechala dospat:-))
Profilova fotka
silver, já se mám také ospale, naše holčička - kočička řádila od půl 5 :-D Nevim, co to s ní poslední dobou je, ale prostě se vzbudí dřív než obvykle a blbne, leze mi po hlavě, lítá po bytě, dnes si sedla k mý hlavě a zírala na mě, což mě přivádělo k šílenství a nemohla jsem spát. Ale ty se můžeš kdykoli natáhnout, já bohužel ne. |-|
Profilova fotka
hurá sluníčko leze!
Profilova fotka
Ahoj Berušky, Vůbec nemám čas se za vámi dostat,což mě pěkně štve ]-( .Co Anterres? :-o Vůbec jí to poslední dobou nevidím.
Profilova fotka
fifistr, antarres má nějak zablokovaný přístup na stránky BRMS i MK, vůbec neví proč, nějak se to snaží vyřešit s adminy, ale zatim nic... ]-( :-(
Profilova fotka
Já myslela,jestli není v porodnici. :-) My máme v práci takový blázinec,že nevím kam dřív skočit.Už 2 měsíce jsem tu od 7 do 18 hodin,fakt síla.Nesejdem se příští týden na kávu?
Profilova fotka
já nemůžu, mám zaracha :-N
Profilova fotka
Cože máš?To jsi musela teda pěkně zlobit,myslíš,že to nespraví ani dobrá večeře? :-)
Profilova fotka
Si dělam srandu, sice jsem trochu zlobila, ale to už jsem si včera sna dostatečně vyžehlila. :-D Příští týden si zřejmě D. vezme dovču a bude na chatě a já jelikož nemám už moc dovči, tak budu s ním na chatě a dojíždět do práce autem nebo na kole, takže na randíčka nebudu mít čas nebo sílu :-D
Profilova fotka
jo a dobrá večeře by to možná spravila, ale u nás doma je kuchař D. :-N
Profilova fotka
Tak to necháme po dovče. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky nešel mi net až do ted. kačka: to sem moc ráda, že se jí líbily, určitě tam půjdeme ještě nakupovat, tak ti je zase přinesu ;-) jinak ty pohledy beru v jakýmkoliv stavu ;-) x-)
Profilova fotka
ha24, opravdu v jakémkoli? :-D abys nelitovala :-N
Profilova fotka
neboj nebudu ;-) budu moc ráda :-) a ty kalendáříky se mi tu určitě ještě někde válí asi na chalupě podívám se o víkendu ;-)
Profilova fotka
Dobrá ráno, jako nevíte, kde jsou ty tropická vedra, který v pondělí hlásili? Já totiž kouknu v pondělí na předpoveď počasí na celý týden a podle toho se řídím... takže když si myslím, že bude hezky, tak leje (a já mám samozřejmě bílé nebo světlé kalhoty) a když má být hnusně, tak mám džíny a je teplo :-p :-D Otázka za 1000 bodů, jak mělo být dnes? :-N ha24, tak se nějak domluvíme na předání pohlednic nebo to vydržíš do příštího srazíku? Já bych měla příští týden jezdit do práce autem, tak to můžu hodit k tobě, tedy asi, já vlastně nevim, kde bydlíš :-N a ještě jsem vás holky chtěla poprosti, jestli byste nebyli tak hodné a schovávali víčka od PET lahví, kamarádka je sbírá pro kamarádku a ta je sbírá pro nějakou mateřskou školku, která za to dostane nějaký penízky či co. Děkuji. Takže to shrnu, sbírejte mi: kalendáříky, propisky, pytlíčky od čajů, víčka od PET lahví ;-) pro Ha24 sbíráme: pohlednice, dinosaury a ještě asi něco, co si nemůžu vzpomenout |-|
Profilova fotka
jo už vím, ještě sbírá hopíky a dalmatiny :-D
Profilova fotka
Ha24, tobě přeju všechno nejlepší k narozeninám!!! Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, pohody, studijních úspěchů a prostě ať se ti vše daří a smůla se vám vyhne obloukem!!! ;-) x-)
Profilova fotka
Tak jsme si pěkně pokecali a já už musím jít domů :-D Přeji všem pěkný víkend!
Profilova fotka
ahojky holky x-) sem zpátky narozeniny sem přežila děkuju za přání ;-) kačka: koukám že sis mě nastudovala :-D víčka od pet lahví to je u nás taky pohodička, nějaké speciální? jj mě to stačí další sraz ;-) moc děkuju
Profilova fotka
všechny máme dovolenou? :-D
Profilova fotka
ahoj, já dovolenou nemám ]-( , ale mám práci ]-( , chci už jít pryč, je tu na padnutí ]-( :-D
Profilova fotka
kačka:aspoň nějaká živá duše :-D
Profilova fotka
ještě sem nenapsala že sbírám hlavní figurky z kinder vajec od svých 6 let :-D x-) trochu úchylný v mým věku :-D
Profilova fotka
čauky holky, jak se vede? Nemohla byste některá zařídit, aby zapršelo? My máme v práci jako v sauně :-| Je to děs, ještě že mám zítra volno...i když nevim, co budeme dělat, páč na výlet asi nepojedeme (kvůli tropům), tak jedině jet k vodě (což mě baví tak hodinu a pak se nudim a to nemluvim o tom, že se nechci nikde vystavovat vplavkách...). Ale nejlepší fór bude ten, že my máme jít v sobotu od půl 3 na minigolf, tak to bude pršet na 100% :-D
Profilova fotka
nikdo tu? já si chci pokecat, holký!
Profilova fotka
Ahoj holky, Kačko, máš pravdu, ty vedra jsou fakt úmorný, je to už děsný. My doma máme přes den 31 a v noci 27. Už aby se ochladilo. Ven chodím s malým jen dopol, protože pak se to nedá. Ale když přijdeme domů, tak tam máme taky jak v sauně ;-( to zítra, když máš to volno, tak se jeďte fakt někam vykoupat no a pak leda zalézt někam do hospůdky :-D.
Profilova fotka
ahojky holky :-) ty vedra nesnáším sem úplně nemožná :-(
Profilova fotka
tak jsem přišla z oběda a jsem úplně mokrá :-| v jednu si jdu pro nanuka, tak snad to do tý doby vydržím...
Profilova fotka
:-) tak jaký je nanuk? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?