Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Ahoj, platí zítřek. Od kolika nevim, já můžu nejdřív ve 4h. A kam taky nevim :-N Psala jsem Andrejce, aby mi napsala, jak to bude mít s dopravou a kde by se jí to hodilo nejvíc, tak uvidíme, snad se mi brzy ozve. Já vůbec nevím, do kolika budu moct, Dan nám něco naplánoval (nějaké překvapení) a mělo to být od 5h, ale po mém prošení,že se chci vidět s vámi dýl, řekl, že to zkusí posunout. Takže zatim nevim...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsme z Moravy doma. Kačko, já jsem ti včera psala, že se mi to zítra hodí a že se tam dopravím podle počasí buď pěšky nebo mhd ;-) akorát jsem blbec zapomněla, že na zítra máme domluvenou ženskou z pojišťovny a teď i čtu, že se ti to taky víc hodí ve čtvrtek. Nebylo by to teda lepší přesunout? Dejte vědět a když se vám to bude hodit jen zítra, tak já zavolám ty ženský, že zítra nemůžu. Moc se na vás s Deniskem těšíme. Pa
Profilova fotka
Ahoj Tvojeslunko a ostatní, jak už jsem psala Katce, tak ve čtvrtek jedu k našim do Rokycan, takže to nemůžu. Šlo by to i ve středu, ale to zas nemůžou ostatní. V kolik máte mít tu paní? Já třeba dřív než v 16 dorazit stejně nemůžu...
Profilova fotka
andrej, mně žádna zpráva nedošla =-)
Profilova fotka
takže to vypadá na úterý? =-)
Profilova fotka
nazdarek muzu utery i ctvrtek ale ctvrtek radeji ze nebudu nervni.. oba dny nejdriv v pul 5 cca.... nejradeji nekde ve meste treba zase lizalka... ale zalezi na vas do akropole se taky dopravim ikdyz je to trochu z ruky... ale zitra asi bude podle predpovedi zima na sezeni v zahradce.. a k lizalce je to zase hodne schodu aby se snesl kocarek tak to by chtelo neco prostorneho bezbarieroveho... treba tu kavarnu an klatovsky vedle lizalky tam je to z ulice a je tam dost mista akorat tam asi nevari jen dortiky nebo cross caffe u posty ale tam asi taky nevari nebo pizerka v solni do atria ale tam se to urcite musi objednat....
Profilova fotka
pizerka v solni je dobrej nápad, tam by se mohlo jít
Profilova fotka
tak v solní mají zítra volno, v nekuřáckém, na kočár udělají místo (prý), mám to zamluvit?
Profilova fotka
ja to beru kdyz to stihnu prijdu... solni mam rada na pizzu uz se tesim :-)
Profilova fotka
já to zamluvila, když tak můžeme zrušit ;-) takže zítra v pizzerii solní příchod mezi 16,00-16,30, OK?
Profilova fotka
Zberusko, má přijít právě v pět. Já ji jdu rovnou napsat, že teda zítra nemůžu. Kačko, to je divný, že ti to nepřišlo, protože já mám i doručenku, tak to nechápu. Pošlu ti to schválně znova. V Solní je to fajn a hodina taky vyhovuje. Doufám, že Denisek nebude moc řvát, když tam nebudu moc drandit kočárkem :-D.
Profilova fotka
A kolik se nás tam vlastně sejde?
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, napište v kolik byste dorazily, já jen abych jim to mohla upřesnit.
Profilova fotka
jde nás 6 - já, slunko + denisek x-) , tatantulka, zberuska, silver, ha24 (snad bude moct) :-)
Profilova fotka
no já můžu dorazit právě tak mezi tou 16 a 16.30 když to bude v Solní, tak to je pro mě trochu lepší - čas tedy nechám na Vás
Profilova fotka
já a ha24 tam budeme už v 16,00, tak, prosím, doražte taky co nejdřív ;-)
Profilova fotka
OK, budu se snažit
čau ženský, koukám, že tady je mrtvo:-) včera to bylo moc fajn. Kačí, dozvěděla ses co mělo být to překvápko co jsme tě o něj připravily? doufám že manžílek nebyl moc naštvanej... :-( Tarantulka: Tar, myslíš že bych se teda mohla zastavit už třeba v sobotu po o., nebo to ještě nebudeš mít ty všechny věcičky o kterých si mluvila? ...v noci se mi totiž zdálo, že nemám skoro žádnou výbavu, když Denísek se narodil malinkej..a po 3 měsících už nosí 68 :-) ..a já furt nakupuju 56 a 62 :-D
Profilova fotka
ahojky :-) silver:koukám že máš zajímavé sny :-D
Profilova fotka
čau holky, včera to bylo fajn x-) jsem vás ráda viděla! překvapení nevima a ani se ho nedozvim. Včera jsem přišla domů a Dan uklízel a hned mě ve dveřích seřval, že jsem měla být už hodinu doma a že je doma bordel a tak, takže jsme měli opět tichou domácnost (za celých 8 let jsme nikdy tichou domácnost neměli a teď ji máme asi už po 3. za pár dní :-( ) No takže jsem večer ještě žehlila a gruntovala. Fakt je D. na zabití, já nevim, jestli na vás žárlí nebo co, ale fakt je to na bednu... no a teď jsem znova nasr..á, ale ne na D., ale na banku, jsem minulý týden šla na pobočku s tim, že chci nahlásit změnu jména :-N a že zároveň neznám pin, prostě jsem ho zapomněla. Paní byla ochotná, vše jsme vypsali, za 10 dní si přijďte... No tak tam dnes volám, jestli jí tam už mám a prej že jo, tak se ptám, jestli si můžu přijít ji vyzvednout nebo mi pošlou pin domů a pak si přijdu s novým pinem a ona, že nový pin nepotřebuju, že mi jen obnovili tu starou kartu, takže pin je původní (ten kterej nevim). Jako fakt na hlavu, takže mi musí doobjednat nový pin, dalších 10 dní budu bez peněz 8-( no ale jinka se mám dobře :-D
Profilova fotka
jen chci ještě objasnit, že u nás tichá domácnost = asi 1 hodinu maximálně, takže to neni tak hrozný, ale normální to taky neni...
Profilova fotka
jo chlapi :-( asi trochu žárlí..... bych ho klepla :-) my na tichou domácnost nehrajem bych se zbláznila radši se pohádáme jako psi :-D
Jednohodinová tichá domácnost i "hádka o ničem" je úplně normální záležitost..přece bychom nechtěly chlapy, který by byli jako naše onuce a ani by se s náma pořádně nepohádali:-)))
Profilova fotka
to je pravda :-) jen mi přijde že dan si to bere hodně osobně :-p
Profilova fotka
ahoj Oli v sobotu uz bych to mozna mohla mit protoze Maruska rikala ze by mi to ev. nejak dopravila ale my jedem pryc tak spis az radsi ten pristi tyden at je to vic v klidu a marusku tak nehonim :-) a vetsi velikosti mam urcite si neco vyberes... a kdyz ne tak mas zase vylet :-)
Tar: jojo, tak to já počkám. včera jsem byla u kamarádky a tam jsem si "nahrabala" plnou tašku, takže to ted není tak akutní:-)) jo, ani si v úterý neříkala, kde chceš vlastně rodit?
Profilova fotka
asi taky v plzni jen nevim jak ste rikali¨ze ste se tam nejak nahlasovali???? ja to nejak neresim tyhle veci tak sem vzdycky rada ze me na neco upozornite... a jak dopredu se tam mam nahlasit??
nééé, nic se nenahlašuje, nejsme Praha:-) možná je to i škoda, protože tam pak můžeš přijet a oni mají STOP stav a pošlou tě jinam - ale na podzim až budeš rodit ty, tak už určitě takovej boom nebude. "Jinam" bych jela určitě do Rokycan, tam je to moc hezký.. ale tak jako tak tam prostě nejdřív zavoláme, abychom nikam nejeli zbytečně:-) jinak, ve FN dělají i nějaký kurz - Maxi lekci kam můžeš jít i s manželem. my bychom tam měli jít někdy v srpnu, ale zatím nevím kdy..mají se ozvat.
Profilova fotka
aha takze ale uz si si tam neco jako zjistovala kdyz te budou volat na maxi lekci?
Profilova fotka
čau holčiny, ha24, tak jsem našla nějaké pohledy, ale... některý (většina) jsou použitý = adresa, text, známka, razítka..., chceš i ty nebo jen čistý (neříkám schválně nový, páč nový nejsou, jsou několik let starý, ale zachovalý, některý mají tedy tu bílou stranu trochu zažloutlou :-N , ale jinak celkem v pořádku). Napiš mi v jakém stavu mají být :-N :-D Děkuji a maminka ti moc děkuje za ty kalendáříky (ty 3 nejhezčí si dala na ledničku, páč se jich nemohla nabažit :-D ) no a jak se jinak takhle po ránu máte?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?