Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Na Bathory jsem taky chtěla jít - kolegyně z práce teď svolává hromadnou akci, takže asi po tom, co jste tady film chválili, půjdu. Od jiné kolegyňky jsem slyšela, že film prima, jen se tam prý moc nehodí postavy, co hrají Polívka a Mádl.
zberuska: Ahojky,tak ono to těhulkování taky časem přijde, nebo už taky plánujete přírůstek? :-D
Tak Kačí: dneska jsi měla džíny a vidíš, jak to nakonec s počasím dopadlo? ;-) Je to parádička, né? 8-) A navíc máš za chviličku padla. :-D :-D :-D Tak přeji hezké odpoledne s kamarádkou u vínečka. ;-) :-)
Profilova fotka
no, teď se spíš bojim, abych po cestě nezmokla :-D mějte se krásně a zítra ahoj!
Profilova fotka
Holky, tak jsem psala Andrejce a příští týden může kdykoli mimo pátku! Kdy můžete vy? Mně je to jedno, já můžu kdykoli. :-) Ha24, Zberusko, Silver - můžeme koupit nějakou bundičku pro Deníska (vel. 68), takže kdybyste některá na něco hezkého narazily, dejte vědět ;-)
Profilova fotka
já taky v pátek nemůžu :-) to budu oslavovat svůj další rok :-D tak jo tak já se podívám :-)
Profilova fotka
jo tak já vlastně nemůžu v pondělí, máme výročí :-N :-D jdem na večeři x-) halóóóó je tu někdo?
Profilova fotka
jé to je hezký x-)
Profilova fotka
no a ještě jsem teď zjistila, že ode dneška do 23.7. je v cinemacity vstupný 90,-Kč, takže bych ho chtěla to pondělí dotáhnout na Bathory, tak uvidím, s jakým ohlasem to přijme :-D
Profilova fotka
a jestli jsem to dobře pochopila, tak ty budeš mít narozky? a kolikátý vlastně? a už víš, co dostaneš? :-D
Profilova fotka
21 :-D já už asi nedosttanu nic :-D
Profilova fotka
tak jeslti na to pudete, tak mi řekni vašek na to taky chtěl ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
dcera kolegyně na tom byla a říkala, že je to dobrý, sice trochu krvák, ale jinak pěkný ;-)
Profilova fotka
na Bathory vyrážíme v úterý, od 19.15 a vstupné je 99,- - to se musí využít ne? (těch standardních 139,- se mi zdá za kino dost)
Profilova fotka
mně se zase moc nehodí pondělí, takže kdykoli úterý, středa, čtvrtek jak jste na tom ostatní? (na bundičku bych se mohla jít podívat až tak příští týden)
Profilova fotka
ahojky zberuško x-) jestli půjdete do cinemacity v plazze, tak tam je vstupné 90,-Kč na vše od 17.7. do 23.7. ;-) Psala mi Maruška (nejde se jí připojit na BRMS :-( ), že by se jí nejvíc hodila středa, musí do Plzně kvůli cvičení, tak by to vzala jedním vrzem :-D Tak navrhuji středu ;-)
Ahojky, já bych (vzhledem k tomu, že mi v úterý odpadlo cvičení) docela preferovala úterý, ve středu mám v práci něco jako rozlučku... v ten úterek bych mohla klidně od 15,30 nebo 16h, to záleží na pracujících. jinak, zberuško, v úterý mají v Olympii sice filmy za 90kč, ale na vybrané hity se to nevztahuje - zejména na Bathory.. byli jsme na tom ten minulý úterek - a klasicky, za 139kč. možná to ale bylo tím, že to byla ten týden premiéra.. no nevim, ještě si to ověř.
Profilova fotka
aha, a v tu středu bys silver tedy nemohla ani nějak na chvíli? tak já teď nevim, antarres psala, že může jen ve středu (to cestování už pro ní není :-D ) tak babo raď =-)
Profilova fotka
ja mam v praci jednu velkou zakazku a tzn ve stredu sem tu do noci takze to urcite neprijdu takze ja jedine v utery nebo az ve ctvrtek to uz muzu urcite... takze to nejak promyslete.. ale na me se neohlizejte ve ctvrtek budu uz uplne v klidu ale ten ste nikdo nenavrhoval tak nic v utery nevim no to bych mela stihat jit z prace normalne ale nevim muze uz se to zacit kompletovat v utery ikdyz asi ne....
Profilova fotka
jo jinak poradim vcera sme kupovali kamaradce neco na mrnouska v jednom butiku v plaze az nahore je detskej obchod maji tam moc hezky vecicky a ted maji prijemny slevy tak se to dost vyplati a muzete toho koupit vic :-)
Profilova fotka
Holky, tak maruška se domluvila s andrejkou a uvidí se spolu ve středu až pojede ze cvičení. Tak teď se musíme domluvit my!!! Úterý nebo čtvrtek????
Profilova fotka
tak kolegyně už lístky rezervovala a cena jí vyjela opravdu těch 90,- - to je super
Profilova fotka
mně to je jedno, ale možná by byla prima to úterý - zůstala bych v Plzni a pak šla rovnou do toho kina takže já jsem pro úterý (ale stihneme do té doby něco koupit?)
Profilova fotka
tak to bude úterý, to asi všem vyhovuje :-) Bundičku koupíme v neděli nebo v pátek, je jedno která, mobil na sebe máme, takže až zaplatíte, dáte vědět, abysme neměli pak dvě :-D
Profilova fotka
Tak oprava na Ha24 kontakt nemám! Prosím napiš mi do IP tvůj mobil, díky! ;-)
Profilova fotka
Hm, tak já jdu domů, tak doufám, že se do pondělí nějak domluvíte :-D Hezký víkend všem! x-)
Tak to úterý, od půl čtvrtý jako minule? Kolik nás vlastně bude na ten dáreček ..a kdo všechno? jo a Maruško (doufám že zprovozníš připojení) jakou má vlastně Denísek velikost?
Profilova fotka
ahojky, omlouvám se včera mi to nešlo tady vůbec nahodit já sem na bundičku, kačka a pak už nevím :-) a ta vel. je 68 maruška to sem už psala ;-) nemám ten týden tak jednoduchý jak sem myslela dostala sem nějakou práci a tak, to úterý bych mohla přijít ale moc se mi nelíbí :-| chtěli sme jet do karlových varů, byla sem tam jednou v životě :-( ale jestli úterý vyhovuje všem tak já to zkusím domluvit aby sme se brzy vrátili a kam že to jdeme? pro mě je akropolis z ruky, já vím sem hrozná:(
Profilova fotka
čau holky, já se omlouvám, ale nešlo by to přehodit na čtvrtek? Já vím, že jsme už domluvený, ale Dan něco naplánoval beze mně a já bych to úterý mohla jen tak na 3/4 hoďky... ;-( napíšu vám i sms... jinak vám přeji hezký nedělní večer :-N
Profilova fotka
tak asi platí to úterý, že? nějak si nejsme jistá místem a časem - zase Akropolis a zase 15.30? (to je pro mě dost brzy :-( ) Ty tedy, Katko, můžeš od kdy do kdy?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?