Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Jsem všechny věci, který mám doma a měla jsem je na webu dala pryč.... :-D
a taky vim, že v tom tescu měli i kalhotky pro těhotný
Profilova fotka
no me ted bricho strasne narostlo tak mi skoro ze dne na den nejsou dvoje kalhoty tak mam omezeny modni vyber a uz budu muset nekam vyrazit neco poridit a me se taaaak nechce... porad sem si tak nejak rikala ze zatim to jde a ze pak mam jeste takovou satovku a ta je na fakt bricho a vypadam v ni jak tank takze sem si rikala ze jeste pocka ale ted je na ni skoro zima.... jo ale jak je zima tak zase muzu pekne nosit ty svoje sileny slusivy kompresivny puncosky a neni mi vedro :-) jo vcera sem si taky sla vybrat nejaky nahradni brejle ale je to des obroucky meli slusny za 2500 to je pohoda to uz je pro me normalni cena ale zdrazili me skla tak ted kdyz nebudou uplne tenky tak budou za 4tis a kdyz bych chtela ty tenci tak za 10tis a to je sileny tak asi zase zvolim ty levnejsi stejne plus obroucky to bude darda....
tar: Já loni dávala za brýle 6500, jsem myslela, že padnu, ale vydrží mi, protože je nemusím nosit pořád. :-)
jdu dělat oběd - houbové řízečky s brambůrkama a zeleninovým salátkem. Mňam, to si dáme. :-D
Profilova fotka
ty brýle sou drahý to je fakt, ale potřebovat je potřebuješ...tak ti nic jinýho nezbyde :-| maruška: i ty jedna šibalko :-D
Profilova fotka
no ja musim kazdy cca 2 roky koupit novy a ono kdyz to sectes tak me sice prispivaj na skla pri mejch dioptriich to je 1200 ale ty skla stoji 4tis v tom horsim provedeni a to to jeste nema antireflex apod a obycejnejsi skla uz mi ani do obroucek nenarvou tak jina levnejsi volba neni a ty obroucky ty posledni zatim drzi (vetrinou se mi za ty dva roky oprejskala barva) ale s mimcem potrebuju dvoje protoze vim ze segre Julda brejle zvohejbala protoze se na ne porad sapala... a pri kojeni ji za ne porad tahala no des nejak se jim to potvurkam libi :-)
Profilova fotka
to uz rostou houby???? ja si rano cestou do prace zrovna rikala ze je takovy jako vlhk ze by to mozna chtelo zkusit zajit na nase mistecka... je to ja asi prijedu :-) jo dneska se tata vratil z dovci tak volala a protste sem mu musela rict ze to bude adelka a ten jasal ze mi malem upadlo ucho :-) prej rekni ze je to zlabecek vid ze jo rekni nebo okamzite volam do prace sekretarce co to je ja to do pondeli nevydrzim..... a pak hura je to zlabecek :-D sem mu to chtela rict az v pondeli ale to fakt neslo :-D
Profilova fotka
no s těma malejma si užijte a s brejličkame, dvoje budou málo :-D
Profilova fotka
holky vyste děsný, člověk si odběhne na oběd a vy tady prokecáte 2 stránky
Profilova fotka
tak kdy uděláme ten sraz? :-N x-)
Profilova fotka
no tak holky navrhujte a já budu šrtat dny :-D přes ty prázdniny je to naplněné...tak šup šup :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
v pondělí ? :-D
Profilova fotka
to by šlo :-D
mně by to asi taky zatím vyhovovalo - takže 14.7.? :-D
Kačí: To víš, když se tu někdo objeví, tak to pak jde samo. :-D :-)
Akorát slunko nic no, tak je teď s klukama na Moravě u strejdy. Tak snad se s ní do porodu ještě uvidím. :-D
Holky, tak to tu nějak proberte, ten srazík. Já si jdu chvíli schrupnout a pak tu mám ještě nějakou práci, kdybych si schrupla až navečer, tak práce bude stát za prd a večer bych byla tak zralá jít rovnou spát. Se chci dívat ňa seriálek. :-) Tak zatím pa, kdybych se sem nedostala než půjde Kačka z práce. :-D :-D :-D
Profilova fotka
No tak už jsme tři ;-) :-)
Profilova fotka
tarantulko vyjádři se taky laskavě a nedělej, že makáš :-D
Písnu silver mail, nějak nestíhá sem chodit.
Tak jsem jí napsala, ale nevím, jestli mi odpoví nebo jestli se objeví tady. :-D Tak uvidíme. x-) Dobrou....
Profilova fotka
díky, zrovna jsem j chtěla taky napsat ;-)
Profilova fotka
tak zatim nic =-) :-D
Profilova fotka
jo to by slo...
Profilova fotka
mam tu novou kolegyni co me bude zastupovat tak obcas ji musim taky pridelovat praci ale jinak tim padem jen sedim a dozoruju a porad teda jim ... to je hruza za chvili budu jako koule.... jeste ze existujou tresne a podobne drobne ovoce ze tu sedim koukam jak pracuje a uzdibuju ovocicka :-)
Profilova fotka
tak to by bylo fajn, kdybysme se viděli x-) já letím domů do peřin (doufám, že to přes víkend vyležím a v pondělí budu fit...) tar, ty hlavně ty třešně nezapíjej mlékem nebo tak podobně, to by se malý asi nelíbilo :-D papapapa
Zdravím po ránu. Jsem se chtěla zeptat, jestli by se vám spíš nehodilo úterý. Já bych totiž v úterý se srazíkem spojila ještě jednu akcičku. Nerada bych byla v Plzni každý den. Už na to prostě nemám. :-N :-D
Tý jo, tak už máme další srpnovou maminku v nemocnici. A to měla mít termín ještě o týden dýl než já. :-N
Profilova fotka
Ahoj, tak já můžu klidně i v úterý x-) takže Maruško, aby si nám neporodila, tak máš zakázaný sex, palivý věci a vše, co by vyvolalo porod. Jasný! ]-( Tě chci ještě vidět celou! :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?