Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ahoj, já jsem nemocná, mám rýmičku a bolí mi v krčku a očíčka a nemám náladičku |-| chtěla bych být zavrtaná v postýlce s naší kočičkou a s mojím Danečkem :-D
na mě dolhá předčasná deprese z ceny svatby |-| :-D
Profilova fotka
skaf, asi budeš muset chodit na brigádu, jinak se nevdáš :-D
Kačí: Jé, tak to je mi líto. A jsi tedy v práci, jo? :-( :-D skaf: Ber to tak, že je to jednou za život. S tím asi nic nenaděláš, všechno je hodně drahý, no... :-N
Profilova fotka
my sme si tenkrat svatbu spocitali predbezne na 65tis a nakonec jak se to tak behem celeho roku postupne porizovalo tak se to nejak rozlozilo ze sme to ani nepoznali a mozna ani tolik neutratili... a nechali sme si v obalce vsechny penizky co sme dostali na vanoce a pak sme za ne koupili prstynky.... vim ze vyzdoba vysla asi tak na 1500 (kytky sestrenka tak nejak naskupala co se kde naslo, a ostatni bylo z ikei apod) kytky cca na 3tis, saty cca na 7tis, boty nosime tak to nepocitam, prstynky cca na 6tis, restaurace s velkym diskem asi na 25tis vc. rautu, zakusky ani nevim to nejak platila mami a tchyne to fakt nevim, vysluzky nebyly, a saticky pro druzicky to nejak si zaplatili holky sami (teda jejich mamky) jo a uces i liceni celkem cca 700kc, a dort asi 2tis, oznameni vlastni tvorba a protekcni cena v tiskarne cca 700 i s obalkama. A vic nejak nevim co sme tam jeste pocitali mam to nekde v bedne ale ted jedinej rozpocet kterej mam po ruce je ta nase prestavba :-) :-D
Profilova fotka
jj, jsem v práci. Nejlepší je, že mám hlad, ale jak mi bolí v krku, tak mi bolí, když polykám, tak nevím, jak se najím... 8-( ant, moc hezká fotečka x-)
Jde na mě nějaké spaní, takže si asi po obědě trochu schrupneme. Jsem dneska vstávala kvůli doktoru už v půl 6. To je pro mě hrob. Já jsem zvědavá, jak budu zvládat to vstávání v noci, ale ono to pak s mimi bude o něčem jiném. To si myslím, že budu na nohou na to tata. :-D
no jako už je to spočítáno na víc jak 60 litrů a to se mi teda zdá celkem mazec kači, kde jste kupovali ty prstýnky, to je pěkná cena
Profilova fotka
taky koukam co se to tady hlasi za novou stabajznu :-)
Profilova fotka
skaf, my jsem je objednávali přes net a teď hned nevim, jak se to jmenovalo, vydrž, najdu :-N
No no, ale holky, vy toho naděláte.. :-D :-D :-D Změna je život,né? :-D :-D :-D tarantulka: Teda, ženská, tebe sehnat, když s tebou potřebuju mluvit, to je teda umění!!! Nevyměnila jsi mobil za pevnou linku? :-D :-D :-D
Profilova fotka
my mame prstynky ze salonu jako saty tzn Michelle na namesti rep. a ja mam i s kaminkama a porad drzi uz je to vic jak rok a nosim ho porad...
Článek se načítá
tarantulko, a kolik jste měli lidí ?
Profilova fotka
ne ]-( ale ani nevim jak je to mozny byla sem ve meste kabelku porad na ruce a vecer sem zjistila ze manzel uz 3/4hod ceka na parkovisti aby me mohl odvezt domu a marne mi vola a ty taky :-p uplne jsem se zapomnela nevim nic sem neslysela... jo a koupila jsem si bavlnenou koj. podprdu za 85 v kauflandu v tom kramku hned naproti vchodu.. dobry ne???
Jsem celou dobu během nákupu měla tu věc v košíku a když jsi se neozvala, tak ji nesla Aleš zpátky. No a to během hodinového nákupu asi 3x hlísili, že v objektu došlo k požáru a že lidi mají odejít, tak všichni letěli k pokladnám a pak se rozhlasem omlouvali, že to byl planý poplach. :-D Ale bylo v krámu krásně volno, nikdo nikde nepřekážel s vozejkem....no nádhera. My jsme jako nakupovali dál, protože při pohledu na velmi klidné doplňovače a doplňovačky zboží naám došlo, že se nic neděje.No, zážitek nad zážitek. :-D :-D :-D
a za kolik byla?
Profilova fotka
maruška: mám dvě zk v srpnu docela těžký :-( koukám nová fotečka :-) hezká
Já jsem moc ráda za ty z Makra, protože jsou fakt z pevnýho matroše, já kupovala za 430 :-N ve zdrv. potřebách a to je jak síť. No, ale když nic jinýho není, tak co má člověk dělat. Hlavně, že je všechnoi tak drahý, ale pořádnou věc člověk prostě nesežene!!! ]-(
no jo, mám 3 v zásobě, který obměňuju. :-D
Profilova fotka
na obede asi 28 a bylo nejak polivka, jidlo specialita, nealko, alko, kava a pak prisli kamosi a to nas pak bylo asi 50 nebo mozna trochu min a byl rautik, nealko, vino, pivo... tvrdej sme platili jen co sme my dva obednali nebo nase rodicove.... ale spis zvali lidi nas dva takze to platili vlastne hosti a u nas je tenhle system tak nejak uz zabehlej tak nikdo asi ani nic nenamital.... jo jeste sme meli D.J. tak ten stal asi 1500 nebo 2tis uz nevim a ten mel sebou kamarada a ten nam nakonec vozil tak jeste dostal asi 500 a dostali velkou vysluzku... (co zbylo a zbylo toho hodne :-) tak to sme pak jako rozdavali jako vysluzky a tak
Profilova fotka
skafandrik: my měli asi 23 lidí a nejvyšší položka byla hospoda za 7000 ale my to měli přes známé :-p a pak prstýnky za 6000, šaty za 3000 a pakpoložky které nebyli víc jak 1000- malovánií, hudba, účes, chtěli sme malou a měli malou ;-)
Profilova fotka
jo a jídlo na večer dělala moje maminka :-)
Profilova fotka
stala 85kc a pak meli jeste trochu jiny matrose asi celkem 4 druhy od 85kc do 155kc a vsechno bavlna plus elastan... no uplne stejny jako sem treba mela od sestrenek a pak mam jeste cernou krajkovou za 89kc myslim z tesca z vyprodeje tak asi si jeste nejakou koupim v tom kauflandu protoze v tom stejne zadnou krasu nenadelam tak je to jedno a ty bavlneny muzu hodit do pracky a za ty prachy...a pevny jsou taky...
Jsem si chtěla jít vyfotiti břušek, ale zapomněla jsem, že si vzal dneska manžílek přístroj do práce, prý bude fotit kluky na web - jako kolegy. :-D
Profilova fotka
myslím že se to dá udělat levně a dobře :-) výzdobu sme si taky až na hospodu dělali sami-balonky, svíčky, ubrousky a vypadá to pěkně :-)
děvčata, já se debaty o rozpočtu neúčastním, protože jsem to skaf už všechno psala asi minulý týden. :-p :-D
Profilova fotka
maruška: a ty už máš zase albíčko nebo ne? :-p
náhodou cena neznamená, že je to nekvalitní, teď maj v tescu velký slevy na spodní prádlo, plavky, noční prádlo, maj tam suprový košilky za 51,- a odpoledne si asi pro jednu nebo dvě zajdu, protože nemam ráda na spaní moc teplý věci a jiný snad ani nemam
no, mám pořád ty dvě, tam vždycky do jednoho šupnu bříško a pak ho dám zase pryč. Kdo chce se podívá, kdo ne, má smůlu... :-p :-D
Profilova fotka
aby sme si bříško prohlédli :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?