Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
antarres, měj lva, ti jsou dobří :-D
Profilova fotka
a asi osu tu lvíci aspon dva tak pozor :-D
:-D No, těžko říct, který znamení je lepší. ;-) :-D :-)
Holky, dneska jdeme na večeřičku tam, jak jsme měli svatební hostinu. :-D :-D :-D Tak už je to rok a 97 minut, co jsme si řekli ANO. :-D
to to letí a ještě chybí asi 362 dní a řeknem si ho my :-D
Profilova fotka
:-D skaf tak to tedy moc moc gratuluji k datu x-) což mi připomíná, že jsem ten svůj rozpočet svatby ještě nenašla :-N možná ho má nová švagrová, se poptám. my máme výročí už za 14 dní x-) a koupíme si jako dárek, že jsem to spolu vydželi, nějaký čupr drup gril na chatu :-D
kači, to je jedno, my stejnak tk nějak pořád tápeme mezi několika variantama, máme tedy zamluveé jedno místo včetně restaurace, ale možná to ještě přehodnotíme
No, co se to tu děje? Ani Kačka tady není??? ]-( :-( |-|
Konečně je trochu chladněji. :-D Tak včera jsme byli na báječný večeřičce v místě hostiny. :-D Jsme od pana majitele dostali výborný moučník jako pozornost podniku. :-) Hezky nás tam personál přivítal. x-)
Profilova fotka
ahoj jsem tu, ale něco dělám a nebaví mě to :-| to je dobře, že jste si večeři užili x-) to si vás pamatovali? to je milý :-) já bych si taky dala něco dobrého k jídlu...
Tak já dneska žehlím, takže sem taky vždycky jen nakouknu. :-D
antarres, v tescu maj slevy na hadříky pro mimina
Článek se načítá
Profilova fotka
marusko tak mam zase doma nejaky hadriky snad se o vikendu dostanu k tomu abych to nejak probrala... co si necham a tak ale uz mam dva ty zimni vaky nebo jak to nazvat na holcicky do autosedacky a proste vsechno fakt neuziju ... segra mi poslala taky dost veci po malej ale neco jsou takovy divny kusy tak to ji asi vratim a jeste si neco vyberu od zelvicek ale stejne jeste zbyde tak to promysli kdyz by se ti neco hodilo tak ja to asi jeste nafotim co mam a dam to pak do toho alba na konikovi...
skaf: Jo, já vím, koupila jsem tam pytel na spaní. A malých věcí mám už plno, takže teď už asi nic moc nebudu kupovat. :-D
Profilova fotka
Dobré ránko x-)
Profilova fotka
tak pozdrav asi nestačí, aby sem někdo přišel... tak co vám napíšu? =-) umíte se někdo modlit nebo ovládat počasí? :-N jsme dnes chtěli jít na hrákulu (na piráty z karibiku), ale nesmí lejt. mohl byste to někdo zařídit? :-D :-D a taky potřebuji vymyslet nějakou činnost pro mé neteře (7 a 9 let), moje mamča je tento týden hlídá a já tam chodím odpoledne za nima a už nevím, co s nimi dělat, pořád kreslíme (na papír i křídama na chodník), čteme, pouštěli jsme draka, byli na procházce, na houpačce, na zmrzlinu půjdou dnes s mami... já už nevím, čím je zaměstnat |-| tak sem s nápady a návrhy ;-)
zdar :-D kači, tak třeba nějakou společenskou hru je nauč, prší, kvarteto, dámu, člověče, carcassone, cokoliv prostě, nebo můžete skákat gumu třeba :-N :-D
můžete batikovat trička, malovat na sklo, jestli ty věci na to máte, aspoň by se něco novýho naučili nebo plést náramky z bavlnek, to by je mohlo taky bavit a byl by od nich pokoj :-D
Profilova fotka
ahoj skaf, no tak kvarteto hrajem, ale to je tak ne chvíli, pak mě to nebaví :-N dámu, carcas by asi ještě nepochopili skákat gumu je náhodou dobrý nápad, jen nemám tu gumu, asi jí koupím batikovat trička a malovat na sklo s nima tedy rozhodně nebudu :-D to by asi dopadlo špatně :-D plést náramky z bavlnky už neumím |-|
tak si půjč knížku v knihovně na to
Profilova fotka
:-p :-D na to nemam čas ani chuť
Profilova fotka
mně by úplně stačilo,aby nepršelo a mohla jsem je vzít na prolejzačky :-) nejlepší je, že moje máma jim slíbila, že se svezou mašinkou do zoo a zapomněla jm říct, že do zoo s nima nepůjde :-N takže očekávám, že s nima do tý zoo někdy zajdu,ale nevim kdy, což mi docela mrzí :-(
Profilova fotka
ahoj holky no kačkko počasí fatk jako neovladávám |-| ty prolejzačký sou dobrý :-) ta guma taky ani to nemusí být ani úplná guma ;-)
Profilova fotka
tak mi dan volal, že na hrákulu nejdem, prej je to na něj dlouhý. mi naštval. jsem se těšila. to si neuvědomil dřív, že se mu nechce jít? ]-( :-p
Profilova fotka
je to chlap ;-) ta věta zahrnuje úplně vše :-D
Profilova fotka
má štěstí, že venku prší a je zima, takže bych to asi odmarodila :-p
Ahojky všem, já se omlouvám za dnešní neúčast v diskusi, ale mám plno práce a za chvíli frčíme na nákup. Musíme ještě koupit lampu k postýlce, takovou, jak svítí nahoru a dá se intenzita světla regulovat. Snad jí seženeme. No a pak mají v Marku akci na kojící podprdy, tak se tam chci kouknout a při té příležitosti ještě nakoupíme jídlo a pití do zásoby. :-D Jinak malá kope jako o závod, břicho tvrdne stejně, jako každý den. Dneska jsem měla příšerný sny, jsme si přivezli malou domů, vykoupali ji, ona usnula na přebalováku, tak jsem ji tam nechali a když jsme se vrátili, tak tam nebyla a nemohli jsme ji najít po celým bytě. :-N Jsem v tom snu byla z toho vyřízená. :-D :-D :-D
Tak dneska se tu zase lenoší? :-D :-D :-D
Profilova fotka
asi jo na mě dolehla deprese z učení takže já moc zábavná nebudu :-)
To zmákneš. A jak to deprése :-D , vždyť už teď zkoušky nemáš, né? x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?