Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
no, kvůli té bouřce.
Profilova fotka
jo holka to bych rada...
Profilova fotka
Tady je teda pěkná bouřka, blesky lítaj, hromy bijú a prší a prší :-D Já také nemám deštník a mám čerstvě vypranou bílou dlouhou sukni....jak pak asi bude vypadat až dorazim domů =-) :-p
katerinakorbelova: No, tak vždyť jedeš stejně busem, né. :-D
Profilova fotka
ale na bus musím nějak dojít, né :-D :-D
No jo, ale tak to já zase nevím, jak to máš k busu daleko. :-D
Profilova fotka
peta: už víš jestli je miminko on nebo ona? :-)
ha24: A já už to vim :-p , a nepovim :-D , ať se vyjádří sama Péťa. :-D
Profilova fotka
a ja uz to taky vim a tak hadejte co by to tak mohlo bejt :-D
Profilova fotka
holčička? :-D
Profilova fotka
maruška: a jak to že to víš? :-( :-)
ha24: No, protože mi to Péťa dala vědět. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no to je hezký |-| trefila sem se? mě volala a řekla mi prd :-|
Profilova fotka
no kdyz sem volala tobe tak sem to jeste nevedela :-) napovim tatinek mel velkou radost, babicka byla sklamana a mamince to z praktickeho hlediska prijde jako ta spravna moznost :-D
tarantulka: Tak aspoň budeš mít od sestřenky pravidelný přísun věcí. :-D
tak co to teda bude? :-N =-)
Profilova fotka
holcicka asi Adelka, nebo mozna jeste Nelinka uvidime... nechtela ukazat ale nakonec se nechala ukecat :-) a co se tyce oblecku marusko urcite zbyde na vsechny neboj Segra, Marketa, Zelvicky to mas vsechno 2x a jeste druha sestrenka takze i na tebe urcite zbyde az az :-)
Jé, z to jsi hodná, mamka zrovna včera říkala, že asi budu mít s věcičkama od tebe konec, když taky čekáš holčičku. :-D ;-) :-) Tak jsem jí říkala, že nevím, že se uvidí. x-)
Holky, my dneska frčíme naposledy k rodičům do Žatce, takže se s váma pro dnešek loučím, ještě jdu balit věci a pak frčíme. Tak přeji hezký víkend. :-D
Profilova fotka
no tak gratuluju :-) aspoň mám odhad :-D
Profilova fotka
čauky holky tak zkouška v pátek byla za jedna x-) cesta vlakem tak za tři až čtyři ]-( výlet s maminkou za jedna, i když mi už z ní bolely uši, ona tu pusu nezavře ani na dvě vteřiny :-N (ona jela se mnou do Chebu na zkoušku a pak jsme se courli po městě, najedli, napili :-) ) víkend taky za jedna, možná malé mínus, páč jsem musela pracovat :-p tak jaký byl sraz, byl-li nějaký? a kdo se mnou půjde tento týden na kafe? ;-)
Profilova fotka
tarantulko, Adélka je moc hezké jméno, to jste vybrali dobře x-)
katerinakorbelova: Ahojky Kačko, tak to moc gratuluji ke zkoušce, k výletu a pěknému víkendu. :-D Srazík se nakonec nekonal, kvůli bouřce. Tak se to odložilo, zatím na neurčito. ;-) :-) Kafčo by bylo OK, teda já bych si dala spíš džusík :-D . Ale vzhledem k snad dočasným obtížím zvládnu jen doktora ve čt ráno, odpoledne se asi do města tento týdne nevydám. Teda, mymka něco potřebuje vyřídit, ale to bude stejně dopoledne. No, ty máš stejně po zkoušce, tak je jedno, když bycho se třeba sešly až ten příští týden, né? ;-) :-) A holky nevím, jak můlžou. :-N :-)
Profilova fotka
ahojky holky moje x-) jasně, že mám volno i příští týden :-D já to jen zkouším, že kdyby někdo chtěl vyrazit, tak si čas udělám x-) a jak se máte? už se lepší dýchá, co? když nejsou vedra... mně je dokonce zima na nožičky, ale kolegyně má návaly, takže má otevřený okno a já mrznu...
Kačí, tak já mám taky okna dokořán :-D , na sobě kraťasy a lehoučký triko a v noci spíme taky s otevřeným okńem, manžílek je zachumlanej a já spím odkopaná. :-D Já ty horka a obecně teď ty teploty (i když prsší) nesnesu, venku chodím s krátkým rukávem, kdybych si vzala svetr, bylo by mi šílený vedro a bylo by mi hrozný vedro. Tak jsem zvědavá, jak na tom budu po porodu. :-) Poslíčky jsem už měla, zrovna včera mi pořád tvrdlo břicho a večer jsme byli na procházce, před barákem mi pěkně píchalo v břichu, ale pak to zas bylo dobrý. Nejhorší je, že člověk vlastně neví, jak se stahy projeví. =-) :-D No, ale ještě máme 5 týdnů čas, tak uvidíme. Doma mám už skoro všechno připravené. myslím, že to stejně přijde o trošku dřív...
Tak jsem právě zjistila, že už porodila jedna ze srpnových maminek. :-N :-D
Profilova fotka
a kdy měla termín? Ty to ještě chvíli vydrž :-N Chceš mít raka nebo lva? :-D V sobotu jsme byli u známých na grilování a tam byli další známý, který mají skoro 3 letýho klučíka a půlroční holčičku a musím říct, že takhle hodný děti jsem dlouho neviděla. Malej je slušnej, krásně mluví (sice jsem mu rozuměla až po pár drincích, ale rozuměla) a malá vůbec neplakala a jen se smála. Prý už od porodnice spí celou noc, minimálně spí 7hodin v noci, přes den tedy už moc ne, ale aspoň se mamina v klidu vyspí. x-)
No, měla termín asi první týden v srpnu, prý začala krvácet, tak to nebylo přirozeně. :-o Ale prý je vše OK. No a znamení - z hlediska charakteristiky bych radši raka. Ale to si asi nemůžu vybírat. Až se jí bude chtít ven, tak si prostě řekne sama. My byli v pátek s kamarády ze Žatce na večeři a kamarádka tam měla 3-letého synovce. Ten byl úžasnej, měla strach, aby nezlobil, tak jsem mu donesla 2 rozkládací autíčka - bagr a to druhý nevim, co bylo, tak si tam s tím celou dobu hrál a montoval a spravoval. Taky byl moc hodnej. Čekali jsme skoro hodinu na jídlo a když pak přišla servírka s pitím, tak začal skandovat"Já chci jídlo". Tak tam byla s nim docela sranda. Dostal talíř hranolek s kečupem, tak byl spokojený. :-D
Profilova fotka
ahojky holky :-) ¨ něco proti lvíkům? abych si to nebrala osobně :-D ten sraz mi trochu mrzí, protože ted mi nastává hektické období- mám narozeniny, svátek, maminka má narozeniny, sestřenka, kamarád, máme výročí svatby, jako já si léto vždy užívám :-D
No, tak to se asi zase nesejdem, Andrejka teď není k mání 14 dní. Tak uvidíme.... :-N :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?