Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
kačí: nic si z toho nedělej, já mám taky takovou smůlu na otázky,ale hlavní je to dát ;-)
Moje řeč, hlavně, že to máte holky. :-D
Profilova fotka
já vím, ale postěžovat si musím :-D
Profilova fotka
no jo mě to tay vždycky štve ;-) ale zase někdy musí ti štěstí přijít :-D
Profilova fotka
Ahoooooooooj holky, tak mi vozí tchýňka, tak mám chvíli čas :-D Ve čtvrtek se na vás hrozně mooooooooooooooooooooooooc s Deniskem těšíme. Kačí, škoda že ti to nevyjde, ale je jasný, že před zkouškou nemáš náladu, to je pochopitelný. Já to měla vždycky to samý ;-) Tak ti budeme držet moc palečky a ty to určo zmákneš, jsi holka šikovná x-) a hold se uvidíme někdy v srpnu, to už malýmu budou tři měsíce. V pátek mu byly dva, letí to jako blázen, vždyť ten porod vidím jako dneska :-D :-D :-p Jo a Kačí gratuluju ke zkoušce x-) Jinak Deniskovi pořád hnisaly očička, tak jsme museli dneska na proplach slzných kanálků :-( tak jsem si poplakala s ním a to jsem čekala v čekárně, doktorka mi řekla, že to maminky špatně snášejí, tak ať si jdu radši počkat do čekárny. Ale hlavně že už to máme za sebou a snad to nebude nutný znova, snad už nám to konečně pomůže. Mějte se krásně a ve čtvrtek pááááááááááááááááááá
Ještě malá poznámka ke srazíku - bude to v řecké restauraci Akropolis na Roudné. :-D
Profilova fotka
ahojky holčiny tak jak se máme? :-) sem ráda že slunko přijdeš aspoň nám přesně popíšeš, co koupit malinkýmu broučkovi x-)
Ahojky holky. Chtěla bych se z dnešního srazíku omluvit. Rezervace tam stále platí. Důvod je pro někoho možná nepochopitelný, ale ta dnešní bouřka, která má přijít už je v Německu. Nebudu mít auto, tak nechci riskovat, kdyby bouřka udeřila někde až bych byla na cestě. Ráda bych Vás ale ješět před porodem viděla, tak by snad ještě jedne srazík vyšel. ;-) :-)
Profilova fotka
maruško tak napiš ještě slunku, jestli tam chce přijít máma mi s tou bouřkou takz strašila a dej ještě vědět, takz bzch radši jindy ;-)
Profilova fotka
co to tady mame za anarchii kvuli nejaky bource????
Profilova fotka
a za to z místo y se omlouvám sem na jiným notebooku, takže...
Profilova fotka
:-D tar: aby ste se zbytečně necourali v bouřce ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak se rozhodnete... ja do plzne jedu tak je mi jedno kde budu po UTZ tak to sem pak napiste jestli mam rict petovi at me vyzvedne brzo nebo az vecer abych pak nekde nezustala chudinka opustena ztracena...
Profilova fotka
když bude pršet přijedu tak v 17:15 autíkem, když bude hezky sem tam v těch 16:30 ;-) ;-)
Profilova fotka
já dorazím když někdo půjde tak jako tak ;-)
Profilova fotka
jo jedu v 15:00 z prace tak jedine do ty doby nebo pak pisnete sms jak ste se domluvili... abych vedela kam se pak vrtnu... a jak domu...
Profilova fotka
sem myslela že se vám nebude chtít courat se městem v bouři :-) peta: zapomněla sem že vlastně sem stejně jedeš :-D takže přijdu :-)
Profilova fotka
ok tak dejte vedet... jestli bude prset stejne musime pod strechu tak by pak byla lepsi lizalka nebo no to je jedno nejak to vymyslete a dejte vedet....
Profilova fotka
no já nevím co holky nic neříkají :-|
Profilova fotka
dobře,písnu ti jestli se tu holky vyjádří :-)
Tak holky, já určitě nedorazím, ale Andrejak psala mi SMS, že dorazí asi už kolem 4. Máte to zamluvené po zastřešenou pergolou venku. Tak uvidíte, teď už se to ale pěkně mračí. ]-( No, kdybych nebyl těhule ve 35.týdnu, tak bych asi dorazila. No, ale nechci nic pokoušet. :-N :-D
Profilova fotka
jasný tak já pak písnu tar, že teda jdeme ;-) snad tam slunko chvíli počká :-( a co ta silver?
Profilova fotka
maruška: nebuj, my to chápem :-)
Profilova fotka
hurááá prší x-)
Profilova fotka
to tedy nebyla reakce na sraz, ale že jsem ráda, že tu v práci nezdechneme horkem .... na sraz opravdu nepřijdu, pak napište, jaký to bylo :-)
Holky, jestli v Plzni ve 2 hodiny už prší, tak tady zatím nic moc, pořádně se zatáhlo.... :-( Já si ten déšť tak moc přeju, ne kvůli tomu, abych nešla na sraz, ale kvůli tomu šílenýmu vedru...
Profilova fotka
tak tady uz zaclo ve 13:45 a porad vytrvale prsi a ja sem cela v bilem v kratkych rukavech bez destniku :-(
tar: Tak to snad nějak zvládneš, né? :-D Naštěstí není zima. :-D
Se z toho normálka picnu, tady ješět ani jedna kapka, tar, pošli mi sem nějaký mraky. :-D :-D :-D
´Tak Andrejka s Deniskem taky nepřijde. Mám vám to vzkázat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?