Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
antarres, díky, tohle stačí
skaf: Možná ti něco přijdou velké sumy, ale měli jsme 46 lidí na hostině a výslužek jsme měli min. 60ks, krabičky na výslužky o rozměrech asi 25cmx20cm, takže se tam toho vešlo docela dost. Jo, ještě látka na auta a na židličku ženicha a nevěsty - asi 340 Kč.
antarres, tak když 46 lidí, tak na 30 by se dalo počítat dejme tomu o 7 tisíc míň? Kde jste měli hostinu?
lesní restaurace Lipovka, to se nedá takhle spočítat, spíš záleží, co chcete za jídlo a tak... :-D byl v tom samozřejmě alkohol a to prostě neuhlídáš... :-D
http://www.supertip.cz/lipovka/
Profilova fotka
ahojky tak já bych přišla když to stihnu z tý zk, mám číslo na péťu(tar) tak kdyby cokoliv tak bych jí písla ;-)
Profilova fotka
kačí je poledne, tak co ta zk? ;-) doufám že zase v pohodě :-)
ha24: No, nevím, jestli to mám teda objednat, Andrejka se mi ještě neozvala a Kačka s tebou nevíte, jestli tam přijdete. pak je asi na 100% silver, já a snad tarantulka, ale ta by asi taky dorazila až později, No, počkám asi do zítřka a objednám to. Pro 3 lidi to asi smysl nemá. :-(
Profilova fotka
ale já přijdu ;-) budu doma už tak v jednu ;-)
Profilova fotka
a kačka se musí učit, to chápu, taky se radši učím den před tím než abych někde trajdala, ale jestli se ti nechce pro 4-5 lidí tak to můžem odložit ;-)
No, to ne, ale taky záleží na Andrejce, jak se jí to bude hodit, ona psala, že ten další týden už nemůže...tak uvidíme, objednám to tedy až zítra. :-D Ale když nás tam bude víc jak 3, tak už je to o něčem jiném....
Profilova fotka
:-) to bude super: maruška těhulka, péťa těhulka, slunko- maminka, a já nic :-D a o silver nemám přehled :-D dělám si srandu :-) bude to fajn, aspoň si popovídáme všichny se všemi :-) já jdu zítra k doktoru, tak doufám že mě nepošle někam jinam...
Článek se načítá
tak řekni, že chce na Denisovo nábřež na sonografii.....a uvidíš, co ti řeknou :-D. pan doktor byl fajn. x-)
Profilova fotka
ant. jestli slunko nepujde ja se sejdu klidne i ve dvou me se to proste ten den zrovna hodi kdyz uz sem v plzni.. a kdyz slunko nepujde tak to objednej nekde bliz k mulacom nebo tak nekde na borech at to nemam daleko a prijdu tam co nejdriv :-)
Profilova fotka
predstav si ze budete skoro prvni co budou vedet co cekam :-) no to si prece nemuzes nechat ujit :-D teda jestli prdolka nebude trucovat s nohama u sebe :-D
No, to si rozhodně ujít nenechám. Já doufám, že se Andrejka do zítra ozve. Jí asi písnu ješět jednou. No, udivíme. Už se těšííím. :-D
Profilova fotka
sem dneska poprvy v praci po nemoci a teda prdolkovi se to celodeni sezeni u PC moc nezda.. mam povoleny kalhoty a sedim na mici a stejne do me furt boxuje ze se mu to asi nelibi byl zvyklej ze furt lezim a ted ho utiskuju :-) no a zada uz mi zase berou no des... jo jak se pocita ta materska jak zjistim kdy mam nastoupit? ted se mi kolega zase ptal (protoze se tu stavila ta divcina co me bude zastupovat) do kdy tu tak nejak budu a ja porad rikam zari ale vlastne nevim :-p
Profilova fotka
tarantulka:s maeřsko uti neporadím :-( ale sporáček se moc líbil :-) já taky přijdu, ale potřebuju vědět kam tedy půjdem, abych to našla :-D :-D do tý řecký trefím, ale kdyby ste vymyslely něco jiného tak abych věděla ;-)
tarantulka:Tak na mateřskou nastupuješ nejdéle 42 dní před termínem porodu, ale máš na to 6-8 týdnů před termínem. Nejvýhodnější je nastoupit těch 6 týdnů před termínem porodu. Upozorněí tě na to gynekolog, který ti musí napsat žádanku o mateřskou pro zaměstnavatele. Já jí dostala už někdy v půlce května.
Profilova fotka
čauky x-) tak zkouška za 3! |-| ale hlavně, že to mám.... na srazík za vámi asi určitě nepřijdu, já jsem před zkouškou dost nervní a raději mezi lidi moc nechodím :-N jak se máte?
katerinakorbelova: Ahojky, tak veliká gratulace, to je jedno, že za 3, hlavně, že je za tebou. :-D No a s tím srazíkem, to se nedá nic dělat. x-) Tak se uvidíme až později. ;-)
tak trojka se taky bere přece, gratuluju x-)
teda zda počítám dobře, tak na srazík dorazí: ha24, tvojeslunko, silver, tarantulka, antarres. Víc asi nikdo, tak to objednám pro 5-6 lidiček. A chcete to venku? Fotky na netu vypadají docerla hezky. Navečer by tam mohlo být příjemně.
Jestli ale někdo ještě chcete přijít, tak není problém... :-D ;-) :-) Stačí jen napsat. x-)
Děvčata, tak je to objednané na jméno Janečková na čtvrtek 3.7. od půl 5 na té zastřešené pergole. Tak se na Vás těším. :-D
Kačí a jak to máš teda se zkouškama? To máš zkoušku v pátek a pak ještě nějakou?
Profilova fotka
ahojky tak já 100% přijdu zkoušku sem si přesunula, doktorka řekla že sem ok, tak sem tam vkucu letu kačí moooc gratuluju x-) já mám skoro ze všeho za 3 ;-(
Profilova fotka
Já mám v pátek zkoušku v Chebu a pak v srpnu 4, u kterých ještě nemám hotové zápočty. Stačí když udělám zkoušku v pátek a můžu potoupit do dalšího ročníku, ale já chci udělat nejlépe všechny, maximálně jednu opakovat příští rok a nejlépe tu ze zimy :-D Já jsem ráda za trojku, jen mi to docela mrzí, protože jsem si vylosovala ty nejblbější otázky a kuňkala jsem tam hovadiny a pan profesor si teď musí myslet jaký jsem tele.... 8-(
Kačí na to prď, co si myslí profesor, kdyby to bylo tak strašný, tak by tě vyhodil, nemyslíš? :-D ;-)
Profilova fotka
No on byl hodně hodnej, já jsem dořikala ty otázky, on se mě na něco zeptal, já odpověděla a on se na mě tak dlouze podíval a vzdychnul si a řekl, takmi ještě něco řekněte např. o ... a to jsem věděla na 100%, jsem to na něj vychrlila a on se usmál a řekl, že je rád, že nějaké povědomí o tom předmětu mám :-N jo a ještě se ptal, jestli tedy chci tu trojku nebo přijít jindy, tak jsem ho přesvědčovala, že už mě vidět nechce :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?