Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
tar: ahojky...
Tak jak jste na tom s bytem? Máte konečně hotovo? A jak se má mimísek? :-D
Profilova fotka
nejak sem nestihala ani sem vas priznam se uz tyden necetla... o vikendu jsme bourali to dobre dopadlo a pak pondeli utery jsem tu byla se zednikem.... bohuzel od nedele mi nebylo dobre tak sem tu jen bezmocne lezela a musela prijet mama a osetrovat me a uklizet pozednikovi... Peta byl na vode.. nakonec sme petu museli zavolat aby prijel domu tak v patek uz pecoval on :-) a v sobotu a v nedeli peta s tatou delali elektriku a dneska ji jeste dodelava a pan zednik taky uz zase pracuje a ja jdu zitra k doktoru (nastydla jsem pri bourani v tom pruvanu jak sme vetrali aby se neprasilo..) tak uvidime... v patek mam jit na ocni tak snad uz budu moct... jinak prcek uz se taky hejbe tak sice jen trosicku ale uz ho citime :-)
Jé, tak to je žúžasný, že už se malej hýbe. A už víte, jestli je to mimísek nebo mimíska? :-D x-)
Profilova fotka
nejak sem v ty nemoci zase zhubla takze ted vazim jen 80,5 a pred otehotnenim sem vazila 84,5 tak nevim ale prej to jeste dozenu, bricho veskery zadny spis jako kdyz se prejim ale snad je vsechno dobry... kdyz si tam prdolka dela ty svoje kotrmelce.. sem ted v 18.tejdnu a 3.7. mam jit na nejakej velkej ultrazvuk nebo jak se to jmenuje k Mulacom
Konečně už to teda máte za sebou, viď? To budouvání v bytě a ještě když tam člověk musí nějak žít, to je hrůza.... Teď už si to budeš připravovat pro mimi. :-D
jojo, velkej ultrazvuk se dělá ve 20. týdnu, tam ti změří velikost mimi, váhu a tak... :-D
Profilova fotka
jeste nevim co to je snad konecne toho 3ho uz se to dovime... na kontrolu k moji mudr mam jit taky tak nejak tak k ni pujdu az potom... rekla prijd za mesic tak to tak nejak vychazi... jo bytecek bude jeste na dlouho ta elektrika to byl hroznej masakr horsi nez bourani.. ted mame dilema s plynem protoze trubka by mela vest za myckou a za tou prej nema nic byt tak nevim jak to udelame.. a jeste neni ani omitnuto nic a hlavne nam zase vybouchl truhlar uz 3ti tak shanime novyho truhlare tak ¨doufam ze do porodu kuchyn bude... ostatni remeslniky mame tak ten pokoj bude pripraven tak v srpnu ale kuchyn asi nikde :-) no ja uz si zvykla ze varim na balkone jen to myti ve vane je vopruz... vcera si to peta naskladal do vany a sednul si tam mezi to a mel to tam jak kachnicky pri koupani... jen nemel napustenou vodu.. prej ze uz byl tak hotovej z toho vysekavani elektriky ze na ten predklon uz nemel silu... :-D
Profilova fotka
ahojky, přiznávám se, že dnes sem nebyla schopná vstát ;-) tar: to je super že mimi hraví už v bříšku :-) a chtěli byste spíš kluka nbo holku? :-D
holky, já si už od pátku podle toho, jak si zrovna natahneí nožičky v bříšku, normálně nahmatám chodidlo miminka. To je úžasný, pěkně se v pelíšku mele. Už se na ní moooc těšíme. :-D
Profilova fotka
peta chce holcicku, mama prej kluka ze holek uz je v rodine dost a nam ostatnim je to jedno... :-) ja sem ted takova trochu unavena je toho fakt dost.. ale doufam ze to nejhorsi mame uz za sebou.. Ha sporak mame pro vas pripraveny tak si pro nej co nejdriv prijedte at ho jeste neznicime... je peclive zabalenej ale stoji na tom stavenisti uz se nikam nevesel... :-( zkousim ti volat ale neberes to....
Profilova fotka
no ja sem rada ze tam prdolku citim ze uz jako vim ze je tam a ze si cvici tak je mu asi dobre ikdyz ted dostava zabrat... :-)
Článek se načítá
:-D x-) :-)
Profilova fotka
tar: nezlob se učím se a to telefon nemám u sebe ;-) mám ho v nabíječce :-| domluvím se s mámou a večer ti zavolám ju?
Profilova fotka
ok
Profilova fotka
nebo ti napíšu kdyby to bylo hodně pozdě bečer, naši sou na zahradě, tak nevím kdy se vrátí ;-)
Zdravím po ránu. Tak dívčiny, jak to vidíte se srazíkem? Já bych docela ráda na jeden ještě dorazila. Co příští nebo přespříští týden? ;-)
Tarantulka se silver mají ještě čas, ale já už měla poslíčky, takže možná ani do termínu nevydržíme. :-N :-D
Profilova fotka
ahojky jsem dnes nějaká nenaladěná, mám depku ze školy, zřejmě nestihnu letos udělat všechny zkoušky, už na srpen jich mám odloženo hodně.... ještě něco musím dodělat a poslat do 30.6. jinak mám smůlu a budu předmět opakovat, ale když já tomu nerozumim a nevim, co s tim... další seminárku mi vrátili k opravě a taky s tim neumim hnout... nebaví mi to :-| chci dovolenou :-(
Profilova fotka
a sraz třeba 8.7. úterý :-N
dobrá, tedy jak ostatní 8.7.? :-D
kačko: Držím moc palečky, abys toho ještě hodně zvládla. Jsi holka šikovná. ;-) :-)
Profilova fotka
tak maruska uz se nam hodla rozsypat jo??? teda to jsou veci :-) 8.7. zatim muzu, ale se mnou je to ted tezky mam tu porad nejaky remeslniky tak kdyz to pujde prijdu.. uvidime.. to uz budu mit i po tom velkym ultrazvuku tak uz se i mozna pochlubim co cekame... porad ted tak premyslim, ze si to nechame rict ale rodicum to nereknem at se tesej :-) nevim jestli to vydrzim nebo se nejak neprokecnu uvidime...
tar: No, my to našim říct museli, by totiž pořád útočili. :-D :-D :-D No, fakt nevim, jak to bude, ale spíš počítám, že malá bude chtít ven dřív...nevím, mám takový pocit.
Taky by to chtělo teda názor i ostatních, no uvidíme, když, tak se holt už možná neuvidíme. :-(
tar: A jak snášíš teď ty poslední dny veder: My tu nahoře stále máme 26 stupňů a lepší to nebude. Včera jsem jela busem do Plzně a bylo mi pěkně zle, tak nevím, jak mi bude za těch 14 dní. Už teď se valím jako koule. :-D
ahojky nemáte některá vytvořenej rozpočet svatby?
Ahoj ženský, zrovna úterek je pro mě nejblbější, páč chodím na cvičení :-p navrhuju jiný termín - např. čtvrtek 10.7. nebo co třeba už hned ted pondělí 30.6? Skaf, nazdárek a ty už tedy chystáš svatbu? - nestíhám číst diskusi, tak jestli jsi tady něco oznamovala, tak jsem to propásla...a v nicku nic konkrétního uvedenýho nemáš :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přikláním pro srazík příští týden, třeba hned v to pondělí, těch dalších 14 dní budeme mimo Plzeň. Já měla teď celý týden hrozný bolesti břicha a na boku, ale už je to lepší.
V pondělí 30.6. nemůžu zase já, máme sezení s partnerem - speciální předporodní kurz, na který musíme jít. Takže pondělí pro mne nepřipadá v úvahu. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?