Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ahoj ant, no mě se hodí příští týden, ten další na tuty nee, no a pak od 4.7. můžu furt |-|
holky díky antarres, ty bys mi fakt ty body dala?
Profilova fotka
skaf, antarres je hodná, když může,pomůže. Kdyby ti je nechtěla opravdu dát, tak ti je nenabídne :-D snad :-N
no tak to bych brala, to bych dost ušetřila asi a maj teda různé druhy?
skaf: No, to je jasný. Není problém. :-D Kačí: jestli je taky chceš, tak ti můžu taky nějaký dát.... :-D
oscanuju ten leták a mrknete na to, jo?
Profilova fotka
:-D já bodíky nechci, děkuji :-D
Jen nevím, kam Vám to pošlu, Kačce do mailu a skaf tobě kam? Pošli mi klidně do IP mail, jestli ti to nevadí...
skaf: Tak já ti to pošlu a je jen na tobě, jak to využiješ. :-) Pošli mi do IP adresu a zítra ti to už může jít poštou. :-D
díky, jsi zlato x-)
skaf, v IP máš vzkaz :-D
Kačí: Jsi tam nebo se učíš? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no jsem tu a dělám, že se učím
Jo, tak to je taky dobrý!!! :-D :-D :-D
Nám zítra přijdou konečně dodělat ty dveře... :-D Tak se tu nudit nebudu, celý den s řemeslníkama.... tarantulka: Ahojky, teď jsem si na tebe vzpomněla, že jsi psala, že do úterý budeš doma a budeš dohlížet nad přestavbou bytu. Tak jak to jde? V jaké fázi jste? :-D
No, ale naštěstí se známe řadu let, jsou v pohodě. :-D
Ahoj holčiny, tak se po dlouhé době ozývám.... :-) vůbec nestíhám sem chodit a když mám čas, tak si nevzpomenu 8-( chjo....jsem to ale ostuda.. No...už vám konečně prozradím tu špatnou novinu....jsem už 3 měsíce rozvedená |-| nerada bych to rozebírala, jen ale abyste byli v obraze. Jinak já jsem docela v pohodě, příští týden jedu do Chorvatska na dovolenou se konečně pořádně odreagovat :-) Těším se až uvidím Deníska a jak Antarres roste bříško :-) Tak zatím papa, budu se snažit sem zase více chodit a nezapomínat....
antarres, díky moc x-) x-)
bodli, tak to je mi moc líto :-S
Skaf, to neřeš...upřímě řečeno, mě to líto neni...
jo a viděla jsem teda antarres a už má pěknou merunu :-D
Ant, ty si už to album, jak ti roste bříško smazala? Na něj jsem vždycky koukala, jak ti tam ta holčička roste :-D Jinak se zatím loučím, páááá
skaf: Téda, teď mě mrzí ty bodíky do Marka!!!!!!!!!!!!!! :-D No, tak v sedě je to horší nez ve stoje, ale přibrala jsem jen 5 kg!! bodlilinka: Tak to je mi fakt líto....no, ale jestli jsi už v pohodě, tak si Chorvatsko užij. Vždyť se ne nadarmo říká, že vše zlé je k něčemu dobré... Tak hlavně pevný nervíky. :-) ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno x-) ant, tobě opravdu chybí jedno album na koníkovi, to už jsi opět v utajení? bodli, to je dost, že se ukážeš x-) K rozvodu gratuluji :-N a dovolenou závidím :-D no a já se tu dnes moc zdržovat nemůžu a nebudu, musím se učit, nic neumím, jsem ve stresu, zítra kolem 13h na mě myslete ať to zvládnu |-|
kačka: No, zase v utajení, nedá se nic dělat, dneska si bříško musím vyfotit až večer - budeme tu mít truhláře asi celý den. :-D Budeme zítra kolem 13 hodiny držet palečky, tak ať to hlavně zvládneš. ;-) :-D skaf: Myslím to samozřejmě z legrace. :-D Vybrala jsi něco z té nabídky? :-D bodlilinka: Jé, taky bych někam vyrazila, my pojedeme někam nejdřív za rok a to jen na Šumavu a pak ten další rok už možná do toho Chorvatska. 8-)
Dobré ránko, já se tam hrozně těším :-D jen ještě nedorazili pokyny, tak mám z toho vítr, ale bude to snad v pohodě... :-) Ant. tak koukej fotit bříško a dát to na net, abych viděla, jak ti to sluší :-) Kačí, určitě na tebe budem myslet a posílat pozitivní energii x-)
antarre, já to nemyslela špatně, ty příbory se mi takhle na obrázku líbí, ale sjedu tam osobně a pak se rozhodnu, taky bude záležet, jestli půjdou do myčky a kdybych je nevyužila, tak ti je pošlu zase zpět
skaf: Jé, to mi zpátky neposílej, já mám bodíků ještě dost :-D . Tak do myšky určitě půjdou... ;-) :-)
skaf: My jsme zrovna říkali, že tam určitě koupíme taký ty samostatný kusy, se to hodí jako dárek, je to praktické. :-D
Profilova fotka
ahoj holky, promiňte že vám sem tak skáču, ale potřebovala bych poradit nějakej tip na koupi spodního svateb. prádla v Plzni, díky moooc. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?