Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
kočka je na špatnou náladu to nejlepší! (když tedy zrovna nepřevrhla zrovna zalitej květináč nebo nežere bábovku na stolu a tak :-D ) ant, já se ti nedivím, taky bych se těšila, ale na druhou stranu bych se taky asi dost bála, nevim čeho, asi neznáma. Já taky asi budu matka, co své dítě nebude chtít dát z ruky, max. manžovi na procházku :-)
Profilova fotka
jdu na oběd, tak zatím pa ;-)
Profilova fotka
já to dítě klidně někomu svěřím,abych si na chvíli odpočinula :-D když vidím utahatou manželku bratrance, je to děs :-)
Profilova fotka
koukala sem že sme se přesunuly a v rduhé diskuzi je mrtvo :-D
ha24: No, já jsem taky zvědavá, jak to tam bude žít. :-D No, my teď už snad nikoho blokovat nebudem, že? Jdu pokračovat, sprchuju kytky. :-D
Profilova fotka
já bych je taky měla zalít kytky :-p jo děti... ted je maža zase v bodě, kdy dítě ještě nechce, se z něho asi scvoknu :-D to je furt jo,ne, jo, ne a tak :-) už to beru že trpí samomluvou a dělám že neslyším :-)
Profilova fotka
tak my jsme v bodě, kdy dítě nechceme oba, tak pohoda :-D a jen mě napadlo, když budeme dělat srazík, tak ho budeme domlouvat tady nebo v původní diskusi nebo tomu necháme volný průběh?
Kačí, já bych už natrvalo zůstala tady. :-D
Profilova fotka
ok ;-) nemáš nějaké zprávy o Slunku a Denískovi?
Profilova fotka
vůbec nevím co slunko a mimi a taky bych zůstala tady, je fakt, že holky se budou teprve vdávat mají jiné témata, ale přišlo mi to takový zvláštní :-p nevím třeba to špatně chápu :-) my sme v bodě kdy já nevím a manžel zrovna tenhle týden nechce :-D kačí: já mysela že ty mimi chceš =-)
Profilova fotka
kači chtěla, ale jelikož ještě nemá rozum, tak nechce :-D No je to složitý, já bych chtěla, ale představa, že to mimi budu mít jako už pořád, tak to mi nahání hrůzu. Taky jsem asi dost byla ovlivněna tim, že holky byly těhotný a vybíraly oblečky a tak se mi nějak zbouřily hormony |-| Asi si chci ještě užívat, jezdit grilovat ke známým a nebát se napít a mít dilema, jestli zůstat přes noc nebo dát malý k našim nebo být jen na odpoledne, jet na dovču, jít do divadla nebo kina a tak. Prostě být nespoutaný, jak by řekl manža, "bez závaží " =-)
kačí, Deníska a slunko uvidím zítra, něco pro ní s tarantulkou máme, tak jsem jí psala, jak jí to předám a ona řekla, že se s tím má zastavit, Zítra jdu na testy těhu cukrovky, tak se tam pak stavím. Jinak poslední zpráve je, že malej přibral skoro 300g za týden, ve středu jdou k doktorce, tak pak se uvidí, jak dlouho budou ještě doma. Ale pro srazík v ZOO taky byla. Tak vám zítra písnu. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
dobře, tak jí moc pozdravuj! Vy ste jí něco koupili za Deníska? Já jsem právě myslela, že jí dáme něco společně. Tak to neva, já jí/mu hold něco vymyslím :-N
Taky se jí chci zeptat na nějaký věci ohledně porodnice a tak...
ahojky, vy jste se teda rozepsaly. ;-) Ani vás nestíhám dočíst. Maruško, moc ti to s těma rozpuštěnýma vlasama sluší. Musíš to takhle nosit častěji. Jsi moc hezká maminka. Tak já vás jdu dočíst. ;-)
aha, tak mně bylo blbé něco navrhovat...
dadulam: Díky za pochvalu. S těma vlasama je to ale hrůza, si je chci nechat ještě před porodem víc zkrátit. Jen se do toho nemůžu dokopat. ;-)
Profilova fotka
:-) tak super u nás to bylo asi stejný vašek říkal co všechno mě s mimi čeká, a že potřebuju spát a pak už spát nebudu , tak sem říkala že mě je to jedno, jen aby se dostal do stádia, aby to někdy chtěl 8-) my moc jikam nechodíme, takže tohle mi nějak nepřijde jako svazování. teď spíš máme jiné starosti- vašek chce jinou práci jenže to není tak jednoduchý, holky neznáte někoho kdo pracuje tady v plzni u hasičů?
ha24: No, to ti asi nepomůžu. Nikoho neznáme. :-|
Kačí, tak jestli jako něco pro ní máš, tak jí to pak dáš sama. Tar měla pro ní super letní kalhoty s laclíkem a já přidala ještě dudlík, ponožky a brynďáček.
Jé, jen doufám, že sem dneska slunko nenakoukne, to by nebylo překvápko. ]-(
Já jsem si je teď taky nechala zkrátit a nelituju toho. I když se musím přiznat, že jsem se koukala na fotky ze svatby a tam jsem je měla pěkně dlouhý a teď mi nejde udělat ani culík. No, změna je prostě život. A všichni mi říkají, že až budu mít mimčo, tak budu ráda, že mám krátký vlasy. Tak teď už jenom aby se mimi zadařilo. A na Koníka teď moc nechodím, necháme tomu volný průběh a uvidíme. ;-) Tak Andrejku pozdravujte. Taky jsme myslela, že bysme jí společně něco koupili a dali jí to v ZOO. Tak jste nás holt předběhli.
Profilova fotka
kačí: tak jí vymyslíme něco společně my ;-)
Profilova fotka
koupíme jí něco věršího dohromady, aby toho zase neměla tolik ne? :-) a holky, to víš těhulky, sou to rychlice :-D
Profilova fotka
tak jo x-) ant, tak zkus zjistit, jestli třeba něco nepotřebuje, že bysme jí to koupili.
Profilova fotka
to je dobrý nápad ;-)
Tak jo, já se jí zeptám, bude mít určitě radost. Myslím, že určitě bude potřebovat pleny, tak já to zjistím, jo? :-D
Profilova fotka
pleny sou hrozně rozměrný :-D
Jako, že je to velikej balík? No, ona by mi určitě řekla konkrétní velikost, to se nebojte. Já něco vysonduju. :-D
Profilova fotka
sonduj:) jj balík je hrozně velkej :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?