Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
tak sem se sem konecne dostala... porad vas sleduju ale nestihala sem odepisovat.. nejak mam moc prace doma i v praci... tak se to tak pitomne sejde ze kdyz bych potrebovala mit volneji abych mohla planovat a uklizet a vyklizet tak sem v praci jeste dyl nez normalne a nestiham se ani najist... jo Marusko jak je to s tim tehu cvicenim nebo tak... jestli uz mam nekam chodit nebo ne.. vubec teda nestiham ale myslim ze aspon nejakou prednasku bych absolvovat mela nebo v nejhorsim zajdu za sestrenkama nebo segrou.... nemam ani knizku tak sem tak nejak nedotcena...
Ahojky všem po parném víkendu. :-D :-D :-D
tarantulka:Ahojky, tak se cvičením, kam chodím já (Klub Tveret) se začíná od 18. tt. Tak se mrkni na stránky, VZP by ti zaplatila 1000 Kč. V Klubu máš nárok na cvičení až do porodu (10letkcí je v ceně, ostataní navíc se pak platí), dále pak všechny přednášky (předporodní kurzy) a pak se ještě chodí na dechové vzory a posezení s partnerem, pokud chce být u porodu - tyhle dvě přednášky se platí zvlášť, ale není to moc peněz. Předporodní kurzy jsou vřdy třetí týden v měsíci po dobu 3-4 dní buď ráno nebo odpoledne na nějaké konkrétní téma + prezentace nějaké firmy - třeba oblečení, strava kojence atd. Jinak se chodí cvičit buď ráno(pro maminy na nemocenské) nebo odpoledne (pro pracující). Konkrétní hodiny by ti řekla paní Pechová na telefonu, tak tam můžeš zkusit zavolat. Jinak den otevřených dveří teď bude ve čtvrtek, myslím od 8 hodin do 17 hodin buď 19.6. nebo až 26.6. To by ti ale paní řekla. Je to tam moc fajn.
stránky jsou: http://tveret.webpark.cz/cenik.html
kačí: Jak dopadla zkouška?Jsi ani nedala vědět. :-D
Profilova fotka
čauky holky! x-) já jsem se musela prokousat přes všechny papíry, co mi tu holky nechaly za pátek, abych měla čistý stůl a už mě nic dnes nerušilo :-N , takže teď mám pro dnešek hotovo a jsem jenom vaše! :-D v pátek to bylo děsný, vedro na padnutí a člověk měl přitom myslet. Tak ze zápočtového testu se vyklubaly 2! testy, takže jsem psala od 10,15 - 13,40, bylo to úmorný, už jsem ani nevěděla kolik je dvě na druhou, no děs, ale snad jsem to zvládla. Z toho prvního mám 76% a ten druhý mi ještěš neopravil (nemám od něj email s výsledky), on chtěl ať si jako počkám na výsledky, ale mně jel v 14,07 vlak a další by jel až v 16,07, tak jsem mu poděkovala a oznámila, že ještě nemám uznaný všechny dávky, takže ikdyž jsem to třeba napsala úspěšně, tak mi nemůže zápočet zapsat do indexu a z něho vypadlo, že ještě je závěrečnej pohovor s mojí studií, jsem myslela, že stačí jí jen odevzdat,takže musím se k němu objednat v kontultačních hodinách....fakt se na příští setkání těším.... ha24, k písemné zkoušce gratuluji a k ústní dnes držím palce!
kačí: Tak to moc gratuluju, i když ještě nevíš všechny výsledky. :-D To vedro je úmorný, tu mám puštěný větrák skoro celý den. A to mi doktorka řekla, že mám teď víc chodit na porcházky, aby se malá otočila hlavičkou dolů. No, nevim,ale v tom horku rozhodně nikam pochodovat nebudu. =-)
Profilova fotka
to mi povídej, my máme v kanclu asi milión stupňů...máme otevřený dveře na chodbu a všechny okna, aby se udělal průvan a ono nic, ani se vzduch nehne, jen nám lidi čumí dovnitř. Bohužel jsou okna na blbou stranu, takže nám sem svítí sluníčko celej den! na procházku nechoď, to by byla sebevražda! Já jsem celej víkend strávila pod slunečníkem, tedy ves tínu a stejně jsem byla úplně mokrá, fakt ty vedra nemusim...
:-p :-p :-p vedro šílenýýýýýýýýýýýý :-p :-p :-p
Profilova fotka
no ale ty si doma, tak si aspoň můžeš udělat pohodlí, vzít si studené pití a zmrzlinku, která je schovaná v mrazáku, aby jí nikdo jinej nesnědl a tak...
:-D :-D :-D No, právě jdu okrajovat jablka na semlbábu :) :-D
Profilova fotka
tak semlbábu teda moc nemusim raději bych ten nanuk x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já teď vymýšlím, co koupit mojí budoucí švagrové jako dárek k rozlučce a nic mi nenapadá...poradíš/te? A potřebuji to koupit dnes, pak už nemám čas. Zítra a ve středu se učím, ve čtvrtek dopol mám zkoušku a pak od 3h budu s ní vybírat košili pro bráchu ženicha a v pátek už jedem na chatu se opíjet a zapíjet :-N takže mám troch hoňku, musím dnes něco vymyslet a sehnat!!! A to ještě chci sehnat takový ty kérky, co si nalepíš na ruku a po čase se smyjou, chceme to jako pro nás holky, aby jako bylo vidět, že patříme k sobě :-N :-D ,takže 5 vydání, ale nevím, kde to sehnat a jaký symbol nebo obrázek koupit..
tak ty kérky seženeš určitě v drogerii co se týká dárku na rozlučku, tak můžeš pořídit třeba podvazek, ten jsem dávala dvěma kamarádkám :-D nebo samodržící punčochy s krajkou ;-)
Jinak nevím, já jsem dostala třeba erotický masážní olejíček :-D :-D :-D
a krajkové kalhotyk...no bylo tam plno věcí... :-D už si ani nepamatuji
Profilova fotka
ehm a kde se kupuje podvazek?
Profilova fotka
podvazky maj ve svatebnich salonech a pak treba v pradle ve frantiskansky,, ja tam sestrence kupovala jedny sexy katatka a jedny normalka srandovni a druhej sestrence sem pred lety kupovala kosilku satenovou a segre uz ani nevim...ja dostala nejaky knizky sexualni polohy nebo tak neco a sex v manzelstvi a strasne orisku a gumovejch bonbonu ty miluju :-) a to tetovani zkus tu drogerku nebo hrackarstvi nebo papirnictvi treba to ve smetance v tom pruchodu cca uprostred to je bezva papirnictvi maji tam ledacos...
Profilova fotka
jo taky flasku sampana sem dostala...
Profilova fotka
jo a erotickej shop je naproti plaze :-D tam se da taky ledacos poridit... treba ty olejicky a zvlhcovadla a pradylko a eroticky svicky apod nesmysle
Profilova fotka
a nekupuje podvazek náhodou svědkyně? do erotickýho shope opravdu nepůjdu, na to jsem srab zkusím prádlo ve františk. a pak uvidím, asi koupím nějaké hezké krajkové kalhotky nebo tak,
Kačí: jestli svadkyně nevím, ale já taky svědkyně nebyla a kupovala jsem ho. :-D A co ty samodržící punčochy?Ty mají taky ve sv. salonu. :-D Nebo jí můžeš pořídit třeba nějaké album na svatební fotečky, to se určitě bude hodit. ;-) :-)
svědkyně kupuje podvazek a punčochy, teda prej, já je aspoň teda kamarádce teď kupovala a jinak bych asi poradila nějaký moc pěkný kalhotky, co si třeba sama nedopřeje, ty knížky a tak jsou sice srandovní nápad, ale já osobně bych je asi někam založila a nevyužila, ale ty kalhotky jo, nebo nějakou pěknou košilku na svatební noc
Profilova fotka
ahoj skaf, no právě, že ty knížky jsme taky nějaký dostali a já je akorát prolistovala a konec. košilku bude kupovat druhá kamarádka, to vím asi koupím nějaké pěkné kalhotky, které si sama nekoupí ;-) album dostanou, to totiž chystám jisté překvapení, o kterém se nemohu šířit, páč nevím, jestli sem náhodou nekoukne nevěstinka :-N :-D
:-D :-D :-D
Profilova fotka
ja si puncochy kupovala sama protoze sem mela zdravotni na krecaky :-D a podvazek sem kdysi sila segre a postupne sme ho dedily vsechny sestrenice a tak ten byl starej a modrej a je zase schovanej na dalsi svatby :-) myslim ze je to jedno a sexshopu se neboj je tam normalni prodavacka a pult a proste reknes ze nevis co chces a ze to chces na rozlucku a oni uz ti neco poradej ... fakt nic divnyho a nebo treba nejakou sexualni hru to se jim za 10let bude hodit... jednou sem hrala neco jako z pohadky do pohadky ... a bylo to supr :-)
Profilova fotka
zdravím do dalšího parnýho dne, snad to ve zdraví přežijem!
Profilova fotka
ahojky holky, sem tu jen na chvíli, jedeme na chatu, dneska sem si byla udělt tu zk, n o jasně že sem dostala tu samou otázku, ale aspon to mám mějte se hezky ozvu se ve čtvrtek ;-)
Profilova fotka
Nazdarek devcata tak sem dneska nejaka bez nalady... odpol jdu k mudr tak mam na ni spoustu dotazu musim si to nekam zapsat abych zase na pulku nezapomnela... hrozne me vcera nastval obvodak protoze mi napsal do denicku vysledek me prohlidky a pritom na me ani nesahl a celou dobu sem tam sedela oblecena... ale jak sem si precetla tak plice mam ciste a bricho mekke ... no fakt bych ho zabila... ale hlavne abych mela 30kc v drobny.. .-( jenze tady jinej obvodak neni .. teda je ale co sem slysela tak teda to neni o nic lepsi.. tak nevim.. postezuju si svoji mudr a uvidime co mi doporuci :-(
Zdravím všechny. No, Kačí, s tím parnem tzo na dnešek nějak nevidím. My tu máme stále 27°C (v obýváku), máme to tu vyhřáté, takže nic moc, ale venku je dneska příjemněji. :-D tar: Já mám obvoďáka v Plzni, tady jsme měli takového staréhoi dědu, který na všechno pomalu dával paralen. No a teď je tu doktorka, ke které bych asi taky nešla, ta zase člověka prolustruje, že mu najde i to, co nemá. Na vyšetření v těhu jsem byla u obvodní, taky mě neprohlížela a pak na interně - křečové žíly, srdce, plíce - ta mě pěkně projela. Jo a malé upozornění, nikde bys v těhu neměla platit 30Kč poplatek, jelikož je to v době těhotenství preventivní prohlídka, na kterou tě teda asi poslal gyndař, né? Já na tý interně chtěla platit a ona řekla, že když je to vyšetření nebo jen návštěva doktora v těhu, tak se nic neplatí! tak pak nevím, proč tvůj obvoďák chtěl 30Kč!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?