Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Zdravím po ránu. Tak dneska to vypadá na deštíček, že by už? No, já frčím dneska na kontrolu a pak se musím poohlédnout po nějakém dárku pro mamku, bude mít narozeniny. :-D
Tak přeji všem úspěšný pracovní den. :-D
Profilova fotka
čauky, tak už se stresuju a panikařím, takže sem raději ani nebudu lézt, držte mi prosím zítra palce (10,30-12,00)! ha24, ty to zítra taky zvládni! ;-) mějte se
Profilova fotka
ahojky na kačko moc to neumím :-( musím to dneska dohnat, nejsem moc učební typ :-D
Profilova fotka
budu ti držet palečky ;-)
kačka, ha24: Holky jste šikovné, to zvládnete. :-D Jinak jsem dneska viděla Andrejku, tak Denisek už zase povyrostl. Je to fešák. 8-) Trochu plakal, ale nebylo to tak hrozný. Andrejka Vás moc pozdravuje a zase se tu objeví, až to půjde. Jsem si vyzkoušela jezdit kočárkem, už se na ten náš taky moc těšim. Do terénu bude ideální. :-D
Profilova fotka
:-D aby si jí to dítě neukradla :-D no já doufám ještě pořád nemám správnou u čební náladu ale snažím se se učit :-(
Profilova fotka
slunko: koukala sem na foto, moc roztomilé ;-)
ha24: No, to bylo ale hnusný!!! :-D :-D :-D Jsem s ní něco řešila a ona mi řekla, že jestli jedu k doktoru, tak se můžu klidně stavit. :-p :-D
Profilova fotka
já už chci jít domů! A HNED ]-(
Profilova fotka
si dělám srandu ;-) ale jak si drandila s kočárkem víš :-D já sem doma a nic zvláštního tu není :-( ;-( :-D
Profilova fotka
já si potřebuju na chvíli schrupnout, mozek je přehřátej a vůbec mi to nemyslí, jsem naštavaná a mrzutá a tak no, takže bych raději byla doma :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a taky mám doma čokoládku a tu teď nutně potřebuju!!! :-D
kačí: Ty se nám ale nějak vztekáš, ale není divu, na tvým místě bych taky byla. ;-) ha24: Já vim, že to bylo ze srandy. ;-) :-D Ona mi kočár sama vrazila do ruky a já byla ráda, že ho odzkouším v terénu. Ona si Andrejka taky ráda odpočine. Jo a jinak jsem přemýšlela o tom srazíku někde ve městě. Tak zahrádka je třeba v kavárně El Cid - je to pod Café Emily, pak je už jenom park, tam by to mohlo být dobrý. Ale na jídlo by to tam asi nebylo, spíš třeba kafčo. Tam bychom mohly ten kočár Andrejce klidně i vozit. :-D No, je to jenom návrh. :-D
Profilova fotka
ant, já ti dnes odkejvu všechno, nechce se mi myslet... :-N já bych taky ráda už andrej viděla, tak snad nám to s tím srazíkem brzy vyjde
kačí: To je v pohodě. ;-) :-D :-D :-D Za chvíli máš padla, né? Tak se už těš domů na čokoládičku. :-D
Profilova fotka
já bych je taky ráda viděla ale z cízích dětiček mám trochu fóbii, bojím se abych jim neublížila :-N jo čokoládička =-) :-D
Profilova fotka
ahojky holčiny, kam ste se vypařili?:) tak já si jdu zk zopakovat ;-)
ha24: Já tu jsem. :-D Jak zopakovat zkoušku?
Profilova fotka
no udělala sem písemnou a ústní ne takže jdu ještě jednou ;-)
No, tak to se opravdu stává, vzpomínám si na moje zkoušky. :-D Tak držím palce na další termín, kdy ho máš?
Profilova fotka
jdu tam v pondělí, snad se to naučím :-|
Tak držíme palce. Snad to už klapne. ;-) :-)
Profilova fotka
když budete držet všechny, tak to vyjde :-D
Profilova fotka
když budete držet všechny tak to bude pohoda :-D
:-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
nějak smě prořídly ,ne? :-p kačí je na zk a ten zbytek dkepak se fláká? :-D 8-)
Znáš to, všichni asi pracují. :-D
Tý jo, to je ale hic, co? Já teď luxovala a vytírala a leje ze mě.....to je hnus, velebnosti! :-D :-D :-D
Profilova fotka
jako horko je, to jo a mě furt rostou ty zuby, sem si odpoledne lehla, abych je trochu zaspala, ale nějak to nepomáhá. a mami říkala že jí taky rostly vždycky v teple :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?