Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
:-D já sem hronej ničitel, protože se učím tím že si to píšu stále dokola a tak sme bezpropisky :-D
tak to je dobrýýýý :-D :-D :-D Ale já jsem se tak taky někdy učila.... :-D
Profilova fotka
ale ted se nějak ne můžu rozhoupat, takže sem se rozhodla trochu tu uklidit a a pak se horoucně učit učit :-D
Tak jsem tu, musela jsem vyřídit neodkladnou záležitost ohledně doučování němčiny. :-D
kačí: Co bylo dneska dobrýho k obědu?
Profilova fotka
ahoj, k obědu jsem měla barevné těstoviny a kuřecí plátek v sýrové omáčce, bylo to docela dobré, ani těstoviny nebyly rozvařené :-D a co vy? ty jo, mně se chce spát, asi je nějakej blbej tlak či co
Profilova fotka
tak jsem zjistila, že se do pátku asi nestihnu vše naučit, tak jsem si rovnou začla dělat taháky :-N :-D já jsem koukala, že se lidi z tý zkoušky postupně odhlašujou, mělo nás být 35 a teď je tam 17 zapsaných, abych tam v pátek nepřijela sama =-)
Profilova fotka
no já sem si tu co sem na ní měla být dnes přesunula na pátek, protože sem nějak nemohla :-D
Profilova fotka
takže jdeme obě dvě v pátek? to je doufám dobré znamení :-N (viz. minulý týden) :-D
Profilova fotka
nebo předminulý týden? :-D
Profilova fotka
já ti ani nevím asi předminulý týden :-D
Přeju oběma hodně štěsí, dneska je úterý, tak to zvládnete ještě dohnat, né? :-D Jdu sebou plácnout chvíli na sluníčko. :-D Snad neusnu. :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
díky ant, ono času je dost, ale chuť žádná a lenost velká :-N běž se trochu přismahnout, já taky za chvilku půjdu x-)
KAČÍ: :-D :-D :-D
Profilova fotka
doženem, kačí je šikovná, ona to zmákne ;-)
Holky (Ha a Kačka), až budu mít po státnicích, tak vám hodím na mejlík celkem vychytanej tahoš, kterej můžete mít na lahvi od dobrý vody. Vejde se tam toho docela dost a z mé zkušenosti vím, že je naprosto neviditelný ;-) I když si tu flašku někdo vezme do ruky, tak ho nenapadne, že by na ní měly být nějaké nekalosti.. ;-) Bohužel s jistotou vím, že nic nevím, jdu chrnět, jak to dopadne ode dneška za tejden u státnic, kdy toho třičtvrtě nevim, ví bůh.. no hlavně, že cílem podnikatele není zisk, za tuto hlášku u nás naše milá komise (resp. jeden odkojenec rakouskou ekonomií) nekompromisně vyhazuje... takže jsem zvědavá, jak budu slintat o sociální politice a rozvoji v duchu liberalismu, abych se zavděčila jednomu členovi komise, kterej absolutně žádný dávky a dotace neuznává a pak budu progagovat sociální stát, abych udělala dobře paní nad hrobem, co žije minulým režimem v duchu přerozdělování a redistribuce.. Ty vogo, nejhorší je fakt, učit se ty debilní otázky dvojmo.. to by jeden padnul..
Jo, Tarantulko, kdybys chtěla levnější spotřebiče nebo sanitu, dej mi vědět, určitě by šlo něco vymyslet. Ps: díky za toho říďu, mimochodem hrozně příjemnej pán ;-)
Profilova fotka
Jo to on je :-) obcas i vtipalek :-) a ani bys nepoznala ze je nemec vid? :-) teda emigrovanej cech ale bylo mu asi 13 kdyz emigrovali tak je skoro div ze by to clovek ani nepoznal jen jmeno ma ponemceny...
Profilova fotka
ahoj holky, já dnes budu jen nakukovat, musím něco dělat a vy mě hrozně vždycky rozptylujete :-N :-D ;-)
Profilova fotka
ahojky holky ;-) iv_77: já se ke státnicím asi nedostanu :-| kačka: kdo tě rozptyjule? =-) :-D
Profilova fotka
jako moje studium je fakt k smíchu :-( nebo k pláči,jak sem byla v tom lednu neocná tak sem toho hrozně zameškala :-(
Zdravím. Tak jsem konečně tu. Měla jsem ráno cvičení, ale nedorazila jsem tam, protože když jsem přifrčela do Plzně, tak jsem si uvědomila, že tašku s převlečením jsem si nechala doma. :-N :-D :-D :-D tak jsem skočila k obvoďačce pro lístek na peníze a pak jsem šla do práce. Zrovna jsou maturity, tak tam byl docela klídek. Jinak jsem viděla silver, tak už má taky pěkný bříško. A moooc jí to slušelo. Já nevím, mně dneska taky ředitel řekl, že mi to sluší, že jistě čekám chlapečka. Tak jsem ho se smíchem vyvedla z omylu. :-D
kačí: Jen pracuj, pátek se blíží.... :-D
holky, kdo je teda všechno těhotnej? už se v tom nějak ztrácim :-N
skaf: Ahojky. Tak Andrejka(tvojeslunko) už má po porodu, dál já (antarres), pak Olča (silver) a Péťa (tarantulka). Jde to po sobě i termínama porodů. Jestli je ještě někdo těhu, tak to zatím tají. :-D :-D :-D
Profilova fotka
tají tají tají :-D :-D
Profilova fotka
ne to byl ftípek |-|
no hezkej babyboom :-D
Profilova fotka
nevim proč je jako takový vedro, já tady asi umru, fakt že jo :-| jen tak mimochodem, učení mi nejde vůbec do hlavy, víceméně to jsou samé příklady + grafy a já v tom mám pěknej guláš...
Teda to horko je příšerný, asi si už zapneme klimatizaci. :-D Známý ji chtěl vyhodit z kanceláře, protože si tam nechal udělat takovou tu stabilní přišroubovanou na zdi, tak jsme si tu přenosnou chtěli odkoupit. Byl šťastnej, že si jí vezmem a nic za ní nechtěl. My, jak to tu máme "pod střechou", tak je tu hroznej hic nejen ve dne, ale i v noci. Tu umíráme už ráno a to ještě puchejř nesvítí. ]-( :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?