My co jsme byly Nevěsty z Liberce 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jelikož už nejsme aktuální nevěsty a na Liberci se moc nescházíme a na koníkovi ještě taky ne, zakládám toto téma, kde se nám možná podaří obnovit kontakty a možná i naplánovat nějaký srazík. Takže Silente, Nejbe, Radusaondra a všichni ostatní co jste k nám patřili nebo se chcete přidat, rychle sem
Profilova fotka
tak to já jsem se na školu tooo...., ale kdyby jste někdo věděl, jak se naučit německy za pár dní, tak sem s tím, možná bych i pokračovala. :-D
Profilova fotka
Nej - už zase začínáš s tou němčinou? :-D :-D :-D Tvé testy byly dobré :-D Mishul - už je Kubíkovi líp doufám..... U nás zatím klid po pěšině. Navíc potřebuju vydržet, do 17.5. ideálně :-D Termín mám "až" 18.5., takže pohoda, no ne? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Sil pohoda, mě už měsíc dopředu všichni říkali, že porodím dřív - dávali mi den dva a já nakonec 2 dny přenášela :-), takže klid ;-) No já na tý němčině zůstala... Potřebuju dodělat druhák, ale nevidím do dobře. Chybí mi jen ta němčina a můžu do třeťáku |-| a nejde to a nejde. Přitom úča super, jen já debil.
ahoooooj :) tak konecne mame zase doma internet, i kdyz s tou moji praci to je vzdycky trochu na stiru :( no jo dekuju za podporu holky, uz je vazne dobre, a taky jsem si zkusila jake je to stat na vlastnich nohou, starat se sama o pejska a byt sama na byt a uver, chodit do prace a vubec...no a zvladla jsem to, prezila jsem a ted.. nejak se citim odvaznejsi, vic sama sebou jista. Dalo mi to hodne, i vzalo. Ale nejak jsem rada, ze se to stalo, clovek si uvedomi sam sebe.
Profilova fotka
tak Kubík je ok, Nej: já bojuju s Anglinou
Profilova fotka
Ahojky všichni x-) Tak jen co jsem se vrátila z dovolený, byla jsem dnes v poradně a zjistila, že mám ještě habakuk dovolený, takže se v práci tenhle měsíc ohřeju jen tak 6 dní a pak jen týden v červnu. No taky super, nějak už mě to nebaví 8-), spousta lidí pořád a na WC člověk taky nemůže když potřebuje, ale když ho lidi pustí, což mi teda moc nevyhovuje :-p :-N Sil zatím se držíš :-D Proč vlastně potřebuješ vydržet AŽ do 17.5.? =-) Nej máš recht, škola počká. Jen ten ročník by byl fajn ukončenej. :-p No holky moc vám ty jazyky nezávidím. Teda hlavně ty zkoušky. Ale je vyzkoušený mojí kamarádkou, že hodně naučí chatování s cizincem, ale není to moc o gramatice a hlavně, kde na to brát tolik času. :-S
Profilova fotka
radus: to jo, ale jakou mám jistotu, že je to cizinec opravdu cizinec a ne nějakej pošahanec z našeho města, co to jen zkouší :-|
Profilova fotka
Dobrý den :-D tak jsem zase tady, chvíli to trvalo, ale zvládla jsem to ;-) včera jsem si psala s nej, tak mi to nedalo. Trochu jsem Vás dočetla, teda to je změn. skoro všechny jste matky nebo skoromatky. to sem ani nepatřím :-S u nás to snažení snad taky vypukne, ale na podzim mi přišli na problémy se štítkou atd., nicméně jsem dostala léky, u kterých se otěhotnět nesmí. tak to statečně odkládám. no trochu mi to vyhovuje, jsem od přírody srab a představa porodu mě stále děsí a asi se to jen tak nezmění. mateřský pudy na mě chodí jen v případě, kdy jsem u nejbe a u samíka. je to brouček, hezčí miminko jsem dlouho neviděla a nemuchlala ;-) viz, jsem ráda, že máš špatný za sebou a přeju ti jen to nej do nového začátku. jinak se srazíkem souhlas, čekám Vás u pece v Maškovce :-D
Profilova fotka
sid: euthyrox, lethrox, vítej v klubu, mě to našli po porodu, takže druhý do září taky nesmíme
Profilova fotka
mish: letrox by nevadil, ten mi pomalu ale jistě zvedá hodnoty, ale musím brát ten brak Lindaxu ]-( protože mi nepracuje metabolismus. ale naštěstí se mnou aspoň začali něco dělat, 2 roky běhám po doktorech, že není možný, abych takhle ztloustla, aniž bych se nějak přičinila.
Profilova fotka
Ahoj Sid! Fajn, že jsi také zašla! Tak ať se vše co nejdříve srovná! Radus - můj manžílek jezdí autocross a teď 8.-10.5. měl jedny závody a teď 15.-17.5. další. Takže by hrozilo, že ve chvíli, kdy bych začla rodit, on by byl nahony daleko a nemusel by se stihnout vrátit .... Ale pak jsou 3 týdny bez závodů, takže si budu moct rodit, kdy libo :-D
je to se to tu pekne schazi, ja jsem taky pro srazik. s nejbe snad brzo vyjdou brusle, tak se tesim :)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak Sil vypadá to, že si vydržela 8-) Nebo UŽ? Sid já se taky vždycky děsila porodu, pak jsme se rozhodli, že se do toho vrhnem a zatím porod neřeším. A doufám, že těšení až to co nosím pod srdíčkem uvidím na vlastní oči a budu konečně držet v náručí, bude silnější než strach sraz bude fajn, ale asi to bude odplední cukrárna než večerní hospoda, co :-D :-D :-D
Profilova fotka
Sraz, sraz, sraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Tak koukám, že to sem nikdo nenapsal, tak aby bylo jasno... Silente porodila včera tj. 24.5. v 6:47 holčičku. Jmenuje se Anna-Maria vážila 3610g a měřila 51cm. Sil moooc gratuluju :-D Já se klidně srazim, Sil nejspíš hned tak nedorazí :-D
Profilova fotka
taky od nás velká gratulace Sil a oběma hodně sil a zdraví x-)
Profilova fotka
Gratulujeme sil, taťkovi a malé princezně :-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Sil taky od nas moc moc gratuluju Nejbe asi na tech bruslich zmrznem :)
Profilova fotka
Kdyby jenom zmrznem... Prosím o náhradní řešení. Já si to s kočárem ještě nelajsknu. S novym to nemám vyzkoušený. ;-)
Profilova fotka
nejbe opožděně vše nejlepší k 2. výročí
Profilova fotka
Moc děkujeme za gratulace! A: Holkýý, tak prý jde hlasovat víckrát, třeba po hodině nebo tak, tak prosíme o Váš hlas, se na nás pořád jedno mimi dotahuje :-D http://boleslavsky.denik.cz/miminka/m... Moc díky :-D
Profilova fotka
Mishulle díky moc, toto letí ;-) Sil - to nemůžeme dopustit, aby se někdo na tvojí berušku dotahoval ]-( ]-( - já už sem hlasovala před pár dny, když si odkaz hodila do květnovek na mk, ale když vím, že můžu častěji, tak to já budu, neboj.... :-D
Profilova fotka
pokud chcete juknout http://www.modrykonik.cz/album/album.... mý chlapi
Profilova fotka
tak tady nikdo nebyl
Profilova fotka
já jo, koukala jsem na ty tvý chlapy, strašně ten čas letí co... :-) Letní sestřih super, i když jestli nějaký léto vůbec bude :-p Já jedu ode dneška 9. měsíc, tak uvidíme, kdy budeme doma tři... ;-) 8-)
Profilova fotka
radus: a kdy že máte termín? ať vim, kdy mám číhat ;-)
Profilova fotka
14.8. x-)
Profilova fotka
jé, to máte skoro na naše výročí svatby, tak to budu kukat, zda už máte mimouška
Profilova fotka
Tak Raduš, kde to vázne :-D? Né dělám si prdel, doufám, že jste v pořádku a myslím na vás.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?