My co jsme byly Nevěsty z Liberce 2007

Profilova fotka
Jelikož už nejsme aktuální nevěsty a na Liberci se moc nescházíme a na koníkovi ještě taky ne, zakládám toto téma, kde se nám možná podaří obnovit kontakty a možná i naplánovat nějaký srazík. Takže Silente, Nejbe, Radusaondra a všichni ostatní co jste k nám patřili nebo se chcete přidat, rychle sem
Profilova fotka
No tedy, to čučím :-D Vlastní téma :-D Tak jak se máme, nevěstinky? Teď už vlastně všechny maminky nebo maminky-čekatelky :-D
takže to původní téma mám zamknout, nebo jak?
Profilova fotka
ikarkulka: nech ho aktuálním nevěstám, ale my už tam nemáme co dělat ;-)
Profilova fotka
Tak Radus taky čeká? no to je novina. Gratulujeme
no počítám, že už se asi nenajde nevěsta, která se bude vdávat v r. 2007 v liberci, že. chci říct, že jste mohly zůstat v tom původním, pokud ještě nemá přes 10 tis. příspěvků. toto je duplicitní.
Profilova fotka
ikarkul - tak nám tohle téma hoď třeba do volné diskuze a bude ;-) :-)
Profilova fotka
ahoj holky! Mishulle, dík za info. Já jsem se sváma dřív nemohla nikdy bavit,protože jste vykecávaly většinou přes den v práci a já nemohla. Tak teď už můžu, takže super! :-D
ok, tak vás házím do volné ;-)
Profilova fotka
v původním tématu se zas už baví holky o jejich nových svatbách, tam už fakt nemáme co dělat. Tak jak žijete? Silente na Tebe jsem někde natrefila, že čekáš miminko? Mishulle a Vám už je kolik? My jsme se minulý měsíc začali snažit
Profilova fotka
Scai - jj, čekáme přírůstek. Termín kolem 18.5., tak se mi to kapku krátí :-D http://www.modrykonik.cz/album/album.... S Mishulle se "vídáme" v diskuzi Mladá Boleslav, je to srandovní, že tam se sejdou dvě liberečačky :-D No já vůbec i do tohoto tématu skvěle zapadám :-D Přece jen téma "nevěsty Liberec 2007" a já se vdávala v roce 2008 a navíc u MB :-D Nej má krásného chlapečka a Radusondra se určitě někdy objeví :-D O ostatních - Viznerka, Sid... nevím nic |-|
Profilova fotka
No tak sem tu - mi to dalo zabrat... do toho krotit dravou zvěř... No já už tolik času na kecání mít nebudu - max večer, když prcek usne. Zrovna má hysterák v postýlce....
Profilova fotka
jéé, tady se to rozjelo, to mám radost, nám je 14 měsíců a chcem se koncem roku pokusit o druhý
Článek se načítá
Profilova fotka
Sil: mám jen kvůli tobě přidat do názvu "a Sil" :-D
Profilova fotka
Mishulle já myslím, že jo - to bude moooc ráda :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
nejbe, chápu, taky nemám tolik času, začínáme chodit, takže hlídám a chytám, já jen, abych s váma zas měla kontakt, abych věděla, jak žijete
Profilova fotka
Já taky ráda pokecám :-)
Profilova fotka
Ahojte ženy :-D Téééda, že bych byla v názvu tématu, no to snad ani ne :-D :-D Jinak u nás nic nového, užívám si poslední dny těhuklidu a pohody :-D
Ahoj mlade pani :) no jo jsem si zase zavzpominala :) Nejbe, dekuju za echo, rada vas uvidim, koukam, ze uz z vas jsou maminky :)
No jinak ja nerodim :) ani se nesnazim, mam trochu neco jineho na praci, vlastne jsem si ted vyzkousela jake to je jit k soudu a od stredy tento tyden jsem na vlastni zadost rozvedena, takze uz ZASE budu menit obcanku :) Nedivte se mi, ze tolik smajliku, do breku mi bylo pred rokem, ted jsem stastna jako bleska, mam nekoho kdo je na me hodny a je uplne stejny jako ja. Bylo to trochu peklo, ale cloveka to zase necemu nauci.
Profilova fotka
ahojda manželky a maminy :-) Mishulle dobrej nápad, taky se ráda dozvím jak se kdo máte. x-) My čekáme v srpnu, ale teď ještě klidu moc neužívám, pořád straším v rachotě (dokonce i dneska :-p ) a počítám že do června ještě budu. 8-) Jinak u mě asi nic zvláštního. Když bude nějaký sraz, ráda se (v rámci možností) zúčastním :-)
Profilova fotka
Míšo, tak to valím bulvy, už né paní doktorová. Tak hlavně že seš teď šťastná a tu "epizodku" co máš za sebou ber jako na zkoušku a další manželství bude to pravé ořechové :-)
:) Radus tys me rozesmala, ale proc ne, reba me jeste jako jedinou z vas zase ceka premysleni kde a jake saty a tak... :) ale ted ne Kazopadne, sedm le mi neodhalilo koho jsem si vzala, bylo to docela ..... :-( ale uz je dobre, nevim kde jsem vzala tolik odvahy to ukoncit.
Profilova fotka
ahojky všichni viz, klobouk dolů... no asi jsem se měli v tý maškovce zdržet ;-) Hlavně že už je dobře. Já bych se teda klidně vdávala znova :-D
Profilova fotka
čauky, v sobotu jsem byla na módní přehlídce - mimo jiné svatebních šatů, představilo se tam i kadeřnické a květinové studio a ti tam měli několik variant svatebních tabulí... :-) Tak jsem krásně zavzpomínala x-) a klidně bych se vdávala znovu. :-N A spoustu věcí udělala zas jinak, poprvé to bylo super, ale páč je tolik krásných věcí, vyzkoušela bych zas něco jiného =-) :-D 8-)
Profilova fotka
Ahojte ženy, Viz - pane jo... ale co, mrkni na mě, však já se teď vdávala už podruhé a bylo to mnohem mnohem lepší. Asi to bude tím, že za toho pravého :-D Hned bych si ho vzala zase. Ale šaty už jsem prodala a vešla bych se teď tak do pytle od brambor XXL :-D :-D :-D Jinak nám se to krátí, termínek mám 18.5. Včera jsem si zbaběle zabalila tašku do porodnice :-D Novinky jiné žádné :-D
Profilova fotka
Sil, proč zbaběle? Já jen si na to vzpomenu a je mi blbě - myslím opravdu to balení :-). Po skoro půl roce sem tak unavená jak nikdy... nechápu jak sem mohla ještě po porodu říkat, že do toho půjdu znova... Možná až se někdy vyspím. Samíno je teda úžasnej, spí mi skoro celou noc - poprvé vstává ráno kolem páté, ale i tak... Sem byla zvyklá vstávat ve dvanáct :-p.
Profilova fotka
nejbe, nechci tě strašit, ale ještě dlouho se pořádně nevyspíš, vízner: hlavně že je zase dobře, jen mě trochu děsí, že koho znám a bral se na Sychrově, ten se rozvádí :-(
Profilova fotka
Víznerko, tak teď už do nového života přeji vše nej ;-) To je ale stejně zvláštní, že jste spolu tak dlouho a pak tak brzo po svatbě rozvod. To se ten chlap tak změnil? já doufám, že mám toho pravého teď :-) Jinak my se už taky začínáme snažit o miminko, tak uvidíme kdy to vyjde. Já dělám za tři týdny atestaci a tak se teď učím a jsem z toho už celkem na nervy, protože to nestíhám, mám pocit že neumím a už zbývá tak málo času... :-D
Profilova fotka
scai: oo, jak tě chápu, zbejvaj mi dvě zkoušky a státnice, dítko nemocný, já psychicky na dně a tělesně vyčerpaná

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?