Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ty voe a niiisss
Já líčím a Míla už je na mecheche ve věznici!! Neboj ségra já něco vymyslím! Všechno bude i pekárna i cirkus! Myslíš, že se mu to bude líbít? V Tunisu jsme se na pláži přetahovali o telefon, aby jsme mohli poslouchat! Tak já mu asi taky nějakou seženu! Míla mi říkala, že ta Philips je dobrá tak já to zkusím něco posehnat! Míla snad jede v sobotu do Okay koupit nějakou a má to schválený od kámoše co tomu rozumí!
Profilova fotka
ja si taky myslim,ze je to dobra vec,nevim teda jaka mp3 je dobra ale,zalezi hlavne na velikosti ne??at se mu tam vsecko vejde i ten cirkussssss.a co ten naramek??? Jara zase prijede pozde takze budeme drepakovat opet samy doma uz me to nebavi furt neco :-D
Tak já jsem dolíčila a mažu taky do věznice na mecheche, holky mi tam drží místo!! NO já nevím Jaroušovi se nic nelíbí na co jsme koukali s ním je to těžký. Tak já se angažovat nebudu a koupím mu nějakou tu MP3! Jsem zvědavá jaký s Mílou seženeme! To asi nebude jenom tak!! Ale budu se snažit, tak doufám, že mu to udělá radost!! Já jsem zvědavá v kolik taky dneska dorazím domu!! :-p
Profilova fotka
Krásné ranko, tak večírek se celkem vydařil.... Miru docela závidím, že jsi doma.... mě je trochu ouvej, ten fernet co přitáhl velitel s Jírou byl fakt hnus :-p a je mi trošku ouvej, ani nevím jestli dojdu dneska na hovory a když jo tak budu o kofole :-N
Profilova fotka
Ahojky holky,takze ste si to uzily to je suoper,u nas je plno snehu tak popadime na boby juuu :-)
Profilova fotka
Jééé, Péťo sníh, se máte, tady večer pršelo a ráno padal sníh s deštěm, takže boby se nekonají :-(
Profilova fotka
Tak ¨my dorazily dom,snih super,ale asi to roztaje,vypada to na peknou brecku
Profilova fotka
no tak tady už leze sluníčko Kdepak je ta tvoje ségra dneska? Jsem chtěla vědět nějaký drby ze včera a do kolika vůbec pařily a ono nic :-x
Krásné odpolko!! No Mílo já jsem taky ráda, že jsem doma! V práci bych byla stejně dneska asi k ničemu, tak jsem si přispinkala!! No Mílo a my jsme koupili 4 flašky a pila jsem víno s džusem taky jsem měla náladu, ale super, včas jsem to utla pak nám tam začala Knotek nuti vodku a to už jako no a vlastně jsme zvládly ještě flašku griotky! Mílo šli jsme domu až v 1 hodinu, Jarouš přiijel pro mě nafouklej, že jsem mu za celej večer nepsala! No to jsem koukala, já jsem si myslela, že ví kde jsem a on hel naštvanej, že má o mě strach a že nepíšu, ale je to hezký, že se bojí! Akorát mi psal, že když někde budu tak budu psát a že už se nezlobí! Sraz byl Mílo super Gabča se rozjela do nálady, takovou jsem jí ještě nikdy neviděla, fakt jsem čuměla jak se umí odvázat, docela se tam pohádala s Plašilkou a Klárou teda, ale bylo to super! Klára mi říkala, že budou mít Silvestra na bouwlingu s Blaninou a klukama s fotbalu tak ať jdeme prý s nima jestli chceme tak uvidíme!
Mlo už to tady máš??? A to ti jdu napsat něco do IP to budeš koukat!
Profilova fotka
No to jsem zvědavá, zapni si kdyžtak ajsko ;-) No mě dodělal ten fernet co přinesl velitel a byla jsem ráda, když pro mě Vilda v půl 9 přijel hele už mi fakt bylo ouvej. Jinak on byl naštvanej taky, páč jsem byla v náladě, no trošku větší no
Článek se načítá
Jéééé Mílo máme to jednou za rok a o tom to je né????
Profilova fotka
No já mu to říkala taky, že dělá jako kdyby se nikdy neopil... je teda fakt, že mě pak v noci nesedla ta bublinkatá voda s tím práškem, jinak by to možná bylo v pohodě
CUs,říkáš že si blila jak amina? :-)
Profilova fotka
No nazdárek Pepo, kde se touláš? Mno, tak bych to přímo nenazvala, páč já jsem kultivovaná dáma, že :-D
takže říkáš že jsi zvracela jak amina? Tak toulám se všude možně, dnes Praha. Včera usti, jak kdy.
Profilova fotka
bublinky na tvrdy to si si asi dala co??bleeee :-D :-S
Já jsem pak taky pila už jenom vodu!! Ale měli jsme sice 4 flašky, ale takový ty čůča jahody, třešně a tak! NO čusík Pepčo??
Profilova fotka
Petro, mě to vždycky pomáhala napít se vody, jenže takhle byla asi nějak moc bublinkatá... no holt se stalo no, ale hnedky mi bylo líp :-D
No hlavně, že jsme si to užily Mílo né??? Já už jsem myslela na záchodě, že to pustím jak jsme se tam setkaly! Jo a Bohouš skončil s tou z podatelny? Odtáhnul si ji domu, měla jet domu s Opičákem a nakonec šla s Bohoušem! Hustýýýý!
Profilova fotka
Cože????? =-) no to snad není možný, ale ona stejně končí ke konci roku, takže pohoda
Mílo snad už v pondělí má konec!! Dneska je tam sama Jana má dovču! To je síla ten je prostě hroznej! Prostě chtěl někoho ulovit no!
Profilova fotka
cauuuu kde jste??kocky??ja pecu uklizim ty vaaado,Vanoce jsou za dvermi hihihi se tesiiim, 8-) :-D
Profilova fotka
tadýýý, resp. vedle u sousedů =-) Pečeš? A co pečeš, cukroví nebo vánočku ? :-D Tak o vánocích mi povídej... tady na námku je to jako kdyby snad byl konec světa, takových lidí je tu snad jen o vinobraní |-|
Profilova fotka
juuu neee jen strudl ;-) cukrovy mam uz v krabicce,ale nic s toho jsem nepekla :-D
Profilova fotka
huuuuuuuuuuuuuuuuu
Profilova fotka
mě to tu dneska pěkně blbne... vůbec mě to sem nechce pustit psát ]-(
Profilova fotka
Cusiiik co se deje??kde jste vsichni???
Profilova fotka
Baf, koukám, že když tu nekrafeme my, tak nikde nikdo =-) Péťo, dyť ti věčně píšu, že jsme u sousedů a hlavně se neptej kde, páč je tam jen skoro jedna možnost :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?