Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/cat...
Profilova fotka
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Tenhle mam ja
Profilova fotka
v cerny
Profilova fotka
aha..., ale víc se mi líbý ten dřevěnej
Profilova fotka
To me nejvic ten kovovej
Profilova fotka
Hele Péťo, co ten hafan pro Torču, už vám přišel?
Čusík! No jo vlastně už Vám dorazil pesan, stejně ségra Maxik je Maxik hele!! :-D
Profilova fotka
Jo jo to je jasny,pejsek dorazil v poradku a je krasne,jen mi chybi voditko segra nemas naky po maxovi :-D
JO možná tu někde bude, ale kde to ví bůh!
Profilova fotka
tak hledej :-)
Profilova fotka
Cusiiik,krasne rano?? tak co segra co jsi nakonec vybrala jsem uplne nervozni,snad si neco vybrala,tak ukaz,mala uz se vzbudila tak ji jdu namychat koktejl ;-)
Profilova fotka
Vcera jsem byla ve meste schanela nejake dziny,holky a jela jsem domu nasrana ,stekla,jelikoz lidi jsou jak prasteny vsude jsou jak kdyz jsou Vanoce dneska vsechno vybrakovany a ja nemohla za boha zadny sehnat vsechno cislo 36ty voe to nedam ani za boha,nebo S-M to uz vubec ne sem nadavala,ach jo a takovy krasny,to se mi snad este nestalo ]-( tak nevim jestli to ma cenu este jit schanet do Vanoc ja je chtela pod stromecek :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Péťo, třeba se ještě poštěstí. Neptala ses jetli ještě dostanou nějaké zboží ;-) Miru, tak obýdek dneska padá, Marťa musí dopoledne na výlet a neví kdy se vrátí, tak prý příští týden. Dneska je ten vánoční mejdan, se mi tam nějak nechce :-(
Profilova fotka
ju vy mate mejdlo????me by se chtelo :-D
Jak to, že se ti nechce Mílo?? Já ještě ve dvě hodiny soudím, takže vůbec nevím kdy dorazím. Ráno mě do práce Jarin odvezl takže autí nemám tak můžu chlastat!! Hihihi Ségra nakonec jsem vzala tu Fagorku jak se ti líbila!! Ségra a byla si v Kenvelu? Já jsem tam sehnala pěkný, chtěla jsem úzký do džín tak Jaroušek koupil pod stromeček. Mílo já přemýšlím, že koupím Jaroušovi taky MP3 čoveče, to není špatný!! Stejně ji budu používat já, ale víš jak!! :-D Tričko mu pak koupím k narozkám, který má v únoru!
Profilova fotka
No nechce... je mi nějak divně :-S a nemám na to ani náladu... ale možná se to změní, huvidíme. Taky jo? =-) i ty opičko :-D
No tak jsem včera přemýšlela, že by možná mohl mít radost čoveče!! Protože tričko pro něho už jedno mám a tohle by nečekal no!! No Mílo mě bude špatně taky z jednačky neboj!! To rozjedeme né?? Tak to je škoda, možná bych to dneska stíhala!!
Profilova fotka
No tak uvidíš. Já jen doufám, že na mě v tom Okeji ještě počká, jinak už fakt nevím :-S
No tak to bych tam radši Mílo zajela dneska!! Aby ji měli víš co!!
Holky myslíte, že by se Jaroušovi na MP3 líbila?? Já nevím no ale zase jsem mu chtěla koupit ještě tričko nebo mikču a tričko pro něho mám! Tak já nevím no!! ;-(
Ségra je to v háji pekárna není na skladě, a nemůže mi zaručit zda ji má momentálně dodavatel a zda to bude do Vánoc, takže jsem jí psala, že si tedy radši vybereme jinou, že to chceme do Vánoc!!
Profilova fotka
No, jenže já nemám dneska kdy. Budu ráda, když o pauzu stačím oběhnout co potřebuju a po 12 přijede Lachman s party servisem :-D takže naklušu do věznice. A ona stejně nebyla na akci, měli ji normálně v prodeji.
Aha! Takže já jsem objednávku pekárny stornovala a musím objednat jinou, tak super no!! :-D Tuhle mi nezaručí, že bude do Vánoc ach jo!! To nemůžeu riskovat!
Profilova fotka
Péťo, v ustí vám prej chumelí, jo? =-) a tady nic, jen mrholení :-(
No tady je pěkně hnusně! Tady prší!! Doufám, že to nenamrzne, protože to by byla dobrá ledovka!! Ještě, že se odpolko zahřejeme viď Mílo???
Profilova fotka
Jo to se zahřejem, já už jsem zahřátá teďky, páč u mě nemůže jít všechno normálně.... ten svetr pro Nelču už taky nemaj ]-( paní mi ho sice objedná, ale neslibuje, že bude do vánoc =-)
Profilova fotka
nechumeli,snezelo,ale hned to talo Segra to mam radost jako,proste objedname tu Moulinexku a je to,sem presne cekala,ze to budeme schanet tesne pred Vanocema na vsechno se ceka a pak honem honem
Profilova fotka
je ja vzdycky prijdu kdyz vy zerete
Profilova fotka
Sgra ta mp3 si myslim,ze je dobrej darek,kdyby to Jara mohl nosit tak mu ji taky koupim,je to fakt dobry,maly a vsude se to vejde kdo nji nema neni IN :-D
Profilova fotka
kde ste??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?