Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
tady taky, ale tech neridicu co sem dnes potkal:-)
ha nikde nikdo
No čau Pepčo!! To ty tadýýý! Už si tady dlouho nebyl, jsme si říkaly, že jsi na nás u až nevzpomeneš!
Profilova fotka
Ahojky Pepčo, jak je, už máš napečíno :-D Venku bylo krásně. Když jsme šly ze stříhání, tak jsme se stavovali u Bonifáce a zkoušela jsem Nelče supráckej svetřík, tak o něm trochu přemýšlím, ale nevím nevím... Vilda říkal, že prý to nemám přehánět :-N tak nevím no. Njn... mi zas ostrouhali mrkvičku a já se na tu sukni tak těšila :-|
No šauu hele, to mi ani neřikejte, že Bonprix půlku věcí nedodal! já tam taky objednávala nějaký svetřík a topíky a mamka něco příteli k Vánocům už před 3 týdny a furt to ještě nepřišlo.... mě klepne ]-( Jé, Mílu já dneska před archivem viděla nějaké pejskaře, měli taky malého westíka a měl super kostičkovanej obleček :-N
Profilova fotka
Marti, my máme maskáčovou mikču a dneska jsem jí zkoušela tenhle svetřík http://www.daspapanicko.cz/Psi/Svetr-... Marti, z toho si nic nedělej, já čekám někdy od září na dvoje šatky z bonprixu, objednávala mi je tchýňová a zatím nedorazily
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já sice měla štěstí a ten bonprix byl pro mě, ale ten kabát je spíš sáčko na jaro a já chtěla na zimu, jarní jsem si už koupila... doma jsem to ještě zkoušela a ani nesedí, tak jak bych chtěla a hlavně já potřebuju teplýýý :-( ale kalhoty super, když jsem je viděla v tom balíčku tak nic moc, ale na sobě vypadají dobře, no tak kabát holt budu schánět dál.... a vám držím palce, ať to dorazí aspoň na ty vánoce...
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Drzime ji palecky,urcite vite o koho se jedna,nebo aspon tusite
mno doufám, že ten bonprix fakt dorazí, Mílu ten svetřík je dooost dobrej, koupilas jí ho ? Peťul, teda normálně mě tu u toho odkazu mrazí v zádech, to je hrozný, já tu holčinu teda neznám vůbec, ale je mi jí hrozně líto, život je někdy hrozně nespravedlivej :-(
Profilova fotka
to je sila co??No ja to sledovala,nekdo tady psal,ze je mrtva a ona prezila,no je to silna holcina,ja na jejim miste bych se uz probrat asi nechtela,stratit dite,a manzela to je sila,na jednu stranku,je dobre,ze mimi bylo este v brisku,jelikoz to by bylo este vetsi peklo :-| je to smutny jsem ani necekala,ze by dorazila a neco k tomu napsala
Profilova fotka
Nazdárek, Marti, pořád se o něm rozmýšlím. Ale možná jí ho asi k vánocům koupím. Péťo, díky za odkaz, taky bych nečekala, že se tam k tomu vyjádří, zas mám slzy v očích, je to fakt smutný a ještě horší snad byly ty fámy, že taky zemřela :-( Minul, tak to je škoda s tím kabátem, ale určo se ti podaří sehnat nějaký hezký, mám pocit, že jsem jich minule vyděla dost v C&A a New Yorku ;-)
Profilova fotka
Cusik holky Venku mraz brrrr,ale pujdeme s eprojit se nabalime Je to sila no,no proste je silna,ja bych nebyla ty famy op tom,ze je mrtva to ta blkba co napsala,je proste krava,no,ale melo nam to byt jasny,kdyz tam mela jen jeden prispevek a to tenhle,ze umrela,no proste lidi jsou zly a neudelas s ¨tim nic Milo ten mail s Vanocema mi nejde otevrit sakra :-| v C&A toho maji hodne,ale me se tam teda nic nelibilo,ale ja po kabatkach nekoukala tak asi proto :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Péťo, jak to, vždyť je to klasický zazipovaný soubor, si to stáhni do PC a pak to otevři ;-) JJ, lidi jsou svině, ale v ten moment to asi moc nikomu nedošlo :-( jak každej na berusku myslel, ale je dobře, že se z toho po zdravotní stránce vylízala, ono i v tom srdíčku to přebolí, ikdyž ne úplně ale bude jí za chvíli líp ;-)
Profilova fotka
No prijit behem chvilky o manzela,o miminko,no nevim,ale bude pekne dlouho trvat,jak pisu,ja bych na to nemela...
Profilova fotka
Hele co říkáte na tenhle koš http://www.laubrsport.cz/plateny-kos-...
Profilova fotka
Péťo, jako to určitě, ale co holka psala,tak to si to uvědomuje docela dobře. Je mi jasný, že to bude trvat, než se z toho po psychické stránce dostane, to je jasný, skoro každá ženská by se na jejím místě zhroutila dříve či později. No necháme to být, neb jí stejně asi nepomůžeme. Je mi jí líto :-(
Ségra to je hrozný!! Ale je statečná teda, že o tom ještě takhle dokáže psát!! Je to fakt hustý teda! Ani to miminko jí nezůstalo! To je fakt smutný teda!!
Profilova fotka
To ne no Milo je hezkej,ale zda se mi malej,ja si ted taky kupovala
Profilova fotka
Zase zerete ne???
Profilova fotka
Malej???? =-) Oni totiž holky kecaj vedle na koníkovi, víš.
já už nežeruuuuu :-D
Profilova fotka
jak na konijkovi kde vy curiny co ste zraly :-D Milo ja nevim psala jsem,ze se mi to zda tak nevim,ja to necetla asi,jo ale libi se mi takovej maj v Ikee ale prave malej puvodne jsem ho chtela jeden bilej a cerbej,a nakonec jsem vzala uplne jinej a cernej taky v Ikee a za 2 centa
Profilova fotka
Já koukala na Ikeu a tam nemají s tím vrchním víkem a je takovej nif mof, to tenhle je hezčí a to je taky jediná stránka kde jsem ho našla. Marti, ty už jsi dožrala viď. Já taky a řízek byl mňamkozní :-D
Tady se zase jedí řízky jo?? A já jsem na jogurtu a karlovákách!! :-D
Profilova fotka
a je segra drzi dietu ja mam s vikem ;-)
nááhodou, já řízek neměla, měla jsem kuřecí steak v houuuusce :-D a byl taky čupr :-D Míru, jak jogurt a rohlik? sakra držíš dietu či co ? pořádnej dlabanec to chce ]-(
Profilova fotka
No já právě v Ikee našla jen tenhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... :-S
to je asi lepší tamten ne? barvou se hodí všude, tadu u toho by museli mít koupelnu leda do modra...
Profilova fotka
Tenhle mají i v bílé, ale je fakt, že tamten je takový hezčí no
Profilova fotka
Neeeee tenhle ne?, maji tam stejnej jak mas ty v cerne nebo bile barve teda jak chces ty a pak este jeden sirokej s dvouma fochama i s vikem a cernej a je dobrej tamten kovovej stoji 300kc nevim proc je nemaji v nabydce kdyz je prodavaji,ale tyhle tam meli taky no..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?