Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No spíš jde o za kolik u nich nakoupíš víš, páč když máš většinou nákup nad 1500 Kč tak u toho už většinou doprava zdarma je, ale tady u těch prťavých cen moc ne. No byla jsem u Šípka na námku a tam jí mají za 1490 =-) blázen jako nejsem.... ]-(
ahoj holky..mám dotaz víte o levném ubytku v LTM plus také o hezkém svatebním lože :) nejlépe jinde než tamto ubytko :-)) aby nás nikdo nerušil
Profilova fotka
Šári, jujda... a kde nakonec bude hostina? Už jsi se rozhodla? V Lišce mají 2 větší apartmány, jeden je i s vířivkou a jsou fakt hezký. Jinak určo každej hotel má svůj "svatební pokoj" ale vlastní zkušenost bohužel nemám =-)
Profilova fotka
Ahojky krasne odpoledne,jak se mate??co vikos,?? Milo tak co tady v UL,ji koupit??mame tady snad dve ty Oukej prodejny me dneska prisli darky pro Jaru malou a tatu,maly jsem to dala uz ted,je to tricko,a pod stromkem s toho nic mit jako z hracek nebude,ale je uzasny proste krasny od Pumy ma kocku pres pres prsa ruzovou trpitivou no krasny.Jarovi to tricko,ale zda se mi naky vetsi sakra,snad v nem nebude jak strasak a to je to L :-|
Čusík!! No ségra neboj to bude dobrý, ono je to něco jiného, když to pak bude mí na sobě!! To já jsem Jaroušovi koupila včera taky trígo od Pumy, ale já to mám jednoduchý no já vezmu XXL a jdu!! Ještě mu koupím asi jedno tady u nás na Dlouhý tam mají taky pěkný!! Ahojky Šárko!! No já z vyprávění vím, že pěkné pokojíčky mají u Dejmalíků to je jak je Kino v Litoměřicích!
Profilova fotka
Péťo, ahojky, a ty mi tam sjedeš? Páč ta akce je do zítra a já se tam nedostnu a s Vildou pro to samo nepojedu :-N
Profilova fotka
No tohle je taky od Pumy,ale v pomeru jinyho L,je tohle jak si sirsi,no uvidime,dyt ho znas,kdyby mohl tak nosi moje tricka :-D Sarko ja nevim urcite ;-)
Profilova fotka
Segris co ta pekarna???sakra
No nejlépe Viktorky!! Mílo tak počkej, třeba akce budou nebo tam zkus cinknout!! Nebo si udělej výlet do Ústí!!
No nevím dneska Gabča nepřišla do práce, že jí bylo blbě! Tak nevím měla mi zjistit za kolik by byla!! Uviidíme do konce tohoto týdne jestli bude nebo ne, když ne tak ji objednáme!! :-D
Profilova fotka
Dyť to píšu, že tam nechci jet s Vildou, to by pak nebylo překvapení :-N já si nějak poradím neboj...
Myslela jsem, že by jsi tam jela sama, to je jasný, že né s Vildou, taky jsem psala UDĚLEJ SI VÝLET né udělejte!! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmm... jenže u nás to tak jednoduše nefunguje... páč si jen tak nemůžu vzít auto a ztratit se na dvě hodiny a říct mu, jedu do ústí, čau... víš....
Profilova fotka
a jak to??? No ale urcite,at ji pak neschanime 23,,,,to by me jeblo
no já zvažuju kolibu kdyby nevyšla tak jinde..ale budeme části rodiny platit ubytko tak si říkám za v LTM není lacinější ubytko pro ostatní hosty... méně jak 750Kč za noc pro kamarády je to dost.
Profilova fotka
=-) no to jo... ale třeba pro svatby mají spešl ceny, jako v Hoštce, tam jsme snad platili půlku z normální ceny, ale kecala bych, už si to moc nepamatuju :-N ale vím, že to bylo levnější než normálně
Profilova fotka
To je docela dost teda,a to tam este budou spat jen par hodin :-|
no v hoštce je to za 600 dvojlůžák ...milu a kolik tam vyšla hostina??
Profilova fotka
no a já myslím, že to bylo za polovinu. Měli jsme cca 35 lidí a vyšlo nás to s i ubytováním pro 9 lidí na cca 30.500 Kč
tak to hostina vás vyšla lacino a můžu se zeptat co jste tam tak měli za jídlo a kolik tak stálo pití?? jestli to ještě někde máš..vleze se tam tak 40 lidí??
já bych chtěla obřad kolem 2hodiny a příjezd na hostinu tak ve 3. nabízí mí raut na 8 hodin za 520kč na osobu, ale dle mě je to zbytečné přímo na 8 hodin, že se to nesní to by vyšlo tak do 11 s tím že jako je to nepřetržetě doplněováno.. říkám si zda nestačí jen na 5 hodin nevím no..
Profilova fotka
k obědu jsme měli knedlíčkovou polívku a pak kuřecí roládu s opečeným bramborem a oblohou, pak raut, kde se grilovalo nějaký maso a byl tam švédský stolek kde bylo od každého něco, mám to myslím i v albu. Za pítí to bylo tuším 12 nebo 13 tis. Kč ale kecala bych... musela bych prolézt starý mejl, jestli to tam ještě někde mám. Poručili jsme si co chceme mít na baru a nic jiného se nepodávalo a chudák kámoš si tam musel zaplatit láhev "tu amorky" nevím jak se to přesně píše, páč whisky jsme na nápojvém lístku neměli. A dobrý bylo, že nám napočítali opravdu jen to co se vypilo, nic navíc. Ten rautík se mi zdá tak akorát. My měli taky obřad ve 14 hod, cca 3/4 hodiny jsme se fotily a po 15 hodině jsme zasedly ke stolu a myslím, že grilovat se začalo tak nějak kolem té 8 hodiny.
aha to je super, myslíš že je možné se tam dohodnout a mít aperitiv vlastní..můj svědej je z FR tak by dovezli nějaké speciální pítí z FR...
Milu měla si to krásně nazdobené ty stoly to sis dělala sama? i kytička byla super. fatk vám to moc slušelo :-)
Profilova fotka
Ne ne, výzdobu dělala paní Machová a byl to jakoby svatební dar od Lišky, takže se za to nic neplatilo, jen jsem jí řekla jak bych si to asi představovala a ona všechno zařídila. JJ, myslím, že se s nimi dá dohodnout, pokud to bude přiměřené. Tuším, že Denisa si tam kupovala vlastní víno a zbytek, co se nevypilo, tak od nich odkoupili. Vše záleží na domluvě a s paní Machovou byla dohoda skvělá, vždycky akorát říkala, že není problém, zařídíme :-D
juu to ráda slyším tam se mi to taky moc líbí..zvažuju ted kolibu nebo lišku..uvidíme co bude volné dle termínu jen nevím zda ve 40 lidech se tam vlezeme...
Profilova fotka
no v tý Lišce to budete mít tip top... ta koliba je přeci jen o něco větší. Ale někde jsem tu četla, že na Kolibě jsou taky dost vstřícný, že jim třeba řekneš limit, který nechceš překročit a oni se podle toho zařídí. Chce se to s nimi hlavně dohodnout ;-)
Profilova fotka
U osamělé farmy daleko od města zazvoní tři poutníci - Žid, Muslim a Paroubek. Farmář jim otevře a oni prosí o nocleh. "Mohu vás ubytovat, ale mám v domě místo jen pro dva. Jeden bude muset přespat ve chlévě." "To nevadí," říká muslim, "jsem zvyklý na nepohodlí." V noci znovu zvonek, farmář jde otevřít a za dveřmi muslim: "Já jsem sice slíbil, že přespím ve chlévě, ale nikdo mi neřekl, že je tam taky kráva. Tak to opravdu nemohu." "Mně kráva nevadí," řekne Žid, "přespím tam já, ať nejsou potíže." Za chvíli zvonek, farmář jde otevřít,za dveřmi Žid: "Mně opravdu kráva nevadí, ale tam je taky prase. Nezlobte se, je šábes, nemohu sdílet jednu místnost s něčím tak nečistým, jako je prase." "Prosím vás, vy toho naděláte," houkne Paroubek. "Ve chlévě budu spát já a hotovo. Dobrou noc!" Za chvilku zvonek. Farmář jde otevřít a za dveřmi kráva a prase...
Krásné raníčko!! Mílo takhe vtipkuješ po ránu? Já už se těším na pauzu až vyzvednu ten balík!! Co tam bude za překvápko ty jovka!
Profilova fotka
Miru, njn.. jsem vzhůru od 2 hodin od rána |-| tak se nějak držím v chodu :-D To já taky,už jsem psala i Lucce, že něco přišlo a zatím se neví co, ale písala, že prý bere až v pondělí, tak to nějak vymyslíme, jestli tam má ty trencle pro Fandu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?