Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No právě já chci mít dlouhý to určitě dokonce bych je brala ještě delší, ale nevím co s tím no! Mě to jde prostě jenom do culíku a hotovson!! Něco by to chtělo no!! Marti určitě tyhle kratší to je fakt lepší! Přesně dělá to takovou ženštější právě!! V těch delších si byla takový andílek, ale teď už jsi taková prostě jiná, je to určo změna k lepšímu!!
mno andílek jo? tak teď si teda fakt přijdu spíš někdy jako rozčepejřenej ďáblík, je to fakt lepčí. hele a co třeba zkusit dát kombinaci - pramínky světlé a třeba nějaké tmavě fialové a tvojí barvu? já tam měla předtím i tu červenou a světlou a taky to bylo docela pěkný. :-)
Jo jo to si pamatuji jak jsi to měla, ale já mám svoje vlasy dost tmavý a když jsem tam flákla červenou tak jsem to měla hnedka vymyté!! Moc dlouho to nevydrželo!! Červená se vymývá dost rychle no!! Chtěla bych zajít jednou za 100 ke kadeřnici, většinou mi ségra jenom ostříhá konečky a tím pro mě vlasová úprava končí!
hele, tak zkus pro začátek aspoň tu světlou a uvidíš, jak to bude vypadat, ale myslím, že tu bude supér a že tě to rozzáří :-) a kdyby to vypadalo blbě, tak to můžeš kdykoli přebarvit, někdy fakt stačí jen takhle málo a člověka to hned změní 8-)
Jo jo to vím. Jednou jsme se ségrou zkušely mě obarvit na blond, to bylo něco! Vypadala jsem hrozně a ještě ke všemu mi to chytlo jenom na půlku hlavy! To bylo hrozný! Jako blondýna já opravdu ne! Já takový typ na to nejsem. To třeba někdo se barví jednou na světlo a pak na tmavo a dobrý, ale já blond to fakt nejde dohromady! Ale zkusím něco určitě, u kadeřnice jsem nebyla hodně dlouho, naposledy snad na základce!!
tak to uvidíš hele, jak to bude vypadat, já si právě taky vždycky říkala, že do blond ani náhodou, ale ty proužky nejsou zase až takový skok, ale celou hlavu to fakt ne, hele tos musela fakt vypadat k zasmání :-D tý jo, já už bez kadeřnice teď neudělám ani krok, musím tam skoro každý měsíc, děsně mi to odrůstá :-p to je zase ta nevýhoda
No jo no to ty odrosty vidíš no!! A štve tě to tak musíš no!! Aby jsi byla koča ne?? NO zkusíme to co semnou udělá a uvidíme jak budu vypadat, přesně Marti jak píšeš, obarvit na tmavo to můžu kdykoliv, kdybych se v tom náhodou necítila!! Já to mám teď už taky dlouhý no!! Nebo spíš bych chtěla nějaký gel nebo něco, abych to projela a zůstalo to tak, abych neměla hlavu jako lev! Ale na nic takového jsem ještě nepřišla. Pěnové tužidlo to my ty vlasy spíš nabudou a zkroutí se!
no právě, a mě to samotnou štve, když mi to odrůstá, a jak je to delší, tak se mi to taky hned kroutí na všechny strany, tak to musím hned zkracovat.. akorát jediné po čem se mi stýská - ty dlouhé vlasy se tak nemastí, jako ty krátké, to si to můžu mýt skoro každý den, to je hnus velebnosti ]-( tak pěnový tužidlo je jasný, po tom jsem to taky vždycky měla načechraný a zkroucený, gelíkem by to uhladit mělo jít, já to tak mám taky, myslím i něco s voskem a co zkusit k tomu ještě nějakej ten vyhlazovací šampon, myslím, že Elseve je dělá, nezkoušela jsi to?
Profilova fotka
Skus ten vyhlazovaci sprej
Jo jo Marti vím o nich, ale ještě jsem ho nezkoušela snad i Nivea dělá řadu!! Mě jde spíš o to, aby to drželo tvar a neměla jsem to rozlítaný, třeba ráno je to v pohodě, ale odpoledne zamrholí a je to zkroucený a byla bych jak pudlík!! No pěnový už ne no, to mám hlavu jak balon!! Vosk mám a nebo tu gumu na vlasy od Loreal ta je taky docela dobrá to jsem vyžehlila ofču, namastila a vydrželo mi to celý den!! Marti já si meju hlavu jednou za týden, já mám ty vlasy zase suché!! Takže já používám hodně masky na vlasy na suché vlasy!!
ty jovka, jednou za tejden? no to je síla, a já jak trapina obden, a teď v zimě skoro každý den! kdyby to nevypadalo tak pitomě, tak je mi to putna, jenže choď s přilepeným hrncem na hlavě! :-D tak zkus ten gel, ale po něm si myslím, že ty vlasy se mastí fakt hodně, aspoň u mě to tak je, ale drží to tvar, horší je, že nevím jak u dlouhých vlasů, s těma kratšíma to nemá kam lítat
Ségra jakej?? Od jaký značky? Ale to je taky přes fén co?? Teď si mě pobavila Marti s tím hrncem teda! No tak gel je promastí a to je u mě dobře, já je mám fakt sušší no! Zkusím něco pokoupit! Jo jo jednou za týden a kdybych nebyla prase a nepřipadala si pak špinavá a ulepená u gelu tak bych si je klidně mýt nemusela 14 dní. Já je fakt u hlavy nemám vůbec mastné, mám je suché, ale zase lupy nemám! Tak já nevím co to na tý palici vlastně mám! 8-)
Článek se načítá
Péťa asi myslí ten růžovej ne? nevím, co to je za značku sakryš :-p no to jsem ráda, Mirčo, že jsem tě pobavila, jenže já se s tím kolikrát tak navztekám, když to ráno vidím mastný, no to je fakt nevýhoda tohle. mám to jak helmu! :-D nemít si hlavu 14 dnů, to bych to na hlavě mohla vydávat za melírovaný lepidlo :-D :-D
No jo každá to máme jiný no!! Já jsem prostě suchoš!! Ušetřím za šampony, kterých tu mám vagon no!! Ale bohužel šáhnu na ně jednom jednou týdně. Teď mám kaštanový na moje havrany!! :-D No ségra už tu není už se odpojila šla dělat erotiku Járovi tak snad se to dozvím co to je! Já mám jeden vyhlazovací, teda je to spíše vodička, to nastříkám, ale je to na krásné rovné žehlení je to Gat2be nebo jak se to píše!!! A to je dobrý no, to šlo krásně!!
jo tak eroťák mají? se někdo má :-D , Peťa dorazil z letiště a šel hned spát, má časový posun, tak byl hotovson :-p já právě měla tenhle sprej taky, byl to nějaký růžový obal, ale co to bylo, nevim, hele ale nějakej ten gel by ti to uhladit měl a když nemáš problém s mastěním, tak to stojí za zkoušku, přinejhorším vyhodíš prachy za gel
A jaký Marti myslíš gel!! Gelů právě je, že nevím jaký!! Většinou si to namastím ráno gelem a pak to češu až v práci, gel vyschne a pak to mám docela rovný! Marti tak ho nech odpočinout nabere síly a zítra si to vynahradíte určo neboj!! Jo jo eroťák!! Se šla očáchnout a čekat na Járu až přijde z práce tak zdravíme do Ústí - jo tam se už asi dějou věci!! :-D
no jůů, zdravííímeee Ústí :-D :-D no jafně, si to užiju jindy, no, když nejni zbytí :-) na každýho jednou dojde, no né? :-N Míru já mám od L´orealu, ale on jich dělá víc, jeden je s tím voskem, ten jsem taky mívala, teď mám jeden a ten mi přijde fakt dobrej, akorát ho mám nahoře v koupelně u ložnice a nechci tam jít Peťu budit, tak se na to mrknu zítra a písnu ti, jak se to přesně jmenuje.
Jasně Marti to neva!! Já tu mám od Lorelau dva, jedna je ta guma na vlasy a jeden jako na zkrocení vln :-D a to jsem ještě nezkoušela tak uvidíme!! Něco s tím ale chci, tohle mě už nebaví, sice je to pohodlný, že to hodím do culíku a jsem učesaná, ale mám to už dlouho a chci změnu no! Marti to je jasný, Jarouš to odkáče zítra! :-p Dneska jsem přišla pozdě domu až v 6 hodin tak se trošku naštval tak jsem si říkala, že ho nebudu dráždit, jinak jsem po něm chtěla vyjet dneska, ale nechám to na zítra! Ségra zdravíme!!!! Si to užij teda!! :-p
změna je život, tak si to nech ještě projít hlavou (nebo teda spíš na hlavě :-N ) no jafně, nech to na zítra, to bude čóro u nás i u vás :-D a zase může závidět Petra :-D tak já už jdu taky zalehnout do pelechu, doufám jen, že se bude Peťa krotit a nebude zařezávat pilu, vždycky když je utahanej, tak je to s ním v noci na zabití :-| tak dobrou a ať tě blechy štípaj celou noc :-N
Jasně Marti právě si taky říkám, že s těma chrounama něco udělám!! Takhle mě to už nebaví!! No počkej to jí sem pam budeme musete napsat, jaký to bylo, aby záviděla! To my budeme aspoň odpočatí! Jo to znám s tím chrápáním resp. spaním s otevřenou pusou! To bych taky vraždila, já prostě musím mít na spaní klid no! Minule jsem Jarouše odstěhovala do pokojíčku, protože to nešlo, to by jsme se nevyspali ani jeden prostě! Já se jdu odlíčit a do vany a jdu taky chrupkati, Jarouš kouká na nějaká film a to už koukat nejdu! Tak dobrou noc Marti!!!!!! :-D
Profilova fotka
Hele vy si pak děláte prdelky ne? =-) To tu večer strávím hodiny u těch románů :-D Ale jsem ráda Marti, že tě sem technika konečně taky na chvíli pustila :-)
Profilova fotka
Tak jsem včera byla v Okeyi a samo, že tu empétrojku už měli fuč :-( a z netu mě vyjde skoro o 200 Kč víc za tu debilní dopravu :-S zkusím se ještě zítra zeptat např. u Šípka, páč jsem jí zahlédla na stránkách eprotonu jestli ji náhodou nemají a pak budu event. hledat náhradu
Mílu my a prdelky jů? :-D hele, to mi neřikej, že na netu mají mp3 dražší než v kamenným obchodě? to docela čučím, většinou je to naopak |-| Jo, Miru, mrkla jsem na ten gel - tak je to nakonec vosk s leskem, to co mám, od Lorealu Studio Architect. Jináč, vrátili jsme se navečír z těch hor, nakonec jsme skončili v Jánských lázních a můžu vřele doporučit.. fakt super, i dlouhé sjezdovky, celkem málo lidí, no a já se nakonec hned při prvním sjezdu rozsekala.. no jo, skoro po roce na lyžích jsem brousila břichem sníh :-D :-D
Profilova fotka
Marti... no ona je tam levnější, ale když k tomu připočítáš tu dopravu, což většinou se pohybuje minimálně kolem 100 Kč ale v průměru co jsem koukala tak 150, tak tě to vyjde dráž a hlavně v tom Okeji byla nyní v akci, takže asi tak. Marti Jánský taky miluju, byla jsem tam sice jen 2x, ale líbí se mi tam víc než v Peci :-S
Ahaa, je fakt že za dopravu se vždycky neplatí až nad nějaké ty tisíce, takže se je to o to dražší, to mi nedošlo. Mílu já v Jánských byla jako malá, ale moc jsem si to nepamatovala, tohle byla fakt paráda, Pec není taky špatná, ale zatím u mě vede Lysá hora v Rokytnici. Chjo, kdyby mě alespoň tak nebolely nóoožičky :-p
Profilova fotka
Na Lysý jsme byly na základce, takže to tam mám trochu mlhavý a zatím jsem tam od té doby nebyla, ale vím, že tam taky bylo super, no kde na horách v sedmičce, ne že jo! :-D
Krásné raníčko!! No néé já čumím Marťa je tu! Tak to je paráda, že jste si zalyžovaly, to je super!! A co v sobotu, byl rachot?? My jsme pekly s mamkou až do 22:15 hodin jako, ale máme všechno i dokonce namazané nazdobené, takže jsme si to vynahradily včera Marti :-p !! Včera jsme vyrazili na nákupy, Jarouš, že mi koupí něco k Vánocům!! Jsem si myslela, že nebude nic moc lidí ještě a hrůza neměli jsme pořádně ani kde zaparkovat! Byli jsme se podívat v Olympii jak je to tam přistavěné tea a je to pěkný! Jaroušek mi nakoupi na Vánoce! V New Yorku jsem si vybrala trígo a dva svetříky! V Kenvelu taky dva svetříky a džíny, což jsem chtěla do kozaček, v Orasy kalhoty a dvoje naušničky!! Já jsem Jaroušovi koupila v A3 sportu trígo Puma, aby mu to šlo k té mikče co dostane taky od ježíška! Takže jsme docela pokoupili! Hlavně jsem si vybrala co to jsem chtěla, Jaroušovi jsem roztočila šrajtofli, ale co mám co jsem chtěla od ježíška! A nic mi nedala akorát naušničky jsem si mohla vzít, tamto mám až pod stromek!! Ach jo!! A jinak v sobotu jsem nakoupila dárkový sady kosmetiky a čajů, kafí a dárkovou sadu alkoholu pro tchána! Takže už to skoro mám no!
Holky já jsem od školy co jsme byli na lyžáku na tom nestála, to nevím teda jak by to dopadlo, kdybych na to vlezla, ale jinak mě to bavilo, pak když se člověk do toho dostane tak to je super no!! Mílo tak to je škoda, že ji neměli, ale něco určo seženeš nebo prostě tu stovku objetuješ, zase to není tolik a koupíš to co chce a tahle byla fakt pěkná!!
Profilova fotka
Miru, kdyby to právě byla jen ta 100 ale spíš se to dopravný a poštovný pobyhuje okolo 200 Kč právě =-) To si piš, že lyžování je super a svařáček pak na svahu taky :-D jéééééééééé já bych tak jela lyžovat |-|
Já jsem zase u cukrovíčka grokovala, takže se mi vesele peklo jen co je pravda!! No hele v životě přijdeš ještě o plno peněz!! Tak uvidíš třeba se ještě něco naskytne! My co jsme si objedávali přes net tak bylo většinou doprava zdarma!! Tak asi jak kdo no!! Třeba ještě akce do Vánoc budou, ale aby jsi pak sehnala něco no!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?