Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
NO tak než vyrazíme a pokoupíme tak bude večer a nemuselo by být všude tolika lidí ještě, než začne ten shon předvánoční!! Uvidíme v kolik pojedeme, ale asi to stíhat nebudeme, to už bude prcek spát a chci ještě do toho Tesca!! No tak u nás se nepřetrhnout, takže já to neřeším!!
Profilova fotka
No to je dobry,ze vy nekdy prijedete jako desny to mam segru :-D No tak ja bych ji asi nekoupila ani to co ji kupujes ty kdyz by mi davala colu bych ji rekla,ze ted nema,a nazdar kdyz to muze rikat ona tak proc ne ja ze?? :-D
Profilova fotka
Tak my se jdeme oblekat a mazeme za certama :-o
Profilova fotka
Tak MP3 mám schválenou.... :-D Péto, pošly na ně čerty... když jsou na neteřinku takový :-D
NO asi tak nějak, ale ségra zapomněla si ke cole byla ještě sklenička! No dyť jo, já doufám, že nám dají aspoň peníze, protože ty jejich dary, jdou vždycky do šuplíku!! Fakt potřebný no!! Takže já se tím netrápím vůbec! No Vy taky s těma návštěvama to přeháníte no!! To nestíháme to pojedeme už pozdě!!
Čau bábulky :-N
a hlavně mě neukamenujte, kde se flákám x-)
Profilova fotka
No nazdar
Profilova fotka
p :-D
sakra, to je přivítání :-( heleeee, nemlať mě :-D
japa se vede ? Mirka myslím na obídku říkala, že jste byly cholky nemocný..
Profilova fotka
hmmm a jak sakra Jinak te vitam to je jasny :-D :-D dneska jsem zase vymrzla a opet me zacalo bolet v krku se na to uz vyssss :-D nevim co jsem to chytla za krivarnu :-|
Článek se načítá
tak díky za přivítání, jsem se dlooho nevokázala, já vím :-S chuděrko, tak kloktej, Míla na to má ten svůj fígl se slanou vodou - mmch to bych do sebe nenarvala ani omylem, tfujtajbl :-p
Profilova fotka
Jo??to pomaha?? co jinak co je noveho jak se vejde atd
no prej jo, ale mě se z toho zvedá kufr teda :-D u nás nič, jen že jsem Míle s Mirkou včera na obídku básnila, jak jdu dneska v jednu z práce dom a nakonec jsem musela na služebku a dorazila jsem ve čtvrt na šest, hele stát 3/4 hodiny před Liťákem v koloně, to mě už vomejvali! :-p
Profilova fotka
jak to?,joooo??to je kuli tomu debinimu mostu co??to jsem tam uz taky zazila top je na berkarnu,jezdit tam dene,tak zacnu chodit pesky
No hele nakouknu a N E K E C E J !! Koho to tady vidím??? No šauuuuuuuuuuuuuuu ženská!! Tebe tady ráda vidím!!! Marti tak ty kolony znám to jsme si užili, když jsme bydleli v Boušáku!! Fakt super no!!
nekešám, Mirčus, no nazdááárek, tady kašpárek :-D si tu zrouna stěžuju, fakt to bylo k posr... ]-( mysleli jsme, že je nějaká bouračka na mostě a bylo to asi snad jen kvůli semaforům ,nebo nevim, proč jsme stáli :-S
Tak to je dobře, že jsi nastartovala net a jsi tuuuu!! Marti to taky nechápu, kolona stojí a nikde nic, ale hlavně, že se stojí!! Většinou to bývalo i kvůli semaforům i inšpiku!! Tak co razíte zalyžovat! Zrovna psala Janča, že o víkoš chce provětrat snouuuubord!!
Profilova fotka
ja myslela,ze je to kuli tomu mostu??
ne, Peťo, maximálně se někdo na mostě v pátek většinou kochá a narve to do toho před ním, ale teď tam nebylo nic, tak jsem fakt z toho blázen. Miru jedeme na lyžičky, nakonec až v neděli, tak špekulujeme furt kam, kama jede Jana?
Myslíš jako novému?? To vůbec nemá vliv ten je daleko!! To jsou semafory u inšpiku nebo kruháč na kocandě tam to taky bývá nacpaný pěkně někdy!! Marti to byly plány včera co?? Jak půjdeš domu a prdku!!Já jsem taky dneska jela jenom hodin známé Avon, že pak pojedeme do Olympie a co myslíš, domu jsem dorazila v 6 hodin a Jarouš byl docela nafouklej!
No Míru, fakt když si něco naplánuju, tak se na to můžu... měla jsem jít v půl druhý ke kadeřnici a prdlajs.. jeli jsme do české lípy, pak do děčína a do mostu, myslela jsem že mě budou vomejvat, docela mě to vytočilo, měla jsem naděláno a pak to bylo na nic, ale koukám, že to taky nemáš jednoduchý :-p
No asi tak nějak Marti, ale všechno se zvládne!! Si se chtěla jet zkrášlit, já taky přemýšlím, že půjdu ke kadeřnici!! Aby mi něco s těma chrounama udělala! A možná bych tam zkusila i melíry no nevím nechala bych si poradit!! Marti to tam Janča nepsala, jenom doufala, že bude sníh!
Marti Janča by měla do Vánoc ještě přijet tak myslíš, že se urveš na kafčo?? 8-)
já vím, zvládnout se to muší ;-) sníh snad bude, když jsme jeli ráno do lípy, tak tam bylo hezky nasněžíno, tak doufám, že to k něčemu bude. jůů a půjdeš do nějakého sestřihu nebo nové barvičky? nebo jen konečky?
Marti na Lípu tam je sníh brzo a dlouho vydrží tak snad si krásně zalyžujete!! No kolegyně v práci mi říkala, že má moc šikovnou kadeřnici! Je prý naproti bazénu, tak nevím kde to přesně je a je fakt, že kolegyně je teda hezky ostříhaná no!! No zrovna jsem se nedávno barvila na tmavo, ale něco bych zkusila no, když já když ustřihnu ofinu tak budu muset žehlit zase!! :-D
čéče tu žehličku jsem taky jeden čas používala, hned ze začátku, jak jsem zkrátila vlasy, ale ne natolik, jak je mám teď a přišlo mi to jako vopruz.. teď to prostě jen rozhrábnu prstama, nageluju a nazdar. horší je, když si to přeležím, tak mám někdy pěknýho kačera :-D hele tak zkus třeba nějakej melírek hele, je to hned takový zajímavější ;-)
No to jsem právě Marti myslela, že to zkusím prosvětlit, už jsem ho měla, ale neodborně, dělala jsem to sama, tak to vypadalo, ale mohla bych to zkusit no!! No právě Marti musela jsem vstávat dřív, abych to nažehlila, to jsem žehlila pak přejela gumou na vlasy, to drželo pěkně zase celej den to je pravda, ale mám žehličku nic moc a to byl děs než se to natáhlo! Ale mě se taky líbíš více v těch krátkejch vlasech, prostě co máš teď no!!
jéžiši kujů za pochvalu, mě se to takhle taky líbí víc, sice moje mamina tvrdí, že vypadám jak malej harant, ale mě to spíš přijde, že vypadám aspoň trochu jako ženská, ty dlouhý mi pak už i vadily, jak mi to padalo, to byl hnus to vymetat z koupelny ]-( Tobě ty dlouhý ale sluší, má to šmrnc, do kratších bych nešla, jen tam fláknout sem tam světlejší proužky a hned to vypadá jinak, tak to zkus, přinejhorším si to přebarvíš :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?