Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No Mílo tak kolem litru by mohla být dobrá né?? A jestli to chce jenom na muziku do práce tak by MP3 stačila né? Určo nějakou pěknou vybereš a Vilda bude rád neboj!! Nějakou pěknou designově! No Mílo to jsem já zvědavá co bude na pásce, ale jsem radši při zemi a radši nepočítám s ničím!! 2 tisíce? Tak to není tolik ségra to by jsme mohly koupit?? Gabča mi dneska zrovna říkala, že v tom zadělává těsta a má za 45 minut zaděláno 12 těst? Tak to je paráda a není to jenom na chleba tam jdou dělat marmelády všechno prostě no! Naházíš ingredience a máš to hotový!! No budeme o tom přemýšlet, není to špatný, ale jestli by ji mamka chtěla! Míla nám poradí co já vím co to všechno má mít!
Profilova fotka
NO oni ti poradí i v tom krámě, hlavně aby to mělo hnětací háky na výměnu... to vím, že mi kladla na srdíčko sestřenka loni. Jo a marmošky jsou z toho dobrý, tchýňulka letos v ní zkoušela meruňkovou a poté jsme se mohly utlouct... :-D
Profilova fotka
tak se po naky podivej
Profilova fotka
Cus co je to tady??kde pak jste??
Profilova fotka
No kde kde... makáme a před chvíli jsme přišly z obýdku. Hele kde je vůbec Pepa, se tu nějak dlouho neukázál? =-)
Profilova fotka
tezko rict takhle z hlavy co ste meli dobryho na me dneska nic nezbylo sakra,takze jsem o hladu :-| a nic tu neni musime sjet nakoupit,ale nevim kdy dneska jedeme do centra,tak asi az pojedeme zpet domu
Profilova fotka
Jsme dneska byly i s Miru.... já měla plněný bramborový knedlíky a holky si daly nějaký kuřecí plátek na smetaně a vypadalo to taky dobře
Profilova fotka
mnam bramborovy knedlik mi delas chute ja mam hlad :-( :-( at uz jedeme nebo se poseru
Se pořádně nažer konečně taky! Já jsem si koupila dneska grilované kuřátko a udělám si doma zeleninový salátek! To bude baštička! Už, aby padla nějak mě to tu už neba!! Gabča mi říkala, že má jednu pečící vanu a jedny metly a má Moulinex a stála prý 2.500!! Zítra nám z ní přinese chleba na ochutnání!! Tak uvidíme!!
Profilova fotka
ta pani se mi ozvala ma jeden hnetak kdyz taky nekdy prijdes na net tak ti ji ukazu...ja bych ji vzala me se libi za 2500 jich je. ja se ted nazrala ty voe az ted,udelala jsme si tousty,a snedla jsem jich asi 6 a zbytek po viktorce to sem prase 8-) :-D a je mi to fuck :-D
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Jo jo jukala jsem na to a od Moulinexu jsou ty pekárny asi nejhezčí!! Poslala jsem kolegyni nějaké odkazy za kolik by mi jí nechal ten její přítel tak uvidíme!! Já jsem dneska ségra měla zeleninový salátek s grilovaným kuřátkem to jsem se taky přecpala pěkně!
Článek se načítá
Profilova fotka
vy zase zerete jen salaty to je desny
Né Jára já!! Ta je zdravá lepší jíst zeleninu než nic!!! Doktor mi dělal testy a říkal, že patřím mezi jeho nejzdravější pacienty! Dělal mi testy z krve a moče!! Tak to mě potěšilo teda!!! :-D Za to kdyby šel Jarouš, ale hele gól jo od Nového roku chce zhubnout, to jsem zvědavá teda kolik zhubne!! Ale potřeboval by no!! Nebudu vařit a hotovo!!
jo ségra tak mi to Gabči přítel ocení a uvidíme za kolik by byla a představ ti, že mi Gabča říkala, že má úplně tu samou a je s ní spokojená, prý je dobrá a lehká na ovládání!! Prý v pátek večer si nastaví, aby jim to upeklo na 9 hodinu ráno bábovku?? Tak to je hustý no!!
Profilova fotka
Nazdárek, se tu rochním v MP3 přehrávačích co říkáte na tenhle http://www.eproton.cz/RemoteImages/PH... mají ho dokonce v akci v OKeji
No Mílo ten je pěknej, design je teda super!! Kolik koštuje??
Profilova fotka
v OKeji ho mají za 889 Kč 4MB jinak plus mínus kolem těch 900 Kč jsem koukala na netu, ale většinou ten 4 nemaj a volala jsem do OKeje a prý minimálně jeden by tam měli mít.. stejně musím jet o víkoš nakoupit, koukala jsem, že mají v akci džusy, tak se stavím i vedle a jestli bude tak hezkej i ve skutečnosti, tak ho asi vezmu.... a kdyby se manžílkovi nelíbil, tak ho může vrátit..... ;-)
Profilova fotka
cusik holky No segra ja jsem uz uplne zvedava,Jara rikal,ze je to prej dobra vec zensky v praci to hrozne chvalej,ja to snad chci taky :-D ale fakt,me to tak zaujmulo ,ze to chci ja to chci Milo je peknej,ale me se libi jeden a do nej jsem se zamilovala,skusim ho najit,ani nevim za kolik,ale asi bude drahej. Ja si dneska uz konecne koupila bundu,tak uz nebudu mrznout v ty podzimnicce. Proc by se u nelibil mje peknej Jara a dieta??? :-D :-D :-D ja to raci nebudu komentovat :-D
Profilova fotka
http://www.mp3prehravace.cz/Apple-iPo... je draha no,a je v ruznych barvickach
Profilova fotka
Péťo tak ho najdi... mě se spíš taky líbí takové ty podlouhlejší...ale tenhle mě docela zaujal. Je takovej koukací no! No páč Vilda je na elektroniku vybíravější no a já podle něj na takovýhle věci nemám vkus a nerozumím tomu :-N A kde jsi ji nakonec sehnala? Já taky uvažovala o té pekárně, je to fakt dobrá věc a domácí chlebík je z ní výbornej a je i dobrý,že prodávají i hotový směsi do toho.. stačí to tam jen nasypat, přidat vodu a zapnout a je hoto :-D
Profilova fotka
ty voe fakt jo??ja ji chci Milo chapu Yorkru v Teplicich kam se sere Praha,tam meli hovinko, :-D
Profilova fotka
Je takova hneda,tepla,no proste pekna,dal mi na ni muj paaan tchan,ten je hodnej co??jsem aspon usetrila na darky,ba ne ja bych si asi letos nekoupila kupovala jsem si loni sice v rodince,ale stacila mi,stejne jezdim jen k nasim a po vyhlidce :-D
Profilova fotka
No on je to taky ipod, ikdyž moc nevím jaký je tam rozdíl.... moc se v tom nevyznám....
Ségra to je drahý 4 litry co mi přijde za to dost!! Mílo ten je moc pěknej mě se teda líbí a 900 to není tolik zase a 4 MB to je velký!! Do něho bych šla teda a máš dárek hele!! Já jsem dneska okukovala dárky taky, ale koupila jsem jenom Jaroušovi žiletky! Tchýni koupím asi ten časovací BRISE s vánoční vůní, protože jinak fakt nevím a pak ještě mám pro ni Avon a pak ještě nějakou drobnost a nazdar! Přemýšlím, že jí koupím k svátku bombošku a k Vánocům jí nechám ještě ten kalendář a hotovo! A mám ji z krku, v pondělí koupím ten strojek a budu to mít hotový! No ségra jdeme do ní je to jasný! Gabča mi říkala, že si dělají chleba sami doma normálně z žitné mouky a tak, ty směsi jsou zbytečně drahý!! A ta co jsme vybraly je pěkná, uvidíme jaká bude cena! ALe i tak to jde to není tolik! A ty Moulinex jsou nejhezčí!! Tak si kup tamtu z toho inzerátu né od té paní!
Profilova fotka
Si ještě píšu s jedním kámošem, co se v tom trochu vyzná a uvidím.... ikdyž ale vidím při mém štěstí, že zítra přijdu do Okeje a MPtrojka fuč :-D
Profilova fotka
No tak kdyz na netu stoji 2 taci tak snad u nich nebude este drazsi ne?? je draha no ja to rikala 8-) Pro tchynuli mam zabky na leto,ze sportu,pak bizu,kalendar,a nakej svetr ji chci koupit,puvodne jsem chtela digestor,ale to bych se musela dohadovat se svagrovou a to s emi moc nechce ted jsem s ni segra mluvila v Roudnici 8-( ale dobry,nenadavaly jsme si :-D
Ty jsi s ní mluvila jo?? No nekecej?? NO já už to taky hrotit nebudu, oni si taky nelámou hlavu s dárky co nám mají koupit, tak co!! Prdim na to!! V pondělí to nakoupím a hotovo! Ségra já snad dneska vyrazím do Olympie!! Bych mohla čoveče tam pokoupit!! A podívat se co tam mají a jak to předělali! To by jsme mohli stejně dneska nemáme co dělat a stavíme se v Tescu až pojedeme zpátky, to bude zase Urín nadšenej, ale co. No a zítra chci do Taka mají tam taky nějaké slevičky! Mílo když ji budou mít tak ji vem, je fakt krásná a hlavně víš co bude to překvápko, nebude o tom vědět a když se mu nebude líbit tak si ji vymění za jinou, ale efekt překvapení to pod stromkem splní né?? A to je to hlavní!! Já budu jezdit na chleba k našim ségra!! :-D
Profilova fotka
http://www.datart.cz/katalog/MP3-preh... tiu koupim tatkovi staci ne??? No my se tam chystame taky,este jednou vemu tui mp3 no tak se snad stavite ne??nebo jako pojedes domu a nestavis se ani za neteri,si uvedom,ze je cert a tak neco dobryho teta privez :-D :-D Ja taky ja taky :-D Mluvila no o Vanocich jak to udelame :-| 8-)
Profilova fotka
No tak tchyne nam dava dost,tak si lamat hlavu musim,nechci nikomu davat blbosti prave,ale obleceni udela kazdy zensky radost

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?