Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Mě taky omáčky baví, jo když jsem to neuměla tak jsem si říkala, to se v životě nenaučím co do jaké omáčky dát a jak to mám udělat, dneska uvařím všechny omáčky! Je fakt, že ty mě naučila tchýňová no, nebo spíše jsem je okoukala!! Akorát koprovku tu nevařím ta mi smrdí od malička, takže tu fakt neeee! Víš co já to střídám Jarouš miluje segedín, španělský ptáky, svíčkovou občas kuře na paprice udělám, ale to jenom občas! A mám vystaráno!! A samozřejmě domácí goliášek!! Pro tebe je jednoduší skočit do Roba na hotový co?? Ty lenoško jedna!!
Ségra ty už tu asi nejsi co?? Tak já mastim asi do pelechu!! Ještě se mi čoveče ani nijak nechce spát!!
Profilova fotka
Krásné ranko, každej to má jinak no! Já neříkám, že není nad domácí, ale já jsem prostě pohodlná no! Jo a o je v dnešní době zdravého hele! Do většiny těch sušených jídel se už ani nepřidávají ty glutamáty, takže je to docela v pohodě. A není na tom nic špatného vařit z pytlíku. Pro mě je to prostě rychlejší nějakou tu omáčku smíchat se smetanou, než se s tím patlat no! Mě totiž moc vaření neba :-( a Vilda na tyhle omáčky stejně moc není, jako dá si jí... ale moc na to není no a já vlastně taky ne páč u nás doma se vždycky jelo - knedlo vepřo, pečený kuře, kuře na paprice, svíčková a vepřová roláda... to bylo pořád dokola :-S takže tím se mi to i docela zhnusilo. Jo jinak Péťo, já když dělám třeba tu zapečenou brokolici, tak to většinou dělám ze smetany a tam pak ten prášek není tolik cítit, přidám tam třeba ještě smetanový sýr a to je pak o něčem jiném. Ale říkám, každý vaří jinak no! Každej je zvyklej na něco jiného, třeba až budu jednou doma na mateřský tak taky budu víc vyvařovat. :-N
Krásné raníčko! Tak dneska tady asi moc nebudu, mám dneska maraton v jednačce!! To mám tedy radost no! Dneska ráno to byl mrazík sakra!! Brrrrr. Vzala jsem si kozačky a měla jsem co dělat, abych do nich vlezla!!
Profilova fotka
Cusiiik zdravim segra byla jsem tu vecer docela dlouho,ale zapla si asi nebyla co??ja kecala s kamoskama takze jsem pak nikam nechodila a nevedela jsem,ze tu jsi.. tak me je dneska konecne dobre,takze jsem zacala pekne uklizet,a vyndala Vanoce,konecne,mala zalehla prdelka,dneska je krasne,tak asi to skusim a vylezeme ven,nebo doma byt teda nechci... Jo Milo kazdej vari podle sebe,a kdyz to jite tak proc ne ja proste pytlikovy veci nemam rada,jediny co jim tak polivky ty muzu
Profilova fotka
Tak jsem o pauzu ulovila dalšího ježuru, pro švagrovou - keramický kořenky na stůl se slunečnicema, ona je má ráda, bráchovi k tomu koupím nějakou flašu a je to :-D Ještě mi zbývá druhý švagřice a brácha a pak synovec, tomu koupíme nějakou hru do PC, to nechám na Vildovi a mám všechno z krku... vlastně nee... ještě babí, ale to jsem uvažovala, že jí koupím asi nějaké dárkové balení čajů
Profilova fotka
No vidis,ja nemam pro Jaru pro mamku a tatui jinak vsecko mam
Profilova fotka
No pro Vildu už něco mám... ale chtěla bych ještě něco... pořád přemýšlím nad tou MPtrojkou... jenže pro něj je ošemetný kupovat elektroniku... tu si on nejraději vybírá sám
Přesně hlavně, že chutná né?? Ne ne před tím tam byl Jarouš víš tak to bylo všechno vypnuto, znáš ho!! No já jsem si dneska vyzdobila kancelář vánočně! Doma jsem dala zatím jenom ozdůbku na dveře!
No ale zase když si to vybere sám tak to nebude překvápko no!! Ségra ty už máš všechno no?? A co máš pro naše teda?? Mě připadá jeden dárek málo!! :-N
Profilova fotka
Já jsem dělala vánoční výzdobu v pondělí doma... v okně svítí svícen... na stolku máme vánoční ubrus a na něm adventní věnec... na dveřích vánoční ozdoba... a na stěně mám malý betlémek a vedle televize dva huhuláky :-D jsem objevila minule v Baumaxu... Nelče se taky líbily tak jsme je vzali ;-) No právě... bych pro něj chtěla nějaký překvápko.... jenže to pak bude jako předloni s tím holícím strojkem... proč takový věci kupuješ beze mě a pod. :-(
Profilova fotka
ja nemam pro kazdyho jeden pro nase prave nemam tatovi jsem objednala tricko tu mp3 a mamce nemam no to je nejhorsi proste nevim nic nerekne,a ja mam kupovat pak kraviny,a ja si nemuzu Mirko dovolit kazdymu kupovat 10 darku jako ty mam dite,a to je asi nejhlavnejsi..
Článek se načítá
Profilova fotka
Segra mate v Litaku este ty zaclony?? provazkovy sousedka u me zase neco videla a hned to chce :-D :-D a tady je mame pekne drahy vis
No hele tak při nejhorším si ji vymění třeba za lepší, ale jak mu to zase koupit bez překvápka! Tak sehnat nějakou pěknou, aby se mu tam vešlo hodně muziky a koupit to! To pak není překvápko! No i když já si taky radši dárky kupuju sama od Jarouše! Letos chci tu váhu no! Uvidíme co si ještě vyberu. Akorát mi řekl žádná voňavka toho mám dost! NO to pak právě zklame co, když si mu ho koupila a on ho pak nechtěl! 8-( NO tak já myslela, že máš jenom jeden dárek pro tátu ty máš ještě tričko tak to jo!! Já mám ráda hodně rozbalování no!! No tak já mamce koupím peněženku a s tím jsem u konce a dále nevím! Naši byli u nás tak se mamce líbily jak mám ty nové závěsy z Ikee tak je chce, tak jestli je ještě budou mít tak jí je koupím! Mamka viděla obývák a už to chce taky - znáš ji!! Hele a tu MP3 chceš teda na půl? Nebo mám koupit něco sama? My jsme ještě pořádně nikde nebyli nakupovat takže mě to teprve ještě čeká, ale vůbec nevím kdy jako, Jarouš v práci, v sobotu pečeme!
Profilova fotka
Péto a jakou máte tu MP3 jakou značku a jakou má kapacitu?
Profilova fotka
Milo to chces moc znacku nevim,ale je to 2 giga,no segra jestli mas nakej darek tak my ji koupime samy za sebe jak chces neni draha,takze bych to klido mohla koupit sama x-) ale je to fuck a mamce nevim proste,rikala,ze to mate krasny,tomu verim ja dneska zase radila a nadavala Viktorka mi opet neco nalila na televizi ja uz mam normalne s toho nervy v prdeli stoji to tolik penez a ona si na to lije piti uz me to sere,nevim co jako stim budeme delat protioze za pul roku mame po televizce
NO tak ať si je jede koupit né?? Já nemám čas! :-D Sháním dárky a na záclony nemám čas! Ale co jsem viděla naposledy tak je tu měli čímani! No tak to bude muset Viktorka dostat po ručičkách, musí prostě vědět co nesmí a co může, nemůžeš jí to nechat dělat, to by Vám to všechno zničila!! Tak ju tak já tátovi koupím něco sama!! Snad mi něco padne do očka! Mílo ty 2 giga by mu stačili né?? Zkus proton nebo Okay! Včera mi přišel leták proton a myslím ,že tam měli akci na nějaké nebo zkus něco pohledat na negu až nebude Vilouš doma!
Profilova fotka
ja mu ji teda kupim snad tam este bude,nebo me jebne jsem ji mela koupit a neptat se te,ted ji taky nemusej mit a ja se poseru az budes treba nahodou tam tak se podivej No to dostava porad,proste neustale u ni ocumuje ,pozdeji ji dostane do pokojicku a my si koupime novou az bud eViktorka vetsi ted uz to neni zadna drahota a bude to este levnejsi,tak ji to pak v pokojicku hodime taky zed,to bude mit frajerskej pokojicek :-D ale na to je este cas
Profilova fotka
Jo to měli, ale značka hyundai a s tím domu nesmím :-D a je fakt, že třeba ani designově se mi nelíbili |-|
NO já myslím, že nějakou seženeš a v krámě ti i poradí a pak ji třeba na netu seženeš levnější!! Aby jsi měla překvápko no!! Já už jsem myslela, že jsi ji koupila, dyť si říkala, že pro ni pojedeš ve středu do města!! No tak to doufám, že ji teda budou mít nebo je to hajzlíku a budeš shánět znova!! Já tátovi vezmu asi kosmetiku a dál opět nevím!! Mílo peněženky asi budou mít nějaký pěkný v bižu co??
Profilova fotka
Me bylo od stredy zle az dneska se mi udelalo dobre,takze ja tam musim zajet ted nekdy nebo se stoho poseru abudu muset schanet znova,snad ji nemeli jen jednu ne?? Me se libila v Praze v Nextu krasna penezenka,jsem si ji mela koupit k jezisku,ted jsme tam byli v patek a schanela jsem bundu ty voe nikde zadny bundy proste,a na ty jejich kozichy kolem kapuci jim seru ,kdyz se mi libila tak byla mala to je sileny proste,nikde nic nakonec sezenu u nakyho cinana a bude klid :-|
Profilova fotka
Milo tahle disainove nic moc,ale tatovi to proste stacihlavne,ze to ma velkou pamet a bude mit co v praci,nebo na zahradce poslouchat prace mu pujde hned lip od ruky,kdyz mu bude hrat silinger,nebo kabati :-D
Profilova fotka
Kecam Landa :-D Loni jsem mu dala cd,a on na nem hraje este ted musime mu este naky vypalit
Profilova fotka
MIru, v bižu je už moc nemají... zkusila bych buď kabelky na dlouhý anebo pak Labotu v rossmanu.... Péťo. njn... jenže já mám v tomhle ohledu trošku náročnějšího manžela víš... :-(
No to jo musí někdo taky něco vydat, aby se to dalo stáhnout a má to tam!! Tak mu tam pak něco dejte ať to může pod stromkem vyzkoušet rovnout!! Tak počkej na leden to budou výprodeje a něco seženeš, ale to pak bývá probraný no, když někam vyrazíš a pak už nejsou velikosti! Já už chci taky někam nakupovat!
Profilova fotka
No velikosti nejsou uz ted,a to mam L nebo M a proste nic jako kdyz jsem naka bachyne desny proste Ja vim Milo proto ti pisu,ze nasemu tatovi bude stacit,Vildovi by se nelibila tahle je takova matna a ted se nosi ta leskla ta je pekna,jenze trosku draha :-D
Profilova fotka
ty voe ja nevim co ty mamce segra porad mi :-D me napadla takova ta velika svicka vis na ozdobu,nebo nevim proste vsechno ma,taky jsem myslela pekarnu domaci,ale to je drahy jako prasatko
Profilova fotka
JJ, pekárny jsou drahý, když už chceš nějakou pořádnou, tak si připrav tak min. 2 tis. Kč, ty levnější jsou většinou k ničemu, buď nemají druhé hnětací háky nebo mají jen jednu nádobu na pečení. Ale jinak je to dobrá věc... chleba je z ní super... tchýňulka jí dostala loni od ježury
Ségra já sama nevím co mám kupovat!! Já se teda půjdu jenom juknout někam na tu peněženku ty závěsy koupím jestli budou mít! A jinak jsem v háji no!! Mílo tak zkus vybrat nějakou lepší no a snad uspěješ! Já chci jaroušovi nějakej řetěz na krk no!
Profilova fotka
No já počítala tak kolem litru, musím ale počkat na příští týden... až dostanu výplatní pásku.. jestli si jí vůbec můžu dovolit :-N , popř. jsem myslela, že bych event. koupila rovnou MP4 :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?