Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
jj mám v LTM gyndu je to rodináznámá takže ji měnit nechci...
No tak to jo, když je to v rodině tak to je pohodička!! Tak hlavně, aby ti to dobře dopadlo a byla jsi v pořádku!! Přehoupne se Nový rok a..... :-D
No jo chlapi no už se mu blíží chomout tak se začíná bát co?? Jen ho nechte ať se bojí?? Jo, že by tam bylo mimi, no byl by to teda krásný dáreček, to je pravda!! Tak ti přeju ať tam najde něco více, já jdu na gyndoš až v březnu!!! Ale už se těším teď ---- :-p :-p :-p :-p !!!
no nechám to na zač. roku a uvidíme.. :-) no jsem jen 10 den po ovu tak asi ještě nic vidět nebude
Profilova fotka
No to ne, ani tu bublinku. ááá chlapy a svatba :-D ale neboj, ono ho to určo přejde a pak bude ten nejhezčí ženich na světě ;-) Miru se těšíš jo? Ty jsi divná... já si Šálka teďky poslední měsíc a půl užila až až a to tam půjdu možná za 14 dní znovu na folikumetrii... tak jsem zvědavá kolik jajec tam uvidím...zda ten clomík zabírá =-)
Profilova fotka
Cusik holky tak u nas nic moc me neni moc dobre neustale,mam antaky,ale hlavne,ze mala uz nema teplutky o vikos jsme byli v Roudnici mama hlidala a ja se jen valela a potila to jsem potrebovala jak sul,a jeli jsme az v pondeli jelikoz v nedeli jsem byla fakt Ko,takze super. segra nebudes tomu verit Jara nasel vase DVD :-N :-N Sorry :-D hned ti je privezeme po trech letch dobry ne nebo po dvou,vubec jsem nevedela ,ze tam jsou mam pocit,ze jsme si je pucovali asi jak jsem byla tehu,nebo nevim proc jsou v Roudnici ;-) hlavne,ze se nasli
NO to si děláš prdel fakt jo?? Já jsem ti to říkala, protože tenkrát si pamatuji, že když si jela na ten měsíc před porodem do Roudnice tak sis půjčovala od nás DVD, já jsem to věděla! A co tam je?? Určitě tam je to Vykoupení z věznice Shaushenk co?? Ten hledáme všude!! To je tak pěknej film, tak to jsem ráda, že ho máte!! Jo jo Mílo těším, já mám tu prohlídku ráda, no nevím jsem asi úchylná, ale asi že chodím jednou za rok tak si ji užívám a těším se na ni!! Mílo na co to že to deš?? To ti jako budou koukat kolik máš vajíček po těch práškách?? No to jsou takové mašiny dneska?? :-D
Profilova fotka
nedelam mam je no,naky dve nevim zda to druhy je vase na prohlidku se tesis jo??ty si divna,ja ne ze bych mela odpor,ale nak me to nelaka teda :-D
Profilova fotka
Miru, na tom už jsem byla, to jsem ti říkala, že jsem tam viděla přece to vajco.... to se dělá normálně vnitřním UTZ....
Aha to folikulum acháááááá!! No a co bude dobrý, když jich tam budeš mít hodně?? No tak se jukneme většinou má Jarouš na nich zezadu Created by Yardhik!!
Rada pro muže # # # # Když se ti nedaří v manželství, vem si video ze svatby a pust si ho pozpátku. # Tvoje žena si potřese rukou s tvými rodiči, políbí tě, stáhne ti z prstu snubní # prsten, naskočí do auta a za potlesku tvých nejlepších přátel odjíždí do # prdele. #
Profilova fotka
Tak to je hustyyyy :-D
Článek se načítá
No si piš! Tak bacha až to manžel bude doma přetáčet!! Byla jsem s Katkou venku a nekoupila jsem smetanu na svíčkovou no super, takže musím do Alberta!! 8-(
Profilova fotka
No ty vyváříš zas.... minulý týden měli v akci v kaufíku tu velkou za 16 Kč :-p
Profilova fotka
Hele holky byli jsme na akci v sobotu,na pracovni a vyhraly jsme v tombole druhou cenu krovinorez no chapete to neee my nemohli vyhrat televizi ty voe desny,ale prodame ho a prachy se budou hodit stoji bura,takze naka sleva bude,sakra televize byla lepsi a pak jsme frceli do Jetu na Luccu,tu Milo neposlouchate??ale hrala na hovno fakt na ni pomalu no skoda,ale ja byla opita malinko,akze ja pak tancuju i na dechovky :-D
Profilova fotka
segra neni tam nic napsano,ale to druhy je tom Hanks nebo jak se to pise to bude proste vase i to druhy a kdyby ne tak si ho vemete,ja bych to nejraci vyhazela fsecko :-D
Profilova fotka
Co manzel Jara :-D
Profilova fotka
Lucca myslím hrála i tady na vinobraní, nevím jestli letos, ale určo tu byla loni... ty jo ani nevím na koho jsme tam letost na ty housový scéně pařily, ale byl to taky známý DJ :-N Péťo, no jasně, hoď to na bazárek a zájemců určo budeš mít spoustu
No Mílo to Jarouš vymýšlí samý lepší ty vado!! A dneska, že dostal takovou chuť na svíčkovou to je co? Člověk přijede utahanej a ještě stát u svíčkový no potěž teda!! No vidíš by se hodila sakra, musím do Alberta no!! Chtě nechtě, bez smetánky to to Jarin asi nezkousnul teda, to fakt ne! Ségra pod námi sousedi prodávají byt! Tak bude konečně klid v noci! Aby se tam nenastěhovali ještě horší to by mě asi hráblo!! NO kecáš fakt jo?, Tak to je hustý hele lepší křoviňák než nic né?? A telku máte novou!!
Profilova fotka
Ale malou :-D prave ctiri listky a dva vyhravajici super ne?? jara ho streli v praci ,tata ho ma Jary tata taky tak co,a nam se prachy hodej jako kazdymu,ted musime opet vrazit do auta 5500,ty voe me jebne naky rozvody se poseru Segra se tam nastehujeme my??a uvidis,my jsme taky dobry sousedi?? ;-( :-D :-D Lucca hraje techno,ale tohle byl fakt nakej spis Haus nebo co to bylo vsichni byli sklamany no..
Profilova fotka
Svickovou neumim
Profilova fotka
Hele Miru, minule mi říkala jedna známá, že tomu sice taky nevěřila, ale že prý vitana má moc dobrou svíčkovou v tom pytlíku... jsem říkala, že jí taky jednou zkusím, ale asi se sekanou... taky jsem jí ještě nikdy nedělala... sic na ní mám v mrazáku zeleninu :-D Péťo, jen 5,5 do rozvodů jo? My teďky dávala asi 8 tis. Kč, ale zase je fakt, že máš na pár tisíc km vystaráno. Hele a co s tou pojistkou? Přešli jste k tomu triglavu?
Tak se ji nauč výborná omáčka, Jarouš ji miluje a budu mít od něho do konce týdne zase klid!! To bude zase mlaskati!! On je pak více přítulnej, když uvařím něco dobrýho!! U něho prochází láska žaludkem no!! NO to je super, aspoň něco každá kačka dobrá!! Hm tak to je dobrá investice před Vánocem teda!! No právě to koupí někdo horší ještě než jsou oni a mě jebne!!
Profilova fotka
Milo aspon nejsme samy :-D No prave no je toho ted nak moc s tema prachama.. No to uz mame vystarano na porad to je desny,jo prejdeme k jiny vcera tam jara volal,a pujde to zrusit,ale mame to az do Ledna zaplaceny,takze odejde az v lednu a prejde na tuhle
Mílo dej pokoj zase z pytlíku domácí svíčková je domácí prostě! Já jí dělám s kuřátka! Tak to prostě zkus uvařit, já jsem taky začínala, prostě jsem si zjistila co se tam dává a vařila jsem!! Domácí je prostě domácí!! To by mě Jarouš hnal, kdybych udělala svíčkovou z pytlíku!! To by ňa vyňaniil prosím tě!! No Vy si teda vybíráte období na placení!
Tě to Mílo naučím sakra né??
Tak já pádím dom teda resp. do Alberta!!! :-S :-S
Profilova fotka
Miru, to jarda nemusí vědět.... já vím, že mi právě ta známá říkala, že taky vždycky všechno domácí, ale co je na mateřský tak je ráda, i za tohle a že jednou právě snad u maminy jedla svíčkovou a strašně jí chutnala a pak jí mamina řekla, že prý je od vitany :-D Jako Miru, no co... pro mě je to prostě rychlejší no, než tam stát a pak to ještě mixovat a pak ještě tamto a tohle....
Profilova fotka
No ja ji delala neni tezka me bavi delat omacky,ale nak se mi nepovedla no,ja zase delam knedliky brambo.a nechapu jak je nekdo muze treba koupit domaci jsou domaci no??ale veci s pytliku nemam rada,jako treba to zapekany kure,nebo brokolice no fuuuj proste tam cejtim ten prasek,to kupuje furt tchynule a JA TO NEMUZU ANI CITIT,A KOR KDYZ MI TO FURT CPE JE TO HNUSNY...
No asi tak nějak ségra domácí strava je prostě domácí, ty pytlíkové věci moc nemusím no, neřeknu na dovče to je pohodlné, ale doma vařit polotovary a z pytlíku to bych asi neobstála no! No Mílo já myslím, že pytlíkovou a moji svíčkovou by Jarouš poznal víš jaká je to krásná vůně když se vaří - úžasná!! Jarouš ji má rád sice trošku sladší, ale jinak se mi teda holky povedla, Jarin snědl dva talíře!! :-D A asi to taky není moc zdravé do sebe cpát ty konzervanty no!! Mílo dělám to z kuřete to máš za chvilku, povařené, dneska mixoval zeleninku Jaroušek, dokonce i umyl ponornej mixérek, pak tam přidám vodičku, přivedu k varu, naleju smetánku, podle potřeby dohustím jíškou a Jaroušovi dosladím a za 45 - 50 minut hotovnost a je to bašta jako blázen!! Jak pro tebe Vy už jste těma polotovarama a věcma z pytlíku zkašení Brankáři!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?